در حال بارگذاری
 • 91
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 10.4هزار
  بازدید

برنامه اینترنتی ایده پردازان

كانال اینترنتی تصویری ایده پردازان ، قصد دارد با نگاهی تجربی و مستند ورود به فضای مجازی را تسهیل ببخشد

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

كانال اینترنتی تصویری ایده پردازان ، قصد دارد با نگاهی تجربی و مستند ورود به فضای مجازی را تسهیل ببخشد

 • 91
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 10.4هزار
  بازدید
Loading...
این کانال، تولید کننده محتوا می باشد.

همه ویدیو ها

 • آیتم ایده پردازان برتر 4: امید کردستانی،میلیاردر ایرانی

  5 بازدید

  در بخش ایده پردازان برتر برنامه، به بررسی زندگی و فعالیتهای امید کردستانی، که در حال حاضر ریاست هیئت مدیره Tweeter را بر عهده دارد، می پردازیم. اگر با این ایرانی کارآفرین و خلاق آشنا نیستید، این ویدئو را حتما تماشا کنید. در پایان اگر نظر و پیشنهادی داشتید، حتما ما را در جریان آن قرار دهید.

 • آیتم حقوقی 6: مباحث حقوقی با هنگامه عسگری

  بازدید

  هنگامه عسگری، کارشناس بخش حقوقی برنامه ایده پردازان، در قسمت ششم برنامه ایده پردازان نیز پیرامون الزامات قانونی صحبت می کند. اگر در زمینه مباحث حقوقی سوالی دارید آن را با ما در میان بگذارید تا پاسخ آن را در سایت و یا برنامه دریافت نمایید.

 • گزیده قسمت 6 : هاست ایران از زبان نیروهای فعال در آن

  1 بازدید

  خلاصه ای از صحبتهای خشایار پورادبی، مدیر پروژه بخش طراحی و توسعه و مینا اسدزاده، از کارشناسان فروش هاست ایران را که قسمت ششم ایده پردازان به اختصاص داشت، را می توانید در این ویدئو مشاهده کنید.

 • گزیده قسمت 5 : کسب و کارهای نوین در اتاق بازرگانی

  20 بازدید

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان تهران، به عنوان حامی کسب و کارهای نوین، بانی حضور 12 استارتاپ منتخب در نمایشگاه بین المللی جیتکس دوبی 2017 شد. از همین روز با مدیر کسب و کارهای نوین این اتاق، آقای امید هاشمی گپ و گفت کوتاهی انجام دادیم.

 • گزیده قسمت 5 : سیمیا سرویس، خدمات به ایرانیان خارج نشین

  بازدید

  یکی از استارتاپ هایی که به عنوان نماینده ایران در نمایشگاه جیتکس 2017 شرکت کرده، سیمیا سرویس نام دارد که توسط علیرضا توکلی و مهدی قطبی بنیانگذاری شده است. در قسمت 5 ایده پردازان با این استارتاپ صحبت کردیم که شما را به دیدن متن کامل این مصاحبه دعوت میکنیم.

 • گزیده قسمت 5 : ردکالا، سیستم حراجی آنلاین ایرانی

  3 بازدید

  یکی از استارتاپ هایی که به عنوان نماینده ایران در نمایشگاه جیتکس 2017 شرکت کرده، ردکالا نام دارد که توسط محمود سبزه ای بنیانگذاری شده است. در قسمت 5 ایده پردازان با این استارتاپ صحبت کردیم که شما را به دیدن متن کامل این مصاحبه دعوت میکنیم.

 • آیتم حقوقی 5: مباحث حقوقی با هنگامه عسگری

  4 بازدید

  هنگامه عسگری، کارشناس بخش حقوقی برنامه ایده پردازان، در قسمت پنجم برنامه ایده پردازان نیز پیرامون الزامات قانونی صحبت می کند. اگر در زمینه مباحث حقوقی سوالی دارید حتما مطرح نمایید.

 • گزیده قسمت 5 : کوانت کن، پلتفرم الگوریتمی در بازار بورس

  61 بازدید

  یکی از استارتاپ هایی که به عنوان نماینده ایران در نمایشگاه جیتکس 2017 شرکت کرده، کوانت کن نام دارد که توسط حامد حدادی بنیانگذاری شده است. در قسمت 5 ایده پردازان با این استارتاپ صحبت کردیم که شما را به دیدن متن کامل این مصاحبه دعوت میکنیم.

 • آیتم ایده پردازان برتر 3: پی یر امیدیار، موسس ebay

  15 بازدید

  این بار و در بخش ایده پردازان برتر برنامه، به بررسی زندگی و فعالیتهای پی یر مراد امیدیار، موسس ebay، بزرگترین سایت حراجی جهان پرداختیم. اگر با این ایرانی کارآفرین و خلاق آشنا نیستید، این ویدئو را حتما تماشا کنید. در پایان اگر نظر و پیشنهادی داشتید، حتما ما را در جریان آن قرار دهید.

 • گزیده قسمت 5 : پرستار هوشمند کودک با نینیکس

  16 بازدید

  یکی از استارتاپ هایی که به عنوان نماینده ایران در نمایشگاه جیتکس 2017 شرکت کرده، نینیکس نام دارد که توسط محمدحسین برمایون و امیر شکوهی نیا بنیانگذاری شده است. در قسمت 5 ایده پردازان با این استارتاپ صحبت کردیم که شما را به دیدن متن کامل این مصاحبه دعوت میکنیم.

 • گزیده قسمت 5 : زرین پال، اولین درگاه پرداخت واسط ایرانی

  19 بازدید

  یکی از استارتاپ هایی که به عنوان نماینده ایران در نمایشگاه جیتکس 2017 شرکت کرده، زرین پال نام دارد که توسط مصطفی امیری بنیانگذاری شده است. در قسمت 5 ایده پردازان با این استارتاپ صحبت کردیم که شما را به دیدن متن کامل این مصاحبه دعوت میکنیم.

 • ایده پردازان 6 : هاست ایران و آینده هاستینگ در ایران

  529 بازدید

  در برنامه 6 ام ایده پردازان، به سراغ یکی از قدیمیترین ارائه دهندگان خدمات هاستینگ در ایران رفتیم. هاست ایران که در سال 1386 و توسط آقای اسماعیلیان بنیان گذاری شده است، مسیر پر پیچ و خمی را طی کرده و شنیدنی های جالبی دارد. مدیران و سرپرستان بخشهای مختلف این شرکت، نظرات خود را پیرامون ایده های اجرایی و چشم انداز آینده پیش روی آن مجموعه بیان کردند. پیشنهاد میکنیم این قسمت از برنامه را از دست ندهید.

 • آیتم فینتک 5: آموزش فینتک با رضا قربانی

  11 بازدید

  در ادامه مباحث آموزشی برنامه ایده پردازان، در قسمت پنجم نیز رضا قربانی با ما همراه بود و از فینتک صحبت کرد. با توجه به اهمیت مباحث فینتک در آینده کسب و کارهای اینترنتی، به شما پیشنهاد می کنیم این قسمت را از دست ندهید. ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه نمایید.

 • آیتم تجربه کاربری 5: شروین مشایخ و تجربه کاربری UX

  13 بازدید

  در بخش پنجم از آیتم طراحی تجربه کاربری، با شروین مشایخ همراه شدیم تا ادامه مباحث مربوط به آن را بشنویم. نظرات خود را جهت بهبود کیفیت برنامه با ما در میان بگذارید.

 • گزیده قسمت 5 : خبریو، سامانه پایش و پردازش خبر

  35 بازدید

  یکی از استارتاپ هایی که به عنوان نماینده ایران در نمایشگاه جیتکس 2017 شرکت کرده، خبریو نام دارد که توسط سعید ابراهیمیان بنیانگذاری شده است. جمدر قسمت 5 ایده پردازان با این استارتاپ صحبت کردیم که شما را به دیدن متن کامل این مصاحبه دعوت میکنیم.

 • آنونس ایده پردازان 6: هاست ایران،از هاستینگ تا دیتاسنتر

  192 بازدید

  در برنامه 6 ام ایده پردازان، با هاست ایران همراه شدیم. از گذشته با مدیران آن صحبت کردیم و به برنامه های پیش روی این مجموعه و چشم انداز آینده آن پرداختیم. پرسنل فعال در این مجموعه نیز درباره تجربه کار کردن در این شرکت سخن گفتند...

 • گزیده قسمت 5 : پلتفرم آنلاین سایت سایز با دوگرافیک

  23 بازدید

  یکی از استارتاپ هایی که به عنوان نماینده ایران در نمایشگاه جیتکس 2017 شرکت کرده، دوگرافیک نام دارد که توسط آرمان حاجی زاده بنیانگذاری شده است. در قسمت 5 ایده پردازان با این استارتاپ صحبت کردیم که شما را به دیدن متن کامل این مصاحبه دعوت میکنیم.

 • گزیده قسمت 5 : ریتین، پلتفرم تحلیل ارتباط با مشتری

  13 بازدید

  یکی از استارتاپ هایی که به عنوان نماینده ایران در نمایشگاه جیتکس 2017 شرکت کرده، ریتین نام دارد که توسط رامین رضازاده بنیانگذاری شده است. در قسمت 5 ایده پردازان با این استارتاپ صحبت کردیم که شما را به دیدن متن کامل این مصاحبه دعوت میکنیم.

 • گزیده قسمت 5 : هوشمندسازی خانه ها با فراجهش

  18 بازدید

  یکی از استارتاپ هایی که به عنوان نماینده ایران در نمایشگاه جیتکس 2017 شرکت کرده، فراجهش نام دارد که توسط برادران فرمانبر بنیانگذاری شده است. در قسمت 5 ایده پردازان با این استارتاپ صحبت کردیم که شما را به دیدن متن کامل این مصاحبه دعوت میکنیم.

 • گزیده قسمت 5 : دکترربات، خدمات رباتیک اجتماعی

  27 بازدید

  یکی از استارتاپ هایی که به عنوان نماینده ایران در نمایشگاه جیتکس 2017 شرکت کرده، دکترربات نام دارد که توسط امین سلطانی بنیانگذاری شده است. در قسمت 5 ایده پردازان با این استارتاپ صحبت کردیم که شما را به دیدن متن کامل این مصاحبه دعوت میکنیم.

 • گزیده قسمت 5 : استارتاپ عریضه، نرم افزار وکیل یاب

  33 بازدید

  یکی از استارتاپ هایی که به عنوان نماینده ایران در نمایشگاه جیتکس 2017 شرکت کرده، عریضه است که با مدیریت آقای روح الامین رسولی به این رویداد فرستاده شده است. در قسمت 5 ایده پردازان با این استارتاپ صحبت کردیم که شما را به دیدن متن کامل این مصاحبه دعوت میکنیم.

 • ایده پردازان ۵: از اتاق بازرگانی تهران تا جیتکس دبی

  1,004 بازدید

  در قسمت 5 ام برنامه ایده پردازان به اتاق بازرگانی تهران رفتیم و با مدیران 12 استارتاپ اعزامی ایران به جیتکس 2017 صحبت کردیم. کوانت کن، ردکالا، زرین پال، نینیکس، سیمیا سرویس، دوگرافیک، خبریو، عریضه، فراجهش، ریتین، تک هابر و دکتر ربات استارتاپ هایی هستند که به عنوان نماینده ایران از تاریخ 16 الی 20 مهر ماه 1396 در جیتکس حضور خواهند داشت. لطفا سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

 • آنونس قسمت ۵ : استارتاپ های منتخب ایران در جیتکس

  95 بازدید

  در این قسمت از برنامه ایده پردازان، با ۱۲ استارتاپ اعزامی ایران به نمایشگاه جیتکس دوبی صحبت کردیم. قسمت اصلی یکشنبه ۱۶ مهر ساعت ۱۰ صبح از آپارات

 • آیتم حقوقی 4: مباحث حقوقی با هنگامه عسگری

  61 بازدید

  هنگامه عسگری، کارشناس بخش حقوقی برنامه ایده پردازان، در قسمت چهارم برنامه ایده پردازان به مباحثی پایانی اهمیت قرارداد پرداخته است. اگر در زمینه مباحث حقوقی سوالی دارید حتما مطرح نمایید.

 • آیتم تجربه کاربری 4: شروین مشایخ و تجربه کاربری UX

  38 بازدید

  در بخش چهارم از آیتم طراحی تجربه کاربری، با شروین مشایخ همراه شدیم تا ادامه مباحث مربوط به آن را بشنویم. خوشحال می شویم تا نظرات خود را جهت بهبود کیفیت برنامه با ما در میان بگذارید.

 • آیتم ایده پردازان برتر 2: دارا خسروشاهی، مدیر جدید Uber

  16 بازدید

  این بار و در بخش ایده پردازان برتر برنامه، به بررسی زندگی و فعالیتهای دارا خسروشاهی، مدیرعامل جدید شرکت Uber، بزرگترین تاکسی اینترنتی جهان پرداختیم. اگر با این ایرانی کارآفرین و خلاق آشنا نیستید، این ویدئو را حتما تماشا کنید. در پایان اگر نظر و پیشنهادی داشتید، حتما ما را در جریان آن قرار دهید.

 • ایده پردازان 4 : با وجود تحریم ها آینده iOS چه می شود؟

  719 بازدید

  در قسمت چهارم از برنامه ایترنتی ایده پردازان به همایش توسعه دهندگان iOS ایران رفتیم و از این رویداد گزارشی تهیه کردیم. با توسعه دهندگان App و Game ها از چالش های پیش آمده و آینده این صنعت صحبت کردیم. از ایده ها گفتیم و راهکارهای تبدیل شدن آنها به یک کسب و کار واقعی را از فعالان این حوزه جویا شدیم. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید..

 • آنونس ایده پردازان ۴ : تجارب با ارزش فعالان iOS

  120 بازدید

  در این قسمت به سراغ فعالان iOS و فضای مجازی در همایش توسعه دهندگان iOS رفته ایم و درباره ایده پردازی، درآمدشان از نرم افزارها و بازی هایی که نوشته اند و نکات کلیدی کارشان گفت و گو کردیم و با برخی از میهمانان ویژه نیز گفت و گوهایی داشتیم، در این برنامه نیز همراه ما باشید.

 • آیتم تجربه کاربری 3: شروین مشایخ و تجربه کاربری UX

  38 بازدید

  در بخش سوم از سری آموزشهای طراحی تجربه کاربری، با شروین مشایخ همراه بودیم تا ادامه مباحث مطرح شده در دو برنامه قبل را بشنویم. لطفا ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه نمایید.

 • آیتم ایده پردازان برتر 1: نگاهی به زندگی مریم میرزاخانی

  91 بازدید

  از قسمت دوم برنامه اینترنتی ایده پردازان، آیتمی با عنوان ایده پردازان برتر در برنامه گنجانده شده است که اولین آن به معرفی و زندگی یکی از بانوان نخبه کشور ، مریم میرزاخانی اختصاص داشت. اکنون ویدئوی کامل این برنامه در اختیار شماست. لطفا ما را از نظرات و پیشنهادت خود آگاه نمایید.

 • آیتم حقوقی 3: مباحث حقوقی با هنگامه عسگری

  59 بازدید

  هنگامه عسگری، کارشناس بخش حقوقی برنامه ایده پردازان، در قسمت سوم برنامه ایده پردازان به مباحثی همچون اهمیت قرارداد پرداخته است. لطفا ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه نمایید.

 • آیتم فینتک 3: آموزش فینتک با رضا قربانی

  19 بازدید

  در ادامه مباحث آموزشی برنامه ایده پردازان، در قسمت سوم نیز رضا قربانی با ما همراه بود و از فینتک صحبت کرد. با توجه به اهمیت مباحث فینتک در آینده کسب و کارهای اینترنتی، به شما پیشنهاد می کنیم این قسمت را از دست ندهید. لطفا ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه نمایید.