در حال بارگذاری
 • 28
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 28.3هزار
  بازدید

لرنیتو

لرنیتو یک آزمون ساز هوشمند و ساده ی تحت وب برای معلم ها و دانش آموزان است که با کمک یک بانک سوال بزرگ و واقعی و یک شبکه ی آموزشی کمک می کند راحت تر، باحال تر و بهتر یاد بگیریم و یاد بدهیم.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

لرنیتو یک آزمون ساز هوشمند و ساده ی تحت وب برای معلم ها و دانش آموزان است که با کمک یک بانک سوال بزرگ و واقعی و یک شبکه ی آموزشی کمک می کند راحت تر، باحال تر و بهتر یاد بگیریم و یاد بدهیم.

 • 28
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 28.3هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • چطور به دانش آموزان ردیف آخر کلاس کمک کنیم؟

  767 بازدید

  همه ی معلم ها در سال های تدریس شان با دانش آموزان به اصطلاح «ردیف آخری» مواجه بوده اند. دانش آموزانی که کمتر درس می خوانند، بیشتر حواس پرت اند و همیشه برای یک معلم مشغولیت ذهنی می آورند. در #ویدئوی_عصر_جمعه این هفته می خواهیم ببینیم شخصی سازی یادگیری برای حل این مشکل چه کمکی به معلم ها می کند.

 • یادگیری تلفیقی چیست؟

  167 بازدید

  یکی دیگر از مفاهیم جدید آموزش در این سال ها که ممکن است خیلی پیچیده به نظر برسد مفهوم «یادگیری تلفیقی» است. در در #ویدئوی_عصر_جمعه این هفته می بینیم یادگیری تلفیقی مفهومی ساده است و شما به راحتی می توانید در کلاس تان آن را پیاده کنید.

 • چطور از کد تخفیف هنگام خرید اشتراک لرنتیو استفاده کنم؟

  170 بازدید

  می خواین بدونین که اگه یه کد تخفیف لرنیتو داشتید چطور می تونید موقع خرید اشتراک لرنیتو ازش استفاده کنید؟ این ویدیو رو نگاه کنید.

 • 3 شگرد برای شخصی سازی یادگیری

  235 بازدید

  شخصی سازی آموزش شاید عنوان سخت و عجیب غریبی به چشم بیاید. اما در عمل خیلی راحت تر از چیزی که فکر کنید می توانید عملیش کنید. در #ویدئوی_عصر_جمعه این هفته می خواهیم 3 روش خیلی ساده برای شخصی سازی کردن آموزش را با شما به اشتراک بگذاریم.

 • وضعیت آموزش در ایران نگران کننده است

  563 بازدید

  یازدهم تیر ماه 1397 در محل سالن همایش های شرکت توسعه و فناوری آوید اروند همایش هم اندیشی و ارتقای دانش ریاضی با حضور اساتید برتر و معلمان ریاضی سراسر کشور به منظور بررسی و تحلیل کتاب های جدید ریاضی برگزار شد. در این مصاحبه نظر استاد محمود نصیری، را درباره ی «همایش» و «لرنیتو» پرسیده ایم. لرنیتو حامی آموزش نوین در ایران

 • لرنیتو نرم افزاری بی رقیب از نظر معلمان

  298 بازدید

  یازدهم تیر ماه 1397 در محل سالن همایش های شرکت توسعه و فناوری آوید اروند همایش هم اندیشی و ارتقای دانش ریاضی با حضور اساتید برتر و معلمان ریاضی سراسر کشور به منظور بررسی و تحلیل کتاب های جدید ریاضی برگزار شد. در این مصاحبه نظر سرکار خانم نرگس کارگر را درباره ی «همایش» و «لرنیتو» پرسیدیم. لرنیتو حامی آموزش نوین در ایران

 • کیفیت آموزش باید هدف اصلی باشد

  104 بازدید

  یازدهم تیر ماه 1397 در محل سالن همایش های شرکت توسعه و فناوری آوید اروند همایش هم اندیشی و ارتقای دانش ریاضی با حضور اساتید برتر و معلمان ریاضی سراسر کشور به منظور بررسی و تحلیل کتاب های جدید ریاضی برگزار شد. در این مصاحبه نظر استاد محمد گودرزی را درباره ی «همایش» و «لرنیتو» جویا شدیم. لرنیتو حامی آموزش نوین در ایران

 • لرنیتو به تدریس و مشاوره ی من کمک می کند

  66 بازدید

  یازدهم تیر ماه 1397 در محل سالن همایش های شرکت توسعه و فناوری آوید اروند همایش هم اندیشی و ارتقای دانش ریاضی با حضور اساتید برتر و معلمان ریاضی سراسر کشور به منظور بررسی و تحلیل کتاب های جدید ریاضی برگزار شد. در این مصاحبه نظر استاد عباس حسینی، را درباره ی «همایش» و «لرنیتو» پرسیده ایم. لرنیتو حامی آموزش نوین در ایران

 • همایش هم اندیشی و ارتقای دانش ریاضی

  336 بازدید

  یازدهم تیر ماه 1397 در محل سالن همایش های شرکت توسعه و فناوری آوید اروند همایش هم اندیشی و ارتقای دانش ریاضی با حضور اساتید برتر و معلمان ریاضی سراسر کشور به منظور بررسی و تحلیل کتاب های جدید ریاضی برگزار شد. در این همایش استاد نصیری، اجلالی، حسینی، کارگر، دارابی، گودرزی و دارایی کتب ریاضی را بررسی و به سوالات دبیران محترم پاسخ دادند. لرنیتو حامی آموزش نوین در ایران

 • لرنیتو از نگاه شما ...

  292 بازدید

  نمایشگاه کتاب امسال فرصت خیلی خوبی بود تا شما را از نزدیک ببینیم و با هم درباره ی لرنیتو صحبت کنیم. دغدغه هایتان را بشنویم و از پیشنهادهای تان استفاده کنیم. این گزارش بخش کوچکی از لطف و محبت زیاد شما و نظرات و انتقادات ارزشمندتان است. ما با این امید که لرنیتو هر روز بیشتر از قبل چیزی بشود که شما می خواهید تلاش می کنیم.

 • آموزش در قرن بیست و یکم

  286 بازدید

  تقریباً همه چیز زندگی ما در قرن بیست و یکم تغییر کرده است. مهم تر از همه نظام اقتصادی مان. ولی بدون تغییر و اصلاح نظام آموزشی ما برای زندگی بهتر در این دنیای جدید آماده نخواهیم شد. در این ویدئو با بعضی نوآوری ها در نظام آموزشی دانمارک، کره جنوبی، استرالیا و آمریکا آشنا شوید.

 • چطور در لرنیتو مجموعه سوال بسازیم؟

  568 بازدید

  می خواین بدونین بعد از پیدا کردن سوالا کجا می تونین برای خودتون نگه شون دارین؟

 • یازده روز با لرنیتویی ها در نمایشگاه کتاب تهران

  188 بازدید

  در روزهای نمایشگاه کتاب با خیلی از کاربران قدیمی لرنیتو و خیلی از کسانی که تازه با ما آشنا شدند، ملاقات کردیم. این گزارش تصویری بخشی از اتفاقاتی است که در این چند روز افتاد. از همان روز اول که غرفه لرنیتو را ساختیم تا انتهای نمایشگاه.

 • از درسا چه خبر؟

  923 بازدید

  میدونیم درسا سخته، میدونیم کتابا گرونن، میدونیم تست زدن کاره پر دردسریه، برای همین لرنیتو رو درست کردیم که هم راحته، هم کم خرجه و هم تست و سوال و امتحان رو ساده و باحال کرده. اینم آدرس سایتمون: www.lernito.com

 • چطور گروه بسازیم؟

  185 بازدید

  می خواین یه سوال یا یه مجموعه سوال رو برای دوستا یا دانش آموزاتون بفرستین؟ لرنیتو این امکان رو به شما می ده که گروه بسازین.

 • چطور از دستیار لرنیتو استفاده کنیم؟

  441 بازدید

  می خواین بدونین اگه وسط کار با لرنیتو سوالی داشتید، باید چیکار کنین؟ دستیار لرنیتو همیشه کنار شماست.

 • چطور در بانک سوال لرنیتو بر اساس منابع جستجو کنیم؟

  933 بازدید

  اگر می خواهید در لرنیتو براساس منابع درسی مثل کنکور سراسری، آزمون های آزمایشی و سوالات تالیفی جستجو کنید این ویدئو به شما کمک می کند.

 • جستجو در بانک سوال بر اساس پایه، رشته و کتاب درسی

  449 بازدید

  اگر می خواهید در لرنیتو براساس پایه، رشته و کتاب درسی تان جستجو کنید و به سوالاتی که می خواهید برسید، این ویدئو به شما کمک می کند.

 • دانش آموزها فرق می کنند؛ مدل یادگیری شان هم همینطور

  220 بازدید

  معلم می تواند یک مطلب را برای همه ی دانش آموزان کلاس به یک شکل درس بدهد. ولی این فقط یکی از راه های متنوع آموزش است. در #ویدئوی_عصر_جمعه این هفته با رویکرد #شخصی_سازی_یادگیری برای تامین نیازهای همه ی دانش آموزان آشنا می شویم.

 • چطور برای کاربران لرنیتو درخواست دوستی بفرستیم؟

  791 بازدید

  اگر می خواهید برای کاربران لرنیتو درخواست دوستی بفرستید و آن ها را به فهرست دوستان تان اضافه کنید، این ویدئو به شما کمک می کند.

 • چطور کسی را به لرنیتو دعوت کنیم؟

  300 بازدید

  اگر می خواهید کسی را به لرنیتو دعوت کنید این ویدیو به شما کمک می کند.

 • به روزرسانی لرنیتو

  348 بازدید

  توضیح به روزرسانی های لرنیتو تا پایان پاییز 96

 • یادگیری دانش آموز محور برای قرن 21

  213 بازدید

  قرن هاست که شیوه ی آموزش ثابت مانده و در تخته، میز، کلاس، امتحان و تکلیف خلاصه می شود. اما دنیا تغییر می کند و این یعنی برای موفقیت به راه های جدیدی نیاز هست و به همین خاطر مدل یادگیری هم باید تغییر کند. در این ویدئو با یادگیری دانش آموز به عنوان مدل مناسب برای یادگیری در قرن 21 آشنا می شویم.

 • هر دانش آموز یک معلم؛ این یک آرزو نیست!

  436 بازدید

  شما هم آرزو داشتید روزی می رسید که هر دانش آموز یک معلم خاص داشت؟ در #ویدئوی_عصر_این_جمعه می ببینید که آرزوی #یادگیری_دانش_آموز_محور با تکنولوژی و روش #یادگیری_ترکیبی واقعیت پیدا کرده است.

 • به جای زیاد درس خواندن هوشمندانه درس بخوانیم

  5,399 بازدید

  ثبات در روش مطالعه خوب است؟ در #ویدئوی_عصر_این_جمعه این باور سنتی و رایج درباره ی درس خواندن را به چالش می کشیم و نتایج جالب یک تحقیق علمی درباره ی شیوه های مطالعه را می بینیم.

 • چرا ما عاشق یادگیری ترکیبی هستیم؟

  376 بازدید

  ❓چرا یادگیری ترکیبی؟ #یادگیری _ترکیبی یا تلفیقی (blended learning) یعنی استفاده ی همزمان از مزیت های آموزش سنتی و آموزش آنلاین. یعنی کسی نمی تواند جای معلم ها و مشاورها را بگیرد اما نباید از ظرفیت های تکنولوژی هم چشم پوشی کند. در #ویدئوی_عصر_این_جمعه 6 دلیل برتری آموزش ترکیبی بر سایر رویکردها را می بینیم.

 • 9 تکنیک علمی برای مطالعه بهتر

  1,876 بازدید

  روش ها و تکنیک های مختلف و متنوعی برای مطالعه وجود دارد. اما کدام شان از نظر علمی بررسی و اثبات شده است؟ در #ویدئوی_عصر_این_جمعه 9 تکنیک علمی را برای مطالعه بهتر و کارآمدتر به شما نشان میدهیم. شما هم اگر روش خوبی برای مطالعه دارید بنویسید تا همه استفاده کنیم. یادتون نره #امسال_میتونه_آسون_و_باحال_باشه :)

 • فیلم آموزشی برگزاری و تصحیح امتحان در لرنیتو

  527 بازدید

  ❓نمی دانید چطور با لرنیتو آزمون بگیرید؟ نگران نباشید. این جا خیلی ساده مراحل برگزاری یک آزمون را توضیح داده ایم. فیلم را ببینید و اگر بازهم سوالی بود با بچه های پشتیبانی لرنیتو تماس بگیرید. http://lernito.com/FAQ.html

 • طراحی، برگزاری و تصحیح آزمون مثل آب خوردن

  1,882 بازدید

  امتحان گرفتن مثل امتحان دادن سخت است. طراحی سوال، تایپ و پرینت و تصحیح برگه ها و... لرنیتو همه این ها را مثل آب خوردن کرده. کافی ست سوال هایی رکه می خواهید از بانک سوال انتخاب کنید، دانش آموزانی که قرار است ازشان آزمون بگیرید مشخص کنید و بعد از گرفتن آزمون، تصویر پاسخ برگ را با گوشی یا اسکنر بفرستید. بعدش نتایج توی حساب دانش آموزان شماست. به همین راحتی. تجربه ی لرنیتو مجانیست: www.lernito.com

 • نظر مارک زاکربرگ درباره اهمیت شخصی سازی آموزش

  568 بازدید

  ما از این به بعد هر جمعه یک ویدئوی کوتاه درباره ی آینده ی آموزش، تکنیک های یادگیری و روش های جدید تدریس منتشر می کنیم. #ویدئوی_عصر_این_جمعه نظر مارک زاکربرگ موسس و مدیرعامل فیس بوک درباره ی شخصی سازی آموزش است. زاکربرگ معتقد است اگر به بچه ها فرصت بدهیم براساس استعدادها و علایق خودشان یاد بگیرند به سرعت به دنیایی دست پیدا خواهیم کرد که که در آن مردم چندصد برار بیشتر می آموزند و تجربه می کنند.

 • افزایش کارایی و بازدهی با تکنیک پومودورو

  172 بازدید

  این بار با #با_رسم_شکل می خواهیم نشان بدهیم چطور با تکنیک #پومودورو کارایی تان را بیشتر کنید و بازدهی بیشتری داشته باشید. نشان پومودورو یک گوجه فرنگی قرمز رنگ حسابی است

 • 12 ترفند برای افزایش انگیزه

  1,552 بازدید

  [ Video ] سلام این بار با #با_رسم_شکل می خواهیم 12تا ترفند برای افزایش #انگیزه را نشان تان بدهیم. با انگیزه باشید و لرنیتو را به دوستا ن تان معرفی کنید :) @lernito