تسخیرناپذیران

The Untouchables . ۱۵ دقیقه رایگان

سریال و فیلم‌های سینمایی 45 هزار فیلم، سریال و انیمیشن
خرید اشتراک

درباره فیلم تسخیرناپذیران

فیلم تسخیرناپذیران به کارگردانی برایان دی پالما در سال 1987 ساخته شده است. این فیلم و در ژانر اکشن پلیسی معمایی می‌باشد. در این فیلم کوین کاستنر، شان کانری، چارلز مارتین اسمیت، اندی گارسیا، رابرت دنیرو، ریچارد بردفورد، جک کهو و پاتریشا کلارکسون به هنرمندی پرداخته‌اند.

خلاصه داستان فیلم تسخیرناپذیران

تسخیرناپذیران: فیلمی آمریکایی اثر برایان دی پالما است. بازیگرانی همچون رابرت دنیرو و شون کانری و کوین کاستنر در آن نفش آفرینی می کنند.این فیلم از دیدگاه بسیاری از منتقدان یکی از شاهکارهای دهه هشتاد میلادی است. از نقاط قوت این فیلم می توان به کارگردانی بی نظیر آن اشاره کرد.بازی در این فیلم نقطه پرتابی برای بازیگرانی همچون کوین کاستنر و اندی گارسیا بوده است. کوین کاستنر پس از این فیلم به ستاره ای بسیار محبوب بدل شد و سه سال بعد از بازی در این فیلم موفق به دریافت جایزه اسکار برای نقش آفرینی در فیلم با گرگ ها می رقصد شد و اندی گارسیا هم پس از بازی در این اثر به ستاره ای قدرتمند بدل گشت.آنچه در این فیلم بیش از همه جلب نظر می کند بازی خیره کننده دنیرو و کانری است که بر بازی دیگران سایه افکنده است. شون کانری بخاطر بازی در این فیلم موفق به کسب جایزه اسکار گشت.این فیلم پس از سی سال چنان محبوبیتی کسب کرده است که دی پالما تصمیم دارد قسمت دوم آن را با حضور نیکلاس کیج بسازد.

کارگردان برایان دی پالما
تاریخ انتشار 1987
امتیاز imdb 7.9/10
زمان فیلم یک ساعت و 50 دقیقه
کشور آمریکا
بازیگران کوین کاستنر ، شان کانری ، چارلز مارتین اسمیت ، اندی گارسیا ، رابرت دنیرو ، ریچارد بردفورد ، جک کهو ، پاتریشا کلارکسون