در حال بارگذاری
 • 106
  دنبال کننده
 • 39
  دنبال شونده
 • 94.9هزار
  بازدید

سرزمین ذهن زیبا

آموزش و معرفی جدیدترین بازی های فکری در ایران

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

آموزش و معرفی جدیدترین بازی های فکری در ایران

 • 106
  دنبال کننده
 • 39
  دنبال شونده
 • 94.9هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • بازی رومیزی Potion Explosion (معجون انفجاری)

  208 بازدید

  بازی فکری Potion Explosion در دسته بازی های فانتزی جای می گیرد. در این بازی خانوادگی شما در نقش کارآموزان یک کیمیاگر قرار دارید که می خواهید امتحانات پایان دوره خود را انجام داده و با موفقیت به پایان برسانید برای همین باید بتونید با محلول هایی که در اختیار دارید معجون هایی که از شما خواسته شده را درست کرده و نمره بگیرید. کارشناسان: کیومرث قنبری آذر و مرتضی آشوری کارگردان: مجید علی نژاد

 • آموزش بازی فکری PYLOS (پیلوس)

  368 بازدید

  آموزش بازی فکری Pylos با کیومرث قنبری آذر و مرتضی آشوری بازی فکری پیلوس یک بازی انتزاعی دو نفره است که جزء قدیمی ترین و پرفروش ترین محصولات شرکت فرانسوی ژیگامیک می باشد. در این بازی هر کدام از بازیکنان یک رنگ گوی را در اختیار می گیرند و باید سعی کنند تا با استراتژی صحیح کسی باشند که آخرین گوی را در بالاترین نقطه هرم این بازی بگذارند. کارگردان: مجید علی نژاد

 • معرفی بازی رومیزی Potion Explosion (معجون انفجاری)

  411 بازدید

  بازی فکری Potion Explotion یکی از متفاوت ترین بازی های رومیزی است که در آن بازیکنان در نقش کارآموزان جادوگری هستند که باید با به دست آوردن عناصر جادویی، معجون خود را درست کرده تا از مدرسه جادوگری فارق التحصیل بشوند. برای خرید این بازی جذاب با ما تماس بگیرید: 88728961

 • آموزش بازی فکری کشورگشا (Conqueror)

  585 بازدید

  بازی رومیزی کشورگشا یک بازی انتزاعی-خانوادگی است که در آن باید سعی کنید تا بتوانید قلمروهای بیشتری را از آن خود کرده و با یک استراتژی صحیح سرزمین های حریف را از آن خود کنید. در این بازی دو نفره شما می توانید قلعه بسازید. نیروهای خود را وارد زمین بازی کنید و از سرزمین خود دفاع کنید و در عین حال به سوی سرزمین های حریف خود یورش ببرید. بازی فکری کشورگشا یک بازی کاملا ایرانی است.

 • معرفی بازی کشورگشا (Conqueror)

  847 بازدید

  بازی فکری کشورگشا یک بازی انتزاعی-خانوادگی است که توسط یک طراح ایرانی ساخته و تولید شده است. در این بازی که با چهار شیوه مختلف می توان بازی کرد شما باید سعی کنید تا سرزمین های حریف خود را فتح کرده و برنده بازی باشید. در این فیلم شما با اجزاء و محتویات جعبه بازی آشنا خواهید شد.

 • آموزش بازی فکری Wazabi (وزبی)

  1,337 بازدید

  بازی رومیزی Wazabi یک بازی تاسی، کارتی است که از جمله بازی های پرفروش شرکت فرانسوی Gigamic می باشد. در این بازی جذاب هر بازیکن 4 تاس در اختیار دارد که باید سعی کند به وسیله علائم روی تاس ها و یا کارت هایی که در دست دارد زودتر از سایر بازیکنان از شر تاس های خود خلاص شود. ای بازی برای 2 تا 6 بازیکن بالای 8 سال طراحی شده است.

 • آموزش بازی رومیزی QueenDomino (کوئین دومینو)

  1,199 بازدید

  بازی کوئین دومینو بعد از موفقیت بازی جذاب Kingdomino طراحی و منتشر شد. در این بازی جذاب همانند بازی کینگ دومینو بازیکنان با انتخاب درست کاشی ها باید سرزمین خود را گسترش دهند. اما آنچه که Queendomino را متفاوت می کند اضافه شدن شهرسازی و ساختمان سازی است. شما باید در سرزمین خود تایل های شهر را اضافه کنید وبر روی آن ساختمان بسازید. سپس شوالیه های خود را به سرزمین هایتان روانه کنید تا مالیات اخذ کنند.

 • آموزش بازی فکری Panic Lab

  975 بازدید

  بازی واکنشی پنیک لب یکی دیگر از بازی های مهیج شرکت فرانسوی Gigamic است. در این بازی جذاب هر بار یکی از تک سلولی ها از آزمایشگاه می گریزد و ما باید با سرعت تمام این تک سلولی ها را پیدا کنیم. این بازی یکی از پرفروش ترین بازی های کمپانی ژیگامیک می باشد که عرضه آن در ایران برعهده شرکت سرزمین ذهن زیبا می باشد.

 • آموزش بازی فکری Quarto (کوارتو)

  757 بازدید

  بازی فکری Quarto (کوارتو) یکی دیگر از سری بازی های انتزاعی و چوبی کمپانی Gigamic فرانسه است. در این بازی دو نفره شما باید یک دوز چهارتایی انجام بدهید. با این تفاوت که شما حق برداشتن مهره ندارید بلکه حریفتان به شما می گوید باید از چه مهره ای استفاده کنید. در واقع یک دوز بسیار پیشرفته است زیرا شما باید چندین حالت مختلف پیروزی را همیشه مد نظر قرار بدهید.

 • معرفی بازی فکری Photosynthesis (فتوسنتز)

  365 بازدید

  بازی رومیزی Photosynthesis شاهکار دیگری است از کمپانی Blue Orange فرانسه. در این بازی گونه های مختلف درختان، برای رشد و بذرافشانی در جنگل هزار رنگ، با یکدیگر رقابت می کنند. برای رشد و بالندگی بیشتر درختان آنها باید نور بیشتری را جذب کنند و بعد از آنکه رشد کردند بر سر درختان کوچک تر سایه بیفکنند...

 • معرفی بازی رومیزی QueenDomino

  399 بازدید

  بازی کویین دومینو در ادامه بازی موفق و پرفروش کینگ دومینو توسط کمپانی Blue Orange منتشر شده است. در این بازی شما باید سعی کنید با برنامه درست بهترین و غنی ترین سرزمین ها را انتخاب کنید و قلمرو خود راگسترش دهید. شوالیه های خود را به سرزمین هایتان بفرستید و مالیات جمع کنید تا بتوانید هزینه لشگرکشی های خود را بپردازید...

 • International TableTop Day یا روز جهانی بازی های رومیزی

  352 بازدید

  هر ساله علاقه مندان به بازی های رومیزی در یک روز دور هم جمع می شوند تا در کنار هم بازی کنند و تجاربشان از بازی های جدید را در اختیار هم بگذارند. ما هم امسال در کنار سایت سیاره بازی و گروه نینجادایس در دو کافه این رویداد را برگزار کردیم و حال می تونید شما هم گزارش مفصل ما از این رویداد رو مشاهده کنید.

 • آموزش بازی king of New york (پادشاه نیویورک)

  1,344 بازدید

  بازی رومیزی King of New york در ادامه بازی جذاب و موفق King of tokyo توسط ریچارد گارفیلد طراحی شده است. هیولاها بعد از فتح توکیو به سراغ نیویورک آمده اند تا بر سر این شهر به مجادله بپردازند اما در نیویورک معادلات کمی پیچیده تر شده است. یک بردگیم جذاب برای 2 تا 6 نفر بازیکن اهل ریسک.

 • آموزش بازی King of tokyo (پادشاه توکیو)

  1,162 بازدید

  بازی King of Tokyo یک بردگیم هیجان انگیز از ریچارد گارفیلد است.در این بازی، بازیکنان در نفش هیولاهایی هستند که به شهر توکیو حمله کرده اند.ولی چند هیولا در یک توکیو نمی گنجند و باید تمام هیولاها از شهر خارج بشوند و فقط یک هیولا باقی بماند.شما برای این کار به وسیله تاس به هم حمله میکنید وبا یک استراتژی خوب تمام هیولاها را از توکیو دور می کنید این بازی برای 2 تا 6 نفر بازیکن بالای 8 سال طراحی شده است

 • آموزش بازی Hive (کندو)

  1,307 بازدید

  بازی فکری Hive یکی از متفاوت ترین بازی های انتزاعی در جهان بازی های رومیزی است. این بازی که به شطرنج حشرات معروف است با استفاده از مهره هایی که هر کدام قدرت یک حشره را دارا می باشند بازی می شود. در این بازی شما باید سعی کنید تا زنبور ملکه حریف را به وسیله مهره های خود و حتی مهره های حریف محاصره کنید. این بردگیم برای 2 بازیکن بالای 9 سال طراحی شده ولی بازی کردن آن برای همه توصیه می شود.

 • آموزش بازی وودو مانیا (VooDoo Mania)

  1,522 بازدید

  بازی کارتی Voodoo mania یک بازی عکس العملی است برای 2 تا 6 بازیکن. در این بازی شما با 5 شکل و 5 رنگ مواجه هستید. در هر کارت یک شکل و رنگ غایب هستید که شما باید در کارت هایی که در دست دارید آن شکل و رنگ غایب را پیدا کنید و بر روی آن کارت بگذارید...

 • آموزش بازی Oceanos

  894 بازدید

  در بردگیم Oceanos شما به اعماق اقیانوس ها سفر خواهید کرد تا موجودات دریایی را شکار کنید و گنج های پنهان شده در اعماق اقیانوس ها را پیدا کنید. بازی اوکیانوس توسط آنتوان باوزا، طراح و خالق بازی های مشهوری چون 7wonder و Time story طراحی شده است. این بازی مناسب بازی برای 2 تا 5 نفر بازیکن بالای 8 سال است.

 • آموزش بازی Quoridor

  2,178 بازدید

  بازی فکری کوریدور یکی از پرطرفدارترین بازی های رومیزی در ایران است. این بازی مناسب بازی برای 2 یا 4 نفر می باشد. در بازی رومیزی Quoridor شما به وسیله دیوارهای که در اختیار دارید باید راه حریف خود را ببندید یا یک راهروری امن برای رسیدن به پیروزی برای خود بسازید.

 • آموزش بازی LYNGK (لینک)

  581 بازدید

  بازی رومیزی LYNGK جدیدترین طراحی کریس بورم است. بازی لینک در سال 2017 روانه بازار شد و توانست در مدت کوتاهی خود را به لیست ده بازی اول از مجموعه بازی های انتزاعی برساند. در این بازی دو نفره شما 6 مهره به رنگ های متفاوت دارید و باید سعی کنید ستون هایی با پنج مهره با پنج رنگ متفاوت بسازید. بردگیم LYNGK برای بازیکنان بالای 12 سال طراحی شده است.

 • آموزش بازی Dr Microbe

  507 بازدید

  آموزش بازی دکتر میکروب یک بازی مهیج برای 2 تا 4 بازیکن باهوش 8 سال به بالا. این بازی از مجموعه بازی های دکتری کمپانی بلو اورنج فرانسه است. در این بازی شما دستیاران دکتر میکروب هستید که باید با لوازمی که در دست دارید فرمول های پیچیده دکتر را حل کنید. هر کسی زودتر بتواند 5 فرمول را حل کند برنده بازی است.

 • آموزش کوتاه بازی Go Go Gelato

  365 بازدید

  در این بازی مهیج شما باید مثل یه بستنی فروش حرفه ای اسکوپ های بستنی رو طوری طبق سفارشی که به شما داده شده و زودتر از دیگران بچنید. هر کی زودتر بتونه پنج تا سفارش رو آماده کنه برنده بازی می شه. یک بازی جذاب برای 2 تا 4 بازیکن بالای 6 سال زمان بازی: 15 دقیقه

 • آموزش بازی DVONN (دوون)

  1,106 بازدید

  بازی رومیزی DVONN یکی دیگر از سری بازی های انتزاعی GIPF Project است. بازی فکری دوون با قوانین بسیار ساده جزو جذاب ترین بازی های Abstract است که در رده بندی بازی های انتزاعی توانسته است رتبه 6 را از سایت معتبر BGG از آن خود بکند. این بازی برای دو نفر بازیکن 9 سال به بالا توسط کریس بورم طراحی شده است.

 • کافه بازی گردی - مجموعه بردلند

  706 بازدید

  در قسمت دوم کافه بازی گردی ما سری زدیم به مجموعه بازی های فکری بردلند این مجموعه واقع در سعادت آباد-خیابان سرو غربی-خیابان بخشایش-خیابان بهار1-پلاک 10 یک مجموعه تازه تاسیس با بازی های بسیار متنوع است. همچنین در حال ساخت یک اتاق فرار است و یک سوپرایز ویژه برای علاقه مندان به اسکیپ روم. شما هم اگر می خواهید کافه بازیتون رو معرفی کنید با شماره 88728961 با ما تماس بگیرید.

 • کافه بازی گردی-مرکز بازی های فکری

  1,103 بازدید

  اولین قسمت از سری مجموعه کافه بازی گردی رو با «مرکز بازی های فکری» یا Brain game center شروع کردیم. این کافه واقع در میدان تجریش-خیابان غلام جعفری-بالاتر از پاساژ تندیس-جنب هایپرمی این مرکز علاوه بر تعداد زیادی بردگیم جذاب وخوراکی های خوشمره، 8 تا اسکیپ روم باحال هم داشت که می تونید توی این ویدئو مشاهده کنید. شما هم اگه می خواهید کافه بازیتون رو معرفی کنید با ما تماس بگیرید: 021-88728961-2

 • آموزش بازی Cottage garden

  1,187 بازدید

  بردگیم کاتیج گاردن یا کلبه باغ در ادامه بازی رومیزی درخشان Patchwork طراحی شده است. در بازی رومیزی Cottage garden شما در نقش باغبانانی هستید که هر دور بازی به باغ گل می روید و گل مناسب باغ خود را خریداری می کنید و بعد آن را در باغچه خود می کارید. این بازی جذاب برای 1 تا 4 بازیکن طراحی شده است.

 • آموزش بازی فکری Zertz

  1,798 بازدید

  بازی رومیزی زرتز یکی دیگر از مجموعه بازی های انتزاعی GIPF Project است که رتبه 12 بازی های Abstract را از سایت Boardgamegeek به خود اختصاص داده است. در این بازی دو نفره شما علاوه بر مدیریت مهره ها باید صفحه بازی را هم کنترل کنید. چون همواره با ورود هر مهره ای به صفحه بازی صفحه شما کوچکتر می شود.

 • آموزش بازی Codenames

  1,639 بازدید

  آموزش بازی رومیزی کدنیمز. دو گروه از جاسوسان در مقابل هم قرار گرفته اند. حالا رؤسای جاسوسان سعی در تماس با مأموران خود دارند. هر ابرجاسوسی که زودتر با تمام مأموران خود تماس بگیرد برنده بازی خواهد شد. فقط حواستون به شهروندان بی گناه و قاتل بی رحم باشه... یک بازی برای 2 تا 8 نفر بالای 14 سال

 • آموزش کوتاه بازی Kanagawa

  449 بازدید

  بازی رومیزی کاناگاوا از متفاوت ترین بازی های کمپانی iello می باشد. شما در این بازی در نقش یکی از شاگردان استاد بزرگ نقاشی ژاپن، هوکوسای هستید که سعی در خلق بهترین منظره را دارید تا از همکلاسی های خود پیش بگیرید. این بازی برای 2 تا 4 نفر طراحی شده است.

 • آموزش بازی فکری Yinsh

  1,682 بازدید

  بازی رومیزی یینش از سری بازی های Gipf project است که از بهترین بازی های انتزاعی یا Abstract می باشد. این بازی رتبه دوم بازی های انتزاعی را در سایت Boardgamegeek.com را دارد. این بازی دو نفره برای 9سال با بالا مناسب است.

 • آموزش بازی Tzaar

  1,033 بازدید

  بازی تزار یا زار از مجموعه بازی های Gifp Project از شاخص ترین بازی ها در سبک انتزاعی است. در این بازی رومیزی Abstract شما باید برای پیروزی یک استراتژی مشخص داشته باشید و حرکت هایتان دقیق و حساب شده باشد. یک بازی دو نفره برای 13 سال به بالا

 • آموزش بازی Istanbul

  2,414 بازدید

  آموزش بازی استانبول برای یک رقابت سنگین در بازار استانبول آماده بشید. تجار استانبول برای بالا کشیدن خودشون هیچ موقعیتی رو از دست نمیدن. پس باید با تمام امکانات در بازار شلوغ و پرهیاهوی استانبول حاضر بشید. یک بازی رومیزی برای 2 تا 5 نفر 10 سال به بالا

 • آموزش بازی Agricola Family(اگریکولا فامیلی)

  1,304 بازدید

  بازی اگریکولا فامیلی همانند اگریکولا نسخه اصلی است. با این تفاوت که شما می تونین این بازی رو با کسانی که بازیکن حرفه ای نیستند نیز بازی کنید. در این بازی شما در نقش یک کشاورز هستید که در یک خانه روستایی با همسرتون زندگی می کنیدو شما باید سعی کنید که زمین هاتون رو افزایش بدید تا بتونید محصولات بیشتری رو تولید کنید.