کلاس درس با آپارات

آموزش بدون تعطیلی با پخش زنده آپارات

یکی از دغدغه‌های مدرسان و مسئولان آموزشی، ایجاد خلل در برنامه‌های تحصیلی دانشجویان و دانش‌آموزان به علت تعطیلات برنامه‌ریزی‌نشده است. برای این دسته از افراد دغدغه‌مند، پوشش برنامه‌های تحصیلی تحت هر شرایطی اهمیتی قابل‌توجه دارد. با توجه به نفوذ بالای اینترنت در تمام جنبه‌های زندگی مدرن، می‌توان روی فضای مجازی به‌عنوان یک جایگزین قابل‌اتکا برای جلو بردن برنامه‌های تحصیلی حساب کرد که بر خلاف بسیاری از روش‌ها، کاملا دوسویه و تعاملی است و مدرس و دانش‌آموز می‌توانند ارتباط لحظه‌ای با هم داشته باشند.

چرا پخش زنده‌ آپارات؟

پخش‌ زنده آپارات، یک سرویس رایگان است که یک تجربه‌ی مطمئن، پرسرعت و سرشار از ویژگی‌های جذاب را به کاربران ارائه می‌دهد. مدرسان و مسئولان آموزشی می‌توانند به کمک این سرویس، کلاس‌های آموزشی را به صورت مجازی برای دانش‌آموزان برگزار کرده و دیگر دغدغه‌ای در مورد تعطیلی ناگهانی مراکز آموزشی و به دنبال آن عقب ماندن دانش‌آموزان از برنامه‌های تحصیلی نداشته باشند.

شروع پخش زنده

۱- بخش گفتگو

به کمک بخش گفتگو، مخاطبان پخش زنده می‌توانند به‌صورت لحظه‌ای دیدگاه‌های خود را با معلم یا استاد در میان بگذارند. به این ترتیب، تعامل میان استاد و شاگرد با سرعت بالا و به راحتی انجام می‌پذیرد.

۲- امکان پخش به‌صورت خصوصی

صاحب پخش زنده می‌تواند به‌صورت خصوصی محتوای خود را پخش کند. به این ترتیب، تنها افرادی منتخب می‌توانند شاهد محتوای پخش زنده باشند. به این منظور، باید به صفحه داشبورد پخش زنده مراجعه و در قسمت دسته بندی گزینه خصوصی را انتخاب کنید.

۳- امکان پخش به‌صورت HD

سرویس پخش زنده آپارات تا کیفیت HD از محتوای کاربران پشتیبانی می‌کند و متناسب با امکانات و سرعت اینترنت خود می‌توانید با کیفیت مورد نظر، پخش زنده خود را انجام دهید. با وضوح تصویر بالاتر، مخاطبان می‌توانند با راحتی بیشتر پخش زنده شما را تماشا کنند و هیچ جزئیاتی از چشم آن‌ها پنهان نمی‌ماند. از سوی دیگر، سرویس پخش زنده آپارات به صورت خودکار با توجه به سرعت اینترنت مخاطبان، بهترین کیفیت را برای نمایش به آن‌ها انتخاب می‌کند.

۴- دسترسی‌پذیری بالا

از هر کجا با هر دستگاه متصل به اینترنتی که بخواهید، به سادگی می‌توانید به سرویس پخش زنده آپارات دسترسی داشته باشید.

۵- ترافیک نیم‌بها

ترافیک مصرفی در تمام بخش‌های آپارات از جمله پخش زنده، در تمامی اپراتورها به صورت نیم‌بها محاسبه می‌شود.