در حال بارگذاری
 • 9
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 16.2هزار
  بازدید

هیدرو صنعت شریف www.HydroSanatSharif.com

در این کانال شاهد فیلم هایی از محصولات و خدمات شرکت هیدرو صنعت شریف خواهید بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبسایت ما به آدرس https://www.HydroSanatSharif.com مراجعه فرمایید.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

در این کانال شاهد فیلم هایی از محصولات و خدمات شرکت هیدرو صنعت شریف خواهید بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبسایت ما به آدرس https://www.HydroSanatSharif.com مراجعه فرمایید.

 • 9
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 16.2هزار
  بازدید
این کانال از سوی "هیدرو صنعت شریف www.HydroSanatSharif.com" تایید شده است.
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • توضیحات کارشناس شرکت هیدروصنعت شریف در مورد دستگاه برداشت مکانیزه لوبیا

  354 بازدید

  در این ویدئو بخش هایی از مصاحبه یکی از کارشناسان شرکت هیدرو صنعت شریف در مورد دستگاه برداشت مکانیزه لوبیا (لوبیاچین) را ملاحظه نمایید که در آن در مورد سابقه طراحی و ساخت در این شرکت و مزایای دستگاه توضیحاتی ارائه شده است. این مصاحبه در مهر 1397 توسط معاونت زراعت جهاد کشاورزی استان مرکزی ضبط شده است. برای مشاهده نحوه عملکرد دستگاه سایر ویدئوهای کانال ما در آپارات را ملاحظه کنید یا به وبسایت ما مراجع فرمایید. Https://hydrosanatsharif.com

 • نظرات یک کشاورز در مورد دستگاه برداشت لوبیا

  185 بازدید

  مصاحبه ضبط شده توسط معاونت زراعت استان مرکزی با یکی از کشاورزان که از دستگاه لوبیاچین هیدروصنعت شریف در سال 1397 استفاده کرده است را در این ویدئو مشاهده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا به وبسایت ما به آدرس زیر مراجعه فرمایید: https://hydrosanatsharif.com

 • نحوه برقراری ارتباط انکودر کوبلر با خروجی ETHERNET IP​ و PLC

  194 بازدید

  ​در این ویدئو نحوه ستاپ انکودر کوبلر در PLC (در اینجا راکول) را مشاهده کنید. خواندن انکودر و استفاده از آن در کنترل در PLC​ با انتخاب پروتکل خروجی مناسب کار آسانی است. در اینجا از انکودر کوبلر با خروجی Ethernet/IP استفاده شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و کاتالوگ ها به وبسایت ما مراجعه کنید: " https://hydrosanatsharif.com/واردات-و-تأمین-قطعات-صنعتی/کوبلر-kubler/ " شرکت هیدرو صنعت شریف نماینده شرکت کوبلر در ایران است.

 • معرفی قابلیت های انکودرهای سیمی کوبلر برای اندازه گیری حرکت خطی

  81 بازدید

  در این ویدئو نحوه کار و مونتاژ برخی از انکودرهای کابلی کوبلر برای اندازه گیری حرکت خطی و نحوه تنظیم ویژی limit switch در آنها را مشاهده کنید. برای دریافت کاتالوگ ها به وبسایت ما مراجعه کنید: " https://hydrosanatsharif.com/واردات-و-تأمین-قطعات-صنعتی/کوبلر-kubler/ " شرکت هیدرو صنعت شریف نماینده شرکت کوبلر در ایران است.

 • معرفی اسلیپ رینگ SR120​ کوبلر

  52 بازدید

  انتقال همزمان اترنت صنعتی، سیگنال و قدرت و هوا یا روغن هیدرولیک برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبسایت ما مراجعه کنید: " https://hydrosanatsharif.com/واردات-و-تأمین-قطعات-صنعتی/کوبلر-kubler/ " شرکت هیدرو صنعت شریف نماینده فروش شرکت کوبلر در ایران است.

 • مشخصات و کاربرد اسلیپ رینگ SR060E کوبلر

  71 بازدید

  مشخصات و کاربرد اسلیپ رینگ SR060E کوبلر برای مشاهده کاتالوگ ها به وبسایت ما مراجعه کنید: " https://hydrosanatsharif.com/واردات-و-تأمین-قطعات-صنعتی/کوبلر-kubler/ " شرکت هیدرو صنعت شریف نماینده فروش محصولات کوبلر است

 • مقایسه اسلیپ رینگ کوبلر

  81 بازدید

  مقایسه اسلیپ رینگ کوبلر برای دریافت کاتالوگ ها به وبسایت ما مراجعه کنید: " https://hydrosanatsharif.com/واردات-و-تأمین-قطعات-صنعتی/کوبلر-kubler/ "

 • نحوه نصب اسلیپ رینگ SR085 کوبلر

  43 بازدید

  نحوه نصب اسلیپ رینگ SR085 کوبلر را در این ویدیو ببینید. برای دریافت کاتالوگ ها به وبسایت ما مراجعه کنید: " https://hydrosanatsharif.com/واردات-و-تأمین-قطعات-صنعتی/کوبلر-kubler/ " شرکت هیدرو صنعت شریف نماینده فروش محصولات کوبلر است.

 • تست ارتعاش کانتر کوبلر بخش 2

  102 بازدید

  تست ارتعاش کانترهای الکترومکانیکی کوبلر برای دریافت کاتالوگ ها به وبسایت ما مراجعه کنید: " https://hydrosanatsharif.com/واردات-و-تأمین-قطعات-صنعتی/کوبلر-kubler/ " شرکت هیدرو صنعت شریف نماینده فروش شرکت کوبلر است

 • تست ارتعاش کانترهای الکترومکانیکی کوبلر

  73 بازدید

  تست ارتعاش کانترهای الکترومکانیکی کوبلر برای دریافت کاتالوگ ها به وبسایت ما مراجعه کنید: " https://hydrosanatsharif.com/واردات-و-تأمین-قطعات-صنعتی/کوبلر-kubler/ " شرکت هیدرو صنعت شریف نماینده فروش شرکت کوبلر است

 • انکودرهای مخصوص کار سنگین کوبلر مدل H100

  39 بازدید

  انکودرهای کوبلر مدل H100 سری Heavy Duty برای دریافت کاتالوگ ها به وبسایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید: " https://hydrosanatsharif.com/واردات-و-تأمین-قطعات-صنعتی/کوبلر-kubler/ " شرکت هیدرو صنعت شریف نماینده فروش کوبلر در ایران است.

 • معرفی انکودر کوبلر 5873 سری موتور لاین

  94 بازدید

  انکودر کوبلر 5873 برای موتورهای گیرلس آسانسور می باشد. رزولوشن بالا برای رسیدن به راحتی بیشتر در حرکت آسانسور، قابلیت اطمینان، هزینه معقول، 13 تا 17 بیت رزولوشن در هر دور با 2048 سیگنال SinCos یا با اینترفیس BiSS با 21 بیت رزولوشن و ... از ویژگی های دیگر این انکودر است. برای دریافت کاتالوگ محصولات کوبلر به وبسایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید: " https://hydrosanatsharif.com/واردات-و-تأمین-قطعات-صنعتی/کوبلر-kubler/ " شرکت هیدرو صنعت شریف نماینده فروش محصولات کوبلر در ایران است.

 • معرفی ماژول های ایمنی مخصوص انکودر کوبلر

  48 بازدید

  ماژول های مانیتورینگ یک یا دو محوره (انکودرهای کوبلر) با ایمنی تا SIL3. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبسایت ما مراجعه کنید " https://hydrosanatsharif.com/%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%AA%D8%A3%D9%85%DB%8C%D9%86-%D9%82%D8%B7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C/%DA%A9%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%B1-kubler/ " شرکت هیدرو صنعت شریف نماینده فروش کوبلر در ایران است

 • نحوه برنامه ریزی نمایشگر تاچ انکودر مطلق کوبلر

  126 بازدید

  در این ویدئو نحوه نصب و برنامه ریزی نمایشگر تاچ انکودر مطلق کوبلر مدل 570T SSIو برخی از قابلیت های آن نشان داده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبسایت ما مراجعه کنید: " https://hydrosanatsharif.com/واردات-و-تأمین-قطعات-صنعتی/کوبلر-kubler/ " شرکت هیدرو صنعت شریف نماینده شرکت کوبلر در ایران است.

 • آموزش نحوه اتصال انکودر کوبلر به موتور-گیربکس آسنکرون

  263 بازدید

  در این ویدئو نحوه نصب انکودر 5020 کوبلر را به یک موتور گیربکس آسنکرون معمولی مشاهده می کنید. سادگی روش نصب در این کلیپ کاملا مشخص است. با نصب انکودر می توانید به سادگی کنترل سرعت و موقعیت دقیق تری را به سیستم موجود اضافه کنید. برای دریافت کاتالوگ و اطلاعات بیشتر به وبسایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید: " https://hydrosanatsharif.com/واردات-و-تأمین-قطعات-صنعتی/کوبلر-kubler/ " شرکت هیدرو صنعت شریف نماینده فروش کوبلر در ایران است. ارتباط مستقیم ما با کوبلر، همراه و مشاور شما در انتخاب صحیح محصول مناسب است.

 • انکودر کوبلر برای موتورهای سرو

  91 بازدید

  انکودر کوبلر Sendix S36 Motor Line برای نصب روی موتور سروو مناسب است. رزولوشن تا 24 بیت، ابعاد بدنه 36 میلی متری و امکان ارائه نسخه ضد انفجار تا SIL3، امکان استفاده از تکنولوژی تک کابل (تنها یک کابل برای ارتباط با سرو موتور / ترکیب قدرت و فیدبک) از ویژگی های این انکودر است. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبسایت ما مراجعه کنید: " https://hydrosanatsharif.com/واردات-و-تأمین-قطعات-صنعتی/کوبلر-kubler/ " شرکت هیدرو صنعت شریف نماینده فروش شرکت کوبلر است.

 • شیب سنج (سنسور تراز) کوبلر

  145 بازدید

  شرکت کوبلر سنسور اندازه گیری تراز (شیب سنج) یک یا دو محور نیز تولید می نماید. این ویدئو این محصولات را معرفی می نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و کاتالوگ ها به وبسایت ما مراجعه کنید: " https://hydrosanatsharif.com/واردات-و-تأمین-قطعات-صنعتی/کوبلر-kubler/ " شرکت هیدرو صنعت شریف نماینده فروش محصولات کوبلر است.

 • انکودر کوبلر برای نصب روی موتور و موتورگیربکس

  82 بازدید

  در این ویدئو برخی از انکودرهای نوری افزایشی یا مطلق کوبلر را که برای نصب روی موتور (انتهای موتور آسنکرون یا موتورگیربکس های معمولی) مناسب هستند و یا انکودر های مغناطیسی برای این کاربرد را مشاهده کنید. این سری از محصولات بسیار کامپکت هستند و طرح اتصال آنها به گونه ای است که به سادگی روی محور موتور نصب می شوند. برای دریافت اطلاعات و کاتالوگ ها به وبسایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید: " https://hydrosanatsharif.com/واردات-و-تأمین-قطعات-صنعتی/کوبلر-kubler/ " شرکت هیدرو صنعت شریف نماینده فروش محصولات کوبلر است.

 • آموزش نحوه برنامه نویسی کانتر 901 کوبلر

  46 بازدید

  برای مشاهده کاتالوگ محصولات کوبلر به وبسایت ما مراجعه کنید: " https://hydrosanatsharif.com/واردات-و-تأمین-قطعات-صنعتی/کوبلر-kubler/ " شرکت هیدرو صنعت شریف نماینده فروش محصولات کوبلر است.

 • انکودرهای سیمی کوبلر برای اندازه گیری خطی

  49 بازدید

  انکودرهای سیمی یا کابلی کوبلر برای اندازه گیری خطی (طول، سرعت خطی و ...) به کار می روند. این تجهیزات با درجه حفاظت IP بالا برای نصب در محیط بیرون هم مناسب هستند. بازه اندازه گیری انها توسط کاربر قابل برنامه ریزی است. حتی درون مدلهایی عملکرد لیمیت سوئیچ برای دو نقطه (قابل برنامه ریزی) نیز پیش بینی شده است. برای مشاهده کاتالوگ و دریافت اطلاعات فنی به وبسایت ما به آدرس زیر مراجعه نمایید. " https://hydrosanatsharif.com/واردات-و-تأمین-قطعات-صنعتی/کوبلر-kubler/ " شرکت هیدرو صنعت شریف نماینده فروش شرکت کوبلر است.

 • معرفی شرکت کوبلر (انکودر، اسلیپ رینگ، کانتر، کنترل پروسه و...)

  56 بازدید

  ویدیو معرفی شرکت کوبلر برای مشاهده محصولات شرکت کوبلر مانند انواع انکودر، اسلیپ رینگ، کانتر و کنترل فرایند، تجهیزات ایمنی و ... به وبسایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید " https://hydrosanatsharif.com/واردات-و-تأمین-قطعات-صنعتی/کوبلر-kubler/ " شرکت هیدرو صنعت شریف نماینده فروش شرکت کوبلر است. ما با ارتباط مستقیم با شرکت کوبلر پاسخگوی سوالات فنی شما نیز هستیم.

 • آموزش نحوه نصب انکودر مغناطیسی بدون یاتاقان کوبلر

  61 بازدید

  در این فیلم نحوه نصب انکودر مغناطیسی بدون یاتاقان کوبلر مدل LI50 را مشاهده کنید. استفاده از انکودرهای بدون یاتاقان طراحی شما را متحول می کند. شما می توانید از مزایای این نوع انکودرهای خاص در طراحی و ساخت دستگاه های خود بهره مند شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبسایت ما مراجعه کنید: https://hydrosanatsharif.com/واردات-و-تأمین-قطعات-صنعتی/کوبلر-kubler/ هیدرو صنعت شریف نماینده فروش کوبلر است.

 • انکودر مینیاتوری مدل 2400 2420 کوبلر (با آپشن های زیاد)

  98 بازدید

  انکودر مینیاتوری کوبلر تنها با قطر 24 میلی متر یک انکودر نوری افزایشی با حداکثر رزولوشن 10 بیت (1024 پالس بر دور) است. این کلیپ را برای قابلیت های فراوان این انکودر مشاهده کنید. برای مشاهده کاتالوگ، استخراج پارت نامبر و سفارش به وبسایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید https://hydrosanatsharif.com/واردات-و-تأمین-قطعات-صنعتی/کوبلر-kubler/

 • لوبیاچین هیدروصنعت شریف / مهر 97

  247 بازدید

  معرفی لوبیاچین هیدروصنعت شریف برداشت لوبیا در مزارع شازند استان مرکزی در مهرماه 97 برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبسایت ما مراجعه کنید. Https://hydrosanatsharif.com

 • اسلیپ رینگ با محور توخالی سنرینگ

  168 بازدید

  معرفی اسلیپ رینگ سری H با محور توخالی سنرینگ شرکت هیدرو صنعت شریف نماینده شرکت سنرینگ است که انواع زیادی اسلیپ رینگ برای کاربردهای مختلف را ارائه می نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبسایت ما مراجعه کنید. https://hydrosanatsharif.com

 • روتاری جوینت های سنرینگ

  61 بازدید

  معرفی روتاری یونیون (روتاری جوینت های پنوماتیک و هیدرولیک) شرکت سنرینگ شرکت هیدرو صنعت شریف نماینده شرکت سنرینگ است. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبسایت ما مراجعه کنید. https://hydrosanatsharif.com

 • معرفی شرکت سنرینگ

  90 بازدید

  معرفی شرکت سنرینگ از شرکتهای بزرگ سازنده اسلیپ رینگ با محصولات متعدد شرکت هیدرو صنعت شریف نماینده و فروشنده محصولات سنرینگ است. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبسایت ما مراجعه فرمایید. https://hydrosanatsharif.com

 • تست لوبیا چین با تراکتور 475/485

  732 بازدید

  دستگاه لوبیاچین (برای چیدن لوبیا و سایر حبوبات مشابه) روی تراکتور سبک چهار سیلندر نصب و تست شده است. این فیلم نحوه عملکرد را در زمین خاکی (عمق نفوذ، نحوه جابجایی) و قدرت پیکاپ و کانوایر (تست روی کاه) را نشان می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبسایت ما به آدرس https://www.HydroSanatSharif.com مراجعه کنید.

 • دستگاه برداشت لوبیا هیدرو صنعت شریف

  1,253 بازدید

  برای آشنایی با ویژگی های دستگاه برداشت حبوبات (برداشت لوبیا و ...) فیلم های کانال ما در آپارات را مشاهده کنید. اولین دستگاه موفق در برداشت لوبیا توسط شرکت هیدرو صنعت شریف طراخی و ساخته شده است. این ویدئو ها مشخصات و عملکرد دستگاه در برداشت لوبیا با نوع بذر و زمین های ایران را نشان می دهند. این دستگاه برای تراکتورهای با توان 110 اسب بخار به بالا مناسب بوده و به جلوی تراکتور متصل می شود.

 • جمع کن و چنگک (جمع آوری بارگیری تخلیه بسته های علوفه

  1,787 بازدید

  از محصولات دیگر شرکت هیدرو صنعت شریف چنگک و جمع کن است که برای جمع کردن، بارگیری، جابجایی، تخلیه بسته های پرس شده علوفه، کاه و کلش، یونجه و ... که توسط دستگاه بیلر تولید می شود به کار می رود. در این فیلم نحوه عملکرد این ادوات نوین کشاورزی را مشاهده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبسایت ما یا کانال ما در پیام رسان های تلگرام و سروش مراجعه کنید. http://www.hssh.co.ir @hssh_agri

 • دستگاه برداشت حبوبات (لوبیا چین) هیدرو صنعت شریف

  5,090 بازدید

  یکی از فعالیت های شرکت هیدرو صنعت شریف تولید ادوات نوین کشاورزی است. این فیلم تست عملکردی دستگاه جدید برداشت حبوبات (لوبیاچین - لوبیا چین) برای برداست لوبیا نشان می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید https://t.me/joinchat/AAAAAEOrBwgJdy8A09OPvQ http://www.hssh.co.ir