در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 37
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 38.4هزار
  بازدید

لرنیتو

لرنیتو یک آزمون ساز هوشمند و ساده ی تحت وب برای معلم ها و دانش آموزان است که با کمک یک بانک سوال بزرگ و واقعی و یک شبکه ی آموزشی کمک می کند راحت تر، باحال تر و بهتر یاد بگیریم و یاد بدهیم.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

لرنیتو یک آزمون ساز هوشمند و ساده ی تحت وب برای معلم ها و دانش آموزان است که با کمک یک بانک سوال بزرگ و واقعی و یک شبکه ی آموزشی کمک می کند راحت تر، باحال تر و بهتر یاد بگیریم و یاد بدهیم.

 • 37
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 38.4هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • چطور آزمون یک چاپی راحت تصحیح کنم؟

  96 بازدید

  لرنیتو به تمامی مراحل یک آزمون فکر کرده. از طراحی و برگزاری گرفته تا تصحیح. تصحیح یک آزمون همیشه جزو پر دردسرترین بخشای یک آزمونه. کاری که حوصله می خواد و زمان زیادی از معلم می گیره. اما شما با لرنیتو می تونید خیلی راحت از برگه تون عکس بگیرید یا اونو اسکن کنید و با بارگذاری اون توی لرنیتو در یک چشم بهم زدن برگه تون تصحیح میشه.

 • گرفتن آزمون چاپی از گروه

  426 بازدید

  یکی از امکانات لرنیتو، برگزاری آزمون گروهی به صورت چاپیه. امکانی که کمک می کنه مدارس و معلم ها برای برگزاری آزمون هاشون خیلی راحت تر و سریع تر عمل کنن. لرنیتو کمک می کنه شما یک گروه از دانش آموزانتان توی لرنیتو بسازید و سوالاتی که می خواین ازشون آزمون بگیرید رو انتخاب کنید و تنها با چند کلیک از برگه های سوال و پاسخ نامه و کلید آزمون با اسم و بارکد اختصاصی هر دانش آموز پرینت بگیرید.

 • چطور چند مبحث را جستجو کنیم؟

  168 بازدید

  شاید براتون این مسئله پیش اومده باشه که بخواین توی بانک لرنتیو سوالات چندتا مبحث مختلف یا چندتا فصل یک کتاب رو با هم جستجو کنید. با انتخاب همزمان چند بخش در درخت موضوعات درسی اینکار به سادگی آب خوردنه.

 • چطور در لرنیتو ثبت نام کنیم؟

  320 بازدید

  اگر می خواین بدونین که چطور می تونین توی لرنیتو ثبت نام کنید این ویدیو به شما کمک می کنه خیلی راحت این کار رو انجام بدید.

 • هیچ نرم‌افزاری جای یک معلم خوب را نمی‌گیرد

  303 بازدید

  لرنیتو یک ابزار آموزشی‌ست که به معلم‌ها کمک می‌کند راحت‌تر و سریع‌تر دانش‌آموزان‌شان را ارزیابی کنند. اما قرار نیست لرنیتو کار معلم‌ها را بکند و ما فکر می‌کنیم هیچ نرم‌افزاری نمی‌تواند جای یک معلم خوب را بگیرد. چرا؟ چون کار اصلی معلم راهنمایی و آموزش دانش‌آموز است و این کار از هیچ ابزاری برنمی‌آید. توی این ویديو سعی کردیم نشان بدهیم لرنیتو چطور به معلم‌ها و دانش‌آموزها کمک کند.

 • چالش سوال سخت

  253 بازدید

  لرنیتو شما رو به چالش سوال سخت دعوت می کنه

 • چطور به دانش آموزان ردیف آخر کلاس کمک کنیم؟

  852 بازدید

  همه ی معلم ها در سال های تدریس شان با دانش آموزان به اصطلاح «ردیف آخری» مواجه بوده اند. دانش آموزانی که کمتر درس می خوانند، بیشتر حواس پرت اند و همیشه برای یک معلم مشغولیت ذهنی می آورند. در #ویدئوی_عصر_جمعه این هفته می خواهیم ببینیم شخصی سازی یادگیری برای حل این مشکل چه کمکی به معلم ها می کند.

 • یادگیری تلفیقی چیست؟

  381 بازدید

  یکی دیگر از مفاهیم جدید آموزش در این سال ها که ممکن است خیلی پیچیده به نظر برسد مفهوم «یادگیری تلفیقی» است. در در #ویدئوی_عصر_جمعه این هفته می بینیم یادگیری تلفیقی مفهومی ساده است و شما به راحتی می توانید در کلاس تان آن را پیاده کنید.

 • چطور از کد تخفیف هنگام خرید اشتراک لرنتیو استفاده کنم؟

  387 بازدید

  می خواین بدونین که اگه یه کد تخفیف لرنیتو داشتید چطور می تونید موقع خرید اشتراک لرنیتو ازش استفاده کنید؟ این ویدیو رو نگاه کنید.

 • 3 شگرد برای شخصی سازی یادگیری

  435 بازدید

  شخصی سازی آموزش شاید عنوان سخت و عجیب غریبی به چشم بیاید. اما در عمل خیلی راحت تر از چیزی که فکر کنید می توانید عملیش کنید. در #ویدئوی_عصر_جمعه این هفته می خواهیم 3 روش خیلی ساده برای شخصی سازی کردن آموزش را با شما به اشتراک بگذاریم.

 • وضعیت آموزش در ایران نگران کننده است

  723 بازدید

  یازدهم تیر ماه 1397 در محل سالن همایش های شرکت توسعه و فناوری آوید اروند همایش هم اندیشی و ارتقای دانش ریاضی با حضور اساتید برتر و معلمان ریاضی سراسر کشور به منظور بررسی و تحلیل کتاب های جدید ریاضی برگزار شد. در این مصاحبه نظر استاد محمود نصیری، را درباره ی «همایش» و «لرنیتو» پرسیده ایم. لرنیتو حامی آموزش نوین در ایران

 • لرنیتو نرم افزاری بی رقیب از نظر معلمان

  506 بازدید

  یازدهم تیر ماه 1397 در محل سالن همایش های شرکت توسعه و فناوری آوید اروند همایش هم اندیشی و ارتقای دانش ریاضی با حضور اساتید برتر و معلمان ریاضی سراسر کشور به منظور بررسی و تحلیل کتاب های جدید ریاضی برگزار شد. در این مصاحبه نظر سرکار خانم نرگس کارگر را درباره ی «همایش» و «لرنیتو» پرسیدیم. لرنیتو حامی آموزش نوین در ایران

 • کیفیت آموزش باید هدف اصلی باشد

  211 بازدید

  یازدهم تیر ماه 1397 در محل سالن همایش های شرکت توسعه و فناوری آوید اروند همایش هم اندیشی و ارتقای دانش ریاضی با حضور اساتید برتر و معلمان ریاضی سراسر کشور به منظور بررسی و تحلیل کتاب های جدید ریاضی برگزار شد. در این مصاحبه نظر استاد محمد گودرزی را درباره ی «همایش» و «لرنیتو» جویا شدیم. لرنیتو حامی آموزش نوین در ایران

 • لرنیتو به تدریس و مشاوره ی من کمک می کند

  106 بازدید

  یازدهم تیر ماه 1397 در محل سالن همایش های شرکت توسعه و فناوری آوید اروند همایش هم اندیشی و ارتقای دانش ریاضی با حضور اساتید برتر و معلمان ریاضی سراسر کشور به منظور بررسی و تحلیل کتاب های جدید ریاضی برگزار شد. در این مصاحبه نظر استاد عباس حسینی، را درباره ی «همایش» و «لرنیتو» پرسیده ایم. لرنیتو حامی آموزش نوین در ایران

 • همایش هم اندیشی و ارتقای دانش ریاضی

  374 بازدید

  یازدهم تیر ماه 1397 در محل سالن همایش های شرکت توسعه و فناوری آوید اروند همایش هم اندیشی و ارتقای دانش ریاضی با حضور اساتید برتر و معلمان ریاضی سراسر کشور به منظور بررسی و تحلیل کتاب های جدید ریاضی برگزار شد. در این همایش استاد نصیری، اجلالی، حسینی، کارگر، دارابی، گودرزی و دارایی کتب ریاضی را بررسی و به سوالات دبیران محترم پاسخ دادند. لرنیتو حامی آموزش نوین در ایران

 • لرنیتو از نگاه شما ...

  342 بازدید

  نمایشگاه کتاب امسال فرصت خیلی خوبی بود تا شما را از نزدیک ببینیم و با هم درباره ی لرنیتو صحبت کنیم. دغدغه هایتان را بشنویم و از پیشنهادهای تان استفاده کنیم. این گزارش بخش کوچکی از لطف و محبت زیاد شما و نظرات و انتقادات ارزشمندتان است. ما با این امید که لرنیتو هر روز بیشتر از قبل چیزی بشود که شما می خواهید تلاش می کنیم.

 • آموزش در قرن بیست و یکم

  471 بازدید

  تقریباً همه چیز زندگی ما در قرن بیست و یکم تغییر کرده است. مهم تر از همه نظام اقتصادی مان. ولی بدون تغییر و اصلاح نظام آموزشی ما برای زندگی بهتر در این دنیای جدید آماده نخواهیم شد. در این ویدئو با بعضی نوآوری ها در نظام آموزشی دانمارک، کره جنوبی، استرالیا و آمریکا آشنا شوید.

 • چطور در لرنیتو مجموعه سوال بسازیم؟

  933 بازدید

  می خواین بدونین بعد از پیدا کردن سوالا کجا می تونین برای خودتون نگه شون دارین؟

 • یازده روز با لرنیتویی ها در نمایشگاه کتاب تهران

  210 بازدید

  در روزهای نمایشگاه کتاب با خیلی از کاربران قدیمی لرنیتو و خیلی از کسانی که تازه با ما آشنا شدند، ملاقات کردیم. این گزارش تصویری بخشی از اتفاقاتی است که در این چند روز افتاد. از همان روز اول که غرفه لرنیتو را ساختیم تا انتهای نمایشگاه.

 • از درسا چه خبر؟

  971 بازدید

  میدونیم درسا سخته، میدونیم کتابا گرونن، میدونیم تست زدن کاره پر دردسریه، برای همین لرنیتو رو درست کردیم که هم راحته، هم کم خرجه و هم تست و سوال و امتحان رو ساده و باحال کرده. اینم آدرس سایتمون: www.lernito.com

 • چطور گروه بسازیم؟

  489 بازدید

  می خواین یه سوال یا یه مجموعه سوال رو برای دوستا یا دانش آموزاتون بفرستین؟ لرنیتو این امکان رو به شما می ده که گروه بسازین.

 • چطور از دستیار لرنیتو استفاده کنیم؟

  626 بازدید

  می خواین بدونین اگه وسط کار با لرنیتو سوالی داشتید، باید چیکار کنین؟ دستیار لرنیتو همیشه کنار شماست.

 • چطور در بانک سوال لرنیتو بر اساس منابع جستجو کنیم؟

  1,762 بازدید

  اگر می خواهید در لرنیتو براساس منابع درسی مثل کنکور سراسری، آزمون های آزمایشی و سوالات تالیفی جستجو کنید این ویدئو به شما کمک می کند.

 • جستجو در بانک سوال بر اساس پایه، رشته و کتاب درسی

  673 بازدید

  اگر می خواهید در لرنیتو براساس پایه، رشته و کتاب درسی تان جستجو کنید و به سوالاتی که می خواهید برسید، این ویدئو به شما کمک می کند.

 • دانش آموزها فرق می کنند؛ مدل یادگیری شان هم همینطور

  308 بازدید

  معلم می تواند یک مطلب را برای همه ی دانش آموزان کلاس به یک شکل درس بدهد. ولی این فقط یکی از راه های متنوع آموزش است. در #ویدئوی_عصر_جمعه این هفته با رویکرد #شخصی_سازی_یادگیری برای تامین نیازهای همه ی دانش آموزان آشنا می شویم.

 • چطور برای کاربران لرنیتو درخواست دوستی بفرستیم؟

  1,137 بازدید

  اگر می خواهید برای کاربران لرنیتو درخواست دوستی بفرستید و آن ها را به فهرست دوستان تان اضافه کنید، این ویدئو به شما کمک می کند.

 • چطور کسی را به لرنیتو دعوت کنیم؟

  467 بازدید

  اگر می خواهید کسی را به لرنیتو دعوت کنید این ویدیو به شما کمک می کند.

 • به روزرسانی لرنیتو

  483 بازدید

  توضیح به روزرسانی های لرنیتو تا پایان پاییز 96

 • یادگیری دانش آموز محور برای قرن 21

  371 بازدید

  قرن هاست که شیوه ی آموزش ثابت مانده و در تخته، میز، کلاس، امتحان و تکلیف خلاصه می شود. اما دنیا تغییر می کند و این یعنی برای موفقیت به راه های جدیدی نیاز هست و به همین خاطر مدل یادگیری هم باید تغییر کند. در این ویدئو با یادگیری دانش آموز به عنوان مدل مناسب برای یادگیری در قرن 21 آشنا می شویم.

 • هر دانش آموز یک معلم؛ این یک آرزو نیست!

  519 بازدید

  شما هم آرزو داشتید روزی می رسید که هر دانش آموز یک معلم خاص داشت؟ در #ویدئوی_عصر_این_جمعه می ببینید که آرزوی #یادگیری_دانش_آموز_محور با تکنولوژی و روش #یادگیری_ترکیبی واقعیت پیدا کرده است.

 • به جای زیاد درس خواندن هوشمندانه درس بخوانیم

  6,072 بازدید

  ثبات در روش مطالعه خوب است؟ در #ویدئوی_عصر_این_جمعه این باور سنتی و رایج درباره ی درس خواندن را به چالش می کشیم و نتایج جالب یک تحقیق علمی درباره ی شیوه های مطالعه را می بینیم.

 • چرا ما عاشق یادگیری ترکیبی هستیم؟

  474 بازدید

  ❓چرا یادگیری ترکیبی؟ #یادگیری _ترکیبی یا تلفیقی (blended learning) یعنی استفاده ی همزمان از مزیت های آموزش سنتی و آموزش آنلاین. یعنی کسی نمی تواند جای معلم ها و مشاورها را بگیرد اما نباید از ظرفیت های تکنولوژی هم چشم پوشی کند. در #ویدئوی_عصر_این_جمعه 6 دلیل برتری آموزش ترکیبی بر سایر رویکردها را می بینیم.