در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 105
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 114.4هزار
  بازدید

انجمن حسابداران خبره ایران

اسفند 1351 به عنوان نخستین انجمن حسابداران حرفه ای ایران تاسیس شد؛ و اکنون، با داشتن بیش از 9000 عضو از همه استان های ایران بزرگترین تشکل حسابداران کشور به شمار می آید. انجمن از سال 1377 نیز به عضویت IFAC درآمده است.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

اسفند 1351 به عنوان نخستین انجمن حسابداران حرفه ای ایران تاسیس شد؛ و اکنون، با داشتن بیش از 9000 عضو از همه استان های ایران بزرگترین تشکل حسابداران کشور به شمار می آید. انجمن از سال 1377 نیز به عضویت IFAC درآمده است.

 • 105
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 114.4هزار
  بازدید
این کانال از سوی "انجمن حسابداران خبره ایران" تایید شده است.
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • دوّم اسفندماه؛ سالگرد تاسیس انجمن حسابداران خبره ایران

  356 بازدید

  مجمع موسسان انجمن حسابداران خبره ایران عصرگاه چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۵۱ در مرکز آموزش سازمان مدیریت صنعتی با حضور 34 عضو موسس انجمن برگزار شد. در این مجمع، پس از تصویب اساسنامه، نخستین اعضای شورای عالی و حسابرسان انجمن نیز انتخاب شدند. همچنین، مبالغ ورودیه و حق عضویت سالانه اعضاء نیز در این جلسه تعیین شد. انجمن نخستین تشکّل حرفه ای حسابداران ایران و نخستین عضو ایرانی فدراسیون بین المللی حسابداران (آیفک) است. وبگاه انجمن: www.iica.ir

 • تشکیل هیئت رئیسه مجمع عمومی عادی سالانه مورخ 23 دی 97

  99 بازدید

  شامگاه یکشنبه، 23 دی 1397، مجمع عمومی عادی سالانه اعضای انجمن حسابداران خبره ایران با حضور 281 عضو انجمن در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. در آغاز جلسه، پس از قرائت آیاتی چند از قرآن مجید و نواختن سرود ملّی ایران، منصور شمس احمدی رئیس شورای عالی در اجرای ماده 20 اساسنامه رسمیت جلسه را اعلام کرد. سپس، در اجرای ماده یادشده، از بین اعضای حاضر در جلسه، هیئت رئیسه‏ مجمع بدین ترتیب انتخاب شد: غلامرضا سلامی (رئیس)، سیدعباس میرساجدی و اسفندیار گرشاسبی (ناظران)، و حسین بصیر یزدی (منشی)

 • معرفی نامزدهای انتخابات شورای عالی - مجمع 23 دی 97

  77 بازدید

  شامگاه یکشنبه، 23 دی 1397، مجمع عمومی عادی سالانه اعضای انجمن حسابداران خبره ایران با حضور 281 عضو انجمن در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. پس از استقرار هیئت رئیسه مجمع، منصور شمس احمدی (رئیس شورای عالی) از هیئت رئیسه درخواست کرد، پیش از ورود به دستورجلسه، نامزدهای انتخابات شورای عالی و بازرسان انجمن مختصراً به معرفی خود برای حاضران در مجمع بپردازند؛ که با توجه به موافقت هیئت رئیسه، آن شمار از نامزدهایی که در جلسه حضور داشتند با حضور در جایگاه مختصراً به معرفی خود پرداختند.

 • گزارش عملکرد انجمن در سال مالی 1397 - مجمع 23 دی 97

  52 بازدید

  شامگاه یکشنبه، 23 دی 1397، مجمع عمومی عادی سالانه اعضای انجمن حسابداران خبره ایران با حضور 281 عضو انجمن در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. در آغاز ورود به دستور جلسه مجمع، گزارش عملکرد انجمن در سال مالی منتهی به 31 شهریور 1397 توسط منصور شمس احمدی (رئیس شورای عالی) ارائه شد. مشروح این گزارش در شماره آذر و دی 1397 مجله حسابدار نیز منتشر شده است.

 • تصویب آیین نامه انتخابات شورای عالی - مجمع 23 دی 97

  36 بازدید

  شامگاه یکشنبه، 23 دی 1397، مجمع عمومی عادی سالانه اعضای انجمن حسابداران خبره ایران با حضور 281 عضو انجمن در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. در این مجمع، ابتدا جزئیات مفاد «آیین‎نامه نحوه انتخاب اعضای شورای عالی و بازرسان» (پیشنهادی شورای عالی در اجرای مواد 24 و 35 اساسنامه به منظور تعیین ضوابط نحوه انتخاب اعضای شورای عالی و بازرسان انجمن)، توسط سعید جمشیدی فرد (نایب رئیس شورای عالی) تبیین شد، و پس از بحث و بررسی، این آیین نامه در 21 ماده و 8 تبصره به تصویب مجمع رسید؛ و ا

 • تقدیر از اعضای خارج شده از شورای عالی - مجمع 23 دی 97

  47 بازدید

  شامگاه یکشنبه، 23 دی 1397، مجمع عمومی عادی سالانه اعضای انجمن حسابداران خبره ایران با حضور 281 عضو انجمن در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. در پایان جلسه، با اهدای هدایایی به رسم یادگار، از سوی هیئت رئیسه مجمع و شماری اعضای پیشین و فعلی شورای عالی، به نمایندگی از اعضای انجمن، از خدمات ارزشمند اعضای خارج شده از شورای عالی (عبدالرضا تالانه، سعید جمشیدی فرد، و محمدحسن فامیلی) طی سه سال گذشته، و همچنین، زحمات پرویز روح صداقت سردبیر پیشین مجله حسابدار، و رضا یعقوبی بازرس انجمن قدردانی شد.

 • مجمع عمومی عادی سالانه انجمن حسابداران خبره ایران، 23 دی 1397

  103 بازدید

  شامگاه یکشنبه، 23 دی 1397، مجمع عمومی عادی سالانه اعضای انجمن حسابداران خبره ایران با حضور 281 عضو انجمن در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. در این مجمع، رحمت اله صادقیان، سیدمحمد باقرآبادی و محمدحسن فامیلی با کسب بیشترین آراء ماخوذه به مدت سه سال به عضویت در شورای عالی انجمن انتخاب شدند. شرکت های نرم افزاری آرین سیستم، الگوریتم پویا و طرح اندیشان پویا از برگزاری این گردهمایی حمایت مالی کردند و در نمایشگاه جنبی آن به معرفی محصولات و راه کارهای نرم افزاری خود پرداختند.

 • سخنرانی افتتاحیه منصور شمس احمدی در مراسم روز حسابدار (19 آذر 1397)

  1,093 بازدید

  شامگاه دوشنبه، 19 آذر 1397، دوازدهمین سالانه آیین گرامی داشت روز حسابدار به همت انجمن حسابداران خبره ایران و با حضور قریب به چهارصد تن از اعضای انجمن و سایر مهمانان در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. در آغاز مراسم، منصور شمس احمدی رئیس شورای عالی انجمن حسابداران خبره ایران، در سخنرانی افتتاحیه خود ضمن گرامی داشت روز حسابدار و تبریک این روز به اعضای انجمن و حاضران در مراسم، به ذکر تاریخچه ای از نامگذاری این روز و خاستگاه آن از دسامبر 2007 (آذر 1386) همزمان با سی امین سال تاسیس فدراسیون ب

 • گزارش سعید جمشیدی فرد از بیستمین کنگره جهانی حسابداران (2018، سیدنی)

  120 بازدید

  شامگاه دوشنبه، 19 آذر 1397، دوازدهمین سالانه آیین گرامی داشت روز حسابدار به همت انجمن حسابداران خبره ایران و با حضور قریب به چهارصد تن از اعضای انجمن و سایر مهمانان در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. در این مراسم، پس از نمایش گزارش تصویری دو دقیقه ای از بیستمین کنگره جهانی حسابداران که از 5 تا 8 نوامبر 2018 در سیدنی استرالیا برگزار شده بود؛ سعید جمشیدی فرد، نایب رئیس انجمن حسابداران خبره ایران به ارائه گزارشی در این باره پرداخت.

 • توضیحات محسن قاسمی (دبیرکل) درباره فیلم مستند لوکا پاچیولی

  77 بازدید

  شامگاه دوشنبه، 19 آذر 1397، دوازدهمین سالانه آیین گرامی داشت روز حسابدار به همت انجمن حسابداران خبره ایران و با حضور قریب به چهارصد تن از اعضای انجمن و سایر مهمانان در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. در این مراسم، فیلم مستند لوکا پاچیولی: قهرمان کمترشناخته شده رنسانس، ساخته انجمن حسابداران خبره ایران، آذر 1397، برای نخستین بار برای حضار نمایش داده شد. محسن قاسمی (دبیرکل) قبل و بعد از نمایش این توضیحاتی درباره ساخت این فیلم مستند ارائه کرد.

 • توضیحات محسن قاسمی (دبیرکل) درباره آزمونهای خبرگی انجمن

  63 بازدید

  شامگاه دوشنبه، 19 آذر 1397، دوازدهمین سالانه آیین گرامی داشت روز حسابدار به همت انجمن حسابداران خبره ایران و با حضور قریب به چهارصد تن از اعضای انجمن و سایر مهمانان در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. در بخشی از این مراسم که به تقدیر از نفرات برتر آزمون حسابدار مالی خبره سال 1397 (28 مهر 1397) و آزمون حسابدار مدیریت خبره سال 1397 (26 آبان 1397) اختصاص داشت؛ محسن قاسمی (دبیرکل انجمن) گزارشی خلاصه از فرایند برگزاری این دو آزمون ارائه کرد.

 • تقدیر از نفرات برتر آزمون حسابدار مالی خبره سال 1397

  162 بازدید

  شامگاه دوشنبه، 19 آذر 1397، دوازدهمین سالانه آیین گرامی داشت روز حسابدار به همت انجمن حسابداران خبره ایران و با حضور قریب به چهارصد تن از اعضای انجمن و سایر مهمانان در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. در این مراسم، با حضور اعضای هیئت تشخیص صلاحیت حسابداران مالی خبره، از نفرات برتر آزمون حسابدار مالی خبره سال 1397 تقدیر به عمل آمد (رتبه نخست: همایون خوبان عنبران؛ رتبه دوم: علی محمدی فر؛ رتبه سوم: جمشید پیک فلک).

 • تقدیر از نفرات برتر آزمون حسابدار مدیریت خبره سال 1397

  294 بازدید

  شامگاه دوشنبه، 19 آذر 1397، دوازدهمین سالانه آیین گرامی داشت روز حسابدار به همت انجمن حسابداران خبره ایران و با حضور قریب به چهارصد تن از اعضای انجمن و سایر مهمانان در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. در این مراسم، با حضور اعضای هیئت تشخیص صلاحیت حسابداران مدیریت خبره، از نفرات برتر آزمون حسابدار مدیریت خبره سال 1397 تقدیر به عمل آمد (رتبه نخست: سیداحمد موسوی؛ رتبه دوم: محمد محمودی؛ و رتبه سوم: بهزاد محمدی).

 • تقدیر از نویسندگان مقالات برگزیده مجله حسابدار در سال 1397

  108 بازدید

  شامگاه دوشنبه، 19 آذر 1397، آیین گرامی داشت روز حسابدار به همت انجمن حسابداران خبره ایران در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. در این مراسم، از نویسندگان مقالات زیر توسط منصور شمس احمدی (رئیس انجمن) و محسن قاسمی (دبیرکل انجمن و سردبیر مجله حسابدار) تقدیر به عمل آمد: خصوصی سازی حرفه حسابرسی: تجربه یونان، نوشته امیرحسین رضائی، شماره 314، خرداد 1397 مالی درمانی: رویکردی نوین در امور مالی و روانشناسی، نوشته سعید کریمی پور سر یزدی، و علی رادبن حسابرسی داخلی در ایران، نوشته وحید منتی، شماره

 • تقدیر از عباس هشی به عنوان چهره ماندگار انجمن حسابداران خبره ایران

  441 بازدید

  شامگاه دوشنبه، 19 آذر 1397، دوازدهمین سالانه آیین گرامی داشت روز حسابدار به همت انجمن حسابداران خبره ایران با حضور قریب به چهارصد تن از اعضای انجمن و سایر مهمانان در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. در این مراسم، از یک عمر خدمات ارزشمند و مشارکت تأثیرگذار عباس هشی در راستای تحقّق اهداف و اعتلای نام انجمن به عنوان چهره ماندگار انجمن حسابداران خبره ایران تقدیر شد. در این بخش، منصور شمس احمدی ابتدا به ذکر خلاصه ای از سوابق عباس هشی پرداخت؛ و وی را برای سخنرانی و تقدیر به جایگاه سخنرانی فراخ

 • تقدیر از هوشنگ خستوئی به عنوان چهره ماندگار انجمن حسابداران خبره ایران

  470 بازدید

  شامگاه دوشنبه، 19 آذر 1397، آیین گرامی داشت روز حسابدار به همت انجمن حسابداران خبره ایران و با حضور قریب به چهارصد تن از اعضای انجمن و سایر مهمانان در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. در این مراسم، از یک عمر خدمات ارزشمند و مشارکت تأثیرگذار هوشنگ خستوئی در راستای تحقّق اهداف و اعتلای نام انجمن به عنوان چهره ماندگار انجمن حسابداران خبره ایران تقدیر شد. در این بخش، غلامرضا سلامی پس از ذکر خلاصه ای از سوابق و مشارکت هوشنگ خستوئی در انجمن حسابداران خبره ایران، وی را برای سخنرانی و تقدیر به ج

 • اجرای موسیقی زنده توسط گروه مهرورزان (در گرامیداشت روز حسابدار)

  19,427 بازدید

  شامگاه دوشنبه، 19 آذر 1397، دوازدهمین سالانه آیین گرامی داشت روز حسابدار به همت انجمن حسابداران خبره ایران و با حضور قریب به چهارصد تن از اعضای انجمن و سایر مهمانان در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. این مراسم با اجرای موسیقی زنده توسط گروه مهرورزان (محمد جاسمی (خواننده)، جواد عزیری (دیوان و سرپرست گروه)، امید داورزنی (سنتور)، مرتضی فتحی (کمانچه)، و سعید وجدان پاک (دف)) و پذیرایی از حاضران و دید و بازدید آنان با یکدیگر پایان یافت.

 • دوازدهمین سالانه آیین گرامیداشت روز حسابدار (انجمن حسابداران خبره ایران)

  1,083 بازدید

  شامگاه دوشنبه، 19 آذر 1397: دوازدهمین سالانه آیین گرامی داشت «روز حسابدار» به همت انجمن حسابداران خبره ایران و با حضور قریب به چهارصد تن از اعضای انجمن و سایر مهمانان در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. سخنرانی افتتاحیه رئیس انجمن، ارائه گزارش از بیستمین کنگره جهانی حسابداران، نمایش فیلم مستند لوکا پاچیولی: قهرمان کمترشناخته شده رنسانس، تقدیر از نفرات برتر آزمونهای انجمن و نویسندگان مقالات برگزیده مجله حسابدار، تقدیر از چهره های ماندگار انجمن حسابداران خبره ایران، و اجرای موس

 • بیستمین کنگره جهانی حسابداران، 2018، سیدنی (گزارش تصویری خلاصه)

  273 بازدید

  گزارش ویدئویی خلاصه از برگزاری بیستمین کنگره جهانی حسابداران، 2018، سیدنی

 • لوکا پاچیولی: قهرمان کمترشناخته شده رنسانس

  4,486 بازدید

  تهیه کننده، بازنویسی فیلمنامه و گوینده متن: محسن قاسمی - کارگردان، تدوین و انتخاب موسیقی: آرش پشنج - ترجمه فیلمنامه اولیه: بنفشه صفری نژاد - ساخته انجمن حسابداران خبره ایران (آذر 1397) - برای نمایش در آیین گرامیداشت روز حسابدار سال 1397 - خلاصه: این فیلم مستند درباره زمانه و زندگی لوکا پاچیولی راهب و ریاضی دان قرن پانزدهم میلادی است؛ که از او به عنوان پدر حسابداری نام برده می شود.

 • برگزاری دومین آزمون حسابدار مدیریت خبره (CMA) در ایران

  1,220 بازدید

  شنبه، 26 آبان 1397، دومین آزمون حسابدار مالی خبره (CMA) انجمن حسابداران خبره ایران با حضور داوطلبان واجد شرایط عضو انجمن در محل ساختمان مرکزی مرکز آموزش حسابداران خبره (PACT) برگزار شد. پذیرفته شدگان قطعی این آزمون در آیین ویژه ای که شامگاه 19 آذر 1397 در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به عنوان اعضای خبره انجمن در شاخه تخصصی حسابدار مدیریت خبره معرفی خواهند شد.

 • برگزاری نخستین آزمون حسابدار مالی خبره (CFA) در ایران

  765 بازدید

  شنبه، 28 مهر 1397، نخستین آزمون حسابدار مالی خبره (CFA) انجمن حسابداران خبره ایران با حضور داوطلبان واجد شرایط عضو انجمن در محل ساختمان مرکزی مرکز آموزش حسابداران خبره (PACT) برگزار شد. پذیرفته شدگان قطعی این آزمون در آیین ویژه ای در شامگاه 19 آذر 1397 در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به عنوان نخستین اعضای خبره انجمن در شاخه تخصصی حسابدار مالی خبره معرفی خواهند شد.

 • خوشامدگویی دبیرکل انجمن در آغاز همایش مدیریت هزینه در عمل (11 مهر 1397)

  461 بازدید

  عصرگاه چهارشنبه، 11 مهر 1397، چهلمین همایش انجمن حسابداران خبره ایران با عنوان «مدیریت هزینه: در عمل»، با حضور قریب به چهارصد تن از اعضای انجمن، مدیران و کارکنان حرفه ای موسسات حسابرسی، مدیران و کارشناسان ارشد صنایع نفت، گاز و برق، و شرکت ها و موسسات فعال در صنایع مختلف، و دیگر علاقه مندان در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. گزارش کامل: http://iica.ir/40th

 • نخستین آزمون حسابدار مالی خبره انجمن حسابداران خبره ایران (28 مهر 1397)

  1,667 بازدید

  نخستین آزمون سراسری «حسابدار مالی خبره» انجمن حسابداران خبره ایران، از ساعت 9:00 تا 12:30 صبح روز شنبه، 28 مهر 1397، با حضور داوطلبان واجد شرایط عضویت خبره در شاخه تخصصی «حسابدار مالی خبره» انجمن حسابداران خبره ایران، در محل ساختمان مرکزی مرکز آموزش حسابداران خبره (PACT) برگزار شد. مطابق اعلام دبیرخانه انجمن، پذیرفته شدگان این آزمون در مراسم ویژه ای همزمان با ایام گرامیداشت روز حسابدار سال 1397 به همراه پذیرفته شدگان «آزمون حسابدار مدیریت خبره سال 1397» (که 26 آبان 139

 • سخنرانی افتتاحیه منصور شمس احمدی (رئیس انجمن)

  530 بازدید

  عصرگاه چهارشنبه، 11 مهر 1397، چهلمین همایش انجمن حسابداران خبره ایران با عنوان «مدیریت هزینه: در عمل»، با حضور قریب به چهارصد تن از اعضای انجمن، مدیران و کارکنان حرفه ای موسسات حسابرسی، مدیران و کارشناسان ارشد صنایع نفت، گاز و برق، و شرکت ها و موسسات فعال در صنایع مختلف، و دیگر علاقه مندان در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. گزارش کامل: http://iica.ir/40th

 • ارائه گزارش دبیر علمی همایش (دکتر هنگامه مقدس پور)

  290 بازدید

  عصرگاه چهارشنبه، 11 مهر 1397، چهلمین همایش انجمن حسابداران خبره ایران با عنوان «مدیریت هزینه: در عمل»، با حضور قریب به چهارصد تن از اعضای انجمن، مدیران و کارکنان حرفه ای موسسات حسابرسی، مدیران و کارشناسان ارشد صنایع نفت، گاز و برق، و شرکت ها و موسسات فعال در صنایع مختلف، و دیگر علاقه مندان در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. گزارش کامل: http://iica.ir/40th

 • مدیریت و اطلاعات مالی (عزیز عالی ور)

  446 بازدید

  عصرگاه چهارشنبه، 11 مهر 1397، چهلمین همایش انجمن حسابداران خبره ایران با عنوان «مدیریت هزینه: در عمل»، با حضور قریب به چهارصد تن از اعضای انجمن، مدیران و کارکنان حرفه ای موسسات حسابرسی، مدیران و کارشناسان ارشد صنایع نفت، گاز و برق، و شرکت ها و موسسات فعال در صنایع مختلف، و دیگر علاقه مندان در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. گزارش کامل: http://iica.ir/40th

 • جایگاه بورس در تامین کارای منابع بنگاه ها (دکتر پیمان مولوی)

  364 بازدید

  عصرگاه چهارشنبه، 11 مهر 1397، چهلمین همایش انجمن حسابداران خبره ایران با عنوان «مدیریت هزینه: در عمل»، با حضور قریب به چهارصد تن از اعضای انجمن، مدیران و کارکنان حرفه ای موسسات حسابرسی، مدیران و کارشناسان ارشد صنایع نفت، گاز و برق، و شرکت ها و موسسات فعال در صنایع مختلف، و دیگر علاقه مندان در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. گزارش کامل: http://iica.ir/40th

 • شرکت ملی گاز ایران: مدیریت هزینه در مقیاس بنگاه و ملّی (محمدرضا صدیقی)

  127 بازدید

  عصرگاه چهارشنبه، 11 مهر 1397، چهلمین همایش انجمن حسابداران خبره ایران با عنوان «مدیریت هزینه: در عمل»، با حضور قریب به چهارصد تن از اعضای انجمن، مدیران و کارکنان حرفه ای موسسات حسابرسی، مدیران و کارشناسان ارشد صنایع نفت، گاز و برق، و شرکت ها و موسسات فعال در صنایع مختلف، و دیگر علاقه مندان در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. گزارش کامل: http://iica.ir/40th

 • مدیریت هزینه در صنعت برق (دکتر داود منظور)

  252 بازدید

  عصرگاه چهارشنبه، 11 مهر 1397، چهلمین همایش انجمن حسابداران خبره ایران با عنوان «مدیریت هزینه: در عمل»، با حضور قریب به چهارصد تن از اعضای انجمن، مدیران و کارکنان حرفه ای موسسات حسابرسی، مدیران و کارشناسان ارشد صنایع نفت، گاز و برق، و شرکت ها و موسسات فعال در صنایع مختلف، و دیگر علاقه مندان در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. گزارش کامل: http://iica.ir/40th

 • مدیریت هزینه در صنعت بیمه (دکتر امیر صفری)

  150 بازدید

  عصرگاه چهارشنبه، 11 مهر 1397، چهلمین همایش انجمن حسابداران خبره ایران با عنوان «مدیریت هزینه: در عمل»، با حضور قریب به چهارصد تن از اعضای انجمن، مدیران و کارکنان حرفه ای موسسات حسابرسی، مدیران و کارشناسان ارشد صنایع نفت، گاز و برق، و شرکت ها و موسسات فعال در صنایع مختلف، و دیگر علاقه مندان در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. گزارش کامل: http://iica.ir/40th

 • چالش های اجرایی پیاده سازی سامانه های هزینه یابی در بنگاه ها (عالیور - مقدس پور)

  283 بازدید

  عصرگاه چهارشنبه، 11 مهر 1397، چهلمین همایش انجمن حسابداران خبره ایران با عنوان «مدیریت هزینه: در عمل»، با حضور قریب به چهارصد تن از اعضای انجمن، مدیران و کارکنان حرفه ای موسسات حسابرسی، مدیران و کارشناسان ارشد صنایع نفت، گاز و برق، و شرکت ها و موسسات فعال در صنایع مختلف، و دیگر علاقه مندان در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. گزارش کامل: http://iica.ir/40th