در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 11
  دنبال کننده
 • 4
  دنبال شونده
 • 23.6هزار
  بازدید

سیمای اصلاح و تربیت در زندانهای خوزستان

این کانال در تلاش است با انعکاس اخبار تصویری زندانها و مراکز تامینی و تربیتی خوزستان ، بخشی از زحمات و خدمات شبانه روزی این نهاد ارزشی را در امر اصلاح و تربیت مجرمان و تامین بخشی از امنیت قضائی و اجتماعی منعکس نماید.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

این کانال در تلاش است با انعکاس اخبار تصویری زندانها و مراکز تامینی و تربیتی خوزستان ، بخشی از زحمات و خدمات شبانه روزی این نهاد ارزشی را در امر اصلاح و تربیت مجرمان و تامین بخشی از امنیت قضائی و اجتماعی منعکس نماید.

 • 11
  دنبال کننده
 • 4
  دنبال شونده
 • 23.6هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • بازدید رییس قوه قضاییه از زندان وکیل آباد مشهد

  253 بازدید

  در اولین روز کاری پس از نیمه نخست تعطیلات نوروزی آیت الله رئیسی ریاست قوه قضاییه با حضور در زندان وکیل آباد مشهد از بخش های مختلف این زندان بازدید کرد. در این بازدید که با همراهی جمشیدی مدیر کل زندانهای استان ، جمعی از مسیولین من جمله دادستان مشهد و جمعی از مسئولین انجام شد؛ رئیس قوه قضاییه بر رسیدگی قضایی به امور زندانیان ،حبس ، هدفمند و اقدامات آموزشی ، اصلاحی و تربیتی زندانیان تأکید کرد.

 • اولین دیدار نوروزی مدیر کل زندانهای خوزستان با کارکنان

  72 بازدید

  صبح ۵ فروردین در اولین روز کاری سال نو، پرسنل ستاد اداره کل زندانهای استان با علیرضا بابایی مدیر کل زندانهای استان دیدار نوروزی نمودند. در ادامه اولین نشست سال نو پرسنل ستاد اداره کل با مدیرکل زندانهای خوزستان برگزار شد. تاکید بر توسعه تدبیر در قرآن و رجعت به معنویت، توسعه فرهنگ ایثار و انفاق ، ارج نهادن به کار با ارزش و بهره وری بخشی از تاکیدات و توصیه های این نشست صمیمی بود

 • گروه هنری و سرود ال طاها یگان حفاظت سازمان زندانها

  152 بازدید

  یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور در اجرای سیاست‌های فرهنگی ،آموزشی و تربیتی ویژه پرسنل وظیفه اقدام به راه اندازی گروه سرود آل طاها نمود . این اجرای یکی از برنامه های هنری تهیه شده توسط گروه آل طاها وابسته به یگان حفاظت سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور است که در آستانه میلاد سراسر سعادت حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام به اجرا گذاشته شد.

 • آئیین تکریم و تجلیل از خانواده های ایثار گران شاغل در زندانهای خوزستان

  71 بازدید

  برای نخستین بار در زندان های خوزستان همزمان با ایام گرامیداشت مقام شامخ شهداو ایثارگران و در آستانه سالروز ولادت سراسر سعادت حضرت امیر المومنین علی علیه السلام با تدبیر مدیر کل زندانهای استان و پیگیری ستاد امور ایثارگران اداره کل زآیین تکریم و تجلیل از خانواده های معظم شهدا جانبازان و ایثارگران کارکنان شاغل در زندان های استان به صورت همزمان در اهواز و هفت شهر دارای ندامتگاه با حضور جمعی از مسئولین و چهره های شاخص سپاه و یادگاران جنگ و دفاع مقدس به همراه برنامه های متنوع و پذیرایی به صرف شام از خانواده هابرگ

 • آئین تودیع و معارفه مدیران کل زندانهای خوزستان-10 مهر 97

  69 بازدید

  در دهه اول مهرماه ۹۷ طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان ارشد سازمان زندانهای کشور ، ضمن تقدیر از زحمات 3 ماهه آقای بروجنی در مدت سرپرستی زندانهای خوزستان- آقای علیرضا بابایی به عنوان مدیرکل جدید زندان های استان معرفی و مشغول به کار شد. وی با ۱۴ سال سابقه مدیریت مسئولیت‌هایی همچون مدیر زندان مرکزی اصفهان ، مدیر کل زندانهای ایلام و م سیستان و بلوچستان را در کارنامه موفق مدیریتی خود دارد. بابایی در آیین معارفه اش شایسته‌سالاری و توجه به کرامت پرسنل را از جمله اولویت‌های مهم مدیریتی خود معرفی کرد.

 • افتتاح سالن اجتماعات شهید لاجوردی ستاد دیه خوزستان

  39 بازدید

  همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سالن اجتماعات شهید لاجوردی ستاد دیه خوزستان ، همزمان با حضور سران عشایر و طوایف غیور استان،در قالب همایش یاوران ستاددیه افتتاح شد.در این همایش جولائی مدیر عامل ستاد دیه کشور، یساقی قائم مقام هیات مدیره ستاد دیه کشور، افشار نیا رئیس کل دادگستری خوزستان، بابائی مدیرکل زندانهای خوزستان نیز حضور داشتند ، ضرورت استفاده از ظرفیت اقوام در بحث صلح و سازش بین طرفین دعاوی و اخذ رضایت از شکات و کمکهای نقدی به ستاد دیه برای آزاد سازی زندانیان واجدشرایط از جمله محورهای ای

 • جشن گلریزان بانوان خیر اهواز

  99 بازدید

  برای نخستین بار در اهواز ، جشن گلریزان بانوان خیر و نیک اندیش استان خوزستان به میزبانی ستاد دیه گردهم آمدند تا با بارش محبت و نوع دوستی خود و اهداء کمکهای نقدی ، موجبات آزادی زندانیان زن جرائم غیرعمد محبوس در زندان را فراهم آورند.هاشم نیا مدیرعامل ستاد دیه استان خوزستان خبر از فراهم شدن کمکهای لازم جهت آزادی سه نفر از زنان زندانی جرائم غیر عمد از زندان سپیدار اهواز را در آستانه نوروز داد.

 • بازدید و رسیدگی قضایی رییس کل دادگستری خوزستان

  249 بازدید

  در نیمه اسفند ۱۳۹۷ رئیس کل دادگستری خوزستان در ابلاغی مسئولین قضایی و قضات محاکم و دادسراها را ماموریت داد تا با حضور در زندان ها با زندانیان دیدار به چهره به چهره نماینده، حضور ۶۰۰ نفر مورد قاضی در زندان ها و دیدار با بیش از ۵ هزار نفر از زندانی ، دستاورد این طرح ویژه قضایی بود . دکتر فرهاد افشار نیا نیز خود با حضور در زندان سپیدار اهواز با ۳۳ نفر از زندانیان دیدار نمود.

 • بازدید رئیس و قضات مجتمع قضائی قدس اهواز از زندان سپیدار این شهر

  118 بازدید

  رییس و قضات مجتمع قضایی قدس اهواز در اجرای دستور رئیس کل دادگستری استان مبنی بر رسیدگی ویژه قضایی به مسائل و مشکلات کیفری ، حقوقی و حقوق شهروندی زندانیان با حضور در زندان سپیدار اهواز به دیدار چهره به چهره با زندانیان پرداخته ؛ مسائل مشکلات قضائی آنها را بررسی و در راستای رفع موارد عنوان شده دستورات لازم را صادر نمودند. قاضی زنگنه معاون دادستان استان و رئیس مجتمع قضایی قدس اهواز در گفت و گویی به تشریح اهداف بازدید و رسیدگی قضائی پرداخت.

 • بازدید رئیس و قضات مجتمع قضائی باهنر اهواز از زندان سپیدار این شهر

  159 بازدید

  رییس و قضات مجتمع قضایی شهید باهنر اهواز در اجرای دستور رئیس کل دادگستری استان مبنی بر رسیدگی ویژه قضایی به مسائل و مشکلات کیفری ، حقوقی و حقوق شهروندی زندانیان با حضور در زندان سپیدار اهواز به دیدار چهره به چهره با زندانیان پرداخته ؛ مسائل مشکلات قضائی آنها را بررسی و در راستای رفع موارد عنوان شده دستورات لازم را صادر نمودند. قاضی گراوند معاون دادستان استان و رئیس مجتمع قضایی اهواز در گفت و گویی به تشریح اهداف بازدید و رسیدگی قضائی پرداخت.

 • افتتاح سالن اجتماعات شهید لاجوردی ستاد دیه خوزستان

  93 بازدید

  همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ستاد دیه استان با دعوت از سران عشایر و طوایف غیور استان، همایش یاوران ستاددیه را برگذار نمود. د این همایش با جولائی حضور مدیر عامل ستاد دیه کشور، یساقی قایم مقام هیالت مدیره ستاد دیه کشور، افشار نیا رئیس کل دادگستری خوزستان، بابائی مدیرکل زندانهای خوزستان و جمعی از سران عشایر و طوایف استان از شهرهای مختلف حضور داشتند ، ضرورت استفاده از ظرفیت اقوام در بحث صلح و سازش بین طرفین دعاوی و اخذ رضایت از شکات و کمکهای نقدی به ستاد دیه برای آزاد سازی زندانیان واجد

 • مسابقات فوتسال کارکنان مرد جام فجر زندانهای خوزستان

  103 بازدید

  همزمان با دهه پرفروغ فجر و چهارمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، جشنواره ورزشی کارکنان مرد زندانهای خوزستان در اهواز برگذار شد. در آئین افتتاحیه این جشنواره نادر ایگدر معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان و امین سبحانی سرپرست اداره فرهنگی تربیتی این اداره کل در سخنانی به تشریح روند چگونگی برگزاری این جشنواره و اهداف آن پرداختند.

 • معرفی تالار اجتماعات شهید لاجوردی ستاد دیه خوزستان

  79 بازدید

  همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، تالار اجتماعات و جلسات ستاد دیه استان خوزستان با حضور جولائی حضور مدیر عامل ستاد دیه کشور، یساقی قایم مقام هیالت مدیره ستاد دیه کشور، افشار نیا رئیس کل دادگستری خوزستان، بابائی مدیرکل زندانهای خوزستان و جمعی از سران عشایر و طوایف استان از شهرهای مختلف افتتاح شد. این سالن پوشش دهنده نشستهای جشنهای گلریزان اصناف و مشاغل، نشستهای صلح و سازش و یاوران ستاد دیه خواهد بود.

 • همایش یاوران ستاد دیه خوزستان

  131 بازدید

  همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ستاد دیه استان با دعوت از سران عشایر و طوایف غیور استان، همایش یاوران ستاددیه را برگذار نمود. د این همایش با جولائی حضور مدیر عامل ستاد دیه کشور، یساقی قایم مقام هیالت مدیره ستاد دیه کشور، افشار نیا رئیس کل دادگستری خوزستان، بابائی مدیرکل زندانهای خوزستان و جمعی از سران عشایر و طوایف استان از شهرهای مختلف حضور داشتند ، ضرورت استفاده از ظرفیت اقوام در بحث صلح و سازش بین طرفین دعاوی و اخذ رضایت از شکات و کمکهای نقدی به ستاد دیه برای آزاد سازی زندانیان واجد

 • مصاحبه مدیر کل زندانهای فارس بمناسبت هفته قوه قضائیه سال 97

  564 بازدید

  آقای حیات الغیب مدیر کل زندانهای استان فارس همزمان با هفته قوه قضائیه سال 97، با حضور در صدا و سیمای استان ، اقدامات، برنامه ها و خدمات این اداره کل را در حوزه اجرای احکام کیفری حبس، مدیریت زندانها و اقدامات متنوع اصلاحی تربیتی زندانیان تشریح کرد.

 • اجرای حامد نیسی در جشن بزرگ غدیر زندان سپیدار اهواز

  2,326 بازدید

  جشن بزرگ عید غدیر با حضور مسئولان اداره کل زندانهای خوزستان و زندان سپیدار اهواز در این ندامتگاه با حضور پرشور زندانیان محب اهل بیت برگزار شد. اجرای برنامه های مفرح و متنوع و شاد از جمله برنامه های ویژه جنگ بزرگ غدیر در این زندان بود که با استقبال پرشور زندانیان مواجه شد .بروجنی مدیرکل زندانهای خوزستان هدف از برپایی این جشن را تسری عطر غدیر در زندانها توصیف کرد.

 • قوه قضائیه.معرفی اجمالی اقدامات سازمان زندانهای کشور-1

  216 بازدید

  اداره کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضائیه در قالب گزارشی تحت عنوان سپهر عدالت و از زبان دکتر جهانگیر ریاست سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور ، دادستان استان البرز و مدیران کل زندانهای استانهای تهران و البرز اقدامات این سازمان را در محور اصلاح و تربیت، اشتغال و حرفه آموزی زندانیان و در برنامه ای 25 دقیقه ای تحت عنوان سپهر عدالت به تصویر کشیده است.

 • بازدید سرپرست زندانهای خوزستان از زندان مسجدسلیمان

  362 بازدید

  حمزه بروجنی سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان در بازدید 6 ساعته خود و هیات همراه از زندان مسجدسلیمان ، روند اجرای سیاستهای اصلاحی و تربیتی و اولویتهای دهگانه ابلاغی سازمان زندانها را بصورت میدانی مورد بررسی قرار داد.وی در نشستهایی با پرسنل ، سربازان زندان و زندانیان توصیه های لازم را برای بهبود اقدامات جاری ارایه کرد.

 • بازدید حمزه بروجنی از کانون اصلاح تربیت اهواز

  358 بازدید

  حمزه بروجنی سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان در بازدید از کانون اصلاح و تربیت اهواز، روند اجرای سیاستهای اصلاحی و تربیتی مهرجویان را در راستای اولویتهای دهگانه ابلاغی سازمان زندانها بصورت میدانی مورد بررسی قرار داد. وی در نشستهای جداگانه با پرسنل ، سربازان زندان و مهرجویان توصیه های لازم را برای بهبود اقدامات جاری ارایه کرد.وی همچنین از آغاز بکار پروژه بازسازی کامل کانون در سال جاری خبر داد.

 • همکاری های پلیس و زندانهای خوزستان ارتقاء میابد

  153 بازدید

  حمزه بروجنی سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان در دیدار با سردار عباسزاده فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان، بسترهای مشترک همکاری و تعامل افزایی را بررسی و بر ضرورت افزایش همکاری ها، آموزش نیروهای یگان حفاظت توسط ناجا و همچنین افزایش کیفیت و امنیت اعزام بدرقه زندانیان در راستای افزایش امنیت اجتماعی تاکید نمودند.

 • بازدید بروجنی سرپرست زندانهای خوزستان از زندان بهبهان

  256 بازدید

  حمزه بروجنی سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان در بازدید از زندان بهبهان، روند اجرای سیاستهای اصلاحی و تربیتی زندانیان را در راستای اولویتهای دهگانه ابلاغی سازمان زندانها بصورت میدانی مورد بررسی قرار داد.وی در نشستهای جداگانه با پرسنل ، سربازان زندان و زندانیان توصیه های لازم را برای بهبود اقدامات جاری ارایه کرد.وی همچنین از پیگیری روند ساخت زندان جدید شهرستان برای سرعت بخشی و رفع موانع خبر داد.

 • جشن نسیم مهر انجمن حمایت زندانیان اهواز-خرداد1396

  75 بازدید

  جشن نسیم مهر انجمن حمایت زندانیان اهواز-خرداد97 در سالن فجر اهواز برگذار شد. هدف از این جشن جلب کمکها برای حمایت از خانواده های بی بضاعت و در معرض آسیب زندانیان بوده است که با استقبال خوب خیرین و حضور مقامات قضائی و اجرائی استان مواجه شد.

 • اولین جلسه توسعه تعاملات زندانها وشوراهای حل اختلاف

  36 بازدید

  با پیشنهاد سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان و استقبال رئیس کل دادگستری استان خوزستان، اولین جلسه هم اندیشی زندانها و شوراهای حل استان با حضور مقامات دو دستگاه برگذار شد. افزایش 4 شعبه جدید به این شعب مستقر در زندانها و استفاده از ظرفیت شوراهای حل اختلاف در کاهش هدفند جمعیت کیفری از دستاوردهای این نشست بود.

 • سرپرست زندانهای خوزستان:افتتاح زندان آبادان در سال جاری

  148 بازدید

  بروجنی سرپرست زندانهای خوزستان در بازدید زندان آبادان ، روند اجرای اولویتهای ده گانه سازمان زندانها در این مجموعه کیفری را مورد بررسی قرار داد.وی در این بازدید بصورت جداگانه با کارکنان و زندانیان دیدار و توصیه های لازم را برای اجرای کیفی رسالت اصلاحی تربیتی زندانبانی ابلاغ کرد.حمزه بروجنی همچنین از افتتاح زندان آبادان در سال جاری خبر داد.

 • قوه قضائیه و معرفی اجمالی اقدامات سازمان زندانهای کشور2

  122 بازدید

  اداره کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضائیه در گزارشی و از زبان دکتر جهانگیر ریاست سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور ، دادستان استان البرز و مدیران کل زندانهای استانهای تهران و البرز اقدامات این سازمان را در محور اصلاح و تربیت، اشتغال و حرفه آموزی زندانیان و در برنامه ای 25 دقیقه ای تحت عنوان سپهر عدالت به تصویر کشیده است.

 • بازدید رئیس کل و مقامات قضائی فارس از زندان شیراز

  577 بازدید

  همزمان با هفته قوه قضائیه، دکتر علی القاصی مهر رئیس کل دادگستری فارس و مدیران و اعضای شورای قضائی استان با حضور در زندان عادل آباد شیراز با زندانیان دیدار چهره به چهره نمود و مسائل و مشکلات قضائی آنان را رصد و برای رسیدگی به موارد مطرح شده دستورات لازم را صادر کرد.حیات الغیب مدیر کل زندانهای فارس این دیدارها را در اجرای عدالت کیفری بسیار مؤثر توصیف کرد

 • بازدید سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان از زندان شوشتر

  402 بازدید

  حمزه بروجنی سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان در بازدید از زندان شوشتر، روند اجرای سیاستهای اصلاحی و تربیتی زندانیان را در راستای اولویتهای دهگانه ابلاغی سازمان زندانها بصورت میدانی مورد بررسی قرار داد.وی در نشستهای جداگانه با پرسنل ، سربازان زندان و زندانیان توصیه های لازم را برای بهبود اقدامات جاری ارایه کرد.

 • حمزه بروجنی در گفتگوی ویژه خبری سیمای خوزستان

  394 بازدید

  به مناسبت ایام گرامیداشت هفته قوه قضاییه، حمزه علی خانی بروجنی سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان با حضور در صدا و سیمای مرکز خوزستان و استودیوی خبر در گفتگوی ویژه خبری ساعت ۲۳ ، سیاست های کلان- اهداف و برنامه ها و همچنین اقدامات و خدمات اداره کل زندانهای استان را در اجرای رسالت خطیر تامینی و تربیتی و اصلاح مجرمین را تشریح کرد.

 • زندان جدید آبادان سال 97 به بهره برداری میرسد

  383 بازدید

  بروجنی سرپرست زندانهای خوزستان که بهمراه شهبازی فرماندار ابادان از پروژه ساخت زندان جدید آبادان بازدید نموده، از راه اندازی این ندامتگاه در سال جاری خبر داده این پروژه در فاز یک ظرفیت 500 نفر را داراست و مجموعا در سه فاز و با ظرفیت نهائی 1500 نفر تاسیس خواهد شد تا اقدامات نگهداری، حقوق شهروندی و اصلاحی و تربیتی زندانیان در فضائی مناسب انجام پذیرد

 • گفتگوی دکتر افشار نیا با سیمای خوزستان در هفته قوه- 97

  311 بازدید

  دکتر فرهاد افشار نیا رئیس کل دادگستری خوزستان در آغاز هفته قوه قضائیه سال 97، با حضور در سیمای مرکز استان ، در گفتگوی ویژه خبر ساعت 21 این شبکه، سیاستهای کلان، اقدامات و دستاوردهای قوه قضائیه در خوزستان را ترسیم کرد.تشریح وضعیت جمعیت کیفری زندانیان و اقدامات تامینی و تربیتی نیز بخشی از این سخنان بود.