517 دنبال‌ کننده
1 میلیون بازدید ویدیو
1.7 هزار بازدید 2 سال پیش

بالا بودن سطح قند خون در اوایل دوران بارداری و قبل از هفتۀ ۱۳ می‌تواند منجر به نقص‌های مادرزادی در جنین شود. همچنین این موضوع می‌تواند احتمال سقط جنین و سایر مشکلات مرتبط با دیابت را افزایش دهد. با توجه به اینکه در بیشتر موارد، زنان تا هفتۀ چهارم ممکن است از بارداری خود بی‌اطلاع باشند، کنترل قند خون پیش از بارداری بسیار اهمیت پیدا می‌کند. کنترل سطح قند خون در دوران بارداری بسیار اهمیت دارد و بهتر است فرد آن را در محدودۀ ایده‌آل نگه ‌دارد. در این ویدیو جناب آقای دکتر عادل جاهد، متخصص غدد، برای شما در این مور

معاینات بارداری

2.4 هزار بازدید 3 سال پیش

ملاقات های منظم با پزشک در دوران بارداری از اهمیت خاصی برخوردارند. انجام منظم مراقبت های بارداری می تواند از بروز عوارض بارداری و زایمان به شکل مؤثری پیشگیری کند. در این ویدیو خانم ناهید غیورآذر کارشناس مامایی در رابطه با مراقبت های پزشکی و معاینات بارداری و تعداد دفعات لازم برای مراجعه به پزشک صحبت می کند.

روابط در خانواده

1.2 هزار بازدید 3 سال پیش

پدران نیز ممکن است در دوران بارداری تحت فشارهایی باشند که به اشتباه باعث فاصله گرفتن از همسران باردارشان شود. در این ویدیو خانم امینه کاکایی، کارشناس ارشد روان شناسی بالینی، در مورد آگاهی زوج های باردار، به ویژه پدران نسبت به وضعیت موجودشان و درک و شناختی دقیق تر برای گذراندن بارداری سالم در کنار همسرشان و راهکارهایی برای برطرف کردن فاصله های احساسی موجود بین زوج ها اطلاعاتی را به شما خواهد داد.

نمایش بیشتر