دربست

The Ride . ۱۵ دقیقه رایگان

سریال و فیلم‌های سینمایی 35 هزار فیلم، سریال و انیمیشن
خرید اشتراک

درباره فیلم دربست

فیلم دربست به کارگردانی علی خامه پرست در سال 1394 ساخته شده است. این فیلم و در ژانر خانوادگی اجتماعی می‌باشد. در این فیلم رضا ناجی، شقایق فراهانی، امیرحسین صدیق، نرگس محمدی، بیژن بنفشه خواه، محسن افشانی، خاطره حاتمی، حسین سلیمانی، نیما شاهرخ شاهی، احسان کرمی، امیر کربلایی زاده، سام درخشانی , صادق هاتفی به هنرمندی پرداخته‌اند.

خلاصه داستان فیلم دربست

فیلم دربست در ژانر اجتماعی به کارگردانی علی خامه پرست محصول سال 1394 است. این فیلم اولین تجربه علی خامه پرست است که در گروه هنر و تجربه اکران شد. علی خامه پرست می گوید: این فیلم ماحصل مشاهداتم در مترو و اتوبوس همگانی و دقت بر روی مسافرانی که غرق در رویاها و خیره به نقطه ای در سکوت در حال طی مسیر بودند و بحث های عامیانه ما بین راننده تاکسی و مسافران در باب تورم و مشکلات زندگی و … قصه انسان ها در هم تنیده می شود، تا قطعات گمشدۀ پازل زندگی تو پیدا شود. اینکه در این دنیا مقصدی هست و تو گاه باید «دربست» برسی به انتهای راه، کاش انتهای این راه شروع قصه ای تازه باشد و نه پایان تمام قصه ها.

کارگردان علی خامه پرست
تاریخ انتشار 1394
امتیاز imdb 0/10
زمان فیلم یک ساعت و 19 دقیقه
کشور ایران
بازیگران رضا ناجی ، شقایق فراهانی ، امیرحسین صدیق ، نرگس محمدی ، بیژن بنفشه خواه ، محسن افشانی ، خاطره حاتمی ، حسین سلیمانی ، نیما شاهرخ شاهی ، احسان کرمی ، امیر کربلایی زاده ، سام درخشانی ، صادق هاتفی