در حال بارگذاری
 • 14
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 149.4هزار
  بازدید

کیف

این کانال وابسته به سایت کیف ( www.kife.ir ) می باشد. که سعی خواهین کرد مطالب آموزشی و درسی مناسب در آن قرار دهیم.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

این کانال وابسته به سایت کیف ( www.kife.ir ) می باشد. که سعی خواهین کرد مطالب آموزشی و درسی مناسب در آن قرار دهیم.

 • 14
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 149.4هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • فیلم ویدیویی آموزش نماز

  6,891 بازدید

  این فیلم برای آموزش نماز برای دانش آموزان کلاس دوم تهیه شده است

 • تلاشگران بی صدا

  1,292 بازدید

  مستند پیش رو نتیجه تحقیق دانش آموز دانیال یانسی بر روی مورچه ها و می باشه تمام مراحل تحقیق،ساخت،فیلم برداری و...این کار توسط دانیال یانسی دانش آموز کلاس چهارمی دبستان نبی اکرم وبا کمک خانواده ایشان انجام شده و من در تدوین این کار دخالت داشته ام اثر سه نفر از دانش آموزان کلاس من : مهیار نعمتی و پدرام عبادی و دانیال یانسی به عنوان ده اثر برتر در طرح جابربن حیان سال91-92 منطقه برگزیده شدند

 • 0:7

  سایت کیف

  3,649 بازدید

  سایت کیف (سایت آموزشی ) سایت کیف (سایت آموزشی ) www.kife.ir دلیل قرار گرفتن این ویدیو این نکته می باشد که کد اسکریپت آپارات دچار مشکلی می باشد که آخرین ویدیو ارسالی نمایش داده نمی شودبه همین دلیل بعد از هر آپلود جدید این ویدیو پاک می شود و دوباره در ابتدا قرار داده می شود تا هنگام نمایش ویدیو های اموزشی در سایت بنده تمام ویدیو ها نمایش داده شود و این ودیو چون اخرین مطلب ارسالی می شود در سایت نمایش

 • آموزش ضرب با کشیدن خط

  2,513 بازدید

  ویدیو که مشاهده میکنید را با دیدن یه فیلم مشابه خارجی تصمیم به ساختش گرفتم چون اصل این اموزش انگلیسی بود و بی کیفیت تصمیم گرفتم این فایل آموزشی تولید کنم البته فایل بدون صدا می باشه تا حجم کلی دانلود شما نزدیک 5 مگابایت باشه در صورت وجود مشکل یا اشکالی در فایل به سایت www.kife.ir مراجعه کنید و مشکل اونجا مطرح کنید.

 • 22 بهمن

  15,182 بازدید

  این کار ، کاری از دانش آموز عزیزم محمد صفی محمدآبادی می باشد. این کار به عنوان اولین کار محمد در زمینه ساختن تیزر های کامپیوتری می باشد. بنا به علاقه محمد و نزدیکی روز 22 بهمن موضوع کار 22 بهمن و یکی از سرود های انقلابی می باشد. امید است این کار با توجه به سن کم محمد مورد توجه شما قرار بگیرد.

 • پنالتی آموزنده

  1,337 بازدید

  در همه جا میشه نکته هایی آموزنده دید حتی در فوتبال . فیلم پنالتی ببینید و به این فکر کنید که خوشحالی زود هنگام گاه چه قدر می تونه زیان بار باشه . یا به گل زنی فکر کنیم که چه زود خودش می بازه و هیچ به این فکر نمیکنه که دریایه بیکران هستی همیشه میتونه با خودش تخته پاره هایی هم برای نجات ادم بیاره شاید هم باید به تقدیر و سرنوشت فکر کرد که هرچه قدر هم ما آدما دو دو تا می کنیم در نهایت تمام حساب کتابای مارو میاد و بهم می ریزه یا شایدم بهتر باشه حرفی نزنم بگم و از فیلم لذت ببرید

 • آموزش تقارن

  36,160 بازدید

  این ویدیو با کیفیت 480 بر روی سایت قرار داده شده است تا هم کیفیت مطلوبی داشته باشد و هم خوب دانلود شود . موضوع فیلم تقارن در ریاضی میباشد که مناسب برای ریاضی دوران دبستان می باشد در پایان از دانش آموزان خوب دوم ی ، دبستان امام رضا (ع) هم ممنونم که در ساختن این فیلم آموزشی مرا یاری کردند.

 • روش جالب ضرب یازده در اعداد دورقمی

  2,065 بازدید

  اصل این ویدیو را با همین نام در یکی از کانال های آپاراتی دیدم ولی به دلیل کیفیت پایین و توضیحات غیر فارسی ان بهتر دیدم آموزشی در این مورد و با مثال های بیشتر و حجم کمتر آماده کنم با شد که مورد علاقه علاقمندان واقع شود.

 • آموزش ضرب 9 با استفاده از انگشتان

  7,792 بازدید

  روش های مختلفی برای محاسبه ضرب با انگشتان وجود دارد یکی از این روش ها محاسبه ی ضرب نه با انگشتان دو دشت می باشد. برای افزایش سرعت دانلود و لود این ویدیو حجم این فیلم را تا جای ممکن کم کرده ام در صورت نیاز به کیفیت بالاتر می توانید به سایت www.kife.ir مراجعه کنید و کیفیت بهتر این فیلم را از من بخواهید . در صورت وجود اشکالاتی در جمله بندی یا نمایش انیمیشین فیلم لطفا به من یاد آوری کنید تا ویدیو مربوطه را اصلاح کنم.

 • آموزش جمع با انتقال از راست به چپ

  25,097 بازدید

  به دلیل مشکلات کتاب دوم دبستان در سال تحصیلی 91-92 که در اموزش جمع و تفریق ایرادات فراوانی داشت لازم دیدم برای بچه های کلاسم ویدیو اموزشی جمع با انتقال را بسازم.

 • آیت الکرسی

  27,740 بازدید

  این ویدیو ویژه شروع کلاس طراحی شده تا بچه ها هنگام شروع کلاس همراه با اون آیت الکرسی حفظ کنند و همچنین به دلیل هم زمانی صدا و تغییر رنگ حروف آیات کمی هم به روخوانی قرآن دانش آموزان کمک می کند. البته فایل اصلی این ویدیو 160 مگ بود که با تبدیل و کاهش حجم به 17 مگ رسیده . امید وارم کیفیت زیاد افت نکرده باشه. 2 سال قبل که طراحیش می کردم فکر آپلودش روی سایت نبودم فقط کیفیتش روی پرده ویدیو پروژکتور برام مهم بود.

 • آموزش تفریق

  11,270 بازدید

  آموزش تفریق به دلیل برخی از اشکالات کتاب دوم دبستان در آموزش تفریق لازم دیدم که این فیلم آموزشی را برای بچه های کلاس دوم دبستان آماده کنم.

 • آموزش جمع از چپ به راست

  7,114 بازدید

  جمع به روش شیخ بهایی یا همان جمع به صورت از سمت چپ به سمت راست روشی است که در پایه دوم دبستان به کار گرفته می شود به دلیل گنگ بودن این روش و سرنوشت جمع های با انتقال این فیلم آموزشی را برای شما ایجاد کرده ام.