در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
 • 14
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 38.7هزار
  بازدید

شرکت دانش بنیان رسانه گستر بِنیسی

رسمی ترین مجموعۀ تولیدکنندۀ بازی های رایانه ای دینی و دفاع مقدّس

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

رسمی ترین مجموعۀ تولیدکنندۀ بازی های رایانه ای دینی و دفاع مقدّس

 • 14
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 38.7هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • مراسم رونمایی از بازی رایانه ای عملیات انهدام 2

  9 بازدید

  مراسم رونمایی از بازی رایانه ای سه بعدی عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر با حضور وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی جناب آقای دکتر حسینی و دیگر مسئولان استانی و کشوری، در تالار شهید آوینی اداره فرهنگ و ارشاد قم برگزار گردید...

 • سخنان جالب فعال برتر فضای مجازی در همایش فضای مجازی پاک

  72 بازدید

  حجت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی (تولیدکننده ی بازی های دیجیتالی ارزشی و فعال فضای مجازی) با حضور در سومین همایش فضای مجازی پاک، به ایراد سخنرانی پرداخت.

 • تقدیر از روحانی بازی ساز در جشنواره تبلیغ نوین جنات

  25 بازدید

  تقدیر از حجت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی (مدیرعامل شرکت رسانه گستر بِنیسی و تولیدکننده ی بازی های دیجیتالی ارزشی) در جشنواره ی تبلیغ نوین جنات (96/1/31)

 • علم تا ثروت (مستند تولیدی شبکه یک از روحانی بازی ساز)

  127 بازدید

  شبکه اول سیمای جمهوری اسلامی ایران، ضمن مصاحبه ای با مدیرعامل شرکت دانش بنیان رسانه گستر بِنیسی، اقدام به تولید مستندی کوتاه از این روحانی بازی ساز نموده است.

 • معرفی کوتاه شرکت از زبان مدیرعامل در اجلاس ملی فصل وصل

  29 بازدید

  مدیرعامل شرکت رسانه گستر بِنیسی، ضمن حضور در اجلاس ملی فعالان شاخص جبهه ی مجازی انقلاب اسلامی (فصل وصل) در مشهدمقدس، به معرفی کوتاهی درباره ی این شرکت دانش بنیان می پردازد. اطلاعات بیشتر در: http://www.benisi.ir/News.php?NewsItem=167

 • قهرمان من، روحانی بازی ساز

  536 بازدید

  سلام، من مهدی هستم، یک نوجوون، قهرمان زندگی من، سازنده ی یک بازی رایانه ایه، ولی نه هر بازی ای! بازی های رایانه ای ارزشی و فاخر و متناسب با فرهنگ خودمون! قهرمان من یک روحانی و یک بازی ساز هستن! ممکنه تعجب کنید، ولی حقیقت داره، ایشون با تحصیلات دکترای فقه و اصول، همزمان مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان بازی سازی هستن، پیشنهاد می کنم این کلیپو از دست ندین! #قهرمان_من #روحانی_بازی ساز #حبیب_داستانی_بِنیسی

 • پشت پردۀ بازی های دیجیتالی، شمارۀ 2، ماهواره فرانسوی

  215 بازدید

  نسخۀ فرانسوی کلیپ «پشت پردۀ بازی های دیجیتالی، شمارۀ 2» که با موضوع «بی هویّت سازی، یکی از اهداف تولیدکنندگان بازی» می باشد و توسط حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی تشریح شده است و توسّط ماهواره های فرانسوی زبان پخش شده است.

 • پشت پردۀ بازی های دیجیتالی، شمارۀ 1، ماهواره فرانسوی

  419 بازدید

  نسخۀ فرانسوی کلیپ «پشت پردۀ بازی های دیجیتالی، شماره 1» که در آن به موضوع «غلبۀ فرهنگی» به عنوان یکی از اهداف تولیدکنندگان بازی های دیجیتالی پرداخته شده و حجّت الاسلام و المسلمین «حبیب داستانی بِنیسی» این موضوع را تشریح کرده است. این کلیپ در ماهواره های فرانسوی زبان پخش شده است.

 • پشت پردۀ بازی های دیجیتالی، شمارۀ 2

  245 بازدید

  بی هویّت سازی، یکی از اهداف پشت پردۀ بازی های دیجیتالی به نفع صاحبان فکر و سرمایه است، که در این کلیپ که در شبکۀ سحر پخش گردیده است، توسّط حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بنیسی تشریح می شود.

 • پشت پردۀ بازی های دیجیتالی، شمارۀ 1

  648 بازدید

  کلیپ تولیدی شبکۀ ماهواره ای سحر دربارۀ پشت پردۀ بازی های دیجیتالی، که شمارۀ 1 آن اختصاص به موضوع «غلبۀ فرهنگی» دارد و حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی این موضوع را تشریح می کند.

 • تبلیغ در بستر بازی های رایانه ای

  88 بازدید

  آسیب شناسی بازی های رایانه ای غربی، تکنیک ها و روش های تولید بازی رایانه ای

 • کارگاه هیولاسازی

  118 بازدید

  بررسی رازهای پشت پرده کارگاه هیولاسازی غرب تاثیر رسانه های غربی و به ویژه بازی های رایانه ای در تغییر فرهنگ اسلامی به فرهنگ غربی و ارائه راهکارهای شناخت و مقابله با این تهاجم فرهنگی

 • تیزر بازی سفر جنجالی

  12,042 بازدید

  اگر دوست دارید یک بازی رایانه ای ایرانی متفاوت را تجربه کنید؛ اگر دوست دارید به قلب یک سرزمین زیبا سفر نمایید؛ اگر ماجراجویی را می پسندید؛ این سفر را آغاز کنید؛ «سفر جنجالی». جدیدترین محصول شرکت «رسانه گستر بِنیسی»

 • تیزر بازی سفر جنجالی

  207 بازدید

  بازی سفر جنجالی، نخستین بازی دوبعدی شرکت رسانه گستر بِنیسی است که در دو نسخۀ ویندوزی و اندرویدی ارائه شده و داستان آن در درون تمدّنی فرضی با معیارهای اسلامی و ایرانی روی می دهد. این بازی نامزد بهترین بازی اندرویدی ایران در دو جشنوارۀ «بازی مردمی عمّار» و «پویاگران انقلاب اسلامی» شده است.

 • آنچه در هفتمین گردهمایی سالانه جبهه فرهنگی انقلاب گذشت

  جشنواره مردمی عمار
  189 بازدید

  هفتمین همایش فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی همچون سال های گذشته با حضور اساتید، هنرمندان، فیلمسازان، شاعران، نویسندگان، فعالان رسانه ای و... در حسینیه هنر برگزار شد، مشاهده این مراسم از قاب دوربین و از زاویه حواشی، چندان خالی از لطف نیست.

 • فراخوان مسابقه پژوهش محور بازی های رایانه ای

  Hamed Aliyari
  303 بازدید

  فهم زبان بازی¬های رایانه ای بدون نیاز به شناخت زبان گفتار آن، بیانگر اثرگذاری آنی و بی واسطه این رسانه بر فعالیت¬¬های شناختی فرد می¬باشد. تعریف شدن پلیر در بازی¬های رایانه¬ای به عنوان شخصیت اصلی، ایجاب می¬کند که وی در هر لحظه متناسب با شرایط، تصمیم گیری و اقدام نماید (مرکز تصمیم گیری در مغز، در ناحیه پریفرونتال می باشد) تا به هدفی که در ذهن پرورانده برسد؛ این هدف بصورت ناخودآگاه از طرف بازی رایا

 • پشت صحنه تولید بازی رایانه ای سفر جنجالی

  567 بازدید

  بازی رایانه ای سفر جنجالی، جدیدترین محصول شرکت رسانه گستر بنیسی است که در ژانر سبک زندگی اسلامی ایرانی تولید شده است. در این کلیپ می توانید بخش هایی از پشت صحنۀ بازی را مشاهده فرمایید.

 • تریلر بازی رایانه ای جدید سفر جنجالی

  19,607 بازدید

  بازی رایانه ای سفر جنجالی، جدیدترین بازی رایانه ای تولیدشده در شرکت رسانه گستر بنیسی است که شما را به تمدّنی فرضی با سبک و سیاق اسلامی و ایرانی می برد و از نظر داستانی، گرافیکی، صوتی و... دارای جذّابیّت های متعدّدی است. این بازی را می توانید هم اکنون از وبگاه رسمی بازی با ۶۰% تخفیف پیش خرید کنید: www.SafareJanjali.ir

 • بازی رایانه ای «عملیات انهدام 1: نبرد فاو»

  1,592 بازدید

  بازی رایانه ای سه بعدی «عملیّات انهدام 1: نبرد فاو»، نخستین بازی رایانه ای تولیدی «شرکت رسانه گستر بِنیسی» است که در سال 1387 و با موضوع شبیه سازی عملیّات والفجر 8 ارائه شد و علاوه بر استقبال مردمی، توانست چندین مقام استانی، ملّی و بین المللی را کسب کند. اطّلاعات بیش تر در وبگاه www.AmaliyateEnhedam.ir

 • آسیب شناسی بازی های رایانه ای (به زبان عربی)

  موسسه طوسی
  267 بازدید

  گزارشی از آسیب های بازی های رایانه ای (به زبان عربی) پخش شده از شبکه ماهواره ای الکربلا - اساتید: دکتر مینایی - حجت الاسلام و المسلمین بنیسی - مهندس مصطفی ضابط

 • بازی عملیات انهدام، در مقابل بازی های غربی

  363 بازدید

  واحد مرکزی خبر قم گزارشی از آسیب شناسی بازی های رایانه ای غربی تهیّه کرده و در مقابل آن از بازی عملیّات انهدام به عنوان الگوی موفّق مقابله با بازی های رایانه ای غربی یاد کرده و برخی از جوایزی که بازی در جشنواره های مختلف دریافت کرده است را برمی شمارد.

 • اسلام هراسی در بازی های رایانه ای

  موسسه طوسی
  1,001 بازدید

  در این گزارش چکیده که توسط سرکار خانم کرمیانی تهیه شده است؛ دکتر مینایی، حجت الاسلام و المسلمین بنیسی و مهندس ضابط آسیب های اسلام هراسی در بازی های رایانه ای را مورد بررسی قرار می دهند. این گزارش روز چهارشنبه 28 آبان 93 از اخبار 21 شبکه یک سیما پخش شده است.

 • مستند زندگانی حجّت الاسلام والمسلمین حبیب داستانی بنیسی

  557 بازدید

  حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بنیسی، تولیدکنندۀ مجموعه بازی های رایانه ای عملیّات انهدام است که تاکنون موفّق به دریافت ده ها جایزۀ استانی، ملّی و بین المللی در این زمینه شده است. این مستند از شبکه دو سیما پخش شده و به خاطر درخواست علاقه مندان بارها از شبکه های مختلف سیما پخش شده است.

 • تیزر شمارهٔ 1 بازی عملیّات انهدام 2

  523 بازدید

  بازی رایانه ای سه بعدی «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» به عنوان بهترین بازی رایانه ای ایران در سال 1392 مورد استقبال مردمی قرار گرفته است. در این تیزر، بخش هایی از بازی را مشاهده می کنید.

 • تیزر شمارهٔ 2 بازی عملیّات انهدام 2

  406 بازدید

  در این تیزر، بخش هایی از بازی رایانه ای سه بعدی «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» که مقام چهارمین بازی برتر از دیدگاه مخاطبان را در چهارمین جشنوارۀ ملّی بازی های رایانه ای به خود اختصاص داده است، نمایش داده شده است.