در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 16
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 15.9هزار
  بازدید

گروه کلید

مشاوره، آموزش و انجام پروژه های اجرایی و تحقیقاتی در زمینه فروش، بازاریابی، بازاریابی سیستم اطلاعات جغرافیایی (ژئومارکتینگ)، بازرگانی، برند، تبلیغات، روانشناسی صنعتی و سازمانی، تحقیقات بازار، کارآفرینی، ارزیابی عملکرد ..

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

مشاوره، آموزش و انجام پروژه های اجرایی و تحقیقاتی در زمینه فروش، بازاریابی، بازاریابی سیستم اطلاعات جغرافیایی (ژئومارکتینگ)، بازرگانی، برند، تبلیغات، روانشناسی صنعتی و سازمانی، تحقیقات بازار، کارآفرینی، ارزیابی عملکرد ..

 • 16
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 15.9هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • معرفی کتاب فرهنگ واژگان رفتار مصرف کننده

  71 بازدید

  این کتاب به منظور تعمیق درک و تجزیه و تحلیل رفتار مصرف کننده به رشته تحریر درآمده است و هدف از تهیه کتاب فرهنگ واژگان رفتار مصرف کننده وجود خلاء فرهنگ واژگان جامع در حوزه رفتار مصرف کننده بود. جذابیت این کتاب در ۲ زبانه بودن آن می باشد که باعث می شود خواننده همزمان ترجمه و اصل آن را مقابل هم قرار داده و با واژگان تخصصی بیشتری آشنا شود. در ترجمه کتاب تلاش شده است مطالب و نکات مهم از قلم نیفتد و کیفیت و سلاست و روانی ترجمه حفظ گردد.

 • معرفی گروه کلید

  124 بازدید

  کسب و کار ما، یافتن راه حل برای مشکلاتی است که سازمان ها و کسب و کارها با آن دست به گریبان هستند. ما به استقبال چالش می رویم. مهارت گروه کلید از پروژه های متعددی می آید که هر روز برای سازمان های مختلف انجام می دهد. این پروژه ها، ذخیره ای از دانش سازمانی استراتژیک را برای ما فراهم ساخته است. دانش کارکنان ما، مزیت رقابتی ما و کلید حل مشکلات سازمانی شماست.

 • تجزیه و تحلیل کسب و کار

  76 بازدید

  تجزیه و تحلیل کسب و کار، داده ها را به بینش عملی تبدیل میکند که به سازمان شما اجازه میدهد تا تصمیمات دقیق تر و آگاهانه تری را در زمان مناسب و در مکان مناسب اتخاذ نمایند. در حقیقت میتوان گفت که تجزیه و تحلیل کسب و کار ابتدا با به کارگیری متدهای خاصی به گردآوری اطلاعات و تشخیص ضعفهای یک کسب و کار می پردازد و سپس راه حل هایی را متناسب با آن کسب و کار ارائه میدهد.

 • برگزاری و مجری همایش ها، کنگره ها و سمینارهای علمی (آکادمیک) و عمومی

  88 بازدید

  یکی از عوامل موثر در فرآیند توسعه هر کشوری برگزاری همایش، سمپوزیوم، کنفرانس یا سمینارهای هدفمند میباشد. اهمیت برگزاری آن‌ها در جهت عرضه دیدگاه های نو، شناسایی تنگناهای موجود و ارائه راه‌حل‌هایی به منظور رفع آنها، آشنایی و همکاری متخصصین یک حوزه خاص و همفکری متخصصین در راستای محورهای فراخوان مورد نظر می‌باشد.

 • آموزش اصول و فنون مذاکره و تکنیک های مذاکره حرفه ای

  192 بازدید

  امروزه مدیران و کارکنان یک شرکت با دانستن اصول و فنون مذاکره می توانند در طول جلسه مذاکره قاطعانه عمل نمایند و تصمیمات درستی بگیرند. لازم به ذکر است که در یک مذاکره باید مهارت های بین فردی و ارتباطی خود را در جهت دستیابی به نتیجه دلخواه تقویت نمایید. در نهایت یک مذاکره کننده آشنا با اصول و فنون مذاکره می تواند نتایج مذاکره را با روش های صحیح مدیریت کند و به نفع خود تغییر دهد.

 • مشاوره و اجرای پروژه های روانشناسی صنعتی و سازمانی

  83 بازدید

  روانشناسی صنعتی و سازمانی (Industrial-organizational psychology) شاخه‌ای از دانش و معرفت است که تأمین کننده مهارت انسانی برای مدیران، دانشجویان و دیگر افراد است. این شاخه در پی کسب دانش در خصوص همه جنبه‌های رفتار آدمی در محیط های سازمانی از قبیل انگیزش کارکنان، ارتباط، رهبری، نظارت، خشنودی و دیگر نگرشهای شغلی و حل و فصل تعارضها میباشد که برای آگاهی مدیران بسیار سودمند است.

 • انجام پروژه های تحقیقات بازار کمی و کیفی

  63 بازدید

  تحقیقات بازار، فرآیندی است که در آن تلاش میشود تا اطلاعاتی درباره مشتریهای یک محصول یا خدمت به دست آید و صاحبان یک کسب و کار آگاه شوند که مشتریهای بالقوه و بالفعل چه واکنشی نسبت به یک محصول یا خدمت نشان خواهند داد. شاید برایتان عجیب باشد که بگوییم شما هر روز در حال اجرای تحقیقات بازار هستید؛ برای مثال وقتی که از مشتری‌ها درباره کیفیت محصول یا خدمت خود می پرسید یا وقتی که درباره قیمت‌های پیشنهادی رقبا پرس و جو میکنید.

 • آموزش و انجام مکاتبات بازرگانی و مکالمه های تجاری و بازرگانی بین المللی

  112 بازدید

  مکاتبات بازرگانی، شامل تمامی مکاتبات در سازمانها مانند اسناد شخصی، اسناد حقوقی ساده، نامه های شخصی، قراردادهای تجاری و بازار و نامه های رسمی میباشد. مکاتبات بازرگانی یک شرکت میتواند دارای فرم رسمی (معمولاً به فرم کاغذی) و یا فرم غیررسمی (مانند ایمیل و غیره) باشد. گروه کلید با داشتن پشتوانه دانش و تجربه می تواند با ارزیابی بازار صادرات و تعیین جایگاه شرکت و برند در ارتباط با بازارهای داخلی و خارجی به شرکتهای مختلف در انجام خریدهای خارجی، مدیریت خرید و سفارشات خارجی مکالمه های تجاری خدمات ارائه نماید.

 • آموزش بازاریاب تلفنی و ویزیتور حضوری و تکنیک های فروش

  119 بازدید

  بازاریابی تلفنی روشی از بازاریابی است که در آن فروشنده از مشتریان درخواست میکند تا فرآورده ها و یا خدمات را بخرند؛ این کار یا از طریق تلفن صورت میگیرد و یا از طریق تماس رو در رو و یا ارتباطات اینترنتی از پیش تعیین شده و برنامه ریزی شده. بازاریاب تلفنی و ویزیتورهای حضوری اگر به خوبی آموزشهای لازم را کسب نمایند، به راحتی میتوانند حجم فروش محصولات یا خدمات را بالا ببرند و بالطبع درآمد بیشتری را نصیب شرکت و خود نمایند.

 • طراحی و چاپ ست اداری، لوگو، اوراق اداری و انجام امور گرافیکی

  88 بازدید

  یکی از ارکان مهم در امر تبلیغات طراحی ست اداری و طراحی اوراق اداری میباشد، یک ست اداری خوب و مناسب نماینده سازمان شما بوده و ارزش سازمانی شرکت شما را بالا میبرد. ست اداری به مجموعه ای از اوراق و کاغذها گفته میشود که شامل پاکت نامه، کارت ویزیت، سربرگ، کاغذ یادداشت، لیبل و … میباشد و در جهت امور اداری و مکاتبات مورد استفاده قرار میگیرد.

 • مشاوره صادرات، واردات و ترخیص کالا از گمرک

  110 بازدید

  صادرات و واردات کالا بین کشورها و قاره های گوناگون موجب میشود تا شرکتها در سراسر دنیا به بازارهای گسترده تری دسترسی داشته باشند و ارزش افزوده بیشتری را برای کشور خود و اقتصاد جهانی تولید کنند. کشورها بر اساس اندازه بازار، رشد بازار، شرایط اقلیمی، قانون گذاری، ثبات سیاسی و اقتصادی و قدرت تکنولوژیک، برای وارد کنندگان و صادرکنندگان جذابیت هایی متفاوتی دارند.

 • ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید و IOS

  197 بازدید

  اپلیکیشن موبایل یک برنامه موبایلی است که برای استفاده های خاصی طراحی میشود و هر سازمانی میتواند بنا به نوع نیاز خود یک اپلیکیشن مخصوص به خود را تولید و طراحی نماید. برای مثال بانکها اپلیکیشن هایی ساخته اند تا مشتریان بتوانند برای انجام امور بانکی خود استفاده کنند و برخی خرده فروشیها و فروشگاه های زنجیره ای در اپلیکیشن های خود درباره آخرین قیمتها و تخفیفها اطلاع رسانی میکنند. اپلیکیشن تعداد بازدیدهای هر کاربر از محصولات شما را افزایش میدهد و میتواند آنها را تبدیل به مشتریان وفادار شما کند.

 • بازاریابی دیجیتال ، آنلاین و اینترنتی

  70 بازدید

  بازاریابی دیجیتال به طور کلی تمام فعالیتهایی است که برای جذب مشتریان و فروش محصولات و خدمات در فضای آنلاین انجام میشود. این فعالیتها شامل بازاریابی ایمیلی، تبلیغات کلیکی، راه اندازی یک صفحه در شبکه های اجتماعی، بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، راه اندازی وب سایت، تولید و انتشار محتوا میشود. البته به یاد داشته باشید که فعالیتهای بازاریابی دیجیتالی گسترده تر از این موارد است و متخصصان فرصت طلب بازاریابی دیجیتال که هوشمندانه عمل میکنند همیشه به راههای جدیدی برای بازاریابی دیجیتال دست پیدا میکنند.

 • مشاوره و اجرای پروژه های ژئومارکتینگ

  71 بازدید

  کلمه ژئومارکتینگ از دو بخش ژئو (به معنی زمین، مکان یا جغرافیا) و مارکتینگ (به معنی بازاریابی) تشکیل شده است. همانطور که از ترکیب کلمه ژئومارکتینگ میتوان حدس زد نقطه شروع فعالیتهای ژئومارکتینگ به دست آوردن داده های مکانی مرتبط با مشتریان است. این داده ها شامل مکان زندگی مشتریهای هدف یک کالا، منطقه ای که یک مشتری برای خرید کالا در آن رفت و آمد دارد و حتی فروشگاه هایی که یک مشتری بالقوه برای خرید کالا به آنها رجوع میکند، میشود.

 • مشاوره ، طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی هدفمند

  90 بازدید

  کمپین های تبلیغاتی، یک سری از پیامهای تبلیغاتی میباشند که دارای یک هدف مشترک هستند و این امر “ارتباط بازاریابی یکپارچه” (IMC) را ایجاد مینماید. کمپین های تبلیغاتی از کانالهای رسانه ای مختلف در زمانهای مختلف استفاده میکنند. در حقیقت کمپین های تبلیغاتی، به شرکتها و کسب و کار کمک میکنند تا بهترین استراتژیهای ترفیع را برای محصولات و خدماتشان اتخاذ نمایند.

 • مشاوره شغلی ، مشاوره کاری و استعدادیابی

  91 بازدید

  مشاوره شغلی موجب شناسایی کامل تواناییها، استعدادها، علاقه مندی ها و محدودیتهای فردی میشود. این ویژگیها تمام تواناییهای جسمانی، روانی و محدودیتهای جسمانی و روانی و اجتماعی فرد را در بر میگیرد. مشاوره شغلی موجب شناسایی مشاغل متعدد و آگاهی نسبت به عواملی که منجر به موفقیت و رضایت شغلی میگردند، میشود. در این راستا در مشاوره شغلی ویژگیهای مختلف هر یک از مشاغل از جنبه های مختلف مالی، اجتماعی و سایر محدودیتها مورد بررسی قرار میگیرد. برخی مشاغل ویژگی های خاص خود را دارند که باید مورد توجه قرار گیرند.

 • مشاوره و نوشتن بیزینس پلن یا طرح کسب و کار یا Business Plan

  194 بازدید

  بیزینس پلن یا همان طرح کسب و کار از یک طرف برای کارآفرینی که می خواهد کسب و کاری راه اندازی کند یک کتابچه راهنماست که او را از ابتدا تا توسعه کامل کسب و کار خود راهنمایی می کند؛ از طرف دیگر طرح کسب و کار برای کسانی که در حال حاضر صاحب کسب و کار خود میباشند وسیله ای جهت پیش بینی و مدیریت بهتر کسب و کارشان است. طرح کسب و کار از بخشهای کاربردی همچون مباحث فنی (زیرساختها، منابع انسانی و تولیدی)، بازاریابی و مالی تشکیل شده است.

 • نوشتن طرح بازاریابی تجاری یا برنامه بازاریابی یا Marketing Plan

  128 بازدید

  طرح بازاریابی (Marketing Plan) یا برنامه بازاریابی یک سند تجاری است که برای دوره زمانی مشخص (یک تا پنچ سال) نوشته میشود و تعیین کننده اهداف بازاریابی است و همچنین راهبردهای دستیابی به آنها را پیشنهاد مینماید. بدون بازاریابی مناسب شما اگر بهترین محصول را هم تولید کنید باز فروش ناموفقی خواهید داشت. پس به مشاورین بازاریابی اعتماد کنید. هزینه شما در امر طرح بازاریابی در واقع یک سرمایه گذاری سودآور است. مشاورین بازاریابی شما را به مشتری وصل خواهند نمود. این یعنی سودآوری چراکه هدف تمامی فعالیتهای تجاری مشتری است.

 • طراحی حرفه ای وب سایت، سئوی وب سایت و تولید محتوا

  123 بازدید

  طراحی وب سایت به صورت اختصاصی با چشم اندازهای استراتژیک باعث میشود تا ارتباط بیشتری میان مشتریان و سازمان مورد نظر ایجاد شود. ما وب سایت شما را با طراحی تعاملی و مناسب برای رسیدن به عملکرد مورد نظر شما طراحی می کنیم.

 • مشاوره کارآفرینی و مشاوره کسب و کار

  95 بازدید

  کارشناسان و متخصصین مشاوره کسب و کار با توجه به بینش دقیق و کاملی که از بازار کار دارند و تجربیاتی که طی سالیان دراز از نمونه های کارآفرینی به دست آوردند و شناختی که نسبت به روند تغییرات بازار دارند، میتوانند راهنمایان خوبی برای راه اندازی کسب و کار شما باشند. از جمله کارهایی که در مشاوره کارآفرینی انجام میشود، بررسی مشکلات موجود در سر راه یک کارآفرین و ارائه راهکارهای مناسب برای حل و رفع آن است.

 • مشاوره برندسازی (برندینگ) و ایجاد و حفظ برند

  106 بازدید

  برندسازی یا برندینگ، باعث میشود که یک نام و تصویر منحصر به فرد برای یک محصول یا کالا در ذهن مشتری تولید شود، همچنین سازمان شما را از رقبایتان متمایز میسازد. ایجاد و حفظ نام تجاری چگونه به سازمان شما کمک مینماید؟ با ایجاد و حفظ نام تجاری، شرکتها میتوانند برند و نام خود را تثبیت نمایند و از این طریق میتوانند کاری کنند که وقتی مشتریان می خواهند خرید نمایند تنها برند آنها در ذهنشان شکل گیرد و در نهایت زمانی که این اتفاق بیفتد، میزان خرید مشتریان از آن شرکت افزایش می یابد.

 • مشاوره و آموزش فروش موفق و راهکارهای افزایش فروش

  92 بازدید

  فروش موفق برابر است با درک نیازهای مشتری، ارائه راه حل ها برای رفع این نیازها و کسب توافق با مشتری تا در این فرآیند یک رابطه برد-برد ایجاد شود و مجدداً تکرار گردد. فروش بیشتر یعنی سودآوری بیشتر. پس باید فروشندگی موفق را آموزش ببینید تا سود بیشتری کسب کنید. مشاوره فروش موجب شناخت نقاط قوت و ضعف محصولات و خدمات سازمان میشود، استراتژیهای فروش را بر اساس تواناییهای نیروی فروش مشخص میکند.

 • خدمات مشاوره بازاریابی و آموزش بازاریابی

  83 بازدید

  آموزش بازاریابی با چه هدفی صورت می گیرد؟ هدف از آموزش بازاریابی شناخت نیازها و خواسته های بازار هدف و در نهایت جلب رضایت مشتریان است. اگر بازاریابی کسب و کار خودتان را بدون آموزش در رابطه با آخرین روشها و روندها شروع نمایید احتمال اینکه با شکست روبرو شوید بسیار بالا خواهد بود. مشاوره بازاریابی چه کمکی به سازمان شما می کند؟ هنگام مشاوره بازاریابی با توجه به محصولات یا خدماتی که یک کسب و کار ارائه میدهد به صاحبان آن کسب و کار کمک میشود تا ابعاد گوناگون استراتژی های بازاریابی شان را طرح ریزی کنند.

 • معرفی کتاب فرهنگ واژگان برند

  61 بازدید

  این کتاب خلاق و آگاهی دهنده برای موفقیت و از میان برداشتن موانع درک واژگان فنی و اصطلاح های پیچیده ی دنیای برندینگ، برای افراد کارآزموده و همچنین تازه واردان صنعت یک ضرورت است. این کتاب را مطالعه کنید و اگر برایتان تاثیرگذار بود آن را به دوستان و علاقمندان به حوزه مدیریت، بازاریابی، فروش و کسب کار معرفی نمایید (http://www.ksykg.com/?p=5237).

 • معرفی کتاب لغزش برند

  121 بازدید

  تا به حال هیچ کتابی نتوانسته است چنین تعدادی از ایده ها را در کتابی به این کم حجمی بگنجاند. با استفاده از زبان بصری، نیومایر نخستین تئوری یکپارچه ی برندینگ را ارائه می کند؛ مجموعه ای متشکل از پنج قانون که به شرکت ها کمک می کند تا شکاف بین تئوری برند و عملیات اجرایی آن را پر کنند. کسانی که با برندینگ سر و کار داشته اند این کتاب را الهام بخش خواهند یافت و کسانی که می خواهند درک بهتری از برندینگ داشته باشند، به کمک این کتاب همه چیز را در خواهند یافت. این کتاب را مطالعه کنید و اگر تاثیرگذار بود آن را به دیگران

 • معرفی کتاب آداب معاشرت برای مدیران

  109 بازدید

  این کتاب دارای نکات ارزشمندی است که می‌تواند برای مدیران و مسئولان در تمامی بخش‌ها و تمامی کسانی که به نوعی خواستار تعامل سازنده و اثربخش با دیگران هستند، مفید واقع شود. شایان ذکر است که پس از تألیف و چاپ موفقیت آمیز کتاب «همانند یک پرنس و پرنسس باشیم!» در جهت تکمیل مبحث آداب معاشرت در فضای کار و اجتماع، کتابی متفاوت تحت عنوان «آداب معاشرت برای مدیران» ارائه شد که خلاء مطالعاتی آن به وضوح در جامعه حس می‌شد. در این کتاب تلاش شده از مطالب و منابع به روز و کاربردی استفاده شود. (www.ksykg.com/?p=11651)

 • معرفی کتاب فرهنگ واژگان روانشناسی صنعتی و سازمانی

  49 بازدید

  گسترش روزافزون دامنه علم روان‌شناسی و نفوذ آن در زمینه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی و صنعتی، هیئت و شکل جوامع را از لحاظ روابط افراد با یکدیگر به رنگ تازه‌ای درآورده است، تا جایی که می‌توان گفت بدون توجه به جنبه روانی مسایل نمی‌‌‌توان در حل صحیح و منطقی آن‌ها توفیق یافت. امروزه با توجه به پیشرفت و گسترش علم روانشناسی صنعتی و سازمانی نیاز به یک فرهنگ واژگان تخصصی برای رفع نیاز در این رشته تخصصی احساس می‌شود. در این کتاب سعی شده به صورت ساده و روان این خلاء مطالعاتی پر گردد. (www.ksykg.com/?p=9891)

 • معرفی کتاب تحلیل آمادگی صادرات (همراه با انواع چک لیست های ارزیابی)

  91 بازدید

  تهیه و مطالعه کتاب جامع “تحلیل آمادگی صادرات” نخستین گام شروع جهت صادرات می باشد. مطالعه این کتاب به تمامی صادرکنندگانی که در ابتدای راه ورود به بازارهای صادراتی هستند و حتی صادرکنندگان مجرب پیشنهاد می شود. رویکرد این کتاب، نگاهی عملی و کاملاً اجرایی دارد و تلاش شده تا راهنمایی برای افراد و شرکت­ های مختلف باشد که از این طریق بتوانند آمادگی صادرات خود را تحلیل و با نگرشی متفاوت به صادرات محصولات یا خدمات خود بپردازند. (www.ksykg.com/?p=7860)

 • معرفی کتاب ۲ جلدی بازاریابی سیستم اطلاعات جغرافیایی (ژئومارکتینگ)

  57 بازدید

  هسته اصلی ژئومارکتینگ، سیستم اطلاعات جغرافیایی است که می تواند مفهوم بازاریابی را تقویت کند و یا بطور کلی تغییر دهد. این سیستم کمک می کند که داده ها در سیستم بازاریابی با اضافه شدن مولفه مکان بصورت منظم و یکپارچه با سایر اطلاعات جغرافیایی ارتباط برقرار نماید و از قابلیت های وسیع، متنوع و قدرتمند جی آی اس در فرآیند برنامه ریزی و پیاده سازی بازاریابی استفاده نمود. جهت تهیه این کتاب می توانید با گروه کلید تماس بگیرید. (www.ksykg.com/?p=7879)

 • معرفی کتاب تالیفی در زمینه استراتژی های بازاریابی در دوران بهبود و رونق

  74 بازدید

  کتاب استراتژی های بازاریابی و فروش که توسط دکتر احمد روستا و کبری سبزعلی یمقانی تألیف شده است، با هدف کمک به شرکت­ ها برای عبور از دوران بهبود و رسیدن به دوران رونق می باشد. این کتاب ضمن ارائه مفاهیم نوین بازاریابی در دوران­ بهبود و رونق، راه کارها و چک لیست هایی را ارائه می­ کند تا شرکت ­ها بتوانند با توسل به آن از دوران بهبود، گذر نمایند و دوران رونق خود را مهیا سازند. (www.ksykg.com/?p=9895)

 • کارهایی که نباید در طراحی وب سایت انجام دهید.

  89 بازدید

  در این مجموعه ویدئو تمامی دستورالعمل ها، ترفندها و اصلاحات مورد نیاز برای طراحی وب سایت را در یک لیست جامع شامل 6 بخش مجزا و 69 نکته به شما نشان خواهیم داد. بخش پنجم این مجموعه مربوط به کارهایی که نباید در طراحی وب سایت انجام دهید، می باشد. (www.ksykg.com)

 • معرفی کتاب استراتژی بازاریابی و رفتار مصرف کننده

  86 بازدید

  تاثیرات رفتار مصرف کننده بر استراتژی های بازاریابی گامی فراتر از یک علم است و نوعی هنر به شمار می آید. این کتاب تلخیص و ترجمه ای از کتاب استراتژی بازاریابی و رفتار مصرف کننده جی. پل پیتر و جری سی. اولسون است. جذابیت این کتاب، دو زبانه بودن آن و آوردن قسمت های بسیار مهم این کتاب ثقیل و حجیم در کتابی با ابعاد کوچک به صورت موجز می باشد که خواننده در مدت زمانی کوتاه می تواند به دنیایی از مطالب جذاب و خواندنی در حوزه ی رفتار مصرف کننده و استراتژی بازاریابی دست یابد. (www.ksykg.com/?p=9120)