در حال بارگذاری
 • 92
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 27.7هزار
  بازدید

فدراسیون تنیس روی میز

کانال رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کانال رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران

 • 92
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 27.7هزار
  بازدید
این کانال رسمی به درخواست "فدراسیون تنیس روی میز" ایجاد شده است.

همه ویدیو ها

 • نجات جان گربه توسط کاپیتان تیم ملی تنیس روی میز

  7,186 بازدید

  کاپیتان تیم ملی تنیس روی میز در اقدامی انسانی و زیست محیطی با تصمیم درست خود باعث نجات گربه گرفتار شده در کاپوت اتومبیل شخصی اش شد. افشین نوروزی سرانجام با کمک و تلاش آتش نشانان ایستگاه شهید عراقی توانست بدون کمترین آسیب باعث نجات گربه گرفتار آمده شود.

 • بازی نوشاد عالمیان مقابل گاردوس (ستارگان آسیا و اروپا)

  3,883 بازدید

  نوشاد عالمیان در ترکیب تیم منتخب آسیا در کنار بررگانی مانند مالونگ، تانگ پنگ، یوان چونگ چیه و گائو نینگ مقابل تیم منتخب ستارگان اروپا به میدان رفت. عالمیان در دومین بازی برابر رابرت گاردوس اتریشی قرار گرفت و با حساب 3 بر صفر و با نتایج 11 بر 6، 11 بر 6 و 11 بر 9 مغلوب شد و برابر نفر 23 رنکینگ جهانی کاری از پیش نبرد. این بازی در نهایت با نتیجه 6 بر 4 به سود تیم منتخب اروپا خاتمه یافت

 • بررسی طرح موج در برنامه موج

  231 بازدید

  روز یکشنبه 25 مردادماه احمد سعادت مند سرپرست فدراسیون تنیس روی میز میهمان حضوری برنامه موج بود. این برنامه به بررسی طرح موج فدراسیون تنیس روی میز که با عنوان "ملت ایران، ورزش پاک، جامعه سلامت" برای توسعه و همگانی کردن این رشته تدوین شده و به اختصار موج نامیده می شود اختصاص داشت. این طرح از سوی معاونت ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان به عنوان الگویی برای سایر فدراسیون ها معرفی شده است.

 • گزارش شبکه خبر از برگزاری کلاس مربیگری سطح یک

  443 بازدید

  کلاس مربیگری سطح یک فدراسیون جهانی تنیس روی میز روزهای 2 تا ششم مردادماه در آکادمی بین المللی تنیس روی میز با حضور 30 مربی برگزار شد. جورج سیلبر اشمیت مدرس این دوره بود آموزشی بود که از سوی فدراسیون جهانی ITTF معرفی شده بود. شبکه خبر تلویزیون نیز در بخش خبری ساعت 9 صبح 5 مردادماه طی گزارشی به انعکاس برگزاری این کلاس توسط اشمیت پرداخت.

 • برنامه خندوانه - برادران عالمیان به قولشان عمل کردند

  963 بازدید

  برادران عالمیان که در برنامه 31 خرداد ماه خندوانه حاضر شده بودند در پاسخ به درخواست مجری برنامه رامبد جوان که پیشنهاد توزیع صد شاخه گل در بین مردم را داد. متعهد شدند تا علاوه بر انجام این کار هر کدام از یک بازیکن مستعد رشته تنیس روی میز حمایت کنند. سرانجام قول برادران عالمیان عملی شد و برنامه سوم مردادماه خندوانه گزارشی از حرکت ارزشمند دو ملی پوش ایرانی را پخش کرد.

 • برنامه موج - کسب مقام پنجم تنیس روی میز آسیا

  539 بازدید

  برنامه موج روز شنبه سوم مردادماه به کسب مقام پنجم تیم نوجوانان پسر ایران در مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا اختصاص داشت. مجید احتشام زاده به عنوان کارشناس میهمان حضوری این برنامه بود.احمد سعادت مند سرپرست فدراسیون تنیس روی میز و بهروز جلالی سرپرست دبیری فدراسیون نیز به عنوان میهمان تلفنی برنامه دقایقی در مورد آخرین وضعیت تنیس روی میز و برنامه های آینده این فدراسیون صحبت کردند.

 • آخرین اردوی تیم ملی جوانان دختر پیش از اعزام به چین

  1,014 بازدید

  آخرین مرحله اردوی تیم ملی جوانان دختر و پسر تنیس روی میز ایران پیش از اعزام به مسابقات آزاد چین از روز 27 خرداد تا اول تیرماه برگزار شد. اخبار ورزشی ساعت 10:30 شبکه خبر سیما به گزارشی از برگزاری آخرین مرحله تمرینات دختران جوان ایران در سالن شهید عضدی فدراسیون تنیس روی میز اختصاص داشت.

 • برنامه خندوانه با حضور برادران عالمیان - بخش دوم

  2,827 بازدید

  برنامه خندوانه که با اجرای رامبد جوان از شبکه نسیم پخش می شود در ماههای گذشته توانسته مخاطبان یسیاری را به خود جذب کند. خندوانه 31 خرداد ماه با حضور برادران عالمیان به روی آنتن رفت. این برنامه در ابتدا با حضور نوشاد عالمیان آغاز شد و از میانه های برنامه نیما عالمیان هم به جمع میهمانان برنامه اضافه شد. از بخش های جالب این برنامه پینگ پنگ بازی کردن نوشاد عالمیان و رامبد جوان در حین برنامه بود.

 • برنامه خندوانه با حضور برادران عالمیان - بخش اول

  3,788 بازدید

  برنامه خندوانه که با اجرای رامبد جوان از شبکه نسیم پخش می شود در ماههای گذشته توانسته مخاطبان یسیاری را به خود جذب کند. خندوانه 31 خرداد اه با حضور برادران عالمیان به روی آنتن رفت. این برنامه در ابتدا با حضور نوشاد عالمیان آغاز شد و از میانه های برنامه نیما عالمیان هم به جمع میهمانان برنامه اضافه شد. از بخش های جالب این برنامه پینگ پنگ بازی کردن نوشاد عالمیان و رامبد جوان در حین برنامه بود.

 • برنامه میدان 5 خردادماه 1394

  403 بازدید

  یکی از آیتم های برنامه میدان روز سه شنبه 5 خردادماه به ورزش تنیس روی میز اختصاص داشت. احمد سعادت مند سرپرست فدراسیون تنیس روی میز مهمان حضوری این برنامه بود که به تشریح برنامه های این فدراسیون پرداخت.

 • کلیپ روز جهانی تنیس روی میز

  575 بازدید

  روز ۶ آپریل از سوی فدراسیون جهانی تنیس روی میز و سازمان ملل متحد به عنوان روز جهانی تنیس روی میز نامگذاری شده است. فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران نیز هم زمان با سایر کشورهای جهان برنامه هایی را با هدف عمومی سازی ورزش تنیس روی میز در کشور تدارک دید. پس از ارسال تصاویر این روز به فدراسیون جهانی، در گزارش این فدراسیون تهران به عنوان "پایتخت تنیس روی میز جهان اسلام " معرفی شد.

 • فیلم روز جهانی تنیس روی میز

  409 بازدید

  روز 6 آپریل از سوی فدراسیون جهانی تنیس روی میز و سازمان ملل متحد به عنوان روز جهانی تنیس روی میز نامگذاری شده است. فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران نیز هم زمان با سایر کشورهای جهان برنامه هایی را با هدف عمومی سازی ورزش تنیس روی میز در کشور تدارک دید. پس از ارسال تصاویر این روز به فدراسیون جهانی، در گزارش این فدراسیون تهران به عنوان "پایتخت تنیس روی میز جهان اسلام " معرفی شد.

 • برنامه میدان 3 اردیبهشت ماه 1394 - مراسم بدرقه تیم ملی

  625 بازدید

  مراسم بدرقه تیم ملی تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران برای حضور در مسابقات جهانی 2015 روز چهارشنبه 2 اردیبهشت ماه برگزار شد. یکی از آیتم های برنامه میدان که در روز پنجشنبه از شبکه ورزش سیما به روی آنتن رفت به این مراسم بدرقه اختصاص داشت. قسمت هایی از مراسم و مصاحبه های بازیکنان در این برنامه پخش شد و مجید احتشام زاده میهمان تلفنی این برنامه بود.

 • اخبار ورزشی 2 اردیبهشت ماه مراسم بدرقه مسابقات جهانی

  479 بازدید

  تیم ملی تنیس روی میز کشورمان 2 اردیبهشت ماه سال 1394 تهران را به مقصد مسابقات جهانی 2015 در سوژو چین ترک کرد. فدراسیون تنیس روی میز برای نخستین بار مراسم بدرقه ای با حضور پیشکسوتان پینگ پنگ و سایر رشته ها برگزار کرد

 • اخبار ورزشی 31 فروردین ماه 94

  888 بازدید

  تیم ملی تنیس روی میز کشورمان که در مسابقات اوپن لوکزامبورگ حاضر بود و مقام قهرمانی انفرادی و تیمی این رقابت ها را کسب کرده بود، بامداد دوشنبه 31 فروردین ماه به ایران بازگشت. اخبار ورزشی شبکه سه سیما این خبر را در تیتر اصلی اخبار خود قرار داد

 • برنامه هر روز ورزش شبکه خبر (30 فروردین)

  468 بازدید

  برنامه هر روز ورزش شبکه خبر در روز یکشنبه 30 فروردین ماه با حضور احمد سعادتمند سرپرست فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران به روی آنتن رفت. این برنامه به بررسی عملکرد کاروان تنیس روی میز کشورمان در مسابقات اوپن لوکزامبورگ اختصاص داشت. مجید احتشام زاده نیز به عنوان کارشناس تنیس روی میز در برنامه حضور داشت و پیمان حسنی میهمان تلفنی این برنامه بود

 • برنامه میدان ( 17 فروردین ) با حضور احمد سعادتمند

  345 بازدید

  برنامه میدان که از شبکه ورزش پخش می شود. روز 17 فروردین ماه (6 آپریل) به روز جهانی تنیس روی میز اختصاص داشت. احمد سعادتمند سرپرست فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران میهمان ویژه این برنامه بود و توضیحاتی در خصوص برنامه های انجام شده در سراسر کشور برای روز جهانی تنیس روی میز ارائه داد. وی همچنین در ادامه گفت و گو برنامه های آینده فدراسیون را برای مسابقات جهانی 2015 چین تشریح کرد.

 • کنفرانس خبری چهارمین دوره رقابت های بین المللی جام فجر

  317 بازدید

  انعکاس کنفرانس خبری چهارمین دوره مسابقات بین المللی جام فجر در رسانه ها - اخبار ورزشی شبکه سه تلویزیون در تاریخ 23 بهمن ماه 93

 • بازگشت تیم ملی تنیس روی میز ایران از مسابقات اپن فنلاند

  771 بازدید

  تیم ملی کشورمان با ترکیب افشین نوروزی، نوشاد عالمیان، نیما عالمیان و پوریا عمرانی و هدایت کاظم مستحقی راد در مسابقات پروتور فنلاند شرکت کرد. در این رقابت ها و در بخش تیمی تیم ایران به مقام قهرمانی رسید، نوشاد عالمیان که در بازی نیمه نهایی نیما عالمیان را مغلوب کرده بود مقابل حریف فرانسوی شکست خورد و نایب قهرمان شد.

 • اخبار جوانه ها - معرفی تنیس روی میز

  1,170 بازدید

  معرفی رشته تنیس روی میز در اخبار جوانه ها - سالن شهید عضدی فدراسیون تنیس روی میز