دعوت

Invitation . ۱۵ دقیقه رایگان

سریال و فیلم‌های سینمایی 35 هزار فیلم، سریال و انیمیشن
خرید اشتراک

درباره فیلم دعوت

فیلم دعوت به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در سال 1387 ساخته شده است. این فیلم و در ژانر کمدی خانوادگی می‌باشد. در این فیلم فرهاد قائمیان، محمدرضا فروتن، مهناز افشار، کتایون ریاحی، سارا خوئینی ها، مریلا زارعی، گوهر خیراندیش، ثریا قاسمی، نگین صدق گویا , محمدرضا شریفی نیا به هنرمندی پرداخته‌اند.

خلاصه داستان فیلم دعوت

«دعوت»، فیلمی در ژانر کمدی-خانوادگی به نویسندگی «چیستا یثربی» و «ابراهیم حاتمی کیا» و کارگردانی «ابراهیم حاتمی کیا» و محصول سال 1378 سینمای ایران است. بازیگران مطرحی همچون «محمدرضا فروتن»، «محمدرضا شریفی نیا»، «ثریا قاسمی»، «کتایون ریاحی»، «فرهاد قائمیان»، «مهناز افشار»، «گوهر خیراندیش»، «مریلا زارعی»، «رضا بابک» و «سیامک انصاری» در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. داستان فیلم پیرامون مسأله سقط جنین است و پیام فیلم آن است که «جنینی که به این دنیا دعوت شده نباید سقط شود» حتی اگر مادر آینده یک زن شصت ساله، یک زن بی شوهر، یک زن بازیگر که کارش را بیش از فرزند دوست دارد، زنی آواره در شهر با یک شوهر چاه بازکن یا زنی بریده از شوهر باشد. هر یک از این خانواده ها با بحرانی مشابه رو به رو می شوند و هر کدام از آن ها بنا به نگاه خاص خود واکنش های متفاوتی از خود بروز می دهند.

کارگردان ابراهیم حاتمی کیا
تاریخ انتشار 1387
امتیاز imdb 5.2/10
زمان فیلم یک ساعت و 35 دقیقه
کشور ایران
بازیگران فرهاد قائمیان ، محمدرضا فروتن ، مهناز افشار ، کتایون ریاحی ، سارا خوئینی ها ، مریلا زارعی ، گوهر خیراندیش ، ثریا قاسمی ، نگین صدق گویا ، محمدرضا شریفی نیا