در حال بارگذاری
 • 4
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 125.5هزار
  بازدید

کشمون

کشمون شبکه ای متعلق به زعفران کاران فوق العاده ی خراسان جنوبی است. شما در وبسایت کشمون می توانید با کشاورزهای زعفران کار قائنات آشنا شده، قصه کشاورز را مطالعه و زعفرانشان را که در آزمایشگاه تعیین کیفیت شده؛ آنلاین بخرید

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کشمون شبکه ای متعلق به زعفران کاران فوق العاده ی خراسان جنوبی است. شما در وبسایت کشمون می توانید با کشاورزهای زعفران کار قائنات آشنا شده، قصه کشاورز را مطالعه و زعفرانشان را که در آزمایشگاه تعیین کیفیت شده؛ آنلاین بخرید

 • 4
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 125.5هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • داستان شکل گیری استارتاپ کشمون ؛ فروش اینترنتی زعفران کشاورز

  186 بازدید

  توی این ویدئو ببینیم که استارتاپ کشمون چجوری شکل گرفت و راه افتاد؟ محمد قائم پناه مدیر و موسس کِشمون، فرزند کشاورزه. کشاورزهای زعفران کار قائنات توی خراسان جنوبی الان به راحتی می تونن زعفرونشون رو به اسم خودشون اینترنتی بفروشن. keshmoon.com

 • طرز تهیه نان زعفرانی توسط ویلهلم با زعفران کشمون

  504 بازدید

  یکی از سنت های قدیمی که هر ساله توی سوئد و اسکاندیناوی برگزار می شه، بزرگداشت روز «سن لوئیس ری» هست. مردم این کشورها غذایی به اسم نان زعفرانی رو دزست می کنن. علت استفاده از زعفرون اینه که توی این کشورها قبل کریسمس، خورشید فقط 4 ساعت در روز می تابه. زعفرون نماد آفتاب و روشناییه. توی این ویدئو می بینین که ویلهلم یک جهانگرد سوئدی با زعفرون حَجی سِی (یکی از کشاورزهای کشمون) برامون نون زعفرونی درست کرده.

 • مراحل کاشت زعفران، برداشت زعفران و ارسال زعفران کشمون

  18,511 بازدید

  توی این ویدئو با مراحل مختلف (از صفر تا 100) کاشت زعفران تا آخرین مرحله که زعفرون به دست مشتری های کشمون می رسه آشنا می شین. توی کشمون می تونین زعفران هر کشاورز رو به اسم خودش و با کیفیت مشخص شده به صورت اینترنتی بخرین و زعفران اصل تحویل بگیرین. keshmoon.com

 • علت نامگذاری زعفران دخترپیچ از زبان همسر کشاورز

  97 بازدید

  توی این ویدئو همسر استاعلی اکبر، یکی از کشاورزهای کِشمون، برامون توضیح می دن که چرا به زعفران رشته کامل یا همون زعفرون دسته می گن دخترپیچ. پاورقی: به علت در دسترس نبودن زعفرون باز شده (پَر شده)، ایشون مثال ها رو با خود گل زعفرون نشون می دن. برای خرید زعفران اصل از خود کشاورز، به وبسایت کشمون سر بزنین: keshmoon.com

 • داستان زندگی کشاورز «حَجی مَمَّدسَن زارعکار»

  295 بازدید

  این کشاورز زعفرانکار، در روستای تَجِن از حوالی قائن در خراسان جنوبی زندگی می کند. چند وقتی است که حَجی مَمَّدسَن زعفران خود را به اسم خودش و از طریق اینترنت و وبسایت کِشمون (keshmoon.com) به فروش می رساند. keshmoon.com

 • رویای آب ، برنامه کشمون برای نجات آب

  206 بازدید

  بحران کم‌آبی هرروز شدیدتر می‌شود. قنات‌ها خشک شده‌اند و منابع آبی به علت خشک‌سالی و یا استفاده نادرست به مرز هشدار رسیده‌اند. محمد واعظی مستندسازی است که سال 96 به صورت اتفاقی با محمد قائم پناه و کِشمون و داستانش آشنا شد و در آبان 96 در فصل برداشت زعفران به قائن سفر کرد. اینجا شروع داستان رویای آب بود. رویای آب یک فیلم مستند است که داستان استارتاپ کشمون در شهر قائن در خراسان جنوبی را روایت می‌کند

 • نظر خریداران زعفران از کشمون

  408 بازدید

  نظر یکی از خریدارهای زعفران از وبسایت کشمون. در وبسایت کشمون (keshmoon.com) می توانید با قصه زندگی کشاورزهای زعفرانکار قائنات در خراسان جنوبی آشنا شده و زعفران هر کشاورز را با نام خودش و بسته بندی مخصوص به خودش به صورت آنلاین خریداری کنید.

 • نظر خریداران زعفران از کشمون

  400 بازدید

  نظر یکی از خریدارهای زعفران از وبسایت کشمون. در وبسایت کشمون (keshmoon.com) می توانید با قصه زندگی کشاورزهای زعفرانکار قائنات در خراسان جنوبی آشنا شده و زعفران هر کشاورز را با نام خودش و بسته بندی مخصوص به خودش به صورت آنلاین خریداری کنید.

 • نظر خریداران زعفران از کشمون

  510 بازدید

  نظر یکی از خریدارهای زعفران از وبسایت کشمون. در وبسایت کشمون (keshmoon.com) می توانید با قصه زندگی کشاورزهای زعفرانکار قائنات در خراسان جنوبی آشنا شده و زعفران هر کشاورز را با نام خودش و بسته بندی مخصوص به خودش به صورت آنلاین خریداری کنید.

 • طرز تهیه کافه لاته زعفرانی !

  1,093 بازدید

  دستور تهیه ی این نوع لاته، مشابه دستور تهیه ی لاته معمولی است. تنها تفاوتش این است که در یکی از مراحل، زعفران سابیده شده و دم کشیده به لاته اضافه می شود. می توانید مراحل ساخت لاته زعفرانی را در ویدئو ببینید. اگر شما خودتان صاحب کافی شاپ هستید یا کافی من هستید و به دستورهای جدید و منوهای هیجان انگیز علاقه مندید، پیشنهاد می کنم که این نوشیدنی باحال و خوشمزه را به لیست سفارشاتتان اضافه کنید.

 • معرفی کشمون در شبکه 4 سیما - برنامه ی پیشران

  220 بازدید

  کشمون بستری را فراهم کرده است که کشاورزهای زعفران کار منطقه خراسان جنوبی بتوانند زعفران خود را به باکیفیت مشخص و با شناسنامه، به دست خریداران در هر کجای ایران برسانند.

 • مصاحبه با هم موسس کشمون در حاشیه یلدای کارآفرینی 96

  203 بازدید

  مصاحبه آپارات با محمد قائم پناه هم بنیان گذار استارتاپ کشمون در حاشیه یلدای کارآفرینان استارتاپی سال 1396

 • Keshmoon Pitch Video at Silkroad Event 2018

  68 بازدید

  ارائه استارتاپ کشمون در مرحله نهایی رویداد جاده ابریشم در کیش - 31 فروردین 1397

 • معرفی کشمون در شبکه 2، برنامه ی آدم های خوب شهر

  338 بازدید

  محمد قائم پناه و حمزه قائم پناه بنیان گذارهای وبسایت کِشمون هستند. این دو برادر در برنامه ی «آدم های خوب شهر» از داستان کِشمون و کشاورزهای زعفران کارِ قائنات می گویند.

 • صحبت های برات زارعی، کشاورز زعفران کار

  89,248 بازدید

  در این ویدئو آقای برات زارعی، کشاورزی زعفران کار از اهالی روستای تجن در قاین، در مورد زعفران و کشمون صحبت می کند. اینکه چرا زعفرانش را از طریق وبسایت کشمون می فروشد. keshmoon.com

 • معرفی کشمون در شبکه 2 سیما، برنامه ی زنده باد زندگی

  446 بازدید

  مصاحبه زنده با حمزه و محمد قائم پناه در برنامه زنده باد زندگی با مجری گری آقای محمدجعفر خسروی: معرفی وب سایت کشمون در تاریخ 9 اردیبهشت 97.

 • جعبه قصه کشمون - داستان چهارم

  275 بازدید

  توی این ویدئوی #کشمون، به چشمای #مادربزرگ زل بزنید تا براتون شعر بخونه. قصه #کلیژدک و نغمه ای که مامان بزرگا می خونن، طرفدارای زیادی داره.

 • جعبه قصه کشمون - داستان سوم

  137 بازدید

  امشب #جعبه_قصه از نقشه ی گنج می گه! نقشه ای که توی بسته #عید قرار داره و شما رو از گنج توی دل خودش باخبر می کنه.

 • جعبه هدیه کشمون - داستان کَلیژدک

  265 بازدید

  یکی از داستان های #جعبه_هدیه داستان #کلیژدک هست که باید اون رو از زبون خودش بشنوید! #کشمون امیدواره با این بسته #هدیه، مثل کلیژدک #قاین ما، براتون خبرای خوبی رو به همراه داشته باشه.

 • جعبه قصه کشمون - داستان اول

  184 بازدید

  #جعبه_قصه کشمون امشب با معرفی خودش، اولین داستانش رو براتون تعریف کرده.

 • خرید زعفران از کشمون

  2,326 بازدید

  این ویدئو رو ببینید و شما هم با #کشمون و داستان #کشاورز های اون همراه بشین. صداقت و کیفیت، محصول ماست. در وبسایت کشمون (keshmoon.com) می توانید با قصه زندگی کشاورزهای زعفرانکار قائنات در خراسان جنوبی آشنا شده و زعفران هر کشاورز را با نام خودش و بسته بندی مخصوص به خودش به صورت آنلاین خریداری کنید.

 • کشمون، برترین استارتاپ کشور در جشنواره کارزار

  426 بازدید

  #کشمون روایتگر قصه ی کشاورزهای منطقه #قائن هست. روایتگر قصه ی مردمی که علت مرغوبیت بهترین محصولشون یعنی #زعفران، فقط زمین مناسب نیست؛ بلکه فرهنگ و پیشینه ای هست که پشت تلاش اون #کشاورز قرار داره. کشمون با صداقت و شفافیت تلاش کرد و امسال تونست توی بزرگترین رقابت استارتاپی کشور از بین 800 #استارتاپ توی 3 مرحله داوری، مقاوم اول کشور رو بدست بیاره. و این تازه شروع راهه. قصه ی ما رو دنبال کنید.

 • خرید مستقیم زعفران از کشاورز

  864 بازدید

  کشمون وبسایتی هست که از طریق اون می تونید بدون واسطه با کشاورزهای زعفران ارتباط برقرار کنین و ازشون زعفرون اصل بخرین. keshmoon.com

 • آموزش دمنوش زعفران

  1,513 بازدید

  در این ویدئوی کوتاه، با آموزش دمنوش زعفران در خدمت شما هستیم. این دمنوش با زعفران یکی از کشاورزهای کشمون آماده شده است.

 • خریدار زعفران از کشمون

  495 بازدید

  برای ارتباط با کشاورزهای منطقه قائن در خراسان جنوبی و خرید زعفران از آن ها، به وبسایت کشمون سر بزنید. www.keshmoon.com

 • به برنامه #خوشامدگویی کشمون بپیوندید!

  178 بازدید

  پانزده کشاورز از روستای تجن در اطراف قائن، به تازگی به کشمون پیوسته اند و ما می خواهیم به آنها در عمل نشان بدهیم کشمون چطور جایی است.ما با برنامه خوشامدگویی از یک طرف می خواهیم برای هر کشاورز یک فروش اولیه در حد بیست مثقال، ایجاد کنیم و از طرف دیگه از شما دوستان که از این کشاورزها خرید می کنید، عکس و نوشته ای بگیریم که گویای نظر و حس شما نسبت به زعفرون کشاورزی باشه که ازش خرید کردین. ما عکس و نوشت

 • نان شرینی زعفرانی در سوئد

  597 بازدید

  امشب یلداست. این زمان در سوئد تاریک ترین وقت ساله. خیلی از مردم سوئد رسم دارن که در این موقع از سال یک نان شرینی زعفرانی بپزن. رنگ و درخششی زعفرون برای اونها یادآور خورشیده و به این شکل اونها از خورشید می خوان که دوباره طولانی تر به آسمون بیاد. ویلهم یک دوچرخه سوار سوئدی هستش که در مسیرش سفرش به ایران اومد و به ما نشون داد که چطور سوئدی ها این نون شرینی رو در این روزهای سال می پزن.

 • چند نفر مثل حجی سی تو دنیا موندن؟

  274 بازدید

  حجی سی رفت ولی چند نفر مثل اون تو دنیا باقی موندن. قهرمان های گمنامی که با اینکه کیفیت کارشون دیده نمی شد و دلال ها خوب و بد رو بز خر می کردن و میریختن رو هم... با این وجود اون هنوز با بهترین کیفیت ممکن و سالم ترین روش ممکن کار می کرد. درود مرد... درود بر تو. توضیح تصویر: صبح سرد آبان ماه نود و پنج و کار عقب افتاده و خورشید بالا اومده. باید قبل از طلوع همه گلها زده می شد. مزرعه برادر حجی سی.

 • چرا خرید دوباره از کشمون

  210 بازدید

  از محمدرضا فرحی وقتی دوباره از طریق کشمون زعفرانش رو خرید، پرسیدیمم چرا. هم از تفاوت محسوس گفت و هم نقد :) پیشنهاد می کنیم شما هم با کشاورزهای زعفران کشمون آشنا بشید: www.Keshmoon.com

 • نظر مشتریان کشمون هنگام دریافت سفارش زعفران شان

  428 بازدید

  پنج روز در نیمه اول تیر ماه، هم بنیانگذارهای کشمون، خودشان سفارشات زعفران را در تهران تحویل دادند. از صحبت های شما بسیار آموختیم. ما از همه دوستانی که از کشاورزهای کشمون خرید می کنند، تقاضا داریم نظرشان بعد از استفاده به ما بگویند.

 • دمنوش های ویژه و تهیه زعفران

  351 بازدید

  محمدرضا فرحی عزیز از تیم #رهنما از نوشیدنی های ویژه خودش و زعفران میگه و اینکه چطور شد از #کشمون خرید کرده. ▪️برای اینکه زعفرون خوب، شناسنامه دار و ناب تهیه کنین و ساکن تهران هستین، دوشنبه ساعت چهار به باشگاه کارآفرینی تیوان بیایید. تو این دورهمی، شما دعوت هستین به یک نوشیدنی زعفرونی و شنیدن داستان کشاورزای زعفرانکاری که از طریق کشمون در تلاش هستن زعفرونشان رو بی واسطه عرضه کنند.

 • آقا چرا خریدی؟

  137 بازدید

  امروز وقت تحویل دوچرخه ای زعفران حجی سِی، از رضا خاکشور پرسیدم آقا چرا خریدی؟ کشمون؛ شبکه زعفرانکاران خراسان جنوبی با تحویل دوچرخه ای در مشهد.