در حال بارگذاری
 • 62
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 69.6هزار
  بازدید

ربات سازان

شبکه ارتباطی شرکت ربات سازان با جامعه مهندسی

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

شبکه ارتباطی شرکت ربات سازان با جامعه مهندسی

 • 62
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 69.6هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • کنترل سرعت موتور DC انکودر دار با PLC

  287 بازدید

  در این کلیپ شما با نحوه کنترل سرعت موتور دی سی انکودر دار بوسیله PLC آشنا خواهید شد. در این آموزش توسط پی ال سی دلتا کنترل حلقه بسته PID بر روی انکودر بسته شده و سرعت به دلخواه کاربر تنظیم خواهد شد. درایور کنترل سرعت موتور DC استفاده شده AMD10 می باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ربات سازان

 • کنترل دور موتور با PLC

  217 بازدید

  در این کلیپ شما با نحوه راه اندازی و کنترل سرعت موتور DC با درایور MD10 توسط PLC دلتا آشنا خواهید شد. درایور MD10 یک درایور با پشتیبانی از دو پروتکل کنترلی PWM یا ولتاژ آنالوگ می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا به وبسایت ربات سازان مراجعه فرمایید.

 • راه اندازی موتور DC با PLC

  71 بازدید

  در این کلیپ راه اندازی درایور MD10 با PLC دلتا را مشاهده مینمایید. درایور MD10 قابلیت راه کنترل دور موتور دی سی با ورودی دیجیتال PWM یا آنالوگ 0 تا 5 ولت را داراست (24V - 10Amp). برای تهیه این درایور و اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرید. همچنین میتوانید به سایت robotmakers.ir مراجعه فرمایید.

 • کنترل سرعت با ولتاژ آنالوگ درایور MD10

  298 بازدید

  بخش دوم از معرفی عملکرد درایور MD10. در این بخش همانطور که مشاهده می کنید قابلیت کنترل سرعت موتور DC توسط ولتاژ آنالوگ ورودی نشان داده شده است. برای اطلاعات بیشتر به کانال ما @Robot_Makers یا وبسیات RobotMakers.ir مراجعه فرمایید.

 • کنترل سرعت با ولتاژ آنالوگ درایور AMD10

  83 بازدید

  در این ویدیو به معرفی درایور AMD10 میپردازیم، در بخش دوم به قابلیت کنترل سرعت موتور توسط ولتاژ آنالوگ ارسالی به درایور می پردازیم. همچنین این درایور قادر به کنترل سرعت موتور توسط پالس PWM نیز میباشد. برای اطلاعات بیشتر به کانال ما @Robot_Makers یا وبسیات RobotMakers.ir مراجعه فرمایید.

 • کنترل سرعت موتور DC با پالس PWM

  418 بازدید

  در این ویدیو توسط درایور MD10 سرعت یک موتور DC توسط یک پالس PWM کنترل خواهد شد. این درایور قابلیت عملکرد در دو حالت کنترل با پالس PWM و ولتاژ آنالوگ را داراست.برای اطلاعات بیشتر به کانال ما @Robot_Makers یا وبسیات RobotMakers.ir مراجعه فرمایید.

 • کنترل سرعت با پالس PWM درایور AMD10

  91 بازدید

  در این ویدیو به معرفی درایور AMD10 میپردازیم، در بخش اول به قابلیت کنترل سرعت موتور توسط پالس PWM ارسالی به درایور می پردازیم. همچنین این درایور قادر به کنترل سرعت موتور توسط ولتاژ آنالوگ نیز میباشد. برای اطلاعات بیشتر به کانال ما @Robot_Makers یا وبسیات RobotMakers.ir مراجعه فرمایید.

 • درایور کنترل دور موتور PMD30

  465 بازدید

  در این ویدیو به معرفی درایور کنترل سرعت موتور دی سی PMD30 تولید گروه H2M پرداخته شده است. این درایور قابلیت کنترل توسط دو ولوم داخلی و خارجی را داراست، ورودی 12 تا 24 ولت 10 آمپر. برای اطلاعات بیشتر به کانال ما @Robot_Makers یا وبسیات RobotMakers.ir مراجعه فرمایید.

 • کنترل سرعت موتور گیربکس دار

  496 بازدید

  در این رسانه شما شاهد عملکرد باکس کنترل سرعت موتور DC گیربکس دار هستید. این کنترلر با بازخورد (فیدبک) از انکودر 100 پالس، نصب شده در انتهای موتور گیربکس، سرعت را به صورت لحظه ای محاسبه کرده و در حلقه کنترل PID خود پالس کنترل مناسب جهت رسیدن به سرعت مطلوب را ایجاد خواهد کرد. در صورت نیاز به ساخت این کنترلر به وبلاگ گروه ربات سازان مراجعه فرمایید. RobotMakers.ir/blog

 • پیاده سازی اینترنت اشیا به زبان ساده

  475 بازدید

  در این پروژه سعی داریم با ارتباط بی سیم بین دو بورد آردوینو اطلاعات یک سنسور دما را به دیگری انتقال داده و بر روی صفحه نمایشگر این اطلاعات را نمایش دهیم. این فناوری را براحتی می توان در صنایع مختلف اتوماسیون و خانگی به کار برد. جهت اطلاعات بیشتر و دریافت پروژه بهمراه کلیه کدها و دستورات به وبسایت robotmakers.ir مراجعه کنید.

 • کنترل سرعت موتور بدون سنسور

  861 بازدید

  در این ویدئو قابلیت کنترل سرعت موتور دی سی بدون نیاز به انکودر یا تاکو یا هر سنسور دیگر نشان داده خواهد شد. این قابلیت به هنگام افزایش بار سر موتور بسیار کاربردی می باشد. در درایورهای موجود سرعت موتور به هنگام افزایش بار کاهش می یابد در صورتی که در درایور PMD90 سرعت موتور دی سی با فناوری به کار رفته ثابت خواهد ماند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت robotmakers.ir مراجعه فرمایید.

 • معرفی درایور موتور دی سی 24 ولت 30 آمپر

  446 بازدید

  در این ویدئو درایور موتور دی سی 24 ولت 30 آمپر را مشاهده میکنید، این درایور با قابلیت کنترل موتور در دو حالت حلقه بسته(بدون نیاز به سنسور) و حلقه باز را داراست. از ویژگی های بارز این درایور کنترل سرعت بدون نیاز به سنسور سرعت موتور است که به هنگام زیر بار رفتن موتور، سرعت آن کاهش نخواهد یافت. برای تهیه این درایور با شرکت ربات سازان تماس حاصل نمایید. 05138768505

 • فیزیوتراپ سکته مغزی

  1,466 بازدید

  افراد پس از سکته های مغزی در انجام فعالیت های خود دچار مشکل می شوند، عدم توانایی و تمرکز بر روی فعالیت های عادی روزمره یکی از ضایعات اینگونه صدمه هاست. به منظور کاهش اینگونه صدمات دستگاه های مدرنی تولید شده که یکی از آنها را در این کلیپ مشاهده نمودید. شرکت ربات سازان پس از تولید نمونه پروتوتایپ ، نیازمند جذب سرمایه گذار(مشتری) برای تولید این دستگاه می باشد. با ما تماس بگیرید: robotmakers.ir

 • واقعیت افزوده در کنترل ربات پلتفرم روهان بعد از آموزش

  277 بازدید

  در این فیلم از مفهوم واقعیت افزوده برای کنترلر موبایل ربات پلتفرم روهان در مسیر دلخواه بهره گرفته شده است. این فیلم بعد از آموزش ربات روهان می باشد. برای یادگیری از الگوریتم بهینه سازی گرگ خاکستری استفاده شده است. این ربات روهان، ساخته شرکت ربات سازان می باشد. برای آشنایی با این شرکت به سایت robotmakers.ir مراجعه نمایید.

 • واقعیت افزوده در کنترل ربات پلتفرم روهان قبل از آموزش

  384 بازدید

  در این فیلم از مفهوم واقعیت افزوده برای کنترلر موبایل ربات پلتفرم روهان در مسیر دلخواه بهره گرفته شده است. این فیلم قبل از آموزش ربات روهان می باشد. برای یادگیری از الگوریتم بهینه سازی گرگ خاکستری استفاده شده است. این ربات روهان، ساخته شرکت ربات سازان می باشد. برای آشنایی با این شرکت به سایت robotmakers.ir مراجه نمایید.

 • آباژور و چراغ خواب سه بعدی لمسی

  1,568 بازدید

  این آباژور یا چراغ خواب سه بعدی تولیدی شرکت ایلوژن با قابلیت تعویض رنگ و طرح به صورت لمسی در طرح های متنوع مناسب انواع سنین و مکان های مختلف می باشد. شما می توانید برای سفارش با شماره تلفن 05138768505 یا وبسایت 3dlamp.ir تماس حاصل فرمایید.

 • کنترل موتور با استفاده از فیدبک تاکو ژنراتور

  704 بازدید

  در این کلیپ نحوه راه اندازی و کنترل موتور توسط فیدبک تاکوژنراتور بوسیله درایور موتور دی سی جریان بالای AMD30 مشاهده می نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 05138768505 یا وبسایت robotmakers.ir تماس حاصل فرمایید.

 • درایور موتور دی سی AMD30

  952 بازدید

  درایور موتور DC با ولتاژ تغذیه 48 ولت و جریان دهی دائمی 30 آمپر تولید شرکت ربات سازان. این درایور با قابلیت های از جمله، کنترل سرعت با فیدبک تاکو، کنترل هوشمند سرعت بدون فیدبک، تیون اتوماتیک درایور برای موتورهای مختلف، کنترل گشتاور، جریان و ... و انواع محافظت های مختلف می باشد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تماس 05138768505 یا وبسایت robotmakers.ir تماس حاصل فرمایید.

 • چراغ خواب سه بعدی

  1,856 بازدید

  شرکت ایلوژن اولین شرکت تولید کننده پایه های چراغ خواب سه بعدی با تولید انبوه می باشد. پایه های این چراغ خواب ها از بهترین مواد ABS ساخته شده و رنگ LED تعبیه شده در آن با دکمه لمسی تغییر می کند. با ما همراه باشید. Tel: 05138768505 http://3dlamp.ir/

 • مولد پالس یا پالس جنراتور

  838 بازدید

  مولد پالس دستگاهی برای تولید پالس با فرکانس های مختلف به منظور کنترل یا استفاده در دستگاه های دیگر است. یکی از کاربردهای پالس جنراتور، راه اندازی درایورهای موتور استپر است. ورودی های استاندارد PUL, DIR, ENA درایور استپر در این مولد پالس تعبیه شده است.

 • درایور استپر 5 فاز SanyoDenki

  538 بازدید

  در این ویدئو نحوه عملکرد درایور استپر موتور 5 فاز SanyoDenki آموزش داده شده است. این درایور دارای ورودی های ایزوله نوری استاندارد می باشد. قابلیت درایور موتور در دو مد Full , Half و تنظیم جریان موتور از دیگر ویژگی های این درایور موتور می باشد. برای مشاهده اطلاعات بیشتر به وبسایت robotMakers.ir مراجعه نمایید.

 • درایور استپ موتور پنج فاز VEXTA

  1,338 بازدید

  در این کلیپ نحوه عملکرد درایور استپر موتور پنج فاز VEXTA نشان داده می شود. این درایور مناسب استپ موتور های پنج فاز پنج سیم بوده و در دو مد FULL و HALF استپ موتور را راه اندازی می نماید. همچنین قابلیت تنظیم جریان از دیگر ویژگی های آن می باشد.

 • پنل لمسی کنترل سرعت موتور

  699 بازدید

  در این کلیپ عملکرد پنل لمسی کنترل سرعت و جهت موتور DC را مشاهده می کنید. این پنل با کنترل حلقه بسته PID سرعت موتور را بنا به اختیار کاربر کنترل کرده و دارای قابلیت شروع نرم و توقف نرم به هنگام راه اندازی و توقف حرکت موتور است.

 • راه اندازی سریع درایور استپر موتور MSD02

  1,638 بازدید

  در این آموزش شما با راه اندازی دو نسخه از درایور MSD02 مناسب برای اتصال PNP و NPN آشنا خواهید شد. این درایور 1.5 آمپر مناسب راه اندازی انواع موتورهای استپر تکفاز می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت RobotMakers.ir مراجعه فرمایید.

 • تعویض ماژول درایور استپر MSD02

  446 بازدید

  درایور میکرو استپ موتور استپر MSD02 این قابلیت را داراست تا در صورت بروز هر گونه مشکل در آن ماژول DRV8825 استفاده شده در این درایور مورد تعویض قرار گیرد. در آموزش حاضر شما با نحوه تعویض این ماژول آشنا خواهید شد.

 • معرفی درایور استپر MSD02

  462 بازدید

  درایور موتور استپر MSD02 یک درایور بر پایه ماژول DRV8825 است که کار با این ماژول قدرتمند را به صورت صنعتی فراهم کرده است. شما با استفاده از این درایور قادر خواهید بود، توسط یک کنترل کننده خارجی موتور خود را کنترل نمایید.این درایور مجهز به حفاظت­های ولتاژ و جریان، پیچ تنظیم جریان و شش میکرو استپ ( تا 1/32 استپ) می­باشد. این درایور برای موتورهای استپر تا 1.5 A جریان خروجی بر روی هر کویل مناسب است.

 • روشنایی روان LED با استفاده از برد آردوینو

  380 بازدید

  در فیلم آموزشی قصد داریم از دستور While برای روشنایی تابلوهای LED استفاده کنیم. برای آشنایی با شرکت ربات سازان به سایت robotmakers.ir مراجعه کنید.

 • آشنایی با دستور FOR برای تابلوهای LED با برد آردوینو

  381 بازدید

  در فیلم آموزشی قصد داریم از دستور FOR برای روشنایی تابلوهای LED استفاده کنیم. برای آشنایی با شرکت ربات سازان به سایت robotmakers.ir مراجعه کنید.

 • راه اندازی سنسور فتوسل با برد آردوینو

  621 بازدید

  در این فیلم آموزشی قصد داریم سنسور فتوسل را با برد آردوینو راه اندازی کنیم. برای آشنایی با محصولات شرکت ربات سازان به سایت robotmakers.ir مراجعه کنید.

 • راه اندازی سنسور فاصله سنج SRF05

  636 بازدید

  در این فیلم قصد داریم سنسور فاصله SRF05 را توسط برد آردوینو راه اندازی کنیم. برای آشنایی با محصولات شرکت ربات سازان به سایت شرکت robotmakers.ir مراجعه کنید.

 • راه اندازی سنسور دما با برد آردوینو

  926 بازدید

  در این فیلم قصد داریم دمای اتاق را بر روی LCD با استفاده از برد آردوینو نشان دهیم. برای مشاهده محصولات شرکت ربات سازان به سایت robotmakers.ir مراجعه کنید.

 • سنسور مادون قرمز (اینفرارد یا IR) با برد آردوینو

  3,733 بازدید

  در این فیلم آموزشی قصد داریم شما را با نحوه راه اندازی سنسور مادون قرمز ( اینفرارد یا IR) با برد آردوینو آشنا کنیم. برای مشاهده محصولات شرکت ربات سازان به سایت شرکت robotmakers.ir مراجعه کنید