اخراجی ها 3

Deportees 3 . ۱۵ دقیقه رایگان

سریال و فیلم‌های سینمایی 35 هزار فیلم، سریال و انیمیشن
خرید اشتراک

درباره فیلم اخراجی ها 3

فیلم اخراجی ها 3 به کارگردانی مسعود ده نمکی در سال 1389 ساخته شده است. این فیلم و در ژانر کمدی اکشن می‌باشد. در این فیلم محمدرضا شریفی نیا، امین حیایی، اکبر عبدی، حسام نواب صفوی، علی اوسیوند، سیدجواد هاشمی، محمود مقامی، قاسم زارع، بهنوش بختیاری، لیلا اوتادی، رضا رویگری، حلیمه سعیدی، نگار فروزنده، احمد پورمخبر، مهران رجبی، نیما شاهرخ شاهی , یوسف صیادی به هنرمندی پرداخته‌اند.

خلاصه داستان فیلم اخراجی ها 3

«اخراجی ها 3» فیلمی کمدی با مضامین سیاسی، که کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی آن را «مسعود ده نمکی» برعهده داشته است. این فیلم قرار بود در بخش مسابقه بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر حضور یابد، ولی به علت نرسیدن نسخه ۳۵ میلی متری به هیأت داوری، در زمان تعیین شده از بخش مسابقه خارج شد. در سال 1390 اخراجی ها 3 جز پرفروش ترین و پرمخاطب ترین فیلم سال بود. اخراجی ها 3 از جایی شروع می شود که جنگ تمام شده، اخراجی ها و همرزمانشان به شهر برگشته و هر کدام در پی کسب و کاری هستند. یک برنامه زنده تلویزیونی در تلاش است تا تعدادی از رزمندگان را برای حضور در یک برنامه دعوت کند، شرایط نامساعد حال یکی از هم رزمان او را راهی بیمارستان می کند، اما بر اثر حوادثی در سطح شهر دیر به بیمارستان می رسد و تا پای شهادت پیش می رود.

کارگردان مسعود ده نمکی
تاریخ انتشار 1389
امتیاز imdb 2.5/10
زمان فیلم یک ساعت و 51 دقیقه
کشور ایران
بازیگران محمدرضا شریفی نیا ، امین حیایی ، اکبر عبدی ، حسام نواب صفوی ، علی اوسیوند ، سیدجواد هاشمی ، محمود مقامی ، قاسم زارع ، بهنوش بختیاری ، لیلا اوتادی ، رضا رویگری ، حلیمه سعیدی ، نگار فروزنده ، احمد پورمخبر ، مهران رجبی ، نیما شاهرخ شاهی ، یوسف صیادی