در حال بارگذاری
 • 53
  دنبال کننده
 • 5
  دنبال شونده
 • 24هزار
  بازدید

فرابورس ایران

ماموریت فرابورس ایران، ایجاد بازاری منصفانه، کارا، شفاف و قابل اعتماد برای تأمین مالی و تخصیص کارآمد منابع، از طریق اوراق بهادارسازی انواع دارایی ها به منظور ایفای نقش شایسته در توسعه ملی است.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

ماموریت فرابورس ایران، ایجاد بازاری منصفانه، کارا، شفاف و قابل اعتماد برای تأمین مالی و تخصیص کارآمد منابع، از طریق اوراق بهادارسازی انواع دارایی ها به منظور ایفای نقش شایسته در توسعه ملی است.

 • 53
  دنبال کننده
 • 5
  دنبال شونده
 • 24هزار
  بازدید
این کانال از سوی "فرابورس ایران" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • ظرفیت های بازار سرمایه در جذب نقدینگی

  5 بازدید

  برای مهار حجم عظیم نقدینگی در کشور و هدایت آن به سمت تولید چه باید کرد؟ بازار سرمایه یکی از بهترینِ بازارها برای مهار غول نقدینگی و تامین مالی تولید است. در این گزارش برخی از چهره های بازار سرمایه از جمله معاون توسعه بازار فرابورس ایران در خصوص ظرفیت ها و راهکارهای بازار سرمایه برای جذب نقدینگی و تامین مالی صنایع و بنگاه های اقتصادی صحبت می کنند.

 • نشست خبری بررسی وضعیت شرکت سنگ آهن گهرزمین

  48 بازدید

  مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهر زمین در چهل وچهارمین نشست خبری یک دیدار یک عرضه با اشاره به این که گهرزمین در سال 1383 به منظور تولید 10 میلیون تن گندله و کنسانتره تاسیس شده است و از سال 1395 با دستور هیات دولت وقت معدن شماره 3 در منطقه عمومی گل گهر به مدت 25 سال به گهرزمین محول شد، اظهار داشت: در سال گذشته بزرگ ترین عملیات معدن کاری تاریخ کشور توسط مجموعه سنگ آهن گهر زمین انجام شد که نتیجه آن استخراج 18 میلیون تن سنگ آهن بود.

 • فرابورس ایران؛ جسارت متفاوت بودن

  21 بازدید

  ✳️ اینجا فرابورس ایرانه و این ثروت آفرینی ۱۰ ساله شد.

 • بازدهی 85 درصدی شاخص کل فرابورس ایران

  30 بازدید

  معاون توسعه بازار فرابورس ایران شب گذشته با حضور در گفت و گوی 18:30 شبکه خبر از بازدهی 85 درصدی شاخص کل فرابورس گفت و همینطور از ابزارهایی که این بورس در ده سالی که از عمرش سپری شده راهی بازار سرمایه کرده است. همچنین برنامه ریزی فرابورس برای تامین مالی شرکت های مبتنی بر علم ‏و دانش و دارایی های نامشهود بخش دیگری از سخنان رضا غلامعلی پور در این گفت و گو بود.

 • سخنان رئیس جمهوری در مورد نقش بورس و فرابورس در اقتصاد

  23 بازدید

  رئیس جمهور صبح امروز در دیدار با معاونان و مدیران وزارت امور اقتصادی و دارایی به گزارش مسوولان این وزارتخانه از اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف اعم از خزانه، مالیات، اصل 44، بازار سرمایه، سهام عدالت و مناطق آزاد اشاره کرد و گفت: در شرایطی هستیم که بازار بورس و فرابورس ما امروز نقش بسیار خوب و سازنده ای داشته است، این حرف درست است که ما بخشی از مسئولیت بانک ها را به تدریج باید به بازار سرمایه منتقل کنیم و بازار سرمایه ما این توان را دارد که بخشی از نیازمندی ها و تجهیز منابع مالی کشور را به عهده بگیرد.

 • نشست خبری بررسی وضعیت شرکت تولیدات پتروشیمی قائد بصیر

  74 بازدید

  سهامدار عمده و مسئولان شرکت تولیدات پتروشیمی قائد بصیر با حضور در چهل‌و‌سومین نشست خبری «یک دیدار، یک عرضه» ظرفیت‌های این شرکت از گروه محصولات شیمیایی را برای خبرنگاران تشریح کردند.

 • نشست خبری بررسی وضعیت شرکت داروسازی آوه سینا

  40 بازدید

  در آستانه عرضه 10 درصد از سهام شرکت داروسازی آوه سینا، چهل ویکمین نشست خبری یک دیدار عرضه امروز هجدهم مهرماه در فرابورس ایران برگزار شد که طی آن مدیرعامل این شرکت به تشریح اهم فعالیت ها، مزیت های رقابتی و طرح های توسعه ای در دست اقدام این شرکت پرداخت.

 • نگاهی کوتاه به دوازدهمین فینتاک با حضور امیر هامونی

  راه پرداخت
  336 بازدید

  دوازدهمین نشست فینتاک با حضور جمعی از فعالان فین‎تک ایران و امیر هامونی مدیرعامل فرابورس ایران در ساختمان فرابورس ایران برگزار شد. در این ویدئو نگاهی کوتاه به بخش پرسش و پاسخ این جلسه انداخته‎ایم.

 • نشست خبری بررسی وضعیت شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش

  114 بازدید

  مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش که شنبه 31 شهریور شاهد عرضه اولیه 10 درصد از کل سهام این شرکت در بازار دوم معاملاتی فرابورس ایران هستیم، با حضور در چهلمین نشست خبری یک دیدار، یک عرضه در گفت و گو با خبرنگاران توضیحاتی در خصوص تاریخچه ، افتخارات کسب شده توسط این شرکت در سال های اخیر، فعالیت ها و روند سودآوری آن ارائه کرد

 • نشست خبری بررسی وضعیت شرکت عطرین نخ قم

  148 بازدید

  مسئولان شرکت عطرین نخ قم با حضور در سی و نهمین نشست خبری «یک دیدار، یک عرضه» در فرابورس ایران، به بررسی ظرفیت های این شرکت از گروه نساجی پرداختند و در خصوص صورت های مالی این شرکت در سال های اخیر، وضعیت فعلی عطرین نخ قم، ماموریت و جایگاه این شرکت در صنعت نساجی توضیحاتی به خبرنگاران ارائه کردند. https://www.ifb.ir/News.aspx?id=13363

 • نشست خبری بررسی وضعیت کشاورزی ودامپروری بینالود نیشابور

  95 بازدید

  سی وششمین نشست خبری «یک دیدار، یک عرضه» در فرابورس ایران به شرکت کشاورزی و دامپروری بینالود نیشاپور که در اردیبهشت ماه 96 در بازار دوم فرابورس پذیرش شد، اختصاص داشت که طی آن مدیرعامل این شرکت به تشریح مواردی همچون موضوع فعالیت شرکت بینالود، سرمایه، طرح های توسعه ای و سایر اطلاعات با اهمیت بینالود پرداخت.

 • فرابورس ایران در سال 95

  11 بازدید

  مروری بر رویدادهای سال 95

 • کلیپ قرائت سوره نجم

  145 بازدید

  کلیپ قرائت سوره نجم / آیات یک تا هفت / استاد محمود رمضان / تهیه شده در روابط عمومی فرابورس ایران

 • کلیپ قرائت سوره شوری

  538 بازدید

  سوره شوری / آیات 32 تا 38 / حامد شاکرنژاد / تهیه شده در روابط عمومی فرابورس ایران

 • فین استارز 2018

  9 بازدید

  فین استارز بزرگترین رویداد استارت آپ های مالی ایران و خاورمیانه www.FINSTARS.ir

 • اختتامیه فین استارز 2018

  11 بازدید

  فین استارز بزرگترین رویداد استارت آپ های مالی ایران و خاورمیانه www.FINSTARS.ir

 • افتتاحیه فین استارز 2018

  20 بازدید

  فین استارز بزرگترین رویداد استارت آپ های مالی ایران و خاورمیانه www.FINSTARS.ir

 • در فین استارز 2018 چه گذشت

  26 بازدید

  فین استارز بزرگترین رویداد استارت آپ های مالی ایران و خاورمیانه www.FINSTARS.ir

 • نشست خبری بررسی وضعیت شرکت کشت و دام قیام اصفهان

  50 بازدید

  مدیران شرکت کشت و دام قیام اصفهان روز جاری با حضور در سی و هفتمین نشست خبری یک دیدار، یک عرضه در فرابورس ایران، به تشریح ظرفیت های این شرکت از گروه زراعت پرداختند تا دوشنبه 25 تیر 97 سومین عرضه اولیه فرابورس در سال جاری با عرضه 10 درصد از سهام این شرکت در بازار دوم رقم بخورد.

 • نشست خبری بررسی وضعیت شرکت پتروشیمی غدیر

  144 بازدید

  مدیران شرکت پتروشیمی غدیر با حضور در فرابورس ایران به تشریح ظرفیت های این شرکت پتروشیمی در سی و پنجمین نشست خبری «یک دیدار، یک عرضه» پرداختند و عنوان کردند این شرکت با تعمیرات بنیادین و نوسازی ماشین آلات و تجهیزات خود طی دو سال اخیر توانسته ظرفیت اسمی در تولید سالانه را پشت سر گذاشته و به سودآوری برسد.

 • فاینکس ۲۰۱۸ فرصتی برای معرفی ابزارهای جدید مالی است

  کاماویدیو
  4,293 بازدید

  مبینا بنی اسدی مدیر روابط عمومی فرابورس : دستاوردهای جدید بازار سرمایه باید در ایونت های مختلف از جمله فاینکس 2018 اطلاع رسانی و معرفی شود./تهیه و تولید:گروه رسانه ای کاما

 • نشست خبری بررسی وضعیت شرکت گروه کارخانجات صنعتی تبرک

  79 بازدید

  سی وسومین نشست خبری یک دیدار یک عرضه فرابورس ایران که به تشریح ظرفیت های گروه کارخانجات صنعتی تبرک اختصاص داشت با حضور موسس و سهامدار عمده، معاون مالی و اداری، قائم مقام مدیرعامل و مدیر بازرگانی شرکت تبرک و همچنین معاون پذیرش و ناشران فرابورس ایران برگزار شد که طی آن علاوه بر ارائه اطلاعاتی از وضعیت تولیدات و صورت های مالی این شرکت، به سوالات خبرنگاران نیز به تفصیل پاسخ داده شد.

 • کارگاه آموزشی "سیستم هوشمند مبتنی بر کلان داده"

  108 بازدید

  دو تن از کارشناسان شرکت لوتوس همراه پارسیان در کارگاه «سیستم های هوشمند مبتنی بر کلان داده- نمونه موردی سیستم کشف تقلب» جزئیاتی در خصوص بحث تقلب و تعریف آن در بازارهای مالی، اهمیت کشف تقلب و تحقیقاتی که در این زمینه صورت گرفته است، ارائه کردند.

 • کارگاه آموزشی "اوراق تامین مالی"

  201 بازدید

  کارشناس بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران در کارگاهی تحت عنوان «اوراق تامین مالی» به تشریج جزئیاتی در خصوص انواع اوراق بدهی در فرابورس پرداخت. جایگاه آماری بازار بدهی در بازار سرمایه و اقتصاد کشور، خلاصه عملکرد بازار بدهی در سال 95 و اوراق بدهی مناسب برای انواع مقاصد تامین مالی، مهم ترین سرفصل هایی بودند که در این کارگاه در خصوص آن ها صحبت شد.

 • کارگاه آموزشی "پذیرش در بازارهای فرابورس ایران"

  299 بازدید

  مدیر پذیرش فرابورس ایران در جریان کارگاهی در فین استارز 2017 در خصوص بایسته های پذیرش در فرابورس صحبت کرد. سارا سادات اخلاقی با تشریح کارکرد بازار سرمایه و نقش فرابورس ایران در این بازار به بیان توضیحاتی در خصوص شرایط و الزامات پذیرش شرکت ها در فرابورس و مزایای آن پرداخت.

 • کارگاه آموزشی "مقدمه ای برای هوش مصنوعی"

  73 بازدید

  وحید شیرازی در جریان رویداد فین استارز 2017 بحث استفاده از هوش مصنوعی را در Finance تشریح کرد. به گفته او تغییرات مستمر شاخص بورس و نوسان های شدید سکه و ارز و ...، سرمایه گذاران را در تشخیص ریسک و بازده فرصت های سرمایه گذاری، دچار سردرگمی می کند. اما بر اساس هوش مصنوعی می توان مدل قابل اتکایی برای پیش بینی عملکرد بازارهای مختلف سرمایه پذیر طراحی کرد.

 • کارگاه آموزشی "روش های جذب سرمایه گذار خارجی"

  152 بازدید

  در کارگاه «روش های جذب سرمایه گذار خارجی در استارتاپ ها» آرمین فرتاش به تعریف سرمایه گذاری خارجی و انواع آن، وضعیت ایران در بحث FDI و شرایط استارتاپ ها در این معقوله پرداخت. وی همچنین راه های جذب سرمایه گذاری خارجی در استارتاپ ها را حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی، برقراری ارتباط با مراکز فعال در این زمینه مانند اتاق های بازرگانی و از طریق مشتریان یا آشنایان فعلی عنوان کرد.

 • کارگاه آموزشی "سرمایه گذاری در بورس"

  347 بازدید

  این کارگاه توسط نازنین خوشنویسان، موسس "وبورس" در رویداد فین استارز 2017 ارائه شد. وی در این کارگاه تخصصی با ارائه مثال های عینی از روند قیمتی سهام شرکت هایی که در بورس تهران یا فرابورس ایران معامله می شوند، تحلیل رفتارشناسی سهام را بر پایه سه فاکتور اصلی اعم از صورت های مالی شرکت ها که در سامانه کدال منتشر می شوند، اخبار، گزارش و تحلیل های پیرامون شرکت را ذکر کرد.

 • کارگاه آموزشی "زیرساخت کلان داده در حوزه سیستم های پول"

  197 بازدید

  کارگاه آموزشی «زیرساخت کلان داده در حوزه سیستم های پولی و بانکی» با تدریس حامد میرشک طی رویداد فین استارز 2017 برگزار شد که در این کارگاه تعاریف، عناصر اصلی، منابع و تکنولوژی های کلان داده و در نهایت زیرساخت کلان داده در حوزه پولی و مالی تشریح شد. برای آشنایی با این مقوله ها در حوزه کلان داده ویدئوی کارگاه را در آپارات ببینید.