مطرب (مخصوص نابینایان)

Motreb (For Visually-Impaired) . ۱۵ دقیقه رایگان

سریال و فیلم‌های سینمایی 45 هزار فیلم، سریال و انیمیشن
خرید اشتراک

درباره فیلم مطرب (مخصوص نابینایان)

فیلم مطرب (مخصوص نابینایان) به کارگردانی مصطفی کیایی در سال 1398 ساخته شده است. این فیلم و در ژانر کمدی خانوادگی می‌باشد. در این فیلم پرویز پرستویی، الناز شاکردوست، محسن کیایی، مهران احمدی، حسین امیدی، امین مقدم، محمدسام یوسفی و عایشه گل جوشکن به هنرمندی پرداخته‌اند.

خلاصه داستان فیلم مطرب (مخصوص نابینایان)

««««با همکاری گروه سوینا - توضیح صحنه با صدای گلاره عباسی»»»»مطرب فیلمی ایرانی به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی مصطفی کیایی محصول سال ۱۳۹۷ است. ژانر فیلم مطرب، مانند اکثر آثار قبلیِ مصطفی کیایی ، کمدی و اجتماعی است. همچنین در این فیلم چند بازیگر از کشور ترکیه حضور دارند و فیلم برداری این فیلم در اسفند ۱۳۹۷ در شهر استانبول به پایان رسید. فیلمنامه این فیلم درباره یک خانواده ایرانی است که به نوعی وارد شهر استانبول ترکیه می شوند. فیلمنامه «مطرب» قبل از «چهارراه استانبول» نوشته شده و قرار بود اتفاقات آن در لندن اتفاق بیفتد، اما پس از تکمیل متن تصمیم گرفته شده داستان در کشوری که از لحاظ فرهنگی نزدیک به ایران است، ادامه داشته باشد. داستان این فیلم درباره یک خواننده کاباره ای به نام ابراهیم خوش لحن (خوش سینه) است که پیش از اوج گرفتن با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ همچون این طیف خواننده ها از صحنه کنار می رود اما چون به اندازه کافی از شهرت و اقبال نیز برخوردار نبوده، نمی تواند خواننده لس آنجلسی شود و در نهایت به خواننده مراسم تبدیل می شود و….

کارگردان مصطفی کیایی
تاریخ انتشار 1398
امتیاز imdb 4.5/10
زمان فیلم یک ساعت و 44 دقیقه
کشور ایران
بازیگران پرویز پرستویی ، الناز شاکردوست ، محسن کیایی ، مهران احمدی ، حسین امیدی ، امین مقدم ، محمدسام یوسفی ، عایشه گل جوشکن