18 دنبال‌ کننده
40.3 هزار بازدید ویدیو

معرفی کتاب پیکو جادوگر کوچک به همراه فعالیت

7 بازدید 2 هفته پیش

پیکو جادوگر کوچک، دل‌اش می‌خواست بداند که آیا او واقعا جادوگری درست و حسابی است؟ برای پی بردن به این پرسش، او پرواز کرد و در فکر سگی فرو رفت و به سگ که شب و روز به زنجیر بسته شده بود گفت که زنجیرش را پاره کند و فهمید که قدرت جادویی‌اش عمل می‌کند. سپس پرواز کرد و از راه دماغ در مغز یک خرس فرو رفت، خرس مجبور بود هر روز در میدان شہر برقصد و پیکو او را برانگیخت که در برابر صاحب بدجنس‌اش بایستد. راهنمای خواندن کتاب هم به درک بهتر مفاهیم و تصاویر کتاب کمک می‌کند.

سواد پایه

اجرای دو نمایش از کتاب الف باورزی

1 هزار بازدید 2 سال پیش

اجرای دو نمایش از کتاب الف باورزی در در مدرسه ی شهید احمد سیاسر در روستای کربلایی قربان در بنجار. سیستان و بلوچستان، بهمن 96

کتابخانه ی کودک محور «با من بخوان»

تاسیس کتابخانه کودک محور در معلم کلایه استان قزوین

344 بازدید 2 سال پیش

پس از یک سال اجرای برنامه ی «با من بخوان» در معلم کلایه برای بیش از ۲۳۰ کودک در این منطقه (زادگاه یحیی مافی) به یاد ایشان کتابخانه کودک محور «با من بخوان» تاسیس شد.

کتابخانه ی کودک محور «با من بخوان»

تاسیس کتابخانه کودک محور عشایر زاهدان

348 بازدید 2 سال پیش

تاسیس کتبخانه ی کودک محور با همکاری برنامه ی «با من بخوان» و مشارکت دانش آموزان، اهالی روستا در عشایر زاهدان حدود یک ماه طول کشید تا کار بازسازی این اتاق به پایان برسد و یک فضای خوب برای کتابخانه ی بچه ها درست شد. همان قدر که فقر مادی خطرناک است فقر فرهنگی نیز خطرناک است. هدف اصلی ما از ساخت این کتابخانه و فعالیت ها مرتبط با آن گامی کوچک در کاهش فقر فرهنگی و آگاه کردن کودکان و خانواده ها است.

همایش «با من بخوان»

دسترس‌پذیر کردن کتاب تنها راه مقابله با کم‌خواندن

110 بازدید 5 ماه پیش

دسترس‌پذیر کردن کتاب تنها راه مقابله با کم‌خواندن - سخنرانی ثریا قزل‌ایاغ در دومین همایش «با من بخوان» - آبان ۱۳۹۷

نمایش بیشتر