هفت پرده

Haft parde . ۱۵ دقیقه رایگان

سریال و فیلم‌های سینمایی 35 هزار فیلم، سریال و انیمیشن
خرید اشتراک

درباره فیلم هفت پرده

فیلم هفت پرده به کارگردانی فرزاد موتمن در سال 1383 ساخته شده است. این فیلم و در ژانر خانوادگی اجتماعی می‌باشد. در این فیلم فریبرز عرب نیا، شاه علی سرخانی، عسل بدیعی، مانی کسراییان، مجید مشیری، هوشنگ قوانلو، ماهایا پطروسیان، بهزاد فراهانی , مهدی احمدی به هنرمندی پرداخته‌اند.

خلاصه داستان فیلم هفت پرده

هفت پرده به کارگردانی فرزاد موتمن و فیلم نامه ی سعید عقیقی ساخته شده است. فریبرز عرب نیا، مهدی احمدی، مانی کسرائیان ،عسل بدیعی ، ماهایا پطروسیان، بهزاد فراهانی به ایفای نقش پرداختند.چهار جوان برای حل مشکل مالی خود گرد هم آمده و با هم مشورت می کنند. آن ها پس از توافق با هم تصمیم به تلاش مجدد برای تهیه پول می گیرند. اما پس از ناکامی و ناامیدی مجدداً گرد هم آمده و علی رغم میل باطنی خود تصمیم به سرقت می گیرند. آن ها با فراهم آوردن مقدمات و تهیه اسلحه به فروشگاهی حمله کرده و پس از سرقت متواری می شوند. آن ها پس از تعقیب و گریز سرانجام توسط پلیس محاصره شده و کشته می شوند. (لازم است ذکر شود که فیلم در هفت پرده بنام های: فتح، امید، نیاز، هجران، عزم، خوف و فنا ساخته شده است)

کارگردان فرزاد موتمن
تاریخ انتشار 1383
امتیاز imdb 5.4/10
زمان فیلم یک ساعت و 29 دقیقه
کشور ایران
بازیگران فریبرز عرب نیا ، شاه علی سرخانی ، عسل بدیعی ، مانی کسراییان ، مجید مشیری ، هوشنگ قوانلو ، ماهایا پطروسیان ، بهزاد فراهانی ، مهدی احمدی