داغترین‌ها: #یورو ۲۰۲۰

بروکلین بی مادر

Motherless Brooklyn . ۱۵ دقیقه رایگان

سریال و فیلم‌های سینمایی 35 هزار فیلم، سریال و انیمیشن
خرید اشتراک

درباره فیلم بروکلین بی مادر

فیلم بروکلین بی مادر به کارگردانی ادوارد نورتون در سال 2019 ساخته شده است. این فیلم و در ژانر اکشن پلیسی معمایی می‌باشد. در این فیلم ادوارد نورتون، گوگو امبتا را، الک بالدوین، بابی کاناوله، ویلم دفو، بروس ویلیس، اتان سوپلی، چری جونز، دالاس رابرتس، فیشر استیونس , لزلی من به هنرمندی پرداخته‌اند.

خلاصه داستان فیلم بروکلین بی مادر

بروکلین بی مادر یک فیلم جنایی نئو نوآر آمریکایی که در سال 2019 توسط ادوارد نورتون ساخته و کارگردانی شده است، این فیلم بر اساس رمان 1999 با همین نام توسط جاناتان لتم ساخته شده است. در کنار نورتون ، بروس ویلیس ، گوگو ، گیلاس جونز ، الک بالدوین و ویلم دافو بازی می کند. این فیلم نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم تلورید در تاریخ 30 اوت سال 2019 داشت و در تاریخ 1 نوامبر 2019 توسط ایالات متحده و شرکت وارنر در ایالات متحده اکران شد. نقد منتقدان ، با ستایش از عملکرد نورتون و ایده های فیلم بود ، اما انتقاد به طول آن و یک شکست فروش در گیشه بود. در 77مین دوره جوایز گلدن گلوب ، این فیلم نامزد دریافت جایزه شد.داستان در سال 1950 در نیویورک رخ می دهد که، لیونل استروگ در یک آژانس کارآگاه در کنار گیلبرت کونی ، دنی فانتل و تونی ورمونته کار می کند. رئیس آنها ، فرانك مینا ، آنها را از یتیم خانه ای به فرزندی گرفته و بزرگ کرد. لیونل با لقب بروکلین بی مادر، سندرم تورت دارد ، که اغلب او را از مردم بیگانه می کند ، اما حافظه تصویری وی او را به یک کارآگاه خوب تبدیل می کند. این فیلم که در سال 1957 در نیویورک اتفاق می افتد که از یک بازپرس خصوصی به اسم سندرم تورت روایت می کند ، که تصمیم دارد معمای قتل استاد خود را حل کند.

کارگردان ادوارد نورتون
تاریخ انتشار 2019
امتیاز imdb 6.8/10
زمان فیلم 2ساعت و 18 دقیقه
کشور آمریکا
بازیگران ادوارد نورتون ، گوگو امبتا را ، الک بالدوین ، بابی کاناوله ، ویلم دفو ، بروس ویلیس ، اتان سوپلی ، چری جونز ، دالاس رابرتس ، فیشر استیونس ، لزلی من