0 دنبال‌ کننده
3.6 هزار بازدید ویدیو
1 هزار بازدید 4 سال پیش

این دستگاه تولید گروه صنعتی حامی پک می باشد که برای ظروف گرد مناسب است. با کنترل plc و تنظیمات از طریق صفحه نمایشی لمسی انجام می گردد. این دستگاه با قیمت مناسب در اختیار کارخانه داران گرامی قرار میگیرد گروه صنعتی حامی پک حامی کالا های ایرانی است. شماره تماس: ٠٩١٢٠٧١٤٦٩٧ ٠٩٣٦٧٧٣٨٣١٤

آخرین ویدیوها

دستگاه لیبل چسبان گرد

570 بازدید 4 سال پیش

این دستگاه تولید گروه صنعتی حامی پک می باشد که برای ظروف گرد مناسب است. با کنترل plc و تنظیمات از طریق صفحه نمایشی لمسی انجام می گردد. این دستگاه با قیمت مناسب در اختیار کارخانه داران گرامی قرار میگیرد گروه صنعتی حامی پک حامی کالا های ایرانی است.

لیبل چسبان

1.6 هزار بازدید 4 سال پیش

این دستگاه تولید گروه صنعتی حامی پک میباشد و برای چسباندن لیبل بر روی ظروف تخت و یا بیضی میباشد. به صورت تمام اتوماتیک کار میکند که هم مستقل از خط تولید و یا بعد از بسته شدن درب ظرف در ادامه خط قرار میگیرد.به این دستگاه می توان ظروف مختلف از لحاظ اندازه، طول و قطر را لیبل بچسبانید. تمام قطعات استیل بوده و کنترلر plc و تنظیمات با صفحه نمایشگر لمسی است دارای 15 ماه گارانتی میباشد.

اموزشی

387 بازدید 4 سال پیش

گروه صنعتی حامی پک طراح و تولید کننده انواع دستگاه های بسته بندی با جدیدترین متد روز دنیا اماده خدمت به شما کارخانه داران عزیز میباشد. در دنیای امروزه برای فروش و نگهداری بهتر اجناس نیازمندیم تا کالاهای خود را به صورت بهتری حالت به بازار عرضه کنیم.

دیگر ویدیوها

1 هزار بازدید 4 سال پیش
387 بازدید 4 سال پیش
1.6 هزار بازدید 4 سال پیش
570 بازدید 4 سال پیش