خاکستری

. ۱۵ دقیقه رایگان

سریال و فیلم‌های سینمایی 30 هزار فیلم، سریال و انیمیشن
خرید اشتراک

درباره فیلم خاکستری

فیلم خاکستری به کارگردانی مهرداد میرفلاح در سال 1379 ساخته شده است. این فیلم و در ژانر خانوادگی اجتماعی می‌باشد. در این فیلم مهناز افشار، بهزاد فراهانی، محمدرضا شریفی نیا، نادیا دلدارگلچین، محمدرضا داوودنژاد، رامین پرچمی، سروش خلیلی، ثریا قاسمی، آرین خلج , رامبد شکرآبی به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان فیلم خاکستری

بیتا كه دختری اصفهانی و اهل خانواده ای سنتی است، برای تحصیل در دانشگاه باید به تهران بیاید. خانواده كه با رفتن او به تهران مخالف هستند، بالاخره با اعتصاب غذای دخترشان رضایت به رفتن او می دهند. پدر با اجاره ی یك آپارتمان و هم خانه كردن سیما دختر بیوه ی كارگر خانه، بیتا را به او می سپارد. بیتا در دانشكده با فرهاد آشنا می شود و با هم قرار ازدواج می گذارند در حالی كه علی پسر عموی بیتا قرار است برای ازدواج با او از خارج از كشور به ایران بیاید. بیتا راضی به ازدواج با علی نیست و از طرفی فرهاد به علت نداشتن موقعیت مالی و كاری حاضر به خواستگاری كردن از بیتا نمی شود. بیتا از علی می خواهد كه از او چشم پوشی كند تا فرهاد بتواند به خواستگاری او بیاید، ولی بعد بیتا با اطلاع پیدا كردن از ارتباط فرهاد با دختری دیگر به قصد خودكشی، خود را جلوی یك ماشین می اندازد. پدر بیتا به سراغ فرهاد می رود و او را مجبور به ازدواج با بیتا می كند، ولی این بار بیتا پشیمان می شود و با فرهاد خداحافظی می كند.

کارگردان
مهرداد میرفلاح
تاریخ انتشار
1379
امتیاز imdb
4.2/10
زمان فیلم
یک ساعت و 19 دقیقه
کشور
ایران
بازیگران
مهناز افشار ، بهزاد فراهانی ، محمدرضا شریفی نیا ، نادیا دلدارگلچین ، محمدرضا داوودنژاد ، رامین پرچمی ، سروش خلیلی ، ثریا قاسمی ، آرین خلج ، رامبد شکرآبی