در حال بارگذاری
 • 8
  دنبال کننده
 • 4
  دنبال شونده
 • 15.4هزار
  بازدید

سیمای اصلاح و تربیت در زندانهای خوزستان

این کانال در تلاش است با انعکاس اخبار تصویری زندانها و مراکز تامینی و تربیتی خوزستان ، بخشی از زحمات و خدمات شبانه روزی این نهاد ارزشی را در امر اصلاح و تربیت مجرمان و تامین بخشی از امنیت قضائی و اجتماعی منعکس نماید.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

این کانال در تلاش است با انعکاس اخبار تصویری زندانها و مراکز تامینی و تربیتی خوزستان ، بخشی از زحمات و خدمات شبانه روزی این نهاد ارزشی را در امر اصلاح و تربیت مجرمان و تامین بخشی از امنیت قضائی و اجتماعی منعکس نماید.

 • 8
  دنبال کننده
 • 4
  دنبال شونده
 • 15.4هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • مصاحبه مدیر کل زندانهای فارس بمناسبت هفته قوه قضائیه سال 97

  250 بازدید

  آقای حیات الغیب مدیر کل زندانهای استان فارس همزمان با هفته قوه قضائیه سال 97، با حضور در صدا و سیمای استان ، اقدامات، برنامه ها و خدمات این اداره کل را در حوزه اجرای احکام کیفری حبس، مدیریت زندانها و اقدامات متنوع اصلاحی تربیتی زندانیان تشریح کرد.

 • اجرای حامد نیسی در جشن بزرگ غدیر زندان سپیدار اهواز

  1,425 بازدید

  جشن بزرگ عید غدیر با حضور مسئولان اداره کل زندانهای خوزستان و زندان سپیدار اهواز در این ندامتگاه با حضور پرشور زندانیان محب اهل بیت برگزار شد. اجرای برنامه های مفرح و متنوع و شاد از جمله برنامه های ویژه جنگ بزرگ غدیر در این زندان بود که با استقبال پرشور زندانیان مواجه شد .بروجنی مدیرکل زندانهای خوزستان هدف از برپایی این جشن را تسری عطر غدیر در زندانها توصیف کرد.

 • قوه قضائیه.معرفی اجمالی اقدامات سازمان زندانهای کشور-1

  134 بازدید

  اداره کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضائیه در قالب گزارشی تحت عنوان سپهر عدالت و از زبان دکتر جهانگیر ریاست سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور ، دادستان استان البرز و مدیران کل زندانهای استانهای تهران و البرز اقدامات این سازمان را در محور اصلاح و تربیت، اشتغال و حرفه آموزی زندانیان و در برنامه ای 25 دقیقه ای تحت عنوان سپهر عدالت به تصویر کشیده است.

 • بازدید سرپرست زندانهای خوزستان از زندان مسجدسلیمان

  180 بازدید

  حمزه بروجنی سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان در بازدید 6 ساعته خود و هیات همراه از زندان مسجدسلیمان ، روند اجرای سیاستهای اصلاحی و تربیتی و اولویتهای دهگانه ابلاغی سازمان زندانها را بصورت میدانی مورد بررسی قرار داد.وی در نشستهایی با پرسنل ، سربازان زندان و زندانیان توصیه های لازم را برای بهبود اقدامات جاری ارایه کرد.

 • بازدید حمزه بروجنی از کانون اصلاح تربیت اهواز

  123 بازدید

  حمزه بروجنی سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان در بازدید از کانون اصلاح و تربیت اهواز، روند اجرای سیاستهای اصلاحی و تربیتی مهرجویان را در راستای اولویتهای دهگانه ابلاغی سازمان زندانها بصورت میدانی مورد بررسی قرار داد. وی در نشستهای جداگانه با پرسنل ، سربازان زندان و مهرجویان توصیه های لازم را برای بهبود اقدامات جاری ارایه کرد.وی همچنین از آغاز بکار پروژه بازسازی کامل کانون در سال جاری خبر داد.

 • همکاری های پلیس و زندانهای خوزستان ارتقاء میابد

  98 بازدید

  حمزه بروجنی سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان در دیدار با سردار عباسزاده فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان، بسترهای مشترک همکاری و تعامل افزایی را بررسی و بر ضرورت افزایش همکاری ها، آموزش نیروهای یگان حفاظت توسط ناجا و همچنین افزایش کیفیت و امنیت اعزام بدرقه زندانیان در راستای افزایش امنیت اجتماعی تاکید نمودند.

 • بازدید بروجنی سرپرست زندانهای خوزستان از زندان بهبهان

  87 بازدید

  حمزه بروجنی سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان در بازدید از زندان بهبهان، روند اجرای سیاستهای اصلاحی و تربیتی زندانیان را در راستای اولویتهای دهگانه ابلاغی سازمان زندانها بصورت میدانی مورد بررسی قرار داد.وی در نشستهای جداگانه با پرسنل ، سربازان زندان و زندانیان توصیه های لازم را برای بهبود اقدامات جاری ارایه کرد.وی همچنین از پیگیری روند ساخت زندان جدید شهرستان برای سرعت بخشی و رفع موانع خبر داد.

 • جشن نسیم مهر انجمن حمایت زندانیان اهواز-خرداد1396

  36 بازدید

  جشن نسیم مهر انجمن حمایت زندانیان اهواز-خرداد97 در سالن فجر اهواز برگذار شد. هدف از این جشن جلب کمکها برای حمایت از خانواده های بی بضاعت و در معرض آسیب زندانیان بوده است که با استقبال خوب خیرین و حضور مقامات قضائی و اجرائی استان مواجه شد.

 • اولین جلسه توسعه تعاملات زندانها وشوراهای حل اختلاف

  22 بازدید

  با پیشنهاد سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان و استقبال رئیس کل دادگستری استان خوزستان، اولین جلسه هم اندیشی زندانها و شوراهای حل استان با حضور مقامات دو دستگاه برگذار شد. افزایش 4 شعبه جدید به این شعب مستقر در زندانها و استفاده از ظرفیت شوراهای حل اختلاف در کاهش هدفند جمعیت کیفری از دستاوردهای این نشست بود.

 • سرپرست زندانهای خوزستان:افتتاح زندان آبادان در سال جاری

  83 بازدید

  بروجنی سرپرست زندانهای خوزستان در بازدید زندان آبادان ، روند اجرای اولویتهای ده گانه سازمان زندانها در این مجموعه کیفری را مورد بررسی قرار داد.وی در این بازدید بصورت جداگانه با کارکنان و زندانیان دیدار و توصیه های لازم را برای اجرای کیفی رسالت اصلاحی تربیتی زندانبانی ابلاغ کرد.حمزه بروجنی همچنین از افتتاح زندان آبادان در سال جاری خبر داد.

 • قوه قضائیه و معرفی اجمالی اقدامات سازمان زندانهای کشور2

  77 بازدید

  اداره کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضائیه در گزارشی و از زبان دکتر جهانگیر ریاست سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور ، دادستان استان البرز و مدیران کل زندانهای استانهای تهران و البرز اقدامات این سازمان را در محور اصلاح و تربیت، اشتغال و حرفه آموزی زندانیان و در برنامه ای 25 دقیقه ای تحت عنوان سپهر عدالت به تصویر کشیده است.

 • بازدید رئیس کل و مقامات قضائی فارس از زندان شیراز

  444 بازدید

  همزمان با هفته قوه قضائیه، دکتر علی القاصی مهر رئیس کل دادگستری فارس و مدیران و اعضای شورای قضائی استان با حضور در زندان عادل آباد شیراز با زندانیان دیدار چهره به چهره نمود و مسائل و مشکلات قضائی آنان را رصد و برای رسیدگی به موارد مطرح شده دستورات لازم را صادر کرد.حیات الغیب مدیر کل زندانهای فارس این دیدارها را در اجرای عدالت کیفری بسیار مؤثر توصیف کرد

 • بازدید سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان از زندان شوشتر

  234 بازدید

  حمزه بروجنی سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان در بازدید از زندان شوشتر، روند اجرای سیاستهای اصلاحی و تربیتی زندانیان را در راستای اولویتهای دهگانه ابلاغی سازمان زندانها بصورت میدانی مورد بررسی قرار داد.وی در نشستهای جداگانه با پرسنل ، سربازان زندان و زندانیان توصیه های لازم را برای بهبود اقدامات جاری ارایه کرد.

 • حمزه بروجنی در گفتگوی ویژه خبری سیمای خوزستان

  256 بازدید

  به مناسبت ایام گرامیداشت هفته قوه قضاییه، حمزه علی خانی بروجنی سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان با حضور در صدا و سیمای مرکز خوزستان و استودیوی خبر در گفتگوی ویژه خبری ساعت ۲۳ ، سیاست های کلان- اهداف و برنامه ها و همچنین اقدامات و خدمات اداره کل زندانهای استان را در اجرای رسالت خطیر تامینی و تربیتی و اصلاح مجرمین را تشریح کرد.

 • زندان جدید آبادان سال 97 به بهره برداری میرسد

  264 بازدید

  بروجنی سرپرست زندانهای خوزستان که بهمراه شهبازی فرماندار ابادان از پروژه ساخت زندان جدید آبادان بازدید نموده، از راه اندازی این ندامتگاه در سال جاری خبر داده این پروژه در فاز یک ظرفیت 500 نفر را داراست و مجموعا در سه فاز و با ظرفیت نهائی 1500 نفر تاسیس خواهد شد تا اقدامات نگهداری، حقوق شهروندی و اصلاحی و تربیتی زندانیان در فضائی مناسب انجام پذیرد

 • گفتگوی دکتر افشار نیا با سیمای خوزستان در هفته قوه- 97

  207 بازدید

  دکتر فرهاد افشار نیا رئیس کل دادگستری خوزستان در آغاز هفته قوه قضائیه سال 97، با حضور در سیمای مرکز استان ، در گفتگوی ویژه خبر ساعت 21 این شبکه، سیاستهای کلان، اقدامات و دستاوردهای قوه قضائیه در خوزستان را ترسیم کرد.تشریح وضعیت جمعیت کیفری زندانیان و اقدامات تامینی و تربیتی نیز بخشی از این سخنان بود.

 • دیدار رئیس کل دادگستری خوزستان با 120 زندانی اهواز

  323 بازدید

  در هفته قوه قضائیه سال 97، دکتر فرهاد افشار نیا رئیس کل دادگستری خوزستان و هیات همراه، با حضور در زندان مرکزی استان با 120 نفر از زندانیان دیدار و به مسایل و مشکلات قضائی آنان رسیدگی کرد.وی در نشست هم اندیشی این دیدار ضمن تقدیر از اقدامات خوب زندانها، کاهش جمعیت کیفری و بهبود وضعیت زندانها را دو رویکرد مهم قضائی توصیف کرد. بروجنی مدیر کل زندانهای خوزستان هم بر ضرورت افزایش تعاملات تاکید نمود.

 • مصاحبه دکتر شریعتی استاندار خوزستان در زندان اهواز

  507 بازدید

  دکتر شریعتی استاندار خوزستان ؛ رمضان سال 1396 ، بنابر دعوت رضا پوستچی مدیر کل زندانهای استان، در برنامه ای 4 ساعته، از زندانهای سپیدار و مرکزی اهواز بازددی کرد. در این بازدید وی با توضیحات پوستچی مدیر کل زندانهای خوزستان، در جریان اقدامات و برنامه های تامینی و تربیتی قرار گرفت و در گفتگوی پایانی خود، برای تحقق برنامه های اصلاحی و تربیتی زندانیان و رفع مشکلات و کمبودهای زندانها قول مساعدت داد.

 • مشروح گزارش جشن گلریزان ستاد دیه اهواز- خرداد 97

  59 بازدید

  بیست و هفتمین جشن گلریزان آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد خوزستان ، 24 ماه مبارک رمضان سال (1397)در اهواز برگذار شد. گفتنی است در این مراسم با کمک خیرین و نیکوکاران مبلغی معادل 100 میلیارد ریال برای آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد جمع آوری گردید.سیمای خوزستان گزارش جامع این جشن را ساعت 13 روز 27 خرداد از شبکه استانی بمدت 35 دقیقه پخش نمود

 • بازدید دکتر شریعتی استاندار خوزستان از زندان های اهواز

  290 بازدید

  دکتر شریعتی در برنامه ای 4 ساعته، از زندانهای سپیدار و مرکزی اهواز بازددی کرد. در این بازدید وی با توضیحات پوستچی مدیر کل زندانهای خوزستان، در جریان اقدامات و برنامه های تامینی و تربیتی قرار گرفت.

 • گفتگوی مدیر عامل ستاد دیه خوزستان با سیمای استان

  30 بازدید

  حجت الاسلام هاشم نیا مدیر عامل ستاد دیه خوزستان در دهه دوم ماه مبارک رمضان ضمن حضور در برنامه زنده رمضانیه سیمای خوزستان تحت عنوان روشنیهای شهر، اهداف و عملکرد ستاد دیه استان را در جلب کمکها برای آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد تشریح کرد و عنوان داشت زندانهای خوزستان شاهد نگهداری 309 زندانی جرایم غیر عمد میباشد که چشم انتظار کمکهای خیرین برای آزادی میباشند

 • فیلم خبر جشن نسیم مهر انجمن حمایت زندانیان اهوازخرداد97

  78 بازدید

  جشن نسیم مهر انجمن حمایت زندانیان اهواز-خرداد97 در سالن فجر اهواز برگدذار شد. هدف از این جشن جلب کمکها برای حمایت از خانواده های بی بضاعت و در معرض آسیب زندانیان بوده است که با استقبال خوب خیرین مواجه شد

 • گزارش خبری جشن گلریزان ستاد دیه اهواز خرداد 97

  26 بازدید

  بیست و هفتمین جشن گلریزان آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد خوزستان ، 24 ماه مبارک رمضان سال (1397)در اهواز برگذار شد. گفتنی است در این مراسم با کمک خیرین و نیکوکاران مبلغی معادل 100 میلیارد ریال برای آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد جمع آوری گردید.

 • آزادی یک زندانی زن جرایم غیر عمد از زندان سپیدار اهواز

  423 بازدید

  برنامه رمضانیه روشنیهای شهر که افطار هر روز رمضان سال 97 از سیمای خوزستان پخش میشد، پس از برنامه گفتگوی زنده با هاشم نیا مدیر عامل ستاد دیه خوزستان، در استانه عید فطر با دعوت از خانم عچرش که از خیران و کار آفرینان استان بود، موجبات ازادی یک زن زندانی را که به سبب جرم مالی غیر کلاهبرداری در زندان بود فراهم ساخت، لحظه شیرین آزادی از سیمای استان به تصویر کشیده شد.

 • گزارش تصویری جشن گلریزان ستاد دیه اهواز خرداد 97

  50 بازدید

  بیست و هفتمین جشن گلریزان آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد خوزستان ، 24 ماه مبارک رمضان سال (1397)در اهواز برگذار شد. گفتنی است در این مراسم با کمک خیرین و نیکوکاران مبلغی معادل 100 میلیارد ریال برای آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد جمع آوری گردید.

 • سحرخیزان و عکس رمضان در زندان دزفول

  304 بازدید

  برنامه سحر خیزان خوزستان که در ماه مبارک رمضان از سیمای استان پخش میشد، در روز 14 رمضان، عکس مربوط به رمضان در زندان دزفول را که توسط روابط عمومی اداره کل زندانهای خوزستان ارسال گردید را پخش کرد