در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 20
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 10.1هزار
  بازدید

شتابدهنده هاب اصفهان

شتابدهنده هاب با پشتیبانی همراه اول، دانشگاه صنعتی اصفهان و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با هدف کمک به توان افزایی استارتاپهای فناوری اطلاعات فعالیت می کند

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

شتابدهنده هاب با پشتیبانی همراه اول، دانشگاه صنعتی اصفهان و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با هدف کمک به توان افزایی استارتاپهای فناوری اطلاعات فعالیت می کند

 • 20
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 10.1هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • هاب تاک زنده با تیم استارتاپی باکس

  50 بازدید

  ستارتاپ باکس میهمان هاب اصفهان بود، فعالیت باکس در زمینه تبلیغات تعاملی است، این برنامه پرسش و پاسخ با هدف آشنایی میهمانان با تجربیات یک استارتاپ موفق (BOKS) برگزار گردید، موضوع اصلی برنامه کارتیمی ، بازاریابی و تبلیغات تعاملی بود و چهار نفر از اعضای باکس به تمام پرسشهای محمد آکوچکیان و میهمانان پاسخ دادند. این هاب بوک به صورت زنده برگزار شد، علاقه مندان در محل حاضر شدند و جلسه ای چالشی با پرسش و پاسخ برگزار شد.

 • هاب تاک با هم بنیانگذار ویرگول

  57 بازدید

  هاب تاک یک گفتگوی چالشی با فعالان اکوسیستم کارآفرینی است. در هاب تاک این هفته گفتگویی داریم با علی آجودانیان درباره ویرگول نسل جدید پلتفرمهای انتشار محتوا، تفاوت با وبلاگ، بررسی آمار و اطلاعات استارتاپ، تاثیر بر سرانه مطالعه، فراز و فرودها و برنامه های آینده.

 • هاب تاک با پیمان کاظمی مدیر شتابدهنده اکسل اصفهان

  258 بازدید

  هاب تاک یک گفتگوی چالشی با فعالان اکوسیستم کارآفرینی است. در هاب تاک این هفته گفتگویی داریم با پیمان کاظمی مدیر شتابدهنده اکسل اصفهان پیرامون اکوسیستم کارآفرینی اصفهان و نقش شتابدهنده اکسل در این فضا و معرفی تیمهای استارتاپی اکسل اصفهان.

 • بازدید یوسلان نور از مدیران یونسکو از مرکز کارآفرینی هاب اصفهان

  167 بازدید

  سخنرانی یوسلان نور در جمع شرکت کنندگان رویداد کارآفرینی در تولید محتوای هاب اصفهان. یوسلان نور از مدیران یونسکو در امور نوآوری از مراحل راه اندازی و تجهیز مرکز کارآفرینی هاب اصفهان دیدن کرد و حمایت رسمی دفتر منطقه ای یونسکو از رویدادهای کارآفرینی هاب را تایید نمود.

 • هاب تاک با دکتر کوروش خسروی

  172 بازدید

  هاب تاک یک گفتگوی چالشی با فعالان اکوسیستم کارآفرینی است. این بار گفتگویی چالشی داریم با یکی از پرنفوذترین چهره های کارآفرینی کشور و عضوی متفاوت در شورای شهر اصفهان. از ایشان می پرسیم چه منفعتی برای شما در این همه تلاش و فعالیت وجود دارد؟ آیا شما از یک گروه خاص حمایت می کنید و جلوی گروه دیگری را می گیرید؟

 • هاب تاک با دکتر محمد جواد امیدی - بخش دوم

  111 بازدید

  هاب تاک یک گفتگوی چالشی با فعالان اکوسیستم کارآفرینی است. در چالش هاب تاک این هفته در بخش دوم گفتگو با آقای دکتر محمدجواد امیدی، معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی و مشاور سابق استاندار در ICT، صریحا می پرسیم که چگونه بدون تجربه ایجاد کسب و کار، وارد حوزه مدیریت کارآفرینی شده اید؟ قطعا شما انتظار این پاسخ ایشان را ندارید!

 • هاب تاک با دکتر محمد جواد امیدی - بخش اول

  255 بازدید

  هاب تاک یک گفتگوی چالشی با فعالان اکوسیستم کارآفرینی است. در هاب تاک این هفته با آقای دکتر محمدجواد امیدی، معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی و مشاور سابق استاندار در ICT، به نقش و فعالیت ایشان در حوزه ICT استان اصفهان، بررسی تحول فن آوری اطلاعات در دهه اخیر و همزمان با حضور ایشان و بررسی پتانسیل توان استان اصفهان در حوزه فن آوری اطلاعات، فرصتها و چالشها، میپردازیم.

 • هاب تاک با احمد ورد

  82 بازدید

  هاب تاک یک گفتگوی چالشی با فعالان حوزه کارآفرینی می باشد. در این فصل هاب تاک در گفتگو با شاخص ترین فعالان اکوسیستم تلاش میکنیم ضمن معرفی، از تجربیات ارزشمند آنها در حوزه استارتاپها استفاده کنیم. این فصل را با گفتگویی جذاب با احمد ورد مدیرعامل صندوق غیر دولتی پژوهش و فن آوری در دو بخش آغاز می کنیم. آقای ورد به سوال های چالشی در هر بخش پاسخ می دهد.

 • هاب تاک با محمدرضا شیخ بهایی

  258 بازدید

  هاب تاک یک گفتگوی چالشی با فعالان حوزه کارآفرینی و نویسندگان در همین حوزه میباشد، این هفته گفتگویی داریم با آقای محمدرضا شیخ بهایی مربی و نویسنده کتابهای متعدد در زمینه تجارت الکترونیک، پایگاه داده و هوش تجاری. در این گفتگوی جذاب و پر محتوا، در راستای بررسی محتوای کتاب مبانی تجارت الکترونیک و سیستمهای هوشمند، ضرورت بازاریابی محتوا برای توسعه برند و محصول و پس از آن بازاریابی دیجیتال مورد بررسی قرار میگیرند.

 • هاب تاک با محمدعلی زاهدی

  130 بازدید

  هاب تاک یک گفتگوی چالشی با فعالان استارتاپی از نویسندگان کتاب تا کارآفرینان است. میهمان این هفته محمد علی زاهدی، مترجم کتاب جامعه استارتاپی و هم بنیانگذار اصفهان پلاس است. این گفتگو به بحث پیرامون اکوسیستم کارآفرینی، فرایند توسعه استارتاپها، محتوای کتاب جامعه استارتاپی، نقش دولت در کارآفرینی و فرایند راه اندازی اصفهان پلاس اختصاص دارد. در پایان توصیه های جدی برای موفقیت استارتاپها ارائه می شود.

 • هاب تاک با محمد رضا رضایی

  114 بازدید

  هاب تاک یک گفتگوی چالشی با فعالان استارتاپی از نویسندگان کتاب تا کارآفرینان است. میهمان این هفته محمد رضا رضایی، نویسنده و متخصص تولید محتوا و بنیانگذار علم نگار است. آیا محتوا پادشاه است؟ محتوا چگونه به کمک استارتاپ می آید؟ تمام این گفتگو به محتوا اختصاص دارد.

 • هاب تاک با نگین احقر بازرگان

  245 بازدید

  هاب تاک یک گفتگوی چالشی با فعالان استارتاپی از نویسندگان کتاب تا کارآفرینان است. نگین بازرگان یک دانش آموخته مدیریت بازرگانی، هم بنیان گذار ناربو و آقای مترجم، یک مترجم کتابهای کارآفرینی و برنده سیداستارز 2018 اصفهان است. کتاب سرنوشت خرید یکی از بهترین ترجمه های اوست. به این بهانه یک گفتگوی آموزنده با وی داشتیم. این گفتگو حاوی مفاهیم جدید در بازاریابی برای استارتاپهاست.

 • هاب تاک با علی خادم الرضا

  130 بازدید

  هاب تاک یک گفتگوی چالشی با فعالان استارتاپی از نویسندگان کتاب تا کارآفرینان است. علی خادم الرضا دانش آموخته DBA در کارآفرینی از دانشگاه تهران، مدرس کارآفرینی و نویسنده کتابهای جعبه ابزار کارآفرینی و ستارگان کارآفرینی است. این گفتگو به صورت آنلاین با ایشان در خصوص بررسی کتابها و اهمیت درک مفهوم استراتژی برای کسب و کارهای نوپاست.

 • هاب تاک با محمد کرمانی

  197 بازدید

  هاب تاک یک گفتگوی چالشی با فعالان استارتاپی از نویسندگان کتاب تا کارآفرینان است. محمد کرمانی یک عضو فعال در اکوسیستم کارآفرینی اصفهان و مدیر فضای کار اشتراکی آبی-سفید و علاقه مند به مبحث سرمایه گذاری است. این گفتگوی داغ به حوزه سرمایه گذاری در استارتاپها مربوط است.

 • هاب تاک با علیرضا کاظمی نیا

  201 بازدید

  هاب تاک یک گفتگوی چالشی با فعالان استارتاپی از نویسندگان کتاب تا کارآفرینان است. به بهانه برنده شدن استارتاپ "ناربو" در سیداستارز 2018 اصفهان، به سراغ هم بنیانگذار آن رفتیم که اتفاقا مترجم کتابهای ارزشمندی در زمینه استارتاپهای ناب است. این گفتگو در کافه کتاب اصفهان ضبط شده است.

 • شتابدهنده هاب اصفهان چه می کند؟

  324 بازدید

  شتابدهنده هاب اصفهان به عنوان بزرگترین مرکز کارآفرینی منطقه، در ارگ عظیم جهان نمای اصفهان مستقر است. به عنوان شتابدهنده رسمی همراه اول، دانشگاه صنعتی اصفهان و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، هاب دو بخش اصلی شتابدهی کسب و کارهای نوپا و فضای کار اشتراکی را در خود دارد. www.isfahanhub.com

 • وبینار ابزارهای کارآمد وب در معرفی استارت آپ

  280 بازدید

  در این وبینار موضوعات زیر مورد بررسی قرار میگیرند: استراتژی کلی فضای وب ابزارها و زیرساخت های موجود تولید محتوای حرفه ای و کارآمد

 • وبینار اینترنت اشیاء و ابزار های استفاده از آن

  254 بازدید

  اینترنت اشیاء با توانایی جاسازی سی پی یو و حافظه و منابع انرژی می تواند تقریباً همه چیز را با استفاده از برنامه ها به شبکه متصل کند. این سیستم ها وظیفه جمع آوری اطلاعات، تنظیمات اکوسیستم های طبیعی و حتی ساختمان ها و کارخانه ها را دارند. در نتیجه، اینترنت اشیا یک فرصت برای جمع آوری و تحلیل آمارهای رفتاری متنوع و روزافزون ایجاد می کند. همبستگی این داده ها می تواند اکوسیستم بازار و خدمات را متحول کند

 • وبینار چگونه یک ارائه برجسته داشته باشیم

  213 بازدید

  اغلب مالکان کسب وکار (و حتی رهبران تیم ها) برای بهبود مهارت سخنرانی در جمع، زمان کافی نمی گذارند. باوجود اینکه یکی از مهم ترین وظایف کارآفرینان، متقاعد کردن مخاطبان است، ولی آن ها واقعاً به آن خوبی که تصور می کنند، حرف نمی زنند. با ما همراه شوید تا بتوانید نکاتی را در رابطه با بهبود سخنرانی و ارائه مطالب، آموزش ببینید.

 • وبینار خودسازی کارآفرینانه برای بانوان

  189 بازدید

  مهشید حقیقت به عنوان یک بانوی کارآفرین و مربی پرسنال برندینگ، به رویداد وبینار هاب آمد تا نمایی از دنیای جدید کارآفرینی زنان را به تصویر بکشد. او در این وبینار تلاش می کند درباره مهارتهایی صحبت کند که بانوان برای دستیابی به این دنیای جدید به آن نیاز دارند.

 • وبینار چگونه برای استارتاپمان تیم بسازیم و تیم بمانیم

  393 بازدید

  استارتاپها برای اینکه بتوانند ایده های خود را به محصول قابل عرضه به بازار تبدیل کنند، باید یک تیم خوب در اختیار داشته باشند. اما جک ولش اعتقاد دارد هر کاری کرده اید، روز استخدام یا دعوت به همکاری کرده اید!! یعنی زمانی که فرد مورد نظرتان را به تیم خودتان اضافه نموده اید. اما گام مهم بعدی، حفظ تیم و متحد کردن آنها برای عبور از مشکلات اولیه و رسیدن به اصلی است. www.isfahanhub.com

 • وبینار درآمد ونوسی برای استارتاپها از شتابدهنده هاب

  247 بازدید

  در این وبینار بر اساس ۸ گام معرفی شده در کتاب فرمول پی (راه اندازی شغل به روش خودتان) این سه عامل را بررسی و شیوه استفاده از آن را برای شما ساده سازی و قابل اجرا کنیم.

 • وبینار كلیدهاى طلایى انتخاب اسم برند(ویژه استارتاپها)

  685 بازدید

  در این وبینار شتابدهنده هاب، مهندس احسان مهدی نژاد كلیدهاى اصلى انتخاب اسم برند را آموزش میدهد تا بتوانید با فراگیرى آنها، بدون هزینه چندانى براى خود یك نام تجارى قدرتمند بسازید!

 • وبینار خلق یک استارتاپ جذاب به سبک طراحان خدمات

  167 بازدید

  تلاش کردیم در یک وبینار خیلی مختصر و مفید به شما تکنیک هایی را معرفی کنیم که باعث شده بزرگترین برندهای خدماتی دنیا شکل بگیرند. مهندس میلاد مهرآرام در رویداد شتابدهنده هاب به این موضوع مهم می پردازد. www.isfahanhub.com

 • وبینار پرسش و پاسخ استارتاپی هاب

  502 بازدید

  در این وبینار مدیران هاب به پرسشهای اساسی شرکت کنندگان برای راه اندازی استارتاپ، حضور در شتابدهنده و جذب سرمایه گذار پاسخ می دهند.

 • وبینار استارتاپ قابل سرمایه گذاری چیست؟ رویدادی از هاب

  662 بازدید

  در این وبینار، محمد کرمانی که تقریبا هر روز در آبی-سفید با استارتاپها سر و کله می زند، موارد زیر را بررسی می کند: استارتاپ چست؟ تفاوت یک استارتاپ و کسب و کار کوچک چیست؟ چرا فقط برخی از استارتاپ ها سرمایه جذب می کنند؟ کی و چطور سرمایه گذار جذب کنیم؟

 • وبینار سفر کارآفرینی به زبان ساده رویداد هفتگی هاب

  751 بازدید

  موفقیت هر کسب و کاری شدیدا وابسته به ارزشی است که برای مشتریان خود ایجاد می کنید. ارزش آفرینی یک سفر است و هر سفری برای به مقصد رسیدن نیازمند نقشه راه است. در این وبینار نقشه راه این سفر را برپایه Lean Startup همراه با محمد علی زاهدی مرور کنیم.www.isfahanhub.com

 • وبینار هاب درباره چگونه ایده خوبی برای استارتاپ بیابیم

  766 بازدید

  کتایون سپهری در دومین وبینار هاب به این سوال جدی می پردازد که استارتاپها چگونه می توانند یک ایده خوب برای ایجاد کسب و کار بیایند. www.isfahanhub.com

 • ویدیو مارکتینگ وبیناری از رویداد هفتگی هاب

  986 بازدید

  اهمیت استفاده از ویدیو برای معرفی محصولات و کسب و کار بسیار اهمیت دارد. محمد رضا رضایی منتور هاب و متخصص تولید محتوا در رویداد هفتگی هاب استراتژیها و روشهای اجرایی برای موفقیت در بازاریابی ویدیویی می پردازد.www.isfahanhub.com