در حال بارگذاری
 • 3
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 5هزار
  بازدید

حامد متین

در این کانال راهکارهای کاربردی در مورد مهارت های عزت نفس و اعتماد به نفس توسط حامد متین ( مدرس، مولف و سخنران)آموزش داده می شود.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

در این کانال راهکارهای کاربردی در مورد مهارت های عزت نفس و اعتماد به نفس توسط حامد متین ( مدرس، مولف و سخنران)آموزش داده می شود.

 • 3
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 5هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • دلایل اعتمادبنفس پایین چیست؟

  40 بازدید

  این ویدئو به شما کمک می کند تا موانعی که سبب می شوند اعتمادبنفس شما رشد نکند را پیدا کنید و با برطرف کردن آنها اعتمادبنفس تان را افزایش دهید. شما می توانید برای شرکت در دوره رایگان و مجازی سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید : www.hamedmatin.com

 • در چه زمینه هایی لازم است اعتماد به نفس داشته باشیم؟

  109 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی توضیح داده ام که واقعا ما باید در چه زمینه هایی اعتماد به نفس داشته باشیم.مطمئنا تماشای آن به شما در تشخیص زمینه هایی که در آنها باید اعتمادبنفس داشته باشید، کمک خواهد کرد. آدرس سایت ما : www.hamedmatin.com

 • شبکه اعتماد به نفس راه اندازی شد

  36 بازدید

  در سایت www.hamedmatin.com می توانید ویدئوهای آموزشی و کاربردی که در این شبکه تهیه می شود را تماشا و استفاده کنید.

 • راز بزرگ موفقیت کریستین رونالدو

  486 بازدید

  حتما وقتی ویدئو را تماشا کردید از عنوان آن تعجب کردید. چون ظاهرا عنوان آن با محتوای ویدئو همخوانی نداشت. برای اینکه دلیل این تفاوت را بدانید و از راز بزرگ موفقیت رونالدو آگاه شوید، پس لینک زیر را کپی کرده و در نوار مرورگر خود وارد کنید : http://hamedmatin.com/?p=2431

 • دو باور بسیار مخرب در مدیریت زندگی و زمان

  60 بازدید

  همه ما کم و بیش با چالش مدیریت زمان و نحوه صحیح مدیریت زندگی مان روبرو بوده ایم. شاید در این زمینه بارها تلاش کرده باشیم اما نتیجه نگرفته باشیم. این ویدئو به شما کمک می کند دو باور بسیار مخرب در این زمینه را شناسایی کنید. این ویدئو قسمتی از محصول رسیدن به اوج بهره وری و عملکرد است. حامد متین www.hamedmatin.com

 • جالب ترین تعریف اعتماد به نفس

  177 بازدید

  اگر به دنبال مهارت اعتماد به نفس باشید، مطمئنا این ویدئو نظر شما را جلب خواهد کرد. برای دسترسی به آموزش های بیشتر و شرکت در دوره غیرحضوری و رایگان عزت نفس و اعتماد به نفس به سایت ما سر بزنید : http://www.hamedmatin.com

 • بهترین و کامل ترین تعریف عزت نفس

  162 بازدید

  مطمئنا تعریف عزت نفس را در ویدئوهای زیادی دیده و شنیده اید. اما این تعریف با جرات می توان گفت یکی از کامل ترین تعاریف از عزت نفس است. توصیه می کنم اگر تمایل به درک مفهوم عزت نفس دارید حتما این ویدئو را تماشا کنید. آدرس سایت ما : http://www.hamedmatin.com کانال تلگرام ما : hamedmatin@

 • چرا سال جدید رو تبریک نگفتم...!

  101 بازدید

  خیلی ها این سوال برایشان پیش آمده بود که چرا سال جدید رو تبریک نگفتم. چون این حداقل کاری بود که باید انجام میدادم. در این ویدئو نکاتی را گفتم که اگر آنها را بدانید شما هم به من حق می دهید. برای آگاهی بیشتر از آموزش های ما و شرکت در دوره رایگان و غیرحضوری عزت نفس به سایت http://www.hamedmatin.com مراجعه کنید.

 • پنج دلیل اهمال کاری و پشت گوش انداختن کارها

  279 بازدید

  اهمال کاری از آن دسته ویژگی های منفی است که شدیدا می تواند به عزت نفس ما ضربه بزند. چراکه سبب می شود ما به خاطر انجام نشدن کارهای مان احساس عدم ارزشمندی و ناتوانی کنیم. برای آگاهی از آموزش های بیشتر و شرکت در دوره رایگان و غیرحضوری عزت نفس به سایت www.hamedmatin.com مراجعه کنید.

 • معرفی محصول آموزشی " رسیدن به اوج بهره وری و عملکرد"

  178 بازدید

  برای تهیه این محصول آموزشی که قطعا می تواند زندگی شما را دگرگون کند، می توانید به سایت http://www.hamedmatin.com مراجعه کنید.همه دوره های آموزشی ما ضمانت بازگشت وجه بدون چون و چرا را دارند. پس با خیال راحت می توانید آن را تهیه کنید. برای آگاهی از آموزش های بیشتر و شرکت در دوره رایگان و غیرحضوری عزت نفس به سایت http://www.hamedmatin.com مراجعه کنید.

 • اهمیت مدیریت زمان و تاثیر آن روی عزت نفس

  519 بازدید

  مدیریت زمان همواره از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده چراکه زندگی تمام ما از زمان ساخته شده است.اینکه زمان خود را چطور می گذرانیم نشان می دهد که ما واقعا کی هستیم. جالب است بدانید که مدیریت زمان تاثیر زیادی رو افزایش عزت نفس ما دارد که در این ویدئو به توضیح همین مسئله پرداخته ایم. برای آگاهی از آموزش های بیشتر و شرکت در دوره رایگان و غیرحضوری عزت نفس به سایت www.hamedmatin.com مراجعه کنید.

 • راه کارهای سحرخیز شدن

  1,189 بازدید

  بسیاری از ماها شاید تا به حال خیلی تلاش کرده باشیم که سحرخیز شویم، اما هر چه بیشتر تلاش کرده ایم کمتر نتیجه گرفته ایم.زمان آن رسیده که راه جدیدی را امتحان کنیم که این کار را ممکن و بسیار ساده از گذشته می کند. توصیه میکنم این روش را امتحان کنید تا به معجزه آن پی ببرید. برای آگاهی از آموزش های بیشتر و شرکت در دوره رایگان و غیرحضوری عزت نفس به سایت www.hamedmatin.com مراجعه کنید.

 • چرا باید سحرخیز باشیم؟

  980 بازدید

  بیشتر ما دوست داریم که سحرخیز باشیم. ممکن است بارها و بارها تلاش کرده باشیم، اما موفق نشده باشیم. جالب است بدانید که یکی از ریشه های عدم موفقیت در این تلاش، عدم آگاهی ما از فواید سحرخیزی است. در این فایل تصویری در مورد فواید فوق العاده عالی سحرخیزی صحبت می کنیم. برای آگاهی از آموزش های بیشتر و شرکت در دوره رایگان و غیرحضوری عزت نفس به سایت www.hamedmatin.com مراجعه کنید.

 • معرفی محصول "احیای عزت نفس"

  412 بازدید

  این محصول که احیای عزت نفس نام دارد توسط حامد متین مدرس مهارت های عزت نفس و اعتماد به نفس آماده شده و برای کسانی که می خواهند عزت نفس و اعتماد به نفس خود را ارتقا دهند مناسب است. برای تهیه آن می توانید به سایت www.hamedmatin.com مراجعه کنید.

 • معرفی کتاب پرفروش "مهمتر از مهم"

  298 بازدید

  کتاب " مهمتر از مهم " در مورد موضوع فوق العاده مهم عزت نفس توسط حامد متین نوشته شده است. چاپ اول کتاب تقریبا به اتمام رسیده و از آن استقبال خوبی به عمل آمده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود 48صفحه از این کتاب به صورت رایگان می توانید به سایت www.hamedmatin.com مراجعه کنید.