2 دنبال‌ کننده
987 بازدید ویدیو

درآمد فعال یا درآمد غیر فعال؟

15 بازدید 3 هفته پیش

بیشتر ثروت افراد فوق ثروتمند ناشی از درآمد غیر فعال آنها است. درآمد غیر فعال یعنی درآمدی که وابسته به حضور شخص نیست. درآمدی ناشی از مشارکت فرد در سرمایه گذاری های تخصصی (مثلا برای گروه پزشکی، تاسیس یا خرید سهام کلینیک، بیمارستان و ...) و یا سرمایه گذاری در حیطه هایی مانند مسکن، طلا، سهام و مانند آن. درآمد فعال بر عکس وابسته به حضور و فعالیت مداوم است که استمرار آن می تواند خستگی های روحی و جسمی برای فرد ایجاد کند. این فیلم بخشی از جلسه اول از دوره سیزده جلسه ای دکتر غلامرضا طباخیان با عنوان «دوره تخصصی سرم

برندسازی پزشکی

معرفی دوره تخصصی برندینگ و بازاریابی برای گروه پزشکی

144 بازدید 11 ماه پیش

دوره تخصصی برندینگ و بازاریابی برای گروه پزشکی آموزش های دکتر غلامرضا طباخیان درباره ساخت یک برند قدرتمند برای شاغلین گروه پزشکی (پزشک، دندانپزشک، داروساز، دامپزشک و گروه های پیراپزشکی) برای جذب بیمار و کسب درآمد زیاد از این طریق و همچنین معرفی ابزارهای مختلف برندسازی (دیجیتال و غیر دیجیتال) و همچنین راه های حفظ و علاقمند کردن بیماران فعلی را بیان می کند.

مهارت های ارتباطی پزشکان

معرفی دوره تخصصی مهارت های ارتباط موثر برای گروه پزشکی

131 بازدید 11 ماه پیش

دوره تخصصی مهارت های ارتباط موثر برای گروه پزشکی آموزش های دکتر غلامرضا طباخیان درباره روش های ایجاد ارتباط تاثیرگذار در زندگی فردی، حرفه ای و اجتماعی گروه پزشکی (پزشک، دندانپزشک، داروساز، دامپزشک و گروه های پیراپزشکی) است. همچنین روش های افزایش اعتماد به نفس، رفع خجولی و فن بیان عالی در آن آموزش داده می شود.