در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 146
  دنبال کننده
 • 12
  دنبال شونده
 • 461.2هزار
  بازدید

ComputerUser.ir

در این کانال شما با آموزش های مرتبط با رایانه و علوم رایانه ای آشنا می شوید.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

در این کانال شما با آموزش های مرتبط با رایانه و علوم رایانه ای آشنا می شوید.

 • 146
  دنبال کننده
 • 12
  دنبال شونده
 • 461.2هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • Reseller limits in CloudLinux OS: A Deep Dive

  21 بازدید

  Introduction 00:06 - 00:19 Two Level Limits 00:20 - 2:09 A. What we have now -- LVE Manager → Users Tab 2:10 - 3:25 B. Manage Resellers Only or Resellers and Their Users 3:26 - 5:29 С. Reseller versus Host → What is the difference 5:30 - 7:10 D. Reseller Limits 7:11 - 8:32 E. Supported Limits 8:33 - 10:21 F. Edit Screen Changed 10:22 - 11:11 G. How Reseller Limits Work 11:12 - 12:03 H. Default / Package Limits 12:04 - 13:02 I. Host UI Statistics 13:03 - 13:27 J. Host UI Options 13:28 - 13:55

 • Keeping your Web servers safe with Imunify360: Part 1

  15 بازدید

  Keeping your Web servers safe with Imunify360: Part 1

 • Keeping web servers safe with Imunify360. Part 2, Q

  14 بازدید

  Keeping web servers safe with Imunify360. Part 2

 • Manage CloudLinux OS faster and easier with LVE Manager’s new UI, Part 2 - Q

  11 بازدید

  LVE Manager’s new UI, Part 2 لایسنس ارزان قیمت کلود لینوکس: https://webnolog.net/client/cart.php?gid=5

 • Manage CloudLinux OS faster and easier with LVE Manager’s new UI, Part 1

  55 بازدید

  LVE Manager’s new UI, Part 1 لایسنس ارزان قیمت کلود لینوکس: https://webnolog.net/client/cart.php?gid=5

 • محدودیت روی کاربران در سرورهای لینوکس وب با CloudLinux

  16 بازدید

  تکنولوژی کلود لینوکس با بهره گیری از فناوری CageFS امکان محدود کردن دسترسی کاربران سرورهای اشتراکی را فراهم آورده است. لایسنس ارزان قیمت کلود لینوکس: https://webnolog.net/client/cart.php?gid=5

 • Supercharging PHP pages with mod_lsapi in CloudLinux OS

  20 بازدید

  Mod_lsapi is the fastest and most reliable way to serve PHP pages with Apache. It is a drop-in replacement for SuPHP, FCGID, RUID2, and ITK, has a low memory footprint and understands PHP directives from .htaccess files. It also supports PHP accelerators. It is fully compatible with CloudLinux OS PHP Selector, which allows end users to select the specific version of PHP they need. This video goes over the mod_lsapi feature and explains how it works and why it is so powerful.

 • How to Setup a Proxy Server using CCProxy

  702 بازدید

  Setup up Proxy Server in Windows Platform using CCProxy

 • Set Up CCProxy

  31 بازدید

  Configuration CCProxy use a laptop with Wireless internet connection to share internet via ethernet and CCProxy with Tower computer Music Fredji - Happy Life (Vlog No Copyright Music) CLOUD UP - DJ KIMERA

 • How To Make Proxy Server Using CCProxy

  37 بازدید

  This video is special for Make Proxy your proxy server using CCProsy Software. It is very useful to you. Refer My blog http://informationtechnologysolution4u.blogspot.in/

 • نصب و پیکربندی CCProxy یا Configuring CCProxy

  49 بازدید

  در این ویدیو می آموزید که چطور نرم افزار CC PROXY را روی ویندوز نصب و پیکربندی کنید تا بتوانید روی شبکهٔ خود به رایانه‌های دیگر اینترنت از طریق پروکسی بدهید. با این کار قادرید کنترل کاملی روی دسترسی آنها به سایت‌های روی اینترنت که بازدید می شوند و همچنین میزان مصرف پهنای باند آنها داشته باشید. تمامی این کارها با نرم افزار CCPROXY به راحتی انجام می پذیرد. البته باید ابتدا طبق این فیلم شبکه خود را پیکربندی کنید.

 • راه اندازی SOCKS5 Proxy Server روی VPS با CentOS 6

  56 بازدید

  این آموزش فقط روی CentOS 6 64 Bit تست شده و کار می کند. هر چند که ممکن است روی دیگر نسخه های CentOS هم کار کند. دست نوشته های فرامین اجرا شده هم در نشانی زیر موجود است: http://pastebin.com/fwv3JfUD

 • آموزش تنظیم هدف در گوگل آنالیتیکز Google Analytics Goals

  196 بازدید

  از امکانات جدید و خوب گوگل آنالیتیکز تعیین هدف یا همان goals است. با تنظیم هدف که می تواند ورود به یک صفحه از سایت، عضویت در سایت، خرید و یا هر کار و اتفاق و رویداد دیگر در سایت باشد که خود ما آن را تعیین می کنیم، قادریم آن را اندازه گیری کنیم و در جهت بهبود این شاخص و یا شاخص های بیشتر گام برداریم. پس این آموزش زبان اصلی را از دست ندهید.

 • دکمه های کیبرد کامپیوتر را نرم و بیصدا کنید

  676 بازدید

  اگر دکمه های صفحه کلید رایانه شما هم سفت و خشک شده، شاید نیاز به تمیزکاری و روغن کاری داشته باشند. البته در روغن زدن به این نکته دقت داشته باشید که روغن های نامناسب سبب سفت تر شدن و خشک شدن دکمه های صفحه کلید شما، حتی تا حد به درد نخور شدن آن می گردد!!

 • آموزش فارسی زیرنویس کردن فیلم با Subtitle Edit

  ویدیوهای جمال
  8,998 بازدید

  از بهترین نرم افزارهای زیرنویس کردن فیلم، Subtitle Edit نام دارد. در این ویدیو به شما نحوۀ زیرنویس کردن فیلم ها را آموزش می دهیم. کامل و به زبان فارسی. در ضمن برای تهیۀ پکیج کامل 60 قسمتی این نرم افزار به صفحۀ زیر مراجعه کنید: http://computeruser.ir/downloads/subtitle-edit-3-5-3/

 • کامل ترین آموزش نرم افزار زیرنویس فیلم Subtitle Edit

  ویدیوهای جمال
  2,344 بازدید

  جامع ترین آموزش فارسی زبان نرم افزار Subtitle Edit را تقدیم شما می کنیم. این نرم افزار برای تولید، ویرایش و ترجمۀ زیرنویس های فیلم های زبان اصلی مورد استفاده قرار می گیرد. برای تهیه و مشاهدۀ جزئیات بیشتر 60 قسمت این مجموعه که بیش از 10 ساعت آموزش خواهد بود، کافی است به این سایت مراجعه نمایید: >>>>>> http://computeruser.ir/downloads/subtitle-edit-3-5-3/

 • How to install LAVFilters Windows on PC

  193 بازدید

  LAV Filters نام بستۀ مدیریت کدک های پخش ویدیو و صوت است که در خیلی از مواقع ممکن است سیستم شما به آن کدها نیاز داشته باشد. برای دانلود این کدک باید بستۀ installer آن را از نشانی https://github.com/Nevcairiel/LAVFilters/releases دریافت کنید. نصب کردن آن هم کاری ندارد! فقط کافی است روی فایل EXE دو بار کلیک کنید و مراحل نصب را با توجه به تنظیماتی که دارد طی کنید.

 • تغییر IP ، hostname ، gateway در VMware ESX

  1,264 بازدید

  در این فیلم به زبان انگلیسی خواهید آموخت که چطور IP ، hostname ، gateway را در مجازی ساز VMware ESX تغییر دهیم. همانطور که می دانید VMware ESX خود یک سیستم عامل مبتنی بر لینوکس می باشد که تمامی ویژگی های لینوکس را دارا می باشد. در خیلی از مواقع ما نیاز داریم که IP و Hostname و Gateway را تغییر دهیم. در این ویویو این موضوع را خواهید آموخت.

 • فعال کردن SSH در VMwar ESXi 6 از طریق vSphere Client

  829 بازدید

  ما برای اینکه بتوانیم با استفاده از خط فرمان با سرور ESXi خود ارتباط برقرار کنیم، اول باید قادر باشیم سرویس SSH و همچنین ESXi Shell را در مجازی ساز VMware خود فعال کنیم. در این آموزش ما این کار را با استفاده از vSphere Client 6 با رفتن به مسیر Configuraion

 • بارگذاری فایل ISO در Datastore در vSphere ESXi 6

  1,670 بازدید

  همانطور که می دانید برای نصب سیستم عامل روی ماشین مجازی که از قبل درون vSphere ESXi 6 ساختیم باید قادر باشیم فایل ISO سیستم عامل را اول روی محیط VMware نصب کنیم. در این ویدیو طریقه بارگذاری فایل ISO سیستم عامل از روی رایانۀ شخصی یا رایانۀ محلی آموزش داده خواهد شد.

 • چطور یک کاربر MySQL از طریق PHPMyAdmin اضافه/حذف کنیم

  863 بازدید

  در این آموزش ما می آموزیم که چطور به واسطۀ PHPMyAdmin یک کاربر برای استفاده از پایگاه های داده مان بسازیم یا کاربری که ساختیم را حذف کنیم. همانطور که حتماً می دانید PHPMyAdmin نرم افزاری نوشته به زبان PHP است که برای مدیریت کردن پایگاه های داده و همچنین کاربران پایگاه های دادۀ MySQL کاربرد دارد.

 • افزایش و کاهش سرعت کلیپ ویدیو در After Effects CS4

  7,276 بازدید

  همانطور که از اسم این ویدیو پیداست، ما در اینجا می خواهید بیاموزیم که برای بالا بردن یا کاهش سرعت یک کلیپ در افتر افکت باید چه کار کرد.

 • حرکت نرم لایه ها در Adobe After Effects

  630 بازدید

  در پاره ای از مواقع شاید خواسته باشید لایه های موجود در نرم افزار ویرایش ویدیو After Effects را به صورت نرم جابه جا یا حتی تغییر اندازه دهید. در این ویدیو به دو روش دستی با استفاده از فریم های کلیدی و همچنین استفاده از اسکریپت Ease and Wizz به طور کامل اشاره شده است. دیدن این ویدیوی زبان اصلی را از دست ندهید.

 • رفع خصای No Permission To Delete در اندروید روی SD Card

  1,349 بازدید

  گاهی از مواقع ممکنه که شما هنگام پاک کردن فایل ها روی گوشی اندروید خود روی حافظۀ جانبی یا همان SD Card با خطای No Permission To Delete روبرور بشید. در این ویدیو که به زبان اصلی است طریقۀ رفع این مشکل را می آموزید.

 • رفع خطای you don't have permission to access the share

  16,070 بازدید

  در ویندوز 8 ممکن است در زمانی که قصد باز کردن و ویرایش پرونده های موجود در یک پوشه را داشته باشید، با خطای you don't have permission to access the share مواجه شوید. در این ویدیو به طریقۀ رفع این اشاره شده است که بهتر است این فیلم را ببینید.

 • آموزش نرم افزار PuTTY / SSH

  3,101 بازدید

  نرم افزار PuTTY برای ایجاد ارتباط با رایانه های راه دور از طریق پروتکل SSH است. این نرم افزار روی ویندوز نصب می شود و معمولاً برای مدیریت سرورهای لینوکس از راه دور استفاده می شود.

 • استفاده از کلید ssh برای اتصال به SFTP با FileZilla

  247 بازدید

  نرم افزار FileZilla یکی از بهترین برنامه ها برای کار کردن با پروتکل FTP جهت انتقال فایل بین رایانه های مختلف در شبکه است. حالا اگر خواسته باشیم به جای FTP از sFTP استفاده کنیم، که امن تر است باید چه کار کنیم؟

 • نصب، راه اندازی و پیکربندی افزونه Whmcs-Bridge وردپرس

  1,301 بازدید

  Whmcs-Bridge نام افزونه ای برای وردپرس است که با استفاده از آن می توان سیستم WHMcs را به وردپرس متصل کرد و کاری کرد که کاربران احساس هماهنگی هنگام کار کردن با سایت داشته باشند. در این ویدیو شما نحوۀ پیکربندی Whmcs-Bridge را می آموزید. با ویدیوهای جمال هم همراه باشید. در کانال: ComputerUser@

 • حذف زیرنویس از یک فایل MKV توسط نرم افزار mkvmerge GUI

  11,335 بازدید

  اگر با برنامه mkvmerge GUI آشنا باشید می دانید که با استفاده از این نرم افزار قادرید فایل های زیرنویس را روی فیلم خود متصل کنید و به صورت یک فایل درآورید. حالا در این ویدیو یاد خواهید گرفت که فایل زیر نویس را دوباره جدا کنید.

 • اجرا کردن لینوکس XUbuntu فقط با 256 مگابایت RAM

  176 بازدید

  در این فیلم می بینید که چطور لینکوس اکس اوبونتو فقط با 256 مگابایت رم اجرا می شود.

 • 10 نکته مقدماتی راجع به Adobe Illustrator CS6

  452 بازدید

  نرم افزار Adobe Illustrator یک نرم افزار طراحی برداری است که کارهای زیادی می توان با آن انجام داد. در این ویدیو شما با ده نکتۀ مقدماتی راجع به این برنامه آشنا خواهید شد.

 • آموزش مقدماتی Adobe Flash برای تازه کارها

  566 بازدید

  همانطور که از عنوان این ویدیو می توان فهمید، فلش به صورت مقدماتی آموزش داده خواهد شد.