در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
 • 52
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 157.5هزار
  بازدید

مادرشو

«مادرشو می خواهد به خانم های باردار یاد بدهد که مراقب خودشان باشند.» مادرشو سعی می کند مادر شدن برای شما تجربه ای پر از آگاهی باشد تا نگرانی بیهوده و دغدغه ی اضافی، جای خود را به اطلاعات درست بارداری بدهد.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

«مادرشو می خواهد به خانم های باردار یاد بدهد که مراقب خودشان باشند.» مادرشو سعی می کند مادر شدن برای شما تجربه ای پر از آگاهی باشد تا نگرانی بیهوده و دغدغه ی اضافی، جای خود را به اطلاعات درست بارداری بدهد.

 • 52
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 157.5هزار
  بازدید
این کانال از سوی "مادرشو" تایید شده است.
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • گزارش مناطق زلزله زده

  28,046 بازدید

  روایت خبرنگار مادرانه از وضعیت کودکان شیرخوار در مناطق زلزله زده را مشاهده کنید و ببینید که هموطنان زلزله زدهٔ ما با چه مشکلاتی رو به رو هستند.

 • انتخاب روش زایمان طبیعی برای تولد نوزاد

  208 بازدید

  انتخاب زایمان طبیعی یک روش مناسب برای زایمان شماست که باعث بهبود سریع تر مادران خواهد شد. در این ویدیو، خانم مرضیه بخشنده، کارشناس مامایی، در مورد فوایدی که زایمان طبیعی برای شما و کودکتان دارد، توضیحاتی را به شما خواهد کرد.

 • عوارض شدید و خطرساز در بارداری

  1,886 بازدید

  عفونت های دوران بارداری یکی از عوارضی است که در صورت درمان نشدن، به سرعت در بدن مادر منتشر می شود و منجر به خطرات جبران ناپذیری خواهد شد. ترومبوآمبولی و بیماری های قلبی عروقی از دیگر مواردی است که هنگام بارداری باید مورد توجه قرار گیرد. در این ویدیو، خانم مرضیه بخشنده، کارشناس مامایی در رابطه با این عوارض و روش های پیگیری و درمان آنها به شما توضیحات کاملی را خواهد داد.

 • ورم اندام ها در دوران بارداری

  76 بازدید

  یکی از مسائلی که مادران باردار در سه ماهۀ سوم بارداری با آن مواجه هستند، ورم اندام های تحتانی و فوقانی است. در این ویدیو، خانم مرضیه بخشنده، کارشناس مامایی، توضیحات کاملی را در رابطه با این ورم ها، پیشگیری و درمان آنها به شما خواهد داد.

 • آیا داشتن رابطهٔ جنسی در دوران بارداری بی خطر است؟

  12,946 بازدید

  داشتن یا نداشتن رابطۀ جنسی، سوالی است که خیلی از مادران باردار با آن مواجه خواهند شد. در این ویدیو، خانم مرضیه بخشنده، کارشناس مامایی در مورد رابطۀ جنسی مادران باردار و همسرانشان و برخی موارد منع آن برای شما صحبت خواهد کرد.

 • مراحل زایمان طبیعی

  5,181 بازدید

  زایمان طبیعی به سه مرحله تقسیم می شود که خود مرحلۀ اول شامل سه فاز نهفته، فعال و انتقال است. مرحلۀ دوم و سوم به دنبال گذراندن این سه فاز در مرحلۀ اول به وجود می آید. در این ویدیو، خانم مرضیه بخشنده، کارشناس مامایی در مورد این مراحل و مدت زمان آنها برای شما صحبت خواهد کرد.

 • فواید زایمان طبیعی برای مادر و نوزاد

  6,062 بازدید

  آگاهی و اطلاع از زایمان طبیعی باعث کاهش ترس مادران باردار از این روش زایمان خواهد شد. در این ویدیو، خانم مرضیه بخشنده، کارشناس مامایی در مورد فواید زایمان طبیعی برای مادر اطلاعاتی را به شما خواهد داد.

 • تشخیص کافی بودن شیر مادر در روزهای اول تولد نوزاد

  828 بازدید

  برخی از مادران در مورد کافی نبودن شیرشان برای تغذیهٔ نوزاد درگیر نظرات و حرف های نادرست اطرافیان می شوند که غیر از آنکه هیچ اساس علمی ای ندارد، بلکه حجم نگرانی آنها را نیز افزایش می دهد. در این ویدیو، دکتر امیرابراهیم صفرزاده، متخصص کودکان و نوزادان، دربارهٔ چگونگی تشخیص دریافت شیر کافی در نوزادان به شما اطلاعات مفیدی را خواهد داد.

 • تشخیص دردهای کاذب از دردهای واقعی زایمان

  172 بازدید

  دردهای زایمان در ابتدا کاذب است که با گذشت هفته های بارداری و در زمان مشخصی تبدیل به دردهایی واقعی خواهد شد. این دردهای کاذب، شکلی از آمادگی را به بدن مادر برای زایمانش خواهد داد. در این ویدیو، خانم ناهید خداکرمی، رئیس انجمن علمی مامایی ایران، در مورد تفاوت دردهای کاذب زایمان با دردهای واقعی آن و چگونگی تشخیص آنها برای شما به طور کامل صحبت خواهد کرد.

 • روند کامل تولد کودک و خروج جفت از رحم در زایمان طبیعی

  8,519 بازدید

  بدن یک جنین برای متولد شدن، نظم و هماهنگی خاصی را رعایت می کند. به زبانی دیگر، آنها برای گذر از کانال زایمان، طی یک زایمان طبیعی به نوعی خاص خودشان فکر می کنند. در این ویدیو، خانم ناهید خداکرمی، رئیس انجمن علمی مامایی ایران، در مورد تولد کودکتان از لحظۀ شروع تا پایان یک زایمان طبیعی و لحظات پس از زایمان برای شما به شکلی دقیق و کامل صحبت خواهد کرد.

 • ضرر و زیان های پستانک برای نوزادان

  171 بازدید

  پستانک جایی در طب اطفال و مراقبت از کودک ندارد و جدا از بی فایده بودن، ضررهای زیادی برای کودکان خواهد داشت. در این ویدیو، دکتر امیرابراهیم صفرزاده، در مورد مضرات پستانک به شما اطلاعات بسیار علمی و مفیدی را خواهد داد و همچنین در مورد استفاده نکردن از پستانک سرشیشه برای نوزادان صحبت خواهد کرد.

 • سلامت و بهداشت جسمی رابطه جنسی

  5,865 بازدید

  این ویدیو با هدف اطلاع رسانی به افراد برای ارزیابی های دوره ای و انجام آزمایشات سالانه برای پیشگیری از مشکلات اندام تناسلی و سلامت جنسی تهیه شده است تا بتوان رابطه ای بهداشتی و بدون مشکل داشت. در این ویدیو همچنین می توانید با جدی گرفتن مسائل بعد از نزدیکی جنسی مثل مشکلات ارگان های تناسلی و عفونت های ناشی از اصلاح موهای زاید در زنان و مردان آشنا شوید تا بتوانید در زمان مناسب به پزشک مراجعه کنید.

 • چگونگی رابطه جنسی در دوران بارداری

  6,458 بازدید

  برای تشخیص و اطلاع رسانی به افراد و خانواده ها از شرایط مناسب برای داشتن رابطه ی جنسی هنگام بارداری، در این ویدیو دکتر مسعود یزدی در رابطه با موارد خطرناک برای ممنوعیت نزدیکی هنگام بارداری مثل وجود بیماری های آمیزشی، احساس ناخوشایند مادر باردار، خونریزی، مشکلات جفت، سابقه ی زایمان زودرس، بارداری چندقلو و لزوم حمایت مردان از همسران باردارشان در طول بارداری برای شما صحبت خواهد کرد.

 • سفر کردن با نوزاد

  1,727 بازدید

  رفتن به سفر بعد از زایمان همراه نوزاد، نیاز به رعایت نکات مهمی دارد که نادیده گرفتن آنها باعث ایجاد دردسر و مشکلاتی برای والدین و حتی دیگر مسافران خواهد شد. در این ویدیو، خانم ژاله ابراهیمی، راهنمای گردشگری، اطلاعات مفیدی را در مورد رفتن به سفر همراه یک نوزاد به شما خواهد داد. برای دیدن ویدیوهای بیشتر به سایت مادرشو مراجعه کنید. http://madarsho.com

 • خودمراقبتی در سفر هنگام بارداری

  110 بازدید

  بارداری یک بیماری نیست، ولی نیاز به مراقبت هایی مشخص و رعایت نکات مهمی، به ویژه در موقعیت های خاصی مثل زمان بودن در سفر دارد. در این ویدیو، خانم ژاله ابراهیمی، راهنمای گردشگری، در مورد رعایت نکاتی مهم برای مراقبت مادران از خودشان در طول مسافرت های دوران بارداری برای شما صحبت خواهد کرد. برای دیدن ویدیوهای بیشتر به سایت مادرشو مراجعه کنید. http://madarsho.com

 • سفر در دوران بارداری

  125 بازدید

  رفتن به سفر، یکی از علایق و سرگرمی های مهم برخی افراد است. اما سفر رفتن در دوران بارداری نیاز به داشتن آگاهی دقیق تری دارد که در این ویدیو، خانم ژاله ابراهیمی، راهنمای گردشگری، در مورد مسافرت در دوران بارداری برای شما صحبت خواهد کرد. برای دیدن ویدیوهای بیشتر به سایت مادرشو مراجعه کنید. http://madarsho.com

 • بیماری های موثر در ناباروی مردان

  199 بازدید

  ناباروری مشکلی نیست که فقط مربوط به زنان باشد و آگاهی درست زوج ها از این موضوع باعث می شود آنها با جدی گرفتن فرایند درمان توسط آقایان، بتوانند مشکلات ناباروری خود را برطرف کنند. در این ویدیو دکتر یزدی در مورد تاثیر بیماری هایی مثل سندرم کلاین فلتر، سندرم کارتاژنر، CF، مشکلات و اختلالات نعوظ، انزال زودرس، نزدیکی دردناک اطلاعات مفیدی را به شما می دهد. https://madarsho.com/s/v/S3

 • عوامل کاهش دهنده قدرت باروری در مردان

  140 بازدید

  کاهش باروری در مردان دلایل و عوامل زیادی دارد. در این ویدیو دکتر یزدی در مورد دلایل و علائم کاهش باروری در مردان مثل تاثیر هورمون ها و داروهایی مانند داروهای بدن سازی، انزال خشک و جراحی ها مثل جراحی پروستات برای شما صحبت خواهد کرد.

 • حضور و همراهی پدران در بارداری

  1,823 بازدید

  داشتن درک درست از وضعیت بارداری باعث به وجود آوردن فضایی امن برای رشد جنین و سلامت مادران باردار خواهد شد. در این ویدیو خانم امینه کاکایی، کارشناس ارشد روان شناسی بالینی، با هدف آگاهی نسبت به شرایط دوران بارداری و چگونگی مدیریت شرایط احساسی و عاطفی، شما را با راهکارهایی برای لذت بردن از روزهای بارداری و همراهی همسرتان در طول این دوران آشنا خواهد کرد. http://madarsho.com/s/v/Si

 • درک درست پدران از دوران بارداری

  888 بازدید

  پدران نیز ممکن است در دوران بارداری تحت فشارهایی باشند که به اشتباه باعث فاصله گرفتن از همسران باردارشان شود. آگاهی زوج های باردار، به ویژه پدران آینده نسبت به وضعیت موجودشان و درک و شناختی دقیق تر برای گذراندن یک بارداری سالم در کنار همسرشان و راهکارهایی برای برطرف کردن فاصله های احساسی و عاطفی موجود بین زوج ها اطلاعاتی را به شما خواهد داد. http://madarsho.com/s/v/SQ

 • پرهیز از مقایسه غلط بارداری خود با دیگران

  198 بازدید

  بارداری یک تجربه ی منحصربه فرد است. اما گاهی توصیه های اطرافیان در مورد بارداری، به دلیل نداشتن یک پشتوانه ی علمی درست، باعث ترس و استرس مادران باردار خواهد شد. در این ویدیو خانم امینه کاکایی، کارشناس ارشد روان شناسی بالینی، شما را از برخی راهکارهای موجود برای پرهیز از مقایسه ی بارداری خود با بارداری های دیگران و پیشگیری از تاثیرپذیری اشتباه نسبت به خرافات و راهنمایی های غلط دیگران آگاه خواهد کرد.

 • خشونت های فیزیکی خانگی در بارداری

  273 بازدید

  خشونت فیزیکی یکی از انواع خشونت های خانگی است و از آنجا که خانم ها در دوران بارداری آسیب پذیرتر هستند، بهتر است با مدیریت و آگاهی درست، از این خشونت ها پیشگیری کنند تا در دوران بارداری به خود و کودکشان آسیبی نرسد. http://madarsho.com/s/v/SM

 • داشتن احساس رضایت در دوران بارداری

  195 بازدید

  تصمیم یک زوج برای بارداری، ورود به یک مرحله ی جدید از زندگی است. آگاهی و شناخت زوج هایی که قصد بارداری دارند و به ویژه مادران باردار از لذت ها و سختی های این دوران، احساس رضایت بیشتری از خود و همسرشان به آنها می دهد. http://madarsho.com/s/v/Sz

 • مدیریت خشونت های خانگی

  175 بازدید

  درگیری های خانوادگی یکی از موقعیت هایی است که امکان دارد در دوران بارداری برای برخی از خانواده ها پیش بیاید. در این ویدیو خانم امینه کاکایی، کارشناس ارشد روان شناسی بالینی، در مورد راهکارهایی ساده و کارآمد برای پرهیز از پیش بردن بسیاری از موقعیت های معمول درگیری بین زوج ها و پیشگیری از بروز و تکرار دعواها در دوران بارداری برای شما صحبت می کند. http://madarsho.com/s/v/Sm

 • اهمیت و لزوم فضایی امن و سالم برای بارداری

  283 بازدید

  برخی خشونت های خانگی ارادی و برخی غیرارادی است و خانم های باردار گاهی با خشونت های عمدی فیزیکی و روانی از طرف همسرشان روبه رو هستند. در این ویدیو خانم امینه کاکایی، کارشناس ارشد روان شناسی بالینی، شما را با لزوم داشتن فضایی امن و دوستانه برای باردار شدن و اهمیت و توجه به شرایط خانوادگی خود برای به دنیا آوردن یک کودک سالم آشنا خواهد کرد. http://madarsho.com/s/v/Sa

 • پذیرش تغییرات جسمی مادران در دوران بارداری

  224 بازدید

  دوران بارداری با تغییراتی همراه است که در نظر برخی مادران شیرین و برای برخی دیگر کمی سخت تر است. برای داشتن نگرش درست به برخی از تغییرات بدن که بخشی از فرایند تولد و به وجود آمدن کودکتان است، نیاز به آگاهی دارید. در این ویدیو خانم امینه کاکایی، کارشناس ارشد روان شناسی بالینی، به شما یاد می دهد که چگونه این مشکلات و عوارض جسمی معمول بارداری را قبول کنید تا بتوانید کلافگی ها و مشکلات احتمالی این دور

 • افسردگی بارداری و پس از زایمان

  601 بازدید

  افسردگی پس از زایمان گاهی ممکن است با شروع بارداری یا در طول آن آغاز شود. در این ویدیو خانم امینه کاکایی، کارشناس ارشد روان شناسی بالینی، در مورد افسردگی در دوران بارداری و پس از زایمان، برخی علائم آن و راهکارهای موجود برای درمان افسردگی و لزوم مراجعه به پزشک برای درمان آگاه خواهید شد تا تمام مادران دوران بارداری سالمی داشته باشند.

 • استفاده از داروهای افسردگی در دوران بارداری

  344 بازدید

  زنان بارداری که دچار افسردگی هستند، اغلب می خواهند بدانند درمان افسردگی آنها در دوران بارداری با چه چیزی و چگونه خواهد بود. در این ویدیو خانم امینه کاکایی، کارشناس ارشد روان شناسی بالینی، در مورد چگونگی مصرف داروهای ضدافسردگی و عوارض اولیه ی مصرف این داروها برای شما صحبت خواهد کرد تا بدون اطلاع پزشکتان برای قطع یا مصرف آنها تصمیم نگیرید. http://madarsho.com/s/v/S9

 • بهبود شرایط بدن زنان برای باروری

  545 بازدید

  برای بهبود شرایط بدنتان برای باروری راهکارهایی وجود دارد. اما همه ی راهکارها مفید نیست و شما باید زیر نظر یک پزشک آنها را دنبال کنید. در این ویدیو، دکتر مهراندخت عابدینی، متخصص زنان و زایمان در مورد بهبود شرایط باروری برای شما صحبت خواهد کرد. http://madarsho.com/s/v/d5

 • اپلیکیشن اندروید مادرشو

  73,134 بازدید

  «مادرشو می خواهد به خانم های باردار یاد بدهد که مراقب خودشان باشند.» مادرشو سعی می کند مادر شدن برای شما تجربه ای پر از آگاهی باشد تا نگرانی بیهوده و دغدغه ی اضافی، جای خود را به اطلاعات درست بارداری بدهد. هم اکنون اپلیکیشن موبایل مادرشو بر روی دستگاه های اندرویدی قابل استفاده است. http://madarsho.com/Madarsho-beta-v5.apk