در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 37
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 20.3هزار
  بازدید

همتا - طرح رجیستری تلفن همراه

کانال رسمی آموزش و اطلاع رسانی طرح ثبت تلفن همراه (رجیستری)

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کانال رسمی آموزش و اطلاع رسانی طرح ثبت تلفن همراه (رجیستری)

 • 37
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 20.3هزار
  بازدید
این کانال رسمی به درخواست "همتا - طرح رجیستری تلفن همراه" ایجاد شده است.

همه ویدیو ها

 • اقدامات لازم در هنگام خرید دستگاه کارکرده (دست دوم) (سامانه همتا- طرح رجیستری)

  2,614 بازدید

  در صورتی که قصد خرید دستگاه کارکرده (دست دوم) با قابلیت نصب سیم کارت مانند تلفن همراه دارید، حتماً باید ابتدا دستگاه را به تنظیمات کارخانه برگردانده و سپس استعلام اصالت نمائید. در صورتی که در پاسخ استعلام اصالت دستگاه قانونی باشد، حتماً باید توسط فروشنده برای خود انتقال مالکیت بگیرید و سپس برای خود دستگاه را فعالسازی نمائید. برای اطلاعات بیشتر، ویدئو را با دقت ملاحظه نمائید... مشاهده آموزش تصویری فعالسازی دستگاه: http://hmti.ir/old مشاهده آموزش در وب سایت اطلاع رسانی همتا: http://hmti.ir/vold

 • آموزش افزودن دستگاه (تلفن همراه) در سامانه همتا

  1,847 بازدید

  اگر دستگاهی دارید که پیش از شروع طرح رجیستری روشن بوده، می توانید به کمک انجام فرآیند افزودن دستگاه با سیمکارتی که قبل از شروع طرح روی دستگاه بوده، ابتدا آن را تحت مالکیت سیمکارت مربوطه درآورده و سپس فرآیندهای مختلف سامانه همتا، از جمله انتقال مالکیت و ... را برای آن انجام دهید. همچنین در صورتی که دستگاه دوسیمکارته ای دارید که فقط یکی از اسلات های آن، پیش از طرح روشن بوده، می توانید به کمک این فرآیند، شناسه IMEI اسلات دوم را نیز ثبت و قانونی نمایید. مشاهده آموزش تصویری افزودن دستگاه: http://hmti.ir/03

 • اقدامات لازم در هنگام خرید دستگاه آکبند (نو) (سامانه همتا- طرح رجیستری)

  1,128 بازدید

  با اجرای طرح رجیستری، تنها دستگاه هایی که از مبادی قانونی وارد کشور شده اند، می توانند بدون هرگونه محدودیت زمانی، از شبکه های اپراتوری استفاده نمایند. بنابراین لازم است در هنگام خرید تجهیزات با قابلیت نصب سیمکارت، ابتدا فرایند استعلام اصالت دستگاه انجام شده و سپس در حضور فروشنده برای خود فعالسازی نمائید. برای آشنایی بیشتر ویدئو را با دقت ملاحظه نمائید... مشاهده آموزش تصویری فعالسازی دستگاه: http://hmti.ir/new مشاهده آموزش در وب سایت اطلاع رسانی همتا: http://hmti.ir/vnew

 • آموزش فعالسازی دستگاه (تلفن همراه) در سامانه همتا

  3,360 بازدید

  در صورتی که قصد خرید دستگاه با قابلیت نصب سیمکارت دارید، حتما باید آن را در حضور فروشنده، به کمک کد فعال سازی، برای سیم کارت خود فعال سازی نمایید. در صورت عدم فعال سازی دستگاه، آنتن دستگاه پس از مدت کوتاهی قطع شده و مسئولیت هرگونه عواقب ناشی از این موضوع، برعهده خریدار می باشد. برای آشنایی با نحوه انجام این فرایند، ویدئو را با دقت ببینید. مشاهده آموزش تصویری فعالسازی دستگاه: http://hmti.ir/05 مشاهده آموزش در وب سایت اطلاع رسانی همتا: http://hmti.ir/v05

 • آموزش استعلام اصالت دستگاه (تلفن همراه) در سامانه همتا

  1,105 بازدید

  اگر قصد خرید دستگاه با قابلیت نصب سیمکارت دارید، ضروری است پیش از خرید، از طریق سامانه همتا استعلام اصالت کنید. مواردی که در پاسخ استعلام اصالت باید به آنها توجه کنید عبارتند از: قانونی بودن، تطابق مدل و برند ذکر شده در پیامک با ظاهر دستگاه، نوع واردات و ... . برای آشنایی بیشتر، ویدئو را با دقت ببینید. مشاهده آموزش تصویری استعلام اصالت: http://hmti.ir/04 مشاهده آموزش در وب سایت اطلاع رسانی همتا: http://hmti.ir/v04

 • توضیحات رضا رشیدپور درباره طرح رجیستری در «حالا خورشید»

  4,708 بازدید

  استعلام اصالت و فعالسازی؛ دو اقدام ضروری در زمان خرید تلفن همراه است که بایستی حتماً توسط خود شخص خریدار انجام گردد. دقت داشته باشید که رجیستری هیچ هزینه ای برای شخص خریدار نخواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت Hamtainfo.ntsw.ir مراجعه کنید.

 • فاز دوم رجیستری - برندهای بلک بری، موتورولا، گوگل پیکسل

  475 بازدید

  روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در اطلاعیه جدید خود اعلام کرد: براساس تصمیمات اتخاذ شده در یازدهمین جلسه کمیته راهبری طرح رجیستری، در ادامه مرحله دوم طرح و از ساعت ۲۴ روز جمعه ۸ دی ماه تمامی مدل های گوشی تلفن همراه گوگل پیکسل، بلک بری و موتورولا مشمول طرح می شوند. سایر مدلها نیز متعاقباً در هفته های آینده پس از اعلام رسمی تحت پوشش طرح قرار می گیرند. پیش از این و از تاریخ ۱۴ آ

 • هیچ آیفون X قانونی در حال حاضر در بازار وجود ندارد !

  334 بازدید

  تا این تاریخ هیچ ثبت سفارشی برای گوشی آیفون X در کشور صورت نپذیرفته و IMEI آن در گمرک ثبت نشده است. منطقا گوشی مذکور کالای قاچاق است و پس از شروع اعمال سیاست طرح رجیستری، از شبکه اپراتوری سرویس نخواهد گرفت. بنابراین توصیه می‏گردد این گوشی‏ها به هیچ وجه خریداری نگردند تا زمانی که محموله‏ های قانونی با گارانتی رسمی وارد کشور شوند.

 • افزایش قیمت گوشی های تلفن همراه به بهانه رجیستری ؟!!!

  641 بازدید

  خبرگزاری فارس از 4 دلیل افزایش اخیر قیمت گوشی تلفن همراه در بازار همزمان با آغاز اجرای طرح رجیستری خبر داد و اظهار داشت: افزایش اخیر قیمت ها در بازار گوشی ناشی از قطع تخصیص ارز مبادله ای برای واردات موبایل، بی ثباتی در مرز کردستان، افزایش نرخ ارز و پیچیده شدن روال ترخیص واردات قانونی از گمرک است و هنوز طرح رجیستری گوشی تلفن همراه عملی نشده که تغییری در قیمت ها ایجاد کند.

 • ایست دولت به موبایل های قاچاقی

  82 بازدید

  افرادی که از روز شنبه ۲۹ مهرماه آینده برای خرید گوشی های تلفن همراه مشمول طرح به بازار مراجعه می کنند، باید از ثبت آن در سامانه طراحی شده اطمینان یابند. بر اساس مدل هایی که بتدریج اعلام می شود هر خریدار باید کد IMEI را که در داخل گوشی و پشت باطری آن قرار دارد را با کد درج شده بر روی جعبه تطبیق داده و سپس اصالت آن را با سامانه مربوطه تطبیق دهد.

 • پاسخ وزیر ارتباطات به یک شایعه !

  239 بازدید

  آذری جهرمی، وزیر ارتباطات دیروز در جمع خبرنگاران درباره طرح رجیستری موبایل و تأثیر آن بر افزایش قیمت گفت: تأثیر رجیستری بر قیمت ماکسیمم همان در حد هزینه گمرک است که تدبیر ما بر این است که اجرای این طرح فشار بر روی مردم نیاورد؛ کارگروهی تشکیل شده و یکی از موضوعاتش این است که افزایش قیمت در گوشی موبایل نداشته باشیم چون بناست بازار را مدیریت و ساماندهی کنیم.

 • وضعیت قیمت ها پس از اجرای طرح رجیستری موبایل

  752 بازدید

  برخی از دغدغه های مردم به افزایش قیمت گوشی تلفن همراه پس از اجرای طرح رجیستری بر می گردد. باید یادآور شد که هیچ جای نگرانی از بابت التهاب بازار و افزایش قیمت ها برای مصرف کننده نهایی نیست و پس از اجرای این طرح، قیمت تلفن همراه افزایش چندانی نخواهد یافت.

 • طرح رجیستری تلفن همراه از 28 مهر آغاز می گردد

  623 بازدید

  طرح رجیستری از 28 مهرماه شروع می شود که فاز نخست آن مانیتورینگ است و در این فاز اجرای رجیستری از یک سری مدل محدود شروع می شود. اجرای رجیستری به هیچ عنوان برای مردم هزینه نخواهد داشت. گوشی هایی که در دست مردم است در طرح رجیستری مجاز تلقی می شوند، لذا جای هیچ نگرانی برای مردم نیست.

 • از صرفه افتادن قاچاق تلفن همراه با اجرای طرح رجیستری

  109 بازدید

  رجیستری طرحی دردسرساز برای قاچاقچی ها و بی دردسر و بدون هزینه برای مردم مبنای طرح مبارزه با قاچاق گوشی همراه و تجهیزات دارای سیم کارت، ثبت و رهگیری کالای مجاز با استفاده از شبکه مخابراتی کشور و عدم ارائه خدمت به تجهیزات غیرمجاز می باشد (یعنی همان گوشی های قاچاق).

 • معرفی طرح احراز اصالت تلفن همراه (رجیستری موبایل)

  1,544 بازدید

  به منظور پیشگیری از ورود کالاهای قاچاق به عرصه و افزایش مخاطرات قاچاق تلفن همراه، ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز به عنوان بالاترین نهاد متولی مبارزه با قاچاق تلفن همراه و تجهیزات دارای سیم کارت، با همکاری وزارت ارتباطات و وزارت صنعت، معدن و تجارت، به دنبال استقرار سامانه جامع ثبت، ردیابی و تأیید اصالت تلفن همراه و تجهیزات دارای سیم کارت می باشد.