در حال بارگذاری
 • 173
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 966.9هزار
  بازدید

پرتال جامع صنعت حمل و نقل و خودرو

تلویزیون تخصصی صنعت حمل و نقل و خودرو

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

تلویزیون تخصصی صنعت حمل و نقل و خودرو

 • 173
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 966.9هزار
  بازدید
Loading...
این کانال از سوی "پرتال جامع صنعت حمل و نقل و خودرو" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • تشریح عملیات پروازی حج تمتع سال 1397

  28 بازدید

  به گزارش پرتال حمل و نقل، مرتضی دهقان معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری در مصاحبه ای اختصاصی به تشریح عملیات پروازی حج تمتع سال 1397 پرداخت و به هماهنگی های انجام شده بین سازمان های مرتبط و درگیر جهت اعزام زائران بیت الله حرام اشاره نمود.

 • China's New "Silk Road": Future MEGAPROJECTS

  4 بازدید

  China's $1 trillion One Belt One Road (New Silk Road) initiative is unprecedented in size and scope. President Xi Jinping has sealed megaproject deals with 65 countries to construct ports, power stations, rail lines, roads, and all the tunnels and bridges needed to connect them back to mainland China. Get your free audiobook: http://www.audibletrial.com/TheDailyConversation Subscribe to TDC: https://www.youtube.com/TheDailyConversation/ Video by Bryce Plank and Robin West Music: "Electro Sket

 • China's trillion dollar plan to dominate global trade

  5 بازدید

  It's about more than just economics. To learn more, visit https://reconnectingasia.csis.org/map/ Subscribe to our channel! http://goo.gl/0bsAjO China's Belt and Road Initiative is the most ambitious infrastructure project in modern history. It spans over 60 countries and will cost over a trillion dollars. The plan is to make it easier for the world to trade with China, by funding roads, railways, pipelines, and other infrastructure projects in Asia and Africa. China is loaning trillions of dollars to any

 • شهر جدید هشتگرد، شهر ورزش و هنر

  21 بازدید

  به گزارش پرتال جامع بازآفرینی شهری، سیدمهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد در مصاحبه ای اختصاصی سیاست ها، رویکردها و ویژگی های شهرجدی هشتگرد را بیان نمود.

 • رویکرد شهرجدید هشتگرد، از کمی به کیفی

  14 بازدید

  به گزارش پرتال جامع بازآفرینی شهری، مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد سیدمهدی هدایت پس از بازدید خبرنگاران از پروژه های در دست احداث شهر جدید هشتگرد در نشست خبری با اشاره به اقدامات انجام شده پیرامون تکمیل مترو هشتگرد و جذب اعتبارات جدید افزود: رویکرد جدید ما از کمی به کیفی ارتقا پیدا کرده و حمل و نقل انسان محور و همسو بودن با محیط زیست از جمله سیاست های ما می باشد.

 • افزایش2برابری سرعت و 4برابری ظرفیت با برقی کردن راه آهن

  35 بازدید

  به گزارش پرتال حمل و نقل، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در مراسم افتتاحیه آغاز عملیات اجرایی برقی سازی راه آهن گرمسار - اینچه برون با اشاره به افزایش دو برابری سرعت سیر و چهار برابری ظرفیت مسیر با برقی سازی راه آهن از مقام معظم رهبری بابت اجازه و تایید پرداخت سهم 15 درصدی ایران از صندوق توسعه ملی اظهار امیدواری کرد این پروژه 1.2 میلیارد یورویی موجب شکوفا شدن کریدور شمال - جنوب گردد.

 • سخنان رئیس هیت مدیره شرکت راه آهن روسیه

  24 بازدید

  به گزارش پرتال حمل و نقل، در مراسم افتتاحیه آغاز عملیات اجرایی برقی سازی راه آهن گرمسار - اینچه برون رئیس هیئت مدیره راه آهن روسیه به ایراد سخنرانی پرداخت.

 • با راه آهن روسیه شرکت مشترک تاسیس می کنیم

  22 بازدید

  به گزارش پرتال حمل و نقل، سعید محندزاده مدیرعامل شرکت راه آهن در مراسم افتتاحیه آغاز عملیات اجرایی برقی سازی راه آهن گرمسار-اینچه برون با توجه به افزایش توان و سرعت در زمان برقی کردن خطوط گفت، به دنبال رسیدن به سهم سی درصدی راه آهن برای حمل و نقل ریلی کالا هستیم. وی افزود جهت بازاریابی و رونق بخشیدن به کریدور شمال - جنوب با راه آهن روسیه شرکت مشترک تاسیس می کنیم.

 • معرفی پروژه برقی سازی راه آهن گرمسار - اینچه برون

  52 بازدید

  به گزارش پرتال حمل و نقل، در مراسم آغاز عملیات اجرایی برقی سازی راه آهن گرمسار - اینچه برون سرگئی پاولوف مدیرعامل شرکت راه آهن روسیه گزارش از این پروژه ارائه داد.

 • اهم اقدامات انجام شده در راستای مطالبات رانندگان کامیون

  142 بازدید

  به گزارش پرتال حمل و نقل، در نشست خبری مدیران ارشد سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای داریوش امانی معاون حمل و نقل این مجموعه به صورت خلاصه اهم اقدامات انجام شده در راستای مطالبات رانندگان کامیون را بیان نمود.

 • دلیل کمبود گازوئیل بر اساس طرح پیمایش سوخت

  75 بازدید

  به گزارش پرتال حمل و نقل، در نشست خبری مدیران ارشد سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، فرامرز مداح به مسئله نحوه توزیع سوخت بر اساس پیمایش اشاره کرد و افزود رانندگانی که با کمبود گازوئیل مواجه می شوند به دلیل فعالیت در داخل شهرها و فرسودگی ناوگان می باشد.

 • باید مبلغ خالص دریافتی رانندگان کامیون شفاف باشد

  80 بازدید

  به گزارش پرتال حمل و نقل، فرامرز مداح عضو هیات عامل و نماینده تام الاختیار رئیس سازمان در امور فناوری اطلاعات و سرمایه گذاری در نشست خبری مدیران ارشد سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، اقدامات انجام شده جهت رفاه حال رانندگان را بر شمرد و افزود در تلاش هستیم مبلغ خالص دریافتی رانندگان مشهود و شفاف باشد.

 • پیام وزیر راه به مناسبت روز جهانی دریانورد

  24 بازدید

  به گزارش پرتال حمل و نقل، هادی حق شناس معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در مراسم روز جهانی دریانورد پیام وزیر راه و شهرسازی را به نیابت از ایشان قرائت کرد.

 • سرمایه های بزرگ و کلان به دریانوردان سپرده می شود

  14 بازدید

  به گزارش پرتال حمل و نقل، احمدی لاشکی رئیس فراکسیون دریایی مجلس شورای اسلامی در مراسم روز جهانی دریانورد به نقش مهم و حائز اهمیت دریانوردان در سپردن سرمایه های ملی و بین المللی اشاره کرد.

 • معرفی سازمان جهانی هیدروگرافی

  8 بازدید

  پرتال حمل و نقل www.portalhamlonaghl.ir

 • معرفی همایش بین المللی توسعه صادرات از مسیر دریای خزر

  50 بازدید

  به گزارش پرتال حمل و نقل، سیاوش رضوانی مدیرمنطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد به تشریح اهمیت و برنامه های در نظر گرفته شده برای همایش بین المللی توسعه صادرات از مسیر دریای خزر پرداخت. بزرگترین ویژگی این رویداد تخصصی و کاربردی بودن آن با حضور تمامی تصمیم گیرندگان و فعالان این حوزه می باشد.

 • نقش هیدروگرافی در مدیریت سواحل

  20 بازدید

  به گزارش پرتال حمل و نقل، محمدرضا اللهیار عضوهیات مدیره سازمان بنادر و دریانوردی در همایش روز جهانی هیدروگرافی پیرامون مدیریت سواحل و نقش هیدروگرافی پرداخت.

 • ظرفیت بالقوه دریایی ایران را باید به بالفعل تبدیل کنیم

  13 بازدید

  به گزارش پرتال حمل و نقل، معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در حاشیه همایش روز جهانی هیدروگرافی به تشریح این رویداد و جایگاه ایران در سازمان جهانی هیدروگرافی اشاره کرد و در ادامه به اهمیت جایگاه ایران در کریدورهای بین المللی و اهمیت اقتصاد دریامحور پرداخت.

 • نقش بین المللی ایران در هیدروگرافی باید ارتقا یابد

  14 بازدید

  به گزارش پرتال حمل و نقل، محمد راستاد مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در همایش روز جهانی هیدروگرافی با توجه به جایگاه و فعالیت ایران در سازمان جهانی هیدروگرافی اظهار داشت باید نقش منطقه ای و بین المللی ایران در هیدروگرافی ارتقا یابد و نگاهی نیز به انجام پروژه های بین المللی در این حوزه داشته باشیم.

 • نمایی از فعالیت های دریانوردان

  21 بازدید

  پرتال حمل و نقل www.portalhamlonaghl.ir

 • یک روز یک دریانورد در موتورخانه کشتی

  27 بازدید

  پرتال حمل و نقل www.portalhamlonaghl.ir

 • حمل و نقل بهتر برای آینده ای بهتر

  117 بازدید

  به گزارش پرتال حمل و نقل، دبیرکل آیمو به مناسبت روز جهانی دریانورد سال 2018 میلادی، بیست و پنجم ماه ژوئن پیغامی را با شعار حمل و نقل بهتر برای آینده ای بهتر Better Shipping for a Better Future ارائه داد.

 • صنعتی سازی سفر با تیراژ بالا صورت می پذیرد

  69 بازدید

  به گزارش پرتال حمل و نقل، علیرضا شیخ طاهری مدیرعامل شرکت بن ریل در حاشیه ششمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی اظهار داشت جهت ارائه خدمات با کیفیت جهانی با یکی از برترین اپراتورهای ریلی قرار داد بستیم و در حال دریافت امتیاز چهار ستاره هستیم و شعار مجموعه بن ریل سفر به سبک بن ریل می باشد.

 • واگن تهران توانمند در ساخت قطارهای حومه ای

  30 بازدید

  به گزارش پرتال حمل و نقل، مجتبی گلشنی در حاشیه ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی به خبرنگاران گفت: از سال 82 فعالیت شرکت واگن سازی تهران آغاز شد و در دو زمینه کلی تولید واگن های شهری و حومه و همچنین نگهداری واگن های شهری و حومه کارها ادامه یافت و

 • و این راه ادامه دارد...

  39 بازدید

  به گزارش پرتال حمل و نقل، در حاشیه ششمین نمایشگاه ریلی سرهنگ عباس زاده مشاور مدیرعامل و فرمانده مرکز مقاومت بسیج راه آهن کشور به تشریح سخت کوشی و ایثارگری های پرسنل راه آهن در دفاع مقدس و همچنین روحیه جهادی شاغلین در این مجموعه پرداخت و افزود در حال حاضر نیز این راه با وجود همهسختی ها ادامه دارد.

 • امضای تفاهم نامه بازسازی و تامین ادوات ریلی

  35 بازدید

  به گزارش پرتال حمل و نقل، در حاشیه ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی با حضور قائم مقام راه آهن، معاون فنی و زیربنایی راه آهن و مدیران شرکت سوئیسی تفاهم نامه پروژه های بازسازی تعمیرات اساسی دو دستگاه ماشین آلات زیرکوب بالاست و رگلاتور و تدارک 21 دستگاه ماشین آلات خطی بین راه آهن ایران و شرکت ماتیزا سوئیس به امضا رسید.

 • دیپلماسی های معمول روند صادرات تراورس را کند کرده است

  41 بازدید

  به گزارش پرتال حمل و نقل، آرش میرابیان قائم مقام شرکت بتن صنعت بریس در حاشیه برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی با بیان اینکه بریس بزرگترین شرکت تولید کننده تراور س بتنی خاور میانه است، اظهار کرد: با استفاده از دانش مهندسان ایرانی تراورس با قابلیت پشتیبانی خطوط سریع السیر ریلی تا سرعت 300 کیلومتر بر ساعت و خطوط ریلی باری با ظرفیت بار محوری 30 تن تولید شود.