دومین سمینار فروش آنلاین بیمه و توسعه کسب و کار نمایندگان

0 | 0 بازدید کل
گزارش تخلف
اشتراک گذاری

رسالت اصلی کاربلد حمایت از شبکه فروش صنعت بیمه در مسیر تحول دیجیتال است ، به همین منظور و پیرو توافق نامه بیمه پارسیان و کاربلد  و به دعوت بیمه پارسیان دومین سمینار تخصصی فروش آنلاین بیمه و توسعه کسب و کار نمایندگان پارسیان منطقه جنوب شرق کشور در هتل پارس کرمان برگزار می گردد. در این سمینار تلاش می‌ شود که نمایندگان شرکت بیمه پارسیان در جریان آخرین تحولات فناورانه در بازاریابی و فروش بیمه قرار گرفته و بتوانند کسب و کار خود را متحول نمایند.

شرکت کاربلد، مجری این سمینار ، به عنوان یک شرکت پیشرو در حوزه ارائه بسترهای نرم افزاری فروش آنلاین بیمه ، تجربیات ارزشمند خود در زمینه فضای کسب و کار های آنلاین بیمه کشور را در این سمینار به اشتراک می گذارد.

توی این سمینار چه خبره ؟!. در این سمینار با سرفصل های زیر شما را چند ساعت روی صندلی میخکوب خواهیم کرد. ایجاد حس خوب برای بیمه گذاران پر توقع. تغییر سبک زندگی و شیوه ارائه خدمات به مشتریان. فروش بیشتر به هر بیمه گذار و درآمد بیشتر. ایجاد شبکه فروش هوشمند بیمه . راهکارهای فروش بیمه های خرد به کارکنان بیمه گذاران سازمانی. ابزارهای دیجیتال و روش های استفاده از آن. کاربلد سامانه هوشمند سازی کسب و کار بیمه. تحول نماینده و تبدیل به نماینده آنلاین. حمایت شرکت بیمه پارسیان از تحول دیجیتال نمایندگان.