در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 17
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 46.3هزار
  بازدید

هیوا

هیوا تخصصی ترین سایت کشور در زمینه مشاوره تحصیلی , کنکور , انتخاب رشته , ثبت نام دانشگاه , کارشناسی ارشد , دکتری و تحصیل در خارج است

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

هیوا تخصصی ترین سایت کشور در زمینه مشاوره تحصیلی , کنکور , انتخاب رشته , ثبت نام دانشگاه , کارشناسی ارشد , دکتری و تحصیل در خارج است

 • 17
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 46.3هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • بررسی ویدیویی دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری

  261 بازدید

  داوطلبان کنکور سراسری بعد از مرحله برگزاری کنکور و انتشار کارنامه اولیه منتظر مرحله انتخاب رشته کنکور سراسری هستند . سازمان سنجش هر ساله قبل از شروع فرآیند انتخاب رشته اقدام به انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری در سایت خود به آدرس sanjesh.org می کند . این دفترچه شامل کلیه ضوابط و مقرارت ، نحوه انتخاب رشته و معرفی رشته محل های انتخاب رشته می باشد . در این صفحه به بررسی ویدیویی دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری پرداخته ایم .

 • بررسی ویدیویی دفترچه ثبت نام آزمون سراسری

  51 بازدید

  هر ساله ثبت نام کنکور سراسری در نیمه دوم بهمن ماه انجام می شود . هم زمان با شروع ثبت نام کنکور سراسری دفترچه ثبت نام کنکور سراسری در اختیار داوطلبان این آزمون قرار می گیرد و داوطلبان بعد از مطالعه دفترچه و مطلع شدن از شرایط عمومی و اختصاصی آن می توانند نسبت به ثبت نام خود در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اقدام نمایند . در این صفحه به بررسی ویدیویی دفترچه ثبت نام آزمون سراسری پرداخته ایم .

 • بررسی ویدیویی آدرس حوزه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

  111 بازدید

  سازمان سنجش در زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری در صورت وجود اشکالاتی در برخی اطلاعات مندرج کارت ورود به جلسه کنکور سراسری باجه های رفع نقص را قرار داده است . داوطلبان در صورت مشاهده نقص در اطلاعاتی همچون جنس ، دین ، زبان خارجی امتحانی ، معلولیت و بهیار یا اشكالاتی از جمله ، فاقد مهر عكس ، واضح نبودن عكس ، درج عكسی به جزء عكس داوطلب ( اشتباه عكس ) میبایست به نماینده سازمان سنجش مستقر در حوزه های رفع نقص مراجعه کنند .

 • بررسی ویدیویی دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

  650 بازدید

  داوطلبان کنکور سراسری که مشمول کد سوابق تحصیلی هستند میبایست برای انجام ثبت نام خود کد سوابق تحصیلی دریافت نمایند . داوطلبان برای مشاهده و دریافت سوابق تحصیلی میبایست به سایت مشاهده سوابق تحصیلی آموزش و پرورش به آدرس dipcode.medu.ir ( دیپ کد ) مراجعه نمایند . در این صفحه به بررسی ویدیویی دریافت کد سوابق تحصیلی از سایت dipcode.medu.ir پرداخته ایم .

 • بررسی ویدیویی انتخاب رشته آزمون سراسری

  77 بازدید

  داوطلبان کنکور سراسری بعد از انتشار کارنامه اولیه و مطلع شدن از میزان درصد دروس ، رتبه و تراز خود منتظر مرحله انتخاب رشته کنکور سراسری خود هستند . انتخاب رشته کنکور سراسری به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس سایت sanjesh.org انجام می شود و هر داوطلب با توجه به دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری مجاز به انتخاب 150 کد رشته محل می باشد . در این صفحه به بررسی ویدیویی انتخاب رشته آزمون سراسری پرداخته ایم .

 • بررسی ویدیویی امکان بررسی اشتباه در انتخاب رشته و تقاضای بررسی الویت بعدی

  51 بازدید

  اگر داوطلبان کنکور سراسری پس از انتشار کارنامه سبز متوجه شوند که دچار انتخاب رشته اشتباه شده اند و یا از انتخاب خود پشیمان شده اند و در الویت های پایین تر خود می توانستند قبول شوند می توانند از طریق سایت سازمان سنجش درخواست اشتباه در انتخاب رشته و تقاضای بررسی الویت بعدی را بدهند . در این صفحه به بررسی ویدیویی امکان بررسی اشتباه در انتخاب رشته و تقاضای بررسی الویت بعدی پرداخته ایم .

 • بررسی ویدیویی نحوه ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش

  118 بازدید

  سازمان سنجش در سایت خود امکان ارسال درخواست توسط کاربران را مهیا ساخته است . داوطلبان می توانند تمامی سوال های خود را از کنکور سراسری تا مقطع دکتری در این سایت مطرح کنند . نحوه ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش به این صورت است که داوطلبان در ابتدا میبایست در این سایت عضو شوند و سپس نسبت به ارسال سوال خود اقدام نمایند . در این صفحه به بررسی ویدیویی نحوه ثبت درخواست در سایت سنجش پرداخته ایم .

 • بررسی ویدیویی ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد 98

  51 بازدید

  مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با فعال کردن گزینه ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 امکان حذف ، اضافه کردن و تغییر اولویت های انتخابی داوطلبان را فراهم می کند . در این صفحه به بررسی ویدیویی ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 می پردازیم .

 • بررسی ویدیویی مراحل انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98

  95 بازدید

  داوطلبان مجاز به انتخاب رشته محل های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می بایست به بررسی رتبه و تراز اکتسابی خود پرداخته و بر اساس آن مراحل انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 را طی کنند . در این صفحه به بررسی ویدیویی مراحل انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 می پردازیم .

 • بررسی ویدیویی نتایج دکتری

  92 بازدید

  نتایج دکتری سراسری ، برای داوطلبانی که قصد تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه های سراسری کشور را دارند ، بعد از شرکت در آزمون دکتری در 3 مرحله مجزا اعلام می شود . نتایج اولیه ، نتایج انتخاب رشته و نتایج نهایی توسط توسط سازمان سنجش منتشر خواهد شد . در ادامه به بررسی ویدیویی نتایج دکتری می پردازیم .

 • بررسی ویدیویی تاریخ و زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور دکترا ۹۸

  108 بازدید

  بعد از برگزاری آزمون دکتری توسط سازمان سنجش ، نتایج مرحله اول این آزمون برای همه داوطلبان سراسری و دانشگاه آزاد به صورت یکپارچه در سایت sanjesh.org در قالب کارنامه اولیه منتشر خواهد شد . تاریخ انتشار کارنامه اولیه کنکور دکترا ۹۸ هفته آخر فروردین ماه می باشد . در این صفحه به بررسی ویدیویی تاریخ و زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور دکترا ۹۸ می پردازیم .

 • بررسی ویدیویی نتایج دکترا دانشگاه آزاد ۹۸

  119 بازدید

  نتایج دکترا آزاد 98 ، برای داوطلبانی که قصد تحصیل در مقطع دکتری این دانشگاه را دارند ، بعد از شرکت در آزمون دکتری ۹۸ در 3 مرحله مجزا مشاهده نمایند که نتایج اولیه توسط سازمان سنجش و نتایج انتخاب رشته و نهایی توسط مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام خواهد شد . در ادامه به بررسی ویدیویی نتایج دکترا دانشگاه آزاد ۹۸ می پردازیم .

 • بررسی ویدیویی اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری علوم پزشکی

  411 بازدید

  مرکز سنجش پزشکی حدودا اوایل تیر ماه نتایج اولیه دکتری وزارت بهداشت را برای همه داوطلبان بر روی سایت خود به آدرس sanjeshp.ir منتشر می کند و داوطلبان می توانند با وارد کردن کدملی و شماره تلفن همراه نتیجه این مرحله از آزمون را مشاهده کنند . در این صفحه به بررسی ویدیویی اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری علوم پزشکی می پردازیم .

 • بررسی ویدیویی ویرایش انتخاب رشته ارشد سراسری 98

  46 بازدید

  داوطلبان مجاز به انتخاب رشته محل های کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری در طول فرایند انتخاب رشته می توانند نسبت به ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 اقدام کرده و اولویت های انتخابی خود را اضافه و حذف نموده یا نسبت به جابجایی آن ها اقدام نمایند . در این صفحه به بررسی ویدیویی ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 98 می پردازیم .

 • بررسی ویدیویی تمدید زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98

  44 بازدید

  سازمان سنجش به منظور فراهم کردن تسهیلات لازم برای داوطلبان جا مانده از انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 بازه زمانی چند روزه ای تحت عنوان تمدید مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 در نظر گرفته و از طریق سایت خود اعلام می کند . در این صفحه به بررسی ویدیویی تمدید زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 می پردازیم .

 • بررسی ویدیویی سایت انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 98

  33 بازدید

  داوطلبان مجاز به انتخاب رشته محل های کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری با مراجعه به سایت انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 به آدرس sanjesh.org می توانند فرم اینترنتی مربوطه را تکمیل نمایند . در این صفحه به بررسی ویدیویی سایت انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 98 می پردازیم .

 • بررسی ویدیویی مراحل انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98

  47 بازدید

  داوطلبان مجاز به انتخاب رشته محل های کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری به منظور آشنایی با مراحل انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 مراحل این فرایند را مورد بررسی قرار دهند . در این صفحه به بررسی ویدیویی مراحل انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 می پردازیم .

 • بررسی ویدیویی نحوه مشاهده کارنامه اولیه آزمون دکتری 98

  237 بازدید

  داوطلبان بعد از دریافت کارنامه اولیه آزمون دکتری 98 از وضعیت مجاز به انتخاب رشته خود در تمامی دوره های روزانه و غیرروزانه مطلع خواهند شد . در این صفحه به بررسی ویدیویی دریافت کارنامه اولیه آزمون دکتری 98 پرداخته ایم .

 • بررسی ویدیویی هزینه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 98

  67 بازدید

  داوطلبان مجاز به انتخاب رشته محل های کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری می توانند به صورت رایگان اولویت بندی انتخاب های خود را انجام داده و نیازی به پرداخت هزینه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 98 ندارند . در این صفحه به بررسی ویدیویی هزینه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 98 می پردازیم .

 • بررسی ویدیویی زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد ۹۸

  79 بازدید

  پس از اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 98 مسیر متقاضیان رشته محل های دانشگاه آزاد جدا شده و این داوطلبان می بایست در زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ به سایت azmoon.org مراجعه کنند . در این صفحه به بررسی ویدیویی زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 می پردازیم .

 • بررسی ویدیویی زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری ۹۸

  54 بازدید

  پس از اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 98 داوطلبان مجاز به انتخاب رشته محل های دانشگاه های سراسری مشخص می شوند . این داوطلبان می بایست در زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 98 که احتمالا دهه دوم خرداد ماه می باشد به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و اولویت بندی انتخاب های خود را انجام دهند . در این صفحه به بررسی ویدیویی زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 می پردازیم .

 • بررسی ویدیویی دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور زبان 98

  172 بازدید

  داوطلبان کنکور سراسری زبان 98 بعد از برگزاری کنکور منتظر انتشار دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور زبان 98 هستند . دفترچه سوالات کنکور زبان عصر روز جمعه 14 تیر ماه بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org قرار می گیرد و پاسخنامه آن هفته سوم تیر ماه منتشر می شود . در این صفحه به بررسی ویدیویی دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور زبان 98 پرداخته ایم .

 • بررسی ویدیویی جزئیات ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

  228 بازدید

  دانشگاه فرهنگیان از طریق کنکور سراسری نیز اقدام به جذب دانشجو می کند . از شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان می توان به داشتن حداكثر سن 22 سال تمام در بدو ورود به دانشگاه ، بومی بودن داوطلب در كد رشته محل مربوط ، برخورداری از سلامت كامل تن و روان و شرایط مناسب جسمانی برای حسن انجام وظیفه معلمی اشاره کرد . در این صفحه به بررسی ویدیویی جزئیات ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پرداخته ایم .

 • بررسی ویدیویی اعلام نتایج اولیه کنکور 98

  111 بازدید

  بعد از برگزاری کنکورسراسری 98 کارنامه اولیه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد . کارنامه اولیه کنکور 98 شامل درصد دروس داوطلب ، رتبه در سهمیه ، رتبه کشوری ، تراز و میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور برای داوطلب می شود . در این صفحه به بررسی ویدیویی اعلام نتایج اولیه کنکور 98 پرداخته ایم .

 • بررسی ویدیویی اشتباهات رایج در انتخاب رشته آزمون سراسری

  90 بازدید

  هر ساله بعد از مرحله انتخاب رشته و اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری با داوطلبانی رو به رو می شویم که به دلیل برخی اشتباهات در انتخاب رشته کنکور سراسری نتوانسته اند در رشته محل مورد علاقه خود پذیرفته شوند . از اشتباهات رایج در انتخاب رشته کنکور سراسری می توان توجه نکردن به مقطع تحصیلی یا توجه نکردن به دوره های شهریه پرداز و مسافت دانشگاه تا محل سکونت اشاره کرد . در این صفحه به بررسی ویدیویی اشتباهات رایج در انتخاب رشته آزمون سراسری پرداخته ایم .

 • بررسی ویدیویی ویرایش انتخاب رشته کنکور 98

  108 بازدید

  سازمان سنجش هر ساله با آغاز انتخاب رشته کنکور سراسری امکان ویرایش انتخاب رشته کنکور 98 را نیز در اختیار داوطلبان قرار می دهد . در زمان ویرایش امکان جابه جایی ، حذف یا اضافه کردن کد رشته محل در فرم انتخاب رشته برای داوطلبان امکان پذیر است . در این صفحه به بررسی ویدیویی ویرایش انتخاب رشته کنکور 98 پرداخته ایم .

 • بررسی ویدیویی اشتباهات پرتکرار در تکمیل فرم انتخاب رشته دکتری سراسری

  76 بازدید

  داوطلبان مجاز شده به انتخاب رشته دکتری سراسری باید فرم انتخاب رشته دکتری را با دقت تکمیل کنند اما بسیاری از آنها اشتباهات پرتکرار در انتخاب رشته دکتری سراسری انجام داده و در نتیجه در دانشگاه مورد علاقه خود پذیرفته نمی شوند . در این صفحه به بررسی ویدیویی اشتباهات پرتکرار در تکمیل فرم انتخاب رشته دکتری سراسری می پردازیم .

 • بررسی ویدیویی پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدرسه ماندگار البرز 98 - 99

  103 بازدید

  داوطلبان آزمون دبیرستان ماندگار البرز باید از طریق سایت آموزش و پرورش تهران اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدرسه ماندگار البرز 98 - 99 کنند . در این صفحه به بررسی ویدیویی پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدرسه ماندگار البرز 98 - 99 پرداخته ایم .

 • بررسی ویدیویی آدرس سایت ثبت نام آزمون مدرسه ماندگار البرز 98 - 99

  112 بازدید

  ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز به صورت اینترنتی از طریق سایت آموزش و پرورش استان تهران انجام پذیر است . در این صفحه به بررسی ویدیویی آدرس سایت ثبت نام آزمون مدرسه ماندگار البرز 98 - 99 پرداخته ایم .

 • بررسی ویدیویی نتایج آزمون دبیرستان ماندگار البرز 98 - 99

  189 بازدید

  نتایج آزمون دبیرستان ماندگار البرز 98 - 99 به صورت اینترنتی از طریق سایت آموزش و پرورش استان تهران قابل مشاهده خواهد بود . در این صفحه به بررسی ویدیویی نتایج آزمون دبیرستان ماندگار البرز 98 - 99 پرداخته ایم .

 • بررسی ویدیویی تاثیر سهمیه ها در آزمون نمونه دولتی

  302 بازدید

  تاثیر سهمیه ها در آزمون نمونه دولتی شامل سهمیه روستایی و سهمیه جانبازان و سهمیه شاهد می باشد . در این صفحه به بررسی ویدیویی تاثیر سهمیه ها در آزمون نمونه دولتی پرداخته ایم .

 • بررسی ویدیویی سایت ثبت نام مدرسه شاهد 98 - 99

  136 بازدید

  ثبت نام مدارس شاهد در سال تحصیلی 98 - 99 به صورت اینترنتی از طریق سایت ثبت نام مدرسه شاهد 98 - 99 یا در واقع همان سامانه سجا انجام می شود . در این صفحه به بررسی ویدیویی سایت ثبت نام مدرسه شاهد 98 - 99 پرداخته ایم .