خواهران غریب

Khaharan-e gharib . ۱۵ دقیقه رایگان

سریال و فیلم‌های سینمایی 30 هزار فیلم، سریال و انیمیشن
خرید اشتراک

درباره فیلم خواهران غریب

فیلم خواهران غریب به کارگردانی کیومرث پوراحمد در سال 1374 ساخته شده است. این فیلم و در ژانر خانوادگی اجتماعی می‌باشد. در این فیلم خسرو شکیبایی، افسانه بایگان، پریسا گلدوست، پروین دخت یزدانیان، لادن طباطبایی، الهه علی یاری، الهام علی یاری , ناصر چشم آذر به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان فیلم خواهران غریب

نسرین و نرگس دو خواهر دو قلو كه هرگز یكدیگر را ندیده اند و نمی شناسند در یك برنامه تفریحی كه برای مدارس برگزار شده با هم برخورد می كنند، آن ها با جستجو در می یابند كه والدینشان سال ها پیش جدا شده اند و حالا پدر قصد ازدواج دارد. نرگس و نسرین تصمیم می گیرند جای خود را با هم عوض كنند، نسرین نزد مادر و نرگس نزد پدر می رود ولی بعد برای آشتی دادن پدر و مادر تصمیم می گیرند خود را مخفی كنند در حالیكه مادر از ماجرای عوض شدن و بعد هم گم شدن آنها مطلع می شود و با پدر بچه ها تماس می گیرد و به جستجوی بچه ها می روند در حالیكه آن ها نزد مادربزرگ پدری مخفی شده اند، مادربزرگ خبری به پدر و مادر نمی دهد و آنها باز هم به جستجو می پردازند و در كشاكش جستجو با هم آشتی می كنند و خواهران دو قلوی غریب به هم می رسند.

کارگردان
کیومرث پوراحمد
تاریخ انتشار
1374
امتیاز imdb
6.6/10
زمان فیلم
یک ساعت و 32 دقیقه
کشور
ایران
بازیگران
خسرو شکیبایی ، افسانه بایگان ، پریسا گلدوست ، پروین دخت یزدانیان ، لادن طباطبایی ، الهه علی یاری ، الهام علی یاری ، ناصر چشم آذر