در حال بارگذاری
 • 2
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 9.1هزار
  بازدید

مکتب جو

در مکتب جو میتوانید با بهترین معلمان آشنا شوید، مصاحبه با انان و نظرات دانش آموزان را ببینید، از جزوات انان استفاده کنید، و همچنین در اخرین همایش ها و کلاس های بهترین اساتید کنکوری و دبیرستانی بصورت آنلاین ثبت نام کنید.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

در مکتب جو میتوانید با بهترین معلمان آشنا شوید، مصاحبه با انان و نظرات دانش آموزان را ببینید، از جزوات انان استفاده کنید، و همچنین در اخرین همایش ها و کلاس های بهترین اساتید کنکوری و دبیرستانی بصورت آنلاین ثبت نام کنید.

 • 2
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 9.1هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • چرا ما زمین میخوریم

  127 بازدید

  از زیباترین ویدیوهای انگیزشی ترجمه شده توسط مکتب جو

 • من برنده میشوم

  74 بازدید

  ویدیو من برنده میشم از جمله ویدیوهای انگیزشی بسیار موثر و معروف هست که توسط تیم مکتب جو ترجمه و منتشر شده است. مکتب جو (راهنمای انتخاب بهترین های آموزش) www.maktabjoo.com

 • ویدیوی مصاحبه مهندس ترکمن با تیم مکتب جو

  224 بازدید

  ویدیوی مصاحبه مهندس ترکمن با تیم مکتب جو در این ویدیو تیم مکتب جو میزبان مهندس محمد ترکمن از مشاورین به مطرح کنکور بود طی یک گپ خودمانی که یک ساعت ادامه داشت مباحث مختلفی مثل نحوه برخورد با دانش آموزان، غلبه بر خواب و استرس و... مطرح شد. در انتهای مصاحبه از ایشان در مورد مکتب جو و رسالت آن که معرفی برنامه و اطلاعات بهترین آموزشگاه ها و بهترین اساتید کشور است سوال شد.

 • هیچوقت تسلیم نشو(مکتب جو)

  137 بازدید

  در زندگی گاهی وقت ها شرایطی پیش می آید و شما را زمین میزند.اما این شمایید که تصمیم میگیرید همانطور روی زمین بمانید و تسلیم شوید و یا اینکه با قدرت بلند شوید و به راه ادامه دهید. این ویدیو فوق العاده را از دست ندید. وب سایت ما: WWW.MAKTABJOO.IR مکتب جو- راهنمای انتخاب بهترین های آموزش

 • رویایت را زندگی کن(مکتب جو)

  398 بازدید

  سختی های زیادی رو در زندگی دیدی؟ حرف مردم روی ذهن شما تاثیر داشته و شما رو رنجونده؟ اگه فقط یک هدف داشته باشی زندگی معنا و مفهوم دیگه ای پیدا میکنه دیگه هیچی مثل قبل نخواهد بود و همه چی رنگ و بوی جدیدی پیدا خواهد کرد...

 • مصاحبه دکتر امین برجعلی با مکتب جو در مورد انتخاب رشته

  362 بازدید

  انتخاب رشته کنکور با گذشته فرق های بسیاری کرده است، به این صورت که ابتدا علایق و استعدادهای دانش آموزان و روحیات آنها توسط تست های علمی استخراج میشود و سپس بر این اساس انتخاب رشته صورت میگیرد. وب سایت دکتر امین برجعلی در مکتب جو: www.maktabjoo.ir/borjali

 • انتخاب رشته کنکور 95 (گام اول)

  امین برجعلی
  1,207 بازدید

  در این ویدئو دکتر برجعلی در مورد کنار گذاشتن تعصبات و پیش داوری هایی که باعث پایین آوردن کیفیت انتخاب رشته میشوند صحبت میکنند. برای انتخاب رشته سراسری و آزاد حضوری و یا آنلاین و نوشتن تمامی 150 رشته با توجه به آخرین تغییرات دفترچه و آخرین قبولی ها با شماره تلفن 26763830 تماس بگیرید.

 • انگیزشی نحوه حرکت در روزهای سخت

  امین برجعلی
  462 بازدید

  ارتباط با ما : 26763830 09122271663 @aminborjali

 • اهمیت فعالیت های غیر درسی و مکمل آموزشی

  امین برجعلی
  246 بازدید

  کانال تلگرام ما: aminborjali@ شماره تماس: 26763830-021

 • نظر بهترین معلمان درباره مکتب جو

  260 بازدید

  بخشی از نظرات بهترین دبیران دبیرستانی و کنکوری درباره مکتب جو، در مکتب جو میتوانید درباره بهترین دبیران اطلاعات کسب کنید، از بیوگرافی، جزوات و مصاحبه شان استفاده کنید، همچنین از بهترین همایش های علمی آموزشی ایران با خبر شوید و ثبت نام کنید.

 • مصاحبه استاد مهاجر - دبیر عربی - اساتید برتر کنکور

  1,414 بازدید

  مصاحبه اختصاصی مکتب جو با استاد محمد مهاجر از برترین معلمان کنکور. بیش از 10 سال سابقه آموزش در آموزشگاه های برتر، لیسانس حقوق از دانشگاه شهید بهشتی با رتبه 36 کنکور، رتبه 14 کارشناسی ارشد، مدرس در دانشگاه امام صادق. برای مشاهده مصاحبه کامل، بیوگرافی، جزوات و ثبت نام کلاس ها و همایش های ایشان بصورت آنلاین و آشنایی با دیگر اساتید به سایت مکتب جو به نشانی www.maktabjoo.ir مراجعه کنید.

 • مصاحبه استاد ترکمن - مشاور تحصیلی - اساتید برتر کنکور

  1,884 بازدید

  مصاحبه اختصاصی مکتب جو با مهندس محمد ترکمن از برترین مشاوران تحصیلی کنکور. 12 سال تجربه موفق تالیف و مشاوره، بیش از 10 سال سابقه تدریس، مشاور ارشد آموزشگاه بعثت، مسئول گروه آموزشی شریف، مدیر پژوهش، مشاور و استاد راهنما در دانشگاه. برای مشاهده مصاحبه کامل، بیوگرافی، جزوات و ثبت نام کلاس ها و همایش های ایشان بصورت آنلاین و آشنایی با دیگر اساتید به سایت مکتب جو به نشانی www.maktabjoo.ir مراجعه کنید.

 • مصاحبه استاد گلزاری - دبیر ریاضی - اساتید برتر کنکور

  607 بازدید

  مصاحبه اختصاصی مکتب جو با مهندس بهروز گلزاری از برترین اساتید کنکوری. بیش از 10 سال سابقه تدریس، تدریس در مدارس مناطق 1،2،3،5،6 و آموزشگاه های ساعی،واله،رزمندگان و بعثت. مدرس کنکور دیفرانسیل و مولف کتاب موج دیفرانسیل. برای مشاهده مصاحبه کامل، بیوگرافی، جزوات و ثبت نام کلاس ها و همایش های ایشان بصورت آنلاین و آشنایی با دیگر اساتید به سایت مکتب جو به نشانی www.maktabjoo.ir مراجعه کنید.

 • مصاحبه استاد محمد سهیلی - دبیر شیمی - اساتید برتر کنکور

  1,270 بازدید

  مصاحبه اختصاصی مکتب جو با دکتر محمد سهیلی از برترین اساتید کنکوری. 25 سال تدریس در مدارس و آموزشگاه های برتر کشور نظیر بعثت و … مولف کتاب های تست سال چهارم و دوم و همچنین کتاب آزمایشگاه شیمی. دانشجوی نمونه کشور از طرف تربیت مدرس. برای مشاهده مصاحبه کامل، بیوگرافی، جزوات و ثبت نام کلاس ها و همایش های ایشان بصورت آنلاین و آشنایی با دیگر اساتید به سایت مکتب جو به نشانی www.maktabjoo.ir مراجعه کنید.

 • مصاحبه استاد یاسر بیات - دبیر ریاضی - اساتید برتر کنکور

  638 بازدید

  مصاحبه اختصاصی مکتب جو با استاد یاسر بیات از برترین اساتید کنکوری. مولف حساب دیفرانسیل انتگرال انتشارات رزمندگان، معلم مدرسه نمونه شریعت، مدرسه سرای دانش، مدرسه عترت، مدرسه پژوهش، مدرسه سیمای نور، مدرسه دانشجو، مدرسه مهرگان و... ، برای مشاهده مصاحبه کامل، بیوگرافی، جزوات و ثبت نام کلاس ها و همایش های ایشان بصورت آنلاین و آشنایی با دیگر اساتید به سایت مکتب جو به نشانی www.maktabjoo.ir مراجعه کنید.

 • مصاحبه استاد عالی آذر - دبیر ریاضی - اساتید برتر کنکور

  1,388 بازدید

  مصاحبه اختصاصی مکتب جو با استاد غلامرضا عالی آذر از بهترین و با سابقه ترین اساتید کنکوری ایران بیش از 20 سال سابقه تدریس مدرس ریاضیات پایه و دیفرانسیل و ریاضیات تجربی و ریاضیات گسسته و جبر و احتمال و هندسه پایه و هندسه تحلیلی همچنین برای مشاهده کامل بیوگرافی، مصاحبه کامل، جزوات و ثبت نام کلاس ها و همایش های ایشان بصورت آنلاین به سایت مکتب جو به نشانی www.maktabjoo.ir مراجعه کنید.