در حال بارگذاری
 • 7
  دنبال کننده
 • 4
  دنبال شونده
 • 8.3هزار
  بازدید

سیمای اصلاح و تربیت در زندانهای خوزستان

این کانال در تلاش است با انعکاس اخبار تصویری زندانها و مراکز تامینی و تربیتی خوزستان ، بخشی از زحمات و خدمات شبانه روزی این نهاد ارزشی را در امر اصلاح و تربیت مجرمان و تامین بخشی از امنیت قضائی و اجتماعی منعکس نماید.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

این کانال در تلاش است با انعکاس اخبار تصویری زندانها و مراکز تامینی و تربیتی خوزستان ، بخشی از زحمات و خدمات شبانه روزی این نهاد ارزشی را در امر اصلاح و تربیت مجرمان و تامین بخشی از امنیت قضائی و اجتماعی منعکس نماید.

 • 7
  دنبال کننده
 • 4
  دنبال شونده
 • 8.3هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • قوه قضائیه و معرفی اجمالی اقدامات سازمان زندانهای کشور

  29 بازدید

  اداره کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضائیه در گزارشی و از زبان دکتر جهانگیر ریاست سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور ، دادستان استان البرز و مدیران کل زندانهای استانهای تهران و البرز اقدامات این سازمان را در محور اصلاح و تربیت، اشتغال و حرفه آموزی زندانیان و در برنامه ای 25 دقیقه ای تحت عنوان سپهر عدالت به تصویر کشیده است.

 • بازدید رئیس کل و مقامات قضائی فارس از زندان شیراز

  32 بازدید

  همزمان با هفته قوه قضائیه، دکتر علی القاصی مهر رئیس کل دادگستری فارس و مدیران و اعضای شورای قضائی استان با حضور در زندان عادل آباد شیراز با زندانیان دیدار چهره به چهره نمود و مسائل و مشکلات قضائی آنان را رصد و برای رسیدگی به موارد مطرح شده دستورات لازم را صادر کرد.حیات الغیب مدیر کل زندانهای فارس این دیدارها را در اجرای عدالت کیفری بسیار مؤثر توصیف کرد

 • بازدید سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان از زندان شوشتر

  52 بازدید

  حمزه بروجنی سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان در بازدید از زندان شوشتر، روند اجرای سیاستهای اصلاحی و تربیتی زندانیان را در راستای اولویتهای دهگانه ابلاغی سازمان زندانها بصورت میدانی مورد بررسی قرار داد.وی در نشستهای جداگانه با پرسنل ، سربازان زندان و زندانیان توصیه های لازم را برای بهبود اقدامات جاری ارایه کرد.

 • حمزه بروجنی در گفتگوی ویژه خبری سیمای خوزستان

  60 بازدید

  به مناسبت ایام گرامیداشت هفته قوه قضاییه، حمزه علی خانی بروجنی سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان با حضور در صدا و سیمای مرکز خوزستان و استودیوی خبر در گفتگوی ویژه خبری ساعت ۲۳ ، سیاست های کلان- اهداف و برنامه ها و همچنین اقدامات و خدمات اداره کل زندانهای استان را در اجرای رسالت خطیر تامینی و تربیتی و اصلاح مجرمین را تشریح کرد.

 • زندان جدید آبادان سال 97 به بهره برداری میرسد

  107 بازدید

  بروجنی سرپرست زندانهای خوزستان که بهمراه شهبازی فرماندار ابادان از پروژه ساخت زندان جدید آبادان بازدید نموده، از راه اندازی این ندامتگاه در سال جاری خبر داده این پروژه در فاز یک ظرفیت 500 نفر را داراست و مجموعا در سه فاز و با ظرفیت نهائی 1500 نفر تاسیس خواهد شد تا اقدامات نگهداری، حقوق شهروندی و اصلاحی و تربیتی زندانیان در فضائی مناسب انجام پذیرد

 • گفتگوی دکتر افشار نیا با سیمای خوزستان در هفته قوه- 97

  24 بازدید

  دکتر فرهاد افشار نیا رئیس کل دادگستری خوزستان در آغاز هفته قوه قضائیه سال 97، با حضور در سیمای مرکز استان ، در گفتگوی ویژه خبر ساعت 21 این شبکه، سیاستهای کلان، اقدامات و دستاوردهای قوه قضائیه در خوزستان را ترسیم کرد.تشریح وضعیت جمعیت کیفری زندانیان و اقدامات تامینی و تربیتی نیز بخشی از این سخنان بود.

 • دیدار رئیس کل دادگستری خوزستان با 120 زندانی اهواز

  187 بازدید

  در هفته قوه قضائیه سال 97، دکتر فرهاد افشار نیا رئیس کل دادگستری خوزستان و هیات همراه، با حضور در زندان مرکزی استان با 120 نفر از زندانیان دیدار و به مسایل و مشکلات قضائی آنان رسیدگی کرد.وی در نشست هم اندیشی این دیدار ضمن تقدیر از اقدامات خوب زندانها، کاهش جمعیت کیفری و بهبود وضعیت زندانها را دو رویکرد مهم قضائی توصیف کرد. بروجنی مدیر کل زندانهای خوزستان هم بر ضرورت افزایش تعاملات تاکید نمود.

 • مصاحبه دکتر شریعتی استاندار خوزستان در زندان اهواز

  295 بازدید

  دکتر شریعتی استاندار خوزستان ؛ رمضان سال 1396 ، بنابر دعوت رضا پوستچی مدیر کل زندانهای استان، در برنامه ای 4 ساعته، از زندانهای سپیدار و مرکزی اهواز بازددی کرد. در این بازدید وی با توضیحات پوستچی مدیر کل زندانهای خوزستان، در جریان اقدامات و برنامه های تامینی و تربیتی قرار گرفت و در گفتگوی پایانی خود، برای تحقق برنامه های اصلاحی و تربیتی زندانیان و رفع مشکلات و کمبودهای زندانها قول مساعدت داد.

 • مشروح گزارش جشن گلریزان ستاد دیه اهواز- خرداد 97

  27 بازدید

  بیست و هفتمین جشن گلریزان آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد خوزستان ، 24 ماه مبارک رمضان سال (1397)در اهواز برگذار شد. گفتنی است در این مراسم با کمک خیرین و نیکوکاران مبلغی معادل 100 میلیارد ریال برای آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد جمع آوری گردید.سیمای خوزستان گزارش جامع این جشن را ساعت 13 روز 27 خرداد از شبکه استانی بمدت 35 دقیقه پخش نمود

 • بازدید دکتر شریعتی استاندار خوزستان از زندان های اهواز

  65 بازدید

  دکتر شریعتی در برنامه ای 4 ساعته، از زندانهای سپیدار و مرکزی اهواز بازددی کرد. در این بازدید وی با توضیحات پوستچی مدیر کل زندانهای خوزستان، در جریان اقدامات و برنامه های تامینی و تربیتی قرار گرفت.

 • گفتگوی مدیر عامل ستاد دیه خوزستان با سیمای استان

  10 بازدید

  حجت الاسلام هاشم نیا مدیر عامل ستاد دیه خوزستان در دهه دوم ماه مبارک رمضان ضمن حضور در برنامه زنده رمضانیه سیمای خوزستان تحت عنوان روشنیهای شهر، اهداف و عملکرد ستاد دیه استان را در جلب کمکها برای آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد تشریح کرد و عنوان داشت زندانهای خوزستان شاهد نگهداری 309 زندانی جرایم غیر عمد میباشد که چشم انتظار کمکهای خیرین برای آزادی میباشند

 • فیلم خبر جشن نسیم مهر انجمن حمایت زندانیان اهوازخرداد97

  22 بازدید

  جشن نسیم مهر انجمن حمایت زندانیان اهواز-خرداد97 در سالن فجر اهواز برگدذار شد. هدف از این جشن جلب کمکها برای حمایت از خانواده های بی بضاعت و در معرض آسیب زندانیان بوده است که با استقبال خوب خیرین مواجه شد

 • گزارش خبری جشن گلریزان ستاد دیه اهواز خرداد 97

  24 بازدید

  بیست و هفتمین جشن گلریزان آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد خوزستان ، 24 ماه مبارک رمضان سال (1397)در اهواز برگذار شد. گفتنی است در این مراسم با کمک خیرین و نیکوکاران مبلغی معادل 100 میلیارد ریال برای آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد جمع آوری گردید.

 • آزادی یک زندانی زن جرایم غیر عمد از زندان سپیدار اهواز

  162 بازدید

  برنامه رمضانیه روشنیهای شهر که افطار هر روز رمضان سال 97 از سیمای خوزستان پخش میشد، پس از برنامه گفتگوی زنده با هاشم نیا مدیر عامل ستاد دیه خوزستان، در استانه عید فطر با دعوت از خانم عچرش که از خیران و کار آفرینان استان بود، موجبات ازادی یک زن زندانی را که به سبب جرم مالی غیر کلاهبرداری در زندان بود فراهم ساخت، لحظه شیرین آزادی از سیمای استان به تصویر کشیده شد.

 • گزارش تصویری جشن گلریزان ستاد دیه اهواز خرداد 97

  33 بازدید

  بیست و هفتمین جشن گلریزان آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد خوزستان ، 24 ماه مبارک رمضان سال (1397)در اهواز برگذار شد. گفتنی است در این مراسم با کمک خیرین و نیکوکاران مبلغی معادل 100 میلیارد ریال برای آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد جمع آوری گردید.

 • سحرخیزان و عکس رمضان در زندان دزفول

  202 بازدید

  برنامه سحر خیزان خوزستان که در ماه مبارک رمضان از سیمای استان پخش میشد، در روز 14 رمضان، عکس مربوط به رمضان در زندان دزفول را که توسط روابط عمومی اداره کل زندانهای خوزستان ارسال گردید را پخش کرد

 • نشست مدیران کمیته امدادخوزستان ومدیرعامل ستاد دیه کشور

  42 بازدید

  نشست تخصصی و مشترک مدیران ستادی اداره کلزندانها، کمیته امداد امام (ره) با مدیرعامل ستاد دیه دیه کشور برگزار شد.جلسه ای که با حضور بیش از ۴۰ نفر از مددکاران افتخاری کمیته امداد استان همراه بود.بگزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان، مدیرعامل ستاد دیه کشور در این نشست گفت: ستاد دیه سال ۹۶ تعداد ۱۰۶۷۶ نفر را از زندان آزاد کرده است که بدهی این تعداد جمعا ۹۷۲ میلیارد تومان بود.

 • مشکلات زندانیان جرایم غیر عمد و خانواده های آنان

  100 بازدید

  این ویدئو کلیپ نگاهی گذرا دارد به مشکلات زندانیان جرایم غیر عمد و خانواده هایشان که توسط ستاد دیه استان خوزستان و با همکاری روابط عمومی زندانهای خوزستان تهیه شده است.با تشکر از حاج آقا هاشم نیا مدیرعامل ستاد دیه خوزستان

 • روز قدس-حضورکارکنان زندانهای خوزستان درراهپیمائی

  38 بازدید

  پرسنل زندانهای خوزستان دوشادوش ملت حزب الله و همیشه در صحنه ، در راهپیمائی روز قدس حضور یافته، ضمن اعلام انزجار از دسایس استکبار جهانی و رژیم پوشالی صهیونیستی ، بر ضرورت حمایت از ملت مظلوم فلسطین تاکید نمودند.

 • گفتگوی دکتر جهانگیر رئیس سازمان زندانها با ماه عسل 97

  110 بازدید

  در پی تجربه موفق پویش مردمی برنامه ماه عسل در ماه رمضان سال 1396 ، دکتر جهانگیر رئیس سازمان زندانهای کشور در اولین برنامه ماه عسل رمضان 1397 حضور یافت و خبر از نتیجه درخشان کمکهای مردمی در پویش ماه عسل منجر به آزادی 1200 زندانی واجد شرایط غیر عمد داد. در این گفتگوی نیم ساعته از اراده برنامه و سازمان زندانها تداوم همکاری با رویکرد توسعه خدمات به خانواده های زندانیان خبر داده شد

 • آزادی یک زندانی از طریق برنامه ورزشی 90

  156 بازدید

  محمد.ت یک زندانی آبادانی بودکه در نوجوانی مرتکب قتل عمد شد، اودر مدت 14 سالی در حبس بود، در عرصه قرآن و ورزشی موفقیتهای متعددی بدست آورد، این زندانی زندان سپیدار به همت قاضی ناظر زندان آبادان، به دکتر فردوسی پور مجری 90 ورزشی معرفی شد که او با یک پویش مردمی کمکهای لازم راجمع آوری و محمد از زندان آزاد شد.

 • بازدید دکتر جهانگیر از زندانهای اهواز-دیماه 94

  90 بازدید

  دکتراصغر جهانگیر ریاست سازمان زندانهای کشور دیماه 1394 در بازدید دوروزه ای ، به استان خوزستان سفر کرد. دیدار با مقامات ارشد اجرائی-قضائی و سیاسی استان و بازدید از زندانهای خوزستان و افتتاح چندین پروژه از برنامه های این بازدید بود.

 • دکتر جهانگیر و تشریح اهداف برنامه های روز ملی نسیم مهر

  17 بازدید

  دکتراصغر جهانگیر ریاست سازمان زندانهای کشور خرداد ماه 95 در گفتگوی تلفنی با بخش خبر شبکه خبر ، اهداف و برنامه های روز نسیم مهر را در راستای تکریم خانواده های بی بضاعت و معسر زندانیان، اقدامات و برنامه های آموزشی و تربیتی را تشریح نمود

 • تجلیل از اداره کل زندانهای خوزستان در جشنواره شهید رجائ

  34 بازدید

  اداره کل زندانهای خوزستان در سال 1394 بعنوان دستگاه برتر و موفق در امر تکریم ارباب رجوع مورد تجلیل قرار گرفت. بر این اساس از #رضا_پوستچی مدیرکل زندانها و #حمزه_بروجنی و #محمد_علی_اناری بعوان کارکنان برتر این دستگاه نیز با اهداء لوح و هدایائی تجلیل شد.

 • تشریح اقدامات زندانهای خوزستان در هفته قوه قضائیه 1395

  155 بازدید

  گزارش آرشیو) آقای رضاپوستچی مدیرکل زندانهای خوزستان بمناسبت هفته قوه قضائیه سال 1395 طبق برنامه ریزی ستاد گرامی داشت هفته قوه قضائیه دستگاه های قضائی استان، با حضور در صدا و سیمای استان اقدامات عمومی این اداره کل را در در 15 ماهه (1394 و بهار 95) برای مردم شریف خوزستان تشریح کرد.

 • دکترجهانگیر رئیس سازمان زندانهای کشور دربرنامه ماه عسل

  80 بازدید

  ماه رمضان سال ۱۳۹۶ با ابتکار آقای دکتر اصغر جهانگیر رییس سازمان زندانهای کشور با مشارکت بسیار اثربخش بر نامه معنوی ماه عسل ، توفیق حاصل شد که پیش از یک هزار زندانی واجدشرایط بدهکار با کمکها ی مردم نوع دوست از زندان آزاد و به جامعه و کانون خانواده باز گردند. در این نشسث ۴۰ دقیقه ای ریاست سازمان زندانهای کشور به خوبی مسائل و مشکلات زندانیان و خانواده های آنان را در بخشهای مختلف تشریح کرد.