در حال بارگذاری
 • 5
  دنبال کننده
 • 4
  دنبال شونده
 • 5.1هزار
  بازدید

سیمای اصلاح و تربیت

این کانال در تلاش است با انعکاس اخبار تصویری زندانها و مراکز تامینی و تربیتی خوزستان ، بخشی از زحمات و خدمات شبانه روزی این نهاد ارزشی را در امر اصلاح و تربیت مجرمان و تامین بخشی از امنیت قضائی و اجتماعی منعکس نماید.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

این کانال در تلاش است با انعکاس اخبار تصویری زندانها و مراکز تامینی و تربیتی خوزستان ، بخشی از زحمات و خدمات شبانه روزی این نهاد ارزشی را در امر اصلاح و تربیت مجرمان و تامین بخشی از امنیت قضائی و اجتماعی منعکس نماید.

 • 5
  دنبال کننده
 • 4
  دنبال شونده
 • 5.1هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • گفتگوی دکتر جهانگیر رئیس سازمان زندانها با ماه عسل 97

  49 بازدید

  در پی تجربه موفق پویش مردمی برنامه ماه عسل در ماه رمضان سال 1396 ، دکتر جهانگیر رئیس سازمان زندانهای کشور در اولین برنامه ماه عسل رمضان 1397 حضور یافت و خبر از نتیجه درخشان کمکهای مردمی در پویش ماه عسل منجر به آزادی 1200 زندانی واجد شرایط غیر عمد داد. در این گفتگوی نیم ساعته از اراده برنامه و سازمان زندانها تداوم همکاری با رویکرد توسعه خدمات به خانواده های زندانیان خبر داده شد

 • آزادی یک زندانی از طریق برنامه ورزشی 90

  17 بازدید

  محمد.ت یک زندانی آبادانی بودکه در نوجوانی مرتکب قتل عمد شد، اودر مدت 14 سالی در حبس بود، در عرصه قرآن و ورزشی موفقیتهای متعددی بدست آورد، این زندانی زندان سپیدار به همت قاضی ناظر زندان آبادان، به دکتر فردوسی پور مجری 90 ورزشی معرفی شد که او با یک پویش مردمی کمکهای لازم راجمع آوری و محمد از زندان آزاد شد.

 • بازدید دکتر جهانگیر از زندانهای اهواز-دیماه 94

  80 بازدید

  دکتراصغر جهانگیر ریاست سازمان زندانهای کشور دیماه 1394 در بازدید دوروزه ای ، به استان خوزستان سفر کرد. دیدار با مقامات ارشد اجرائی-قضائی و سیاسی استان و بازدید از زندانهای خوزستان و افتتاح چندین پروژه از برنامه های این بازدید بود.

 • دکتر جهانگیر و تشریح اهداف برنامه های روز ملی نسیم مهر

  17 بازدید

  دکتراصغر جهانگیر ریاست سازمان زندانهای کشور خرداد ماه 95 در گفتگوی تلفنی با بخش خبر شبکه خبر ، اهداف و برنامه های روز نسیم مهر را در راستای تکریم خانواده های بی بضاعت و معسر زندانیان، اقدامات و برنامه های آموزشی و تربیتی را تشریح نمود

 • تجلیل از اداره کل زندانهای خوزستان در جشنواره شهید رجائ

  31 بازدید

  اداره کل زندانهای خوزستان در سال 1394 بعنوان دستگاه برتر و موفق در امر تکریم ارباب رجوع مورد تجلیل قرار گرفت. بر این اساس از #رضا_پوستچی مدیرکل زندانها و #حمزه_بروجنی و #محمد_علی_اناری بعوان کارکنان برتر این دستگاه نیز با اهداء لوح و هدایائی تجلیل شد.

 • تشریح اقدامات زندانهای خوزستان در هفته قوه قضائیه 1395

  104 بازدید

  گزارش آرشیو) آقای رضاپوستچی مدیرکل زندانهای خوزستان بمناسبت هفته قوه قضائیه سال 1395 طبق برنامه ریزی ستاد گرامی داشت هفته قوه قضائیه دستگاه های قضائی استان، با حضور در صدا و سیمای استان اقدامات عمومی این اداره کل را در در 15 ماهه (1394 و بهار 95) برای مردم شریف خوزستان تشریح کرد.

 • دکترجهانگیر رئیس سازمان زندانهای کشور دربرنامه ماه عسل

  78 بازدید

  ماه رمضان سال ۱۳۹۶ با ابتکار آقای دکتر اصغر جهانگیر رییس سازمان زندانهای کشور با مشارکت بسیار اثربخش بر نامه معنوی ماه عسل ، توفیق حاصل شد که پیش از یک هزار زندانی واجدشرایط بدهکار با کمکها ی مردم نوع دوست از زندان آزاد و به جامعه و کانون خانواده باز گردند. در این نشسث ۴۰ دقیقه ای ریاست سازمان زندانهای کشور به خوبی مسائل و مشکلات زندانیان و خانواده های آنان را در بخشهای مختلف تشریح کرد.

 • دیدار زندانیان حافظ قرآن اهواز با آیت الله موسوی جزایری

  350 بازدید

  همزمان با ماه مبارک رمضان و بمناسبت فعالیت های فراگیر قرآنی جاری زندانهای استان 50 تن جمعی از زندانیان حافظ قرآن که در حبس بسر می برند یا از زندان آزاد شده اند با آیت الله موسوی جزایری نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه اهواز دیدار نمودند. در این دیدار آیت الله موسوی جزایری فعالیت قرآنی زندان ها در عرصه قرآن آموزی به زندانیان و تربیت قرآنی را قابل تقدیر توصیف کرد/

 • تفاهمنامه حرفه آموزی به زندانیان خوزستانی آبان 94

  159 بازدید

  آرشیو اخبار ) آبانماه 1394 نادر ایگدر معاون سلامت، اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای خوزستان در دیدار با مهندس قلاوند مدیر کل وقت فنی حرفه ای خوزستان طی تفاهم نامه ای بر ضرورت توسعه خدمات و برنامه های حرفه آموزی به زندانیان در سطح زندانهای استان تاکید نمودند.

 • تفاهمنامه آموزش 5000 زندانی خوزستانی در امر کشاورزی

  183 بازدید

  رضا پوستچی مدیر کل زندانهای خوزستان و چنگلوائی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تیر ماه 1395 با انعقاد تفاهمنامه ای، مقرر داشتند دو دستگاه متبوع برای آموزش 5000 زندانی واجد شرایط با هم همکاری لازم ر ا داشته باشند.

 • نشست تعاملی مدیر کل زندانها و رئیس جهاد کشاورزی خوزستان

  108 بازدید

  رضا پوستچی مدیر کل زندانهای خوزستان و چنگلوائی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تیر ماه 1395 با هدف توسعه آموزش مهارتهای کشاورزی عمومی و صنعتی و اشتغال مولد زندانیان در این عرصه با هم دیدار و راهکارهای توسعه همکاریهای فی مابین را بررسی نمودند.

 • بازدیدرئیس کل دادگستری خوزستان از زندان سپیدار اهواز 94

  1,469 بازدید

  تیر ماه 1394 و به مناسبت هفته قوه قضائیه، دکتر افشار نیا رئیس کل دادگستری خوزستان در راس هیاتی از مسئولین قضائی استان، با حضور در زندان سپیدار اهواز از بخشهای مختلف این مرسسه کیفری بازدید کرد. بررسی اقدامات اصلاحی و تربیتی و روند اجرای سیاستهای کنترل و کاهش هدفمند جمعیت کیفری از جمله اهداف این بازدید بود که بمناسبت هفته قوه قضائیه سال 94 انجام شد.

 • نشست تعاملی کانون وکلا استان بامدیر کل زندانهای خوزستان

  154 بازدید

  اردیبهشت ماه 1396 اعضای کانون وکلای استان با حضور در ستاد اداره کل زندانهای استان با رضا پوستچی مدیر کل زندانهای استان دیدار و گفتگو نمودند، مشاوره حقوقی به زندانیان، استفاده از ظرفیت و توان کانون در راستای آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد و پیگیری اوصلی سیاستهای کنترل و کاهش جمعیت کیفری از اهداف این نشست بود.

 • تشریح اقدامات زندانهای خوزستان در هفته قوه قضائیه 1394

  37 بازدید

  گزارش آرشیو)آقای عبدالکریم چهارمحالی معاون وقت اداری مالی اداره کل زندانهای خوزستان بمناسبت هفته قوه قضائیه سال 1394 طبق برنامه ریزی ستاد گرامی داشت هفته قوه قضائیه دستگاه های قضائی استان، با حضور در صدا و سیمای استان اقدامات عمومی این اداره کل را در در 15 ماهه (1393 و بهار 94) تشریح کرد.

 • گفتگو:تشریح اقدامات سال 95 و بهار 96 ستاد دیه خوزستان

  40 بازدید

  حجت الاسلام والمسلمین قدرت هاشم نیا مشاور مدیر کل زندانها و مدیر عامل ستاد دیه خوزستان در گفتگوی خود با بخش خبر 23 صدا و سیمای استان خوزستان در 5 تیر 96، اقدامات 15 ماهه ی این ستاد را در سال 1395 و بهار 1396 تشریح نمود.

 • گزارشی از آیینهای شبهای قدر در زندان سپدار اهواز

  305 بازدید

  آرشیو تیر 95)نادر ایگدر گفت: در زندانها امکان بزرگداشت آیینها انقلابی و دینی در راستای تحقق حقوق شهروندی و کرامت انسانی و با رویکرد توسعه و تقویت استفاده از آموزه های دینی در اصلاح و تربیت زندانیان فراهم است. معاون سلامت و تربیت زندانهای خوزستان افزود: آئینهای ویژه لیالی قدر از جمله ظرفیتهای مهم تربیتی با رویکرد دین محوری است - گزارش زندان سپیدار اهواز یکی از این قابلیتهای معنوی است.

 • مصاحبه با زندانیان واجد شرایط آزادی در برنامه ماه عسل

  263 بازدید

  گزارش 2)در ماه مبارک رمضان 1396 با ابتکار دکتر جهانگیر رییس سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور و همکاری ارزشمند برنامه ماه عسل ، موجبات آزادی بیش از 1000 زندانی مقروض و واجد شرایط حمایت-کمک و معاضدت با کمک مردم خیر فراهم شد و برکات این ماه شادی را به خانه های زندانیان اهداء کرد.

 • آزادی 1000 زندانی مقروض با کمک مردم در ماه عسل رمضان

  165 بازدید

  در ماه مبارک رمضان 1396 با ابتکار دکتر جهانگیر رییس سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور و همکاری ارزشمند برنامه ماه عسل ، موجبات آزادی بیش از 1000 زندانی مقروض و واجد شرایط حمایت-کمک و معاضدت با کمک مردم خیر فراهم شد و برکات این ماه شادی را به خانه های زندانیان اهداء کرد.

 • بازدید دکتر شریعتی استاندار خوزستان از زندان های اهواز

  17 بازدید

  دکتر شریعتی در برنامه ای 4 ساعته، از زندانهای سپیدار و مرکزی اهواز بازددی کرد. در این بازدید وی با توضیحات پوستچی مدیر کل زندانهای خوزستان، در جریان اقدامات و برنامه های تامینی و تربیتی قرار گرفت.

 • دیدار مقامات قضائی خوزستان با حضرت آیت الله جزاری

  172 بازدید

  دیدار مدیران و جمعی از کارکنان نهادهای وابسته به قوه قضائیه در خوزستان با حضرت آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز بمناسبت گرامی داشت قوه قضائیه-تیر ماه 1396

 • تقدیر استاندار خوزستان از مدیر کل زندانهای استان+فیلم

  114 بازدید

  در همایش گرامی داشت مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان که با شعار گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر در کتابخانه مرکزی اهواز برگزار شد، از مدیر کل زندانهای استان بعنوان مدیر موفق در عرصه اجرای سیاست های مبارزه با مواد مخدر تقدیر شد.

 • جشن میلاد امام حشن مجتبی (ع) در کانون اصلاح تربیت اهواز

  191 بازدید

  در همایش گرامی داشت و جشن ولادت امام حشن مجتبی علیه السلام که در کانون اصلاح تربیت اهواز برگذار شد " فیصل نیسی "مدیر این کانون از آزادی 5 زندانی توسط خیرین خبر داد.

 • گزارش خبری جشن گلریزان زندانیان خوزستان-اهواز تیر 1396

  58 بازدید

  بیسصت و ششمین جشن گلریزان آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد خوزستان ، ماه مبارک رمضان سال جاری (1396)در اهواز برگذار شد. گفتنی است در این مراسم با کمک خیرین و نیکوکاران مبلغی معادل ۷۰ میلیارد ریال برای آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد جمع آوری گردید.

 • نشست مطبوعاتی پوستچی مدیر کل زندانهای خوزستان تیر 96

  228 بازدید

  رضا پوستچی مدیر کل زندانهای خوزستان بمناسبت هفته قوه قضائیه در نشست با مطبوعات استان، سیاستهای کلان زندانها را در امر اصلاح و تربیت مجرمان و کمکهای حمایتی و معاضدتی به زندانیان تشریح کرد

 • بازدید رئیس کل دادگستری خوزستان از زندان مرکزی اهواز

  269 بازدید

  رئیس کل دادگستری خوزستان بمناسبت ایام گرامی داشت هفته قوه قضائیه 1396 ، اول تیر ماه با حضور در زندان مرکزی اهواز از بخشهای مختلف این زندان بازدید و با زندانیان دیدار و گفتگو کرد. وی وضعیت زندان را مطلوب و اقدامات جاری در آن را برای اصلاح و تربیت مجرمان مناسب ارزیابی نمود.

 • اجرای طرح حبس مجازی با دستبند الکترونیک

  230 بازدید

  طرح دستبند و پابند الکترونیک بنقل از دکتر جهانگیر رئیس سازمان زندانهای کشور و دکتر اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران-این طرح در راستای توسعه زندان زدائی و رعایت بیش از پیش مکبانی حقوق شهروندی در دستور اجراست

 • گزارش کوتاه جشن نسیم مهر اهواز-خرداد 95

  46 بازدید

  گزارش شماره 3)جشن نسیم مهر انجمن حمایت زندانیان اهواز-خرداد96 در سالن فجر اهواز برگدذار شد. هدف از این جشن جلب کمکها برای حمایت از خانواده های بی بضاعت و در معرض آسیب زندانیان بوده است که با استقبال خوب خیرین مواجه شد

 • مصاحبه آقای هاشم نیا مدیر عامل انجمن حمایت اهواز

  28 بازدید

  گزارش شماره 2)جشن نسیم مهر انجمن حمایت زندانیان اهواز-خرداد96 در سالن فجر اهواز برگدذار شد. هدف از این جشن جلب کمکها برای حمایت از خانواده های بی بضاعت و در معرض آسیب زندانیان بوده است که با استقبال خوب خیرین مواجه شد

 • جشن نسیم مهر انجمن حمایت زندانیان اهواز-خرداد96

  110 بازدید

  گزارش شماره 1)جشن نسیم مهر انجمن حمایت زندانیان اهواز-خرداد96 در سالن فجر اهواز برگدذار شد. هدف از این جشن جلب کمکها برای حمایت از خانواده های بی بضاعت و در معرض آسیب زندانیان بوده است که با استقبال خوب خیرین مواجه شد