در حال بارگذاری
 • 26
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 22.9هزار
  بازدید

لرنیتو

لرنیتو یک آزمون ساز هوشمند و ساده ی تحت وب برای معلم ها و دانش آموزان است که با کمک یک بانک سوال بزرگ و واقعی و یک شبکه ی آموزشی کمک می کند راحت تر، باحال تر و بهتر یاد بگیریم و یاد بدهیم.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

لرنیتو یک آزمون ساز هوشمند و ساده ی تحت وب برای معلم ها و دانش آموزان است که با کمک یک بانک سوال بزرگ و واقعی و یک شبکه ی آموزشی کمک می کند راحت تر، باحال تر و بهتر یاد بگیریم و یاد بدهیم.

 • 26
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 22.9هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • یادگیری تلفیقی چیست؟

  73 بازدید

  یکی دیگر از مفاهیم جدید آموزش در این سال ها که ممکن است خیلی پیچیده به نظر برسد مفهوم «یادگیری تلفیقی» است. در در #ویدئوی_عصر_جمعه این هفته می بینیم یادگیری تلفیقی مفهومی ساده است و شما به راحتی می توانید در کلاس تان آن را پیاده کنید.

 • چطور از کد تخفیف هنگام خرید اشتراک لرنتیو استفاده کنم؟

  56 بازدید

  می خواین بدونین که اگه یه کد تخفیف لرنیتو داشتید چطور می تونید موقع خرید اشتراک لرنیتو ازش استفاده کنید؟ این ویدیو رو نگاه کنید.

 • 3 شگرد برای شخصی سازی یادگیری

  134 بازدید

  شخصی سازی آموزش شاید عنوان سخت و عجیب غریبی به چشم بیاید. اما در عمل خیلی راحت تر از چیزی که فکر کنید می توانید عملیش کنید. در #ویدئوی_عصر_جمعه این هفته می خواهیم 3 روش خیلی ساده برای شخصی سازی کردن آموزش را با شما به اشتراک بگذاریم.

 • وضعیت آموزش در ایران نگران کننده است

  505 بازدید

  یازدهم تیر ماه 1397 در محل سالن همایش های شرکت توسعه و فناوری آوید اروند همایش هم اندیشی و ارتقای دانش ریاضی با حضور اساتید برتر و معلمان ریاضی سراسر کشور به منظور بررسی و تحلیل کتاب های جدید ریاضی برگزار شد. در این مصاحبه نظر استاد محمود نصیری، را درباره ی «همایش» و «لرنیتو» پرسیده ایم. لرنیتو حامی آموزش نوین در ایران

 • لرنیتو نرم افزاری بی رقیب از نظر معلمان

  152 بازدید

  یازدهم تیر ماه 1397 در محل سالن همایش های شرکت توسعه و فناوری آوید اروند همایش هم اندیشی و ارتقای دانش ریاضی با حضور اساتید برتر و معلمان ریاضی سراسر کشور به منظور بررسی و تحلیل کتاب های جدید ریاضی برگزار شد. در این مصاحبه نظر سرکار خانم نرگس کارگر را درباره ی «همایش» و «لرنیتو» پرسیدیم. لرنیتو حامی آموزش نوین در ایران

 • کیفیت آموزش باید هدف اصلی باشد

  65 بازدید

  یازدهم تیر ماه 1397 در محل سالن همایش های شرکت توسعه و فناوری آوید اروند همایش هم اندیشی و ارتقای دانش ریاضی با حضور اساتید برتر و معلمان ریاضی سراسر کشور به منظور بررسی و تحلیل کتاب های جدید ریاضی برگزار شد. در این مصاحبه نظر استاد محمد گودرزی را درباره ی «همایش» و «لرنیتو» جویا شدیم. لرنیتو حامی آموزش نوین در ایران

 • لرنیتو به تدریس و مشاوره ی من کمک می کند

  52 بازدید

  یازدهم تیر ماه 1397 در محل سالن همایش های شرکت توسعه و فناوری آوید اروند همایش هم اندیشی و ارتقای دانش ریاضی با حضور اساتید برتر و معلمان ریاضی سراسر کشور به منظور بررسی و تحلیل کتاب های جدید ریاضی برگزار شد. در این مصاحبه نظر استاد عباس حسینی، را درباره ی «همایش» و «لرنیتو» پرسیده ایم. لرنیتو حامی آموزش نوین در ایران

 • همایش هم اندیشی و ارتقای دانش ریاضی

  307 بازدید

  یازدهم تیر ماه 1397 در محل سالن همایش های شرکت توسعه و فناوری آوید اروند همایش هم اندیشی و ارتقای دانش ریاضی با حضور اساتید برتر و معلمان ریاضی سراسر کشور به منظور بررسی و تحلیل کتاب های جدید ریاضی برگزار شد. در این همایش استاد نصیری، اجلالی، حسینی، کارگر، دارابی، گودرزی و دارایی کتب ریاضی را بررسی و به سوالات دبیران محترم پاسخ دادند. لرنیتو حامی آموزش نوین در ایران

 • لرنیتو از نگاه شما ...

  266 بازدید

  نمایشگاه کتاب امسال فرصت خیلی خوبی بود تا شما را از نزدیک ببینیم و با هم درباره ی لرنیتو صحبت کنیم. دغدغه هایتان را بشنویم و از پیشنهادهای تان استفاده کنیم. این گزارش بخش کوچکی از لطف و محبت زیاد شما و نظرات و انتقادات ارزشمندتان است. ما با این امید که لرنیتو هر روز بیشتر از قبل چیزی بشود که شما می خواهید تلاش می کنیم.

 • آموزش در قرن بیست و یکم

  184 بازدید

  تقریباً همه چیز زندگی ما در قرن بیست و یکم تغییر کرده است. مهم تر از همه نظام اقتصادی مان. ولی بدون تغییر و اصلاح نظام آموزشی ما برای زندگی بهتر در این دنیای جدید آماده نخواهیم شد. در این ویدئو با بعضی نوآوری ها در نظام آموزشی دانمارک، کره جنوبی، استرالیا و آمریکا آشنا شوید.

 • چطور در لرنیتو مجموعه سوال بسازیم؟

  339 بازدید

  می خواین بدونین بعد از پیدا کردن سوالا کجا می تونین برای خودتون نگه شون دارین؟

 • یازده روز با لرنیتویی ها در نمایشگاه کتاب تهران

  175 بازدید

  در روزهای نمایشگاه کتاب با خیلی از کاربران قدیمی لرنیتو و خیلی از کسانی که تازه با ما آشنا شدند، ملاقات کردیم. این گزارش تصویری بخشی از اتفاقاتی است که در این چند روز افتاد. از همان روز اول که غرفه لرنیتو را ساختیم تا انتهای نمایشگاه.

 • از درسا چه خبر؟

  826 بازدید

  میدونیم درسا سخته، میدونیم کتابا گرونن، میدونیم تست زدن کاره پر دردسریه، برای همین لرنیتو رو درست کردیم که هم راحته، هم کم خرجه و هم تست و سوال و امتحان رو ساده و باحال کرده. اینم آدرس سایتمون: www.lernito.com

 • چطور گروه بسازیم؟

  131 بازدید

  می خواین یه سوال یا یه مجموعه سوال رو برای دوستا یا دانش آموزاتون بفرستین؟ لرنیتو این امکان رو به شما می ده که گروه بسازین.

 • چطور از دستیار لرنیتو استفاده کنیم؟

  343 بازدید

  می خواین بدونین اگه وسط کار با لرنیتو سوالی داشتید، باید چیکار کنین؟ دستیار لرنیتو همیشه کنار شماست.

 • چطور در بانک سوال لرنیتو بر اساس منابع جستجو کنیم؟

  585 بازدید

  اگر می خواهید در لرنیتو براساس منابع درسی مثل کنکور سراسری، آزمون های آزمایشی و سوالات تالیفی جستجو کنید این ویدئو به شما کمک می کند.

 • جستجو در بانک سوال بر اساس پایه، رشته و کتاب درسی

  298 بازدید

  اگر می خواهید در لرنیتو براساس پایه، رشته و کتاب درسی تان جستجو کنید و به سوالاتی که می خواهید برسید، این ویدئو به شما کمک می کند.

 • دانش آموزها فرق می کنند؛ مدل یادگیری شان هم همینطور

  180 بازدید

  معلم می تواند یک مطلب را برای همه ی دانش آموزان کلاس به یک شکل درس بدهد. ولی این فقط یکی از راه های متنوع آموزش است. در #ویدئوی_عصر_جمعه این هفته با رویکرد #شخصی_سازی_یادگیری برای تامین نیازهای همه ی دانش آموزان آشنا می شویم.

 • چطور برای کاربران لرنیتو درخواست دوستی بفرستیم؟

  593 بازدید

  اگر می خواهید برای کاربران لرنیتو درخواست دوستی بفرستید و آن ها را به فهرست دوستان تان اضافه کنید، این ویدئو به شما کمک می کند.

 • چطور کسی را به لرنیتو دعوت کنیم؟

  245 بازدید

  اگر می خواهید کسی را به لرنیتو دعوت کنید این ویدیو به شما کمک می کند.

 • به روزرسانی لرنیتو

  285 بازدید

  توضیح به روزرسانی های لرنیتو تا پایان پاییز 96

 • یادگیری دانش آموز محور برای قرن 21

  185 بازدید

  قرن هاست که شیوه ی آموزش ثابت مانده و در تخته، میز، کلاس، امتحان و تکلیف خلاصه می شود. اما دنیا تغییر می کند و این یعنی برای موفقیت به راه های جدیدی نیاز هست و به همین خاطر مدل یادگیری هم باید تغییر کند. در این ویدئو با یادگیری دانش آموز به عنوان مدل مناسب برای یادگیری در قرن 21 آشنا می شویم.

 • هر دانش آموز یک معلم؛ این یک آرزو نیست!

  350 بازدید

  شما هم آرزو داشتید روزی می رسید که هر دانش آموز یک معلم خاص داشت؟ در #ویدئوی_عصر_این_جمعه می ببینید که آرزوی #یادگیری_دانش_آموز_محور با تکنولوژی و روش #یادگیری_ترکیبی واقعیت پیدا کرده است.

 • به جای زیاد درس خواندن هوشمندانه درس بخوانیم

  4,456 بازدید

  ثبات در روش مطالعه خوب است؟ در #ویدئوی_عصر_این_جمعه این باور سنتی و رایج درباره ی درس خواندن را به چالش می کشیم و نتایج جالب یک تحقیق علمی درباره ی شیوه های مطالعه را می بینیم.

 • چرا ما عاشق یادگیری ترکیبی هستیم؟

  330 بازدید

  ❓چرا یادگیری ترکیبی؟ #یادگیری _ترکیبی یا تلفیقی (blended learning) یعنی استفاده ی همزمان از مزیت های آموزش سنتی و آموزش آنلاین. یعنی کسی نمی تواند جای معلم ها و مشاورها را بگیرد اما نباید از ظرفیت های تکنولوژی هم چشم پوشی کند. در #ویدئوی_عصر_این_جمعه 6 دلیل برتری آموزش ترکیبی بر سایر رویکردها را می بینیم.

 • 9 تکنیک علمی برای مطالعه بهتر

  1,561 بازدید

  روش ها و تکنیک های مختلف و متنوعی برای مطالعه وجود دارد. اما کدام شان از نظر علمی بررسی و اثبات شده است؟ در #ویدئوی_عصر_این_جمعه 9 تکنیک علمی را برای مطالعه بهتر و کارآمدتر به شما نشان میدهیم. شما هم اگر روش خوبی برای مطالعه دارید بنویسید تا همه استفاده کنیم. یادتون نره #امسال_میتونه_آسون_و_باحال_باشه :)

 • فیلم آموزشی برگزاری و تصحیح امتحان در لرنیتو

  423 بازدید

  ❓نمی دانید چطور با لرنیتو آزمون بگیرید؟ نگران نباشید. این جا خیلی ساده مراحل برگزاری یک آزمون را توضیح داده ایم. فیلم را ببینید و اگر بازهم سوالی بود با بچه های پشتیبانی لرنیتو تماس بگیرید. http://lernito.com/FAQ.html

 • طراحی، برگزاری و تصحیح آزمون مثل آب خوردن

  1,858 بازدید

  امتحان گرفتن مثل امتحان دادن سخت است. طراحی سوال، تایپ و پرینت و تصحیح برگه ها و... لرنیتو همه این ها را مثل آب خوردن کرده. کافی ست سوال هایی رکه می خواهید از بانک سوال انتخاب کنید، دانش آموزانی که قرار است ازشان آزمون بگیرید مشخص کنید و بعد از گرفتن آزمون، تصویر پاسخ برگ را با گوشی یا اسکنر بفرستید. بعدش نتایج توی حساب دانش آموزان شماست. به همین راحتی. تجربه ی لرنیتو مجانیست: www.lernito.com

 • نظر مارک زاکربرگ درباره اهمیت شخصی سازی آموزش

  510 بازدید

  ما از این به بعد هر جمعه یک ویدئوی کوتاه درباره ی آینده ی آموزش، تکنیک های یادگیری و روش های جدید تدریس منتشر می کنیم. #ویدئوی_عصر_این_جمعه نظر مارک زاکربرگ موسس و مدیرعامل فیس بوک درباره ی شخصی سازی آموزش است. زاکربرگ معتقد است اگر به بچه ها فرصت بدهیم براساس استعدادها و علایق خودشان یاد بگیرند به سرعت به دنیایی دست پیدا خواهیم کرد که که در آن مردم چندصد برار بیشتر می آموزند و تجربه می کنند.

 • افزایش کارایی و بازدهی با تکنیک پومودورو

  118 بازدید

  این بار با #با_رسم_شکل می خواهیم نشان بدهیم چطور با تکنیک #پومودورو کارایی تان را بیشتر کنید و بازدهی بیشتری داشته باشید. نشان پومودورو یک گوجه فرنگی قرمز رنگ حسابی است

 • 12 ترفند برای افزایش انگیزه

  1,289 بازدید

  [ Video ] سلام این بار با #با_رسم_شکل می خواهیم 12تا ترفند برای افزایش #انگیزه را نشان تان بدهیم. با انگیزه باشید و لرنیتو را به دوستا ن تان معرفی کنید :) @lernito

 • رازهای مطالعه ی موفق و کارآمد

  435 بازدید

  این بار با #با_رسم_شکل می خواهیم رازهای #مطالعه موفق و کارآمد را به شما نشان بدهیم. #سال_تحصیلی از فردا شروع می شود و ما هم خود مان را آماده کردیم که شیش دانگ هوای شما را داشته باشیم. پس بقیه ی بچه ها را خبر کنید :)