1 دنبال‌ کننده
9.1 هزار بازدید ویدیو
105 بازدید 2 سال پیش

برند کیو اند کیو یکی از زیرمجموعه های برند معتبر سیتیزن است که فعالیت خود را از سال 1976 به منظور اراِئه ساعتهایی با کیفیت وبا قیمت مناسب برای تمام اقشار جامعه آغاز کرد.موتورهای بکار رفته در ساعتهای کیو اند کیو تماما ساخت کمپانی میوتا است که خود یکی از معتبرترین سازنده موتورهای کوارتز در جهان است.هدف کیو اند کیو محقق شد و توانست خیلی سریع خود را بعنوان یک برند معتبر جهانی که ساعتهای قیمت مناسب را با کیفیت فوق العاده ارائه میدهد ،مطرح کند.ساعتهای این کمپانی در مدل های مختلف و برای سلایق مختلف طراحی شده است.

اسباب بازی(لگو)

207 بازدید 2 سال پیش

چرا ما لگو را به شما پیشنهاد می کنیم؟ لگوها از اشکال و قطعه هایی تشکیل شده اند که در کنار یکدیگر قرار میگیرند کودکان شما بارها و بارها میتوانند این اشکال را به یکدیگر متصل کنند و آنها را از هم جدا کنند این کار باعث پرورش ذهن کودک و نیز تقویت دستان و مچ دست آنها خواهد شد.

ماکت

727 بازدید 2 سال پیش

ماکت فلزی شورولت کوروت گرند اسپرت roadster196 دارای ویژگی هایی است که به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.دقطعات فلزی و پلاستیکی این مدل کوروت از تکنولوژی DIE-CAST بهره برده است.چرخ های لاستیکی قابلیت حرکت دارد، طول تقریبی این ماکت زیبا در حدود 29 سانتیمتر می باشد.ویدئو این محصول زیبایی این ماکت را بیشتر به شما نشان خواهد داد. یک بهترین برای بهترین.

دیگر ویدیوها

1.2 هزار بازدید 3 سال پیش
1.1 هزار بازدید 3 سال پیش
90 بازدید 3 سال پیش
189 بازدید 3 سال پیش
1.9 هزار بازدید 3 سال پیش
1.1 هزار بازدید 3 سال پیش