در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 7
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 8.2هزار
  بازدید

Iran LMS

مجموعه آموزشی Iran LMS با گرد آوری عناوین آموزشی تخصصی در زمینه های مرتبط با شبکه، سخت افزار، نرم افزار و فناوری اطلاعات، اقدام به ارائه رایگان کلیه این آموزش ها با زیرنویس های انگلیسی و فارسی نموده است.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

مجموعه آموزشی Iran LMS با گرد آوری عناوین آموزشی تخصصی در زمینه های مرتبط با شبکه، سخت افزار، نرم افزار و فناوری اطلاعات، اقدام به ارائه رایگان کلیه این آموزش ها با زیرنویس های انگلیسی و فارسی نموده است.

 • 7
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 8.2هزار
  بازدید
این کانال از سوی "Iran LMS" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • مصاحبه و احصاء فرآیند

  428 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی، مراحل مصاحبه و احصا فرآیند مرتبط به دوره مدیریت فرآیندهای کسب و کار توضیح داده شده است. لطفا جهت مشاهده کامل این دوره ی آموزشی به آدرس https://goo.gl/Gosgqb مراجعه نمایید.

 • Short-list and long-list variations

  132 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی انواع لیست های کوتاه و بلند مربوط به دوره Excel 2013 Data Validation in Depth توضیح داده شده است. لطفا جهت مشاهده کامل و رایگان دوره با زیرنویس انگلیسی به آدرس https://goo.gl/fJ5ZJE مراجعه نمایید.

 • What is Visualforce

  53 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی Visualforce تعریف شده است که مربوط به دوره Developing with Visualforce می باشد. لطفا جهت مشاهده کامل و رایگان دوره با زیرنویس انگلیسی به آدرس https://goo.gl/sSJiPS مراجعه نمایید.

 • Using first normal form

  85 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی نحوه ساخت جدول در SQL مربوط به دوره Designing Database Solutions for SQL Server 2012 توضیح داده شده است. لطفا جهت مشاهده کامل و رایگان دوره با زیرنویس انگلیسی به آدرس https://goo.gl/BvpeX5 مراجعه نمایید.

 • Storytelling is essential

  44 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی ضرورت انتقال و اشتراک گذاری داده ها مربوط به دوره Data Visualization Storytelling Essentials توضیح داده شده است. لطفا جهت مشاهده کامل و رایگان دوره با زیرنویس انگلیسی به آدرس https://goo.gl/Z43qPY مراجعه نمایید.

 • Understanding how logical and physical addressing

  21 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی نحوه ارتباط آدرس های فیزیکی و منطقی در سیستم IPدهی به کامپیوترها مربوط به دوره Foundations of Networking IP Addressing توضیح داده شده است. لطفا جهت مشاهده کامل و رایگان دوره با زیرنویس انگلیسی به آدرس https://goo.gl/5hsG57 مراجعه نمایید.

 • روش ها و چارچوب های اجرای پروژه های BPM

  242 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی در مورد روش های اجرای پروژه های BPM - متدولوژی های چانگ، وسک و .... توضیحات مفیدی ارائه شده است. لطفا جهت مشاهده کامل این ویدئوی آموزشی به آدرس https://goo.gl/XZZGn7 مراجعه نمایید.

 • Getting familiar with DAX - آشنایی با DAX

  119 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی برای آشنایی با توضیحات مختصری ارائه شده است. لطفا جهت مشاهده کامل رایگان ویدئوهای دوره Excel Power Pivot DAX in Depth با زیرنویس انگلیسی به آدرس https://goo.gl/PkEEgj مراجعه نمایید.

 • Creating a PivotTable

  50 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی نحوه ساخت PivotTable مربوط به دوره Excel for Mac 2016 Pivot Tables in Depth توضیح داده شده است. لطفا جهت مشاهده کامل دوره با زیرنویس انگلیسی به آدرس https://goo.gl/2Rpg2L مراجعه نمایید.

 • Key concepts - مفاهیم کلیدی در اکسل

  188 بازدید

  در این ویدئو سطوح مختلف داده های زمانی توضیح داده شده است. برای مشاهده کامل ویدئوهای رایگان دوره Excel Data-Mining Fundamentals به آدرس https://goo.gl/zbyNeH مراجعه نمایید.

 • Understanding level in a time series

  47 بازدید

  در این ویدئو سطوح مختلف داده های زمانی توضیح داده شده است. برای مشاهده کامل ویدئوهای رایگان دوره Excel Data Analysis Forecasting به آدرس https://goo.gl/scDUZU مراجعه نمایید.

 • جایگاه سازی و متقاعدسازی در مدیریت فرآیندهای کسب و کار

  241 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی نحوه جایگاه سازی و متقاعد سازی در مدیریت فرآیندهای کسب و کار ارائه شده است. لطفا جهت مشاهده کامل این ویدئو به آدرس https://goo.gl/U5fwGF مراجعه نمایید.

 • چرا استفاده از تستMBTI در مراحل استخدام کار اشتباهی است

  161 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی به دلایل عدم استفاده از تست MBTI در استخدام اشاره شده است. لطفا برای مشاهده ی تمام ویدئوهای دوره ی رایگان "نکات اجرایی مدیریت منابع انسانی" به آدرس https://goo.gl/8PrpP4 مراجعه نمایید.

 • چرا مدیریت فرآیندهای کسب و کار

  166 بازدید

  در این ویدئو به توضیح چرایی استفاده از "مدیریت فرآیندهای کسب و کار" پرداخته شده است. این ویدئو جزئی از مجموعه کامل آموزش های BPM وب سایت Iran LMS می باشد. جهت مشاهده فهرست تمامی دوره ها، استفاده از دوره های رایگان و خرید سایر دوره های مورد نظر، به آدرس اینترنتی زیر مراجعه فرمایید : https://goo.gl/dyTChb استاد دوره : جناب آقای سید احمد دلیری لینک مشاهده کامل ویدئو : https://goo.gl/Kh5R76

 • نقشه راه مدیریت فرایندهای کسب و کار

  300 بازدید

  در این ویدئو توضیحاتی در مورد نقشه راه مدیریت فرآیندهای کسب و کار ارائه شده است. این ویدئو جزئی از مجموعه کامل آموزش های BPM وب سایت Iran LMS می باشد. جهت مشاهده فهرست تمامی دوره ها، استفاده از دوره های رایگان و خرید سایر دوره های مورد نظر، به آدرس اینترنتی زیر مراجعه فرمایید : https://goo.gl/dyTChb استاد دوره : جناب آقای سید احمد دلیری لینک مشاهده کامل ویدئو : https://goo.gl/CNZv5W

 • Creating a PivotTable

  158 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی، نحوه ایجاد یک PivotTable مربوط به دوره Excel 2013 Pivot Tables in Depth توضیح شده است. جهت مشاهده کامل ویدئوهای این دوره به آدرس اینترنتی زیر مراجعه فرمایید : https://goo.gl/KU1YBa مجموعه آموزشی Iran LMS با گرد آوری عناوین تخصصی در زمینه های مرتبط با شبکه، سخت افزار، نرم افزار، اقدام به ارائه رایگان کلیه این آموزش ها با زیرنویس انگلیسی و فارسی نموده است.

 • Sorting by color font, color background, or icon

  139 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی، نحوه مرتب سازی براساس رنگ فونت، رنگ پیش زمینه و آیکون ها مربوط به دوره Excel 2013 Managing and Analyzing Data ارائه شده است. جهت مشاهده کامل ویدئوهای این دوره به آدرس اینترنتی زیر مراجعه فرمایید : https://goo.gl/Xv86eP

 • Recording a simple macro - ایجاد یک ماکرو ساده در اکسل

  545 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی، نحوه همسان سازی وب سایت ها مربوط به دوره Excel 2013 Macros in Depth ارائه شده است. جهت مشاهده کامل ویدئوهای این دوره به آدرس اینترنتی زیر مراجعه فرمایید : https://goo.gl/pEDxyJ

 • Using mixed references in formulas

  97 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی، در مورد استفاده از مرجع های چندگانه در فرمول ها مربوط به دوره Excel 2013 Advanced Formulas and Functions ارائه شده است. جهت مشاهده کامل ویدئوهای این دوره به آدرس اینترنتی زیر مراجعه فرمایید : https://goo.gl/pQU7uq

 • Mirroring websites

  198 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی، نحوه همسان سازی وب سایت ها مربوط به دورهthical Hacking Footprinting and Reconnaissance ارائه شده است. جهت مشاهده کامل ویدئوهای این دوره به آدرس اینترنتی زیر مراجعه فرمایید : https://goo.gl/jk7XST

 • Default gateway

  138 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی، توضیحاتی در مورد (gateway) مربوط به دورهEverything You Need to Know about Subnetting ارائه شده است. جهت مشاهده کامل ویدئوهای این دوره به آدرس اینترنتی زیر مراجعه فرمایید : https://goo.gl/WC9Rq6

 • Creating a new Windows user

  73 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی نحوه ایجاد یک کاربر ویندوزی مربوط به دوره Database Fundamentals Administration ارائه شده است. جهت مشاهده کامل ویدئوهای این دوره به آدرس اینترنتی زیر مراجعه فرمایید : https://goo.gl/QCP9yE

 • چرایی مدیریت فرآیندهای کسب و کار

  145 بازدید

  در این ویدئو به توضیح "چرایی فرآیندهای کسب و کار" پرداخته شده است. این ویدئو جزئی از مجموعه کامل آموزش های BPM وب سایت Iran LMS می باشد. جهت مشاهده فهرست تمامی دوره ها، استفاده از دوره های رایگان و خرید سایر دوره های مورد نظر، به آدرس اینترنتی زیر مراجعه فرمایید : https://goo.gl/dyTChb استاد دوره : جناب آقای سید احمد دلیری لینک مشاهده کامل ویدئو : https://goo.gl/Nk7Asg

 • Installation - SPSS

  850 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی، نصب SPSS توضیح داده شده است. جهت مشاهده کامل ویدئوهای این دوره به آدرس اینترنتی زیر مراجعه فرمایید : goo.gl/64pCLA SPSS مخفف عبارت Sciences Statistical Package for the Social به معنی بسته ی آماری برای علوم اجتماعی می باشد. IBM SPSS Statistics نرم افزار رایانه ای است که برای تحلیل های آماری به کار می رود و به تحلیل انواع آزمونها و بررسی داده های آماری نیز می پردازد.

 • File Management - Unix

  99 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی، توضیحات مقدماتی در مورد File Management در Unix ارائه شده است. جهت مشاهده کامل ویدئوهای این دوره به آدرس اینترنتی زیر مراجعه فرمایید : goo.gl/WBSJ9t

 • Overview - VSAM

  32 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی، توضیحات مقدماتی در مورد VSAM ارائه شده است. لطفا جهت مشاهده کامل این دوره ی آموزشی به آدرس goo.gl/HeZuVp مراجعه نمایید.

 • Measuring maximums, minimums, and other data characteri

  75 بازدید

  در این ویدئوی مربوط به دوره Data-Analysis Fundamentals with Excel توضیحاتی در مورد مینیموم و ماکزیمم داده ها داده شده است. لطفا جهت مشاهده بیشتر ویدئوهای این دوره با زیرنویس انگلیسی به آدرس goo.gl/jkq44Q مراجعه نمایید.

 • Story

  64 بازدید

  در این ویدئوی مربوط به دوره Data Visualization for Data Analysts توضیحاتی در مورد Story داده شده است. لطفا جهت مشاهده بیشتر ویدئوهای این دوره با زیرنویس انگلیسی به آدرس goo.gl/fjtsxT مراجعه نمایید.

 • Introducing the Power Pivot interface

  69 بازدید

  در این ویدئوی مربوط به دوره Data Modeling with Excel Power Pivot توضیحاتی در مورد ظاهر و نحوه کار با Power Pivot داده شده است. لطفا جهت مشاهده بیشتر ویدئوهای این دوره با زیرنویس انگلیسی به آدرس goo.gl/CqjMr مراجعه نمایید.

 • Understanding infrastructure as a service

  37 بازدید

  در این ویدئوی مربوط به دوره Cybersecurity with Cloud Computing توضیحاتی در مورد IAAS داده شده است. لطفا جهت مشاهده بیشتر ویدئوهای این دوره با زیرنویس انگلیسی به آدرس goo.gl/3MqvxV مراجعه نمایید.

 • Understand the different join types

  101 بازدید

  در این ویدئوی مربوط به دوره Crystal Reports 2013 Linking, Nulls, and Letter Writing توضیحاتی در مورد انواع مختلف اتصال داده شده است. لطفا جهت مشاهده بیشتر ویدئوهای این دوره با زیرنویس انگلیسی به آدرس goo.gl/RBRgGd مراجعه نمایید.

 • Working with the Group Sort Expert

  94 بازدید

  در این ویدئوی مربوط به دوره Crystal Reports 2013 Experts and Customizing Reports توضیحاتی در مورد نحوه مرتب کردن داده ها داده شده است. لطفا جهت مشاهده بیشتر ویدئوهای این دوره با زیرنویس انگلیسی به آدرس goo.gl/sRuXJM مراجعه نمایید.