در حال بارگذاری
 • 1
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 10هزار
  بازدید

استودیو النا

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 1
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 10هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • تیزر رسمی کلینیک دندانپزشکی و دنداسازی تبسم

  2,117 بازدید

  درمانگاه دندانپزشکی و دندانسازی تبسم با مدیریت جناب آقای دکتر پیمان ملکی با بیش از ۱۰سال سابقه انجام کارهای درمانی ، آماده ارائه خدمات دندانپزشکی و دنداسازی با کیفیت مطلوب و رضایت مندی بیمـاران محترم می باشد. آدرس : استان البرز ، کرج ، چهارراه طالقانی ، بلوار طالقانی شمالی ، روبروی بلوار ماهان ، کوچه نسیم ، ساختمان پزشکی تبسم ، پلاک ۴۷۷ تلفن : ۳۲۲۶۳۷۳۸ - ۳۲۲۷۲۰۵۱ - ۳۲۲۷۲۰۵۰ (۰۲۶)

 • تیزر دیدنی های شهر اهواز

  1,031 بازدید

  مسئولیت ساخت این پروژه در تاریخ 1391/12/08 به استودیو النا واگذار گردید که کارهای آن توسط همکارمان جناب مهندس ملکی انجام و در بهار سال 1392 تحویل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری اهواز گردید.

 • تیزر تبلیغاتی سازمان فناوری اطلاعات شهرداری اهواز

  463 بازدید

  مسئولیت ساخت این پروژه در تاریخ 1392/03/08 به استودیو النا واگذار گردید که کارهای عکاسی ، تصویر برداری ، تدوین و ساخت جلوه های ویژه آن توسط همکارمان جناب مهندس ملکی انجام و در آذر ماه سال 1392 تحویل سازمان آمار اطلاعات و خدمات کامپیوتری شهرداری اهواز گردید.

 • کلیپ حماسی انتقال آب خوزستان

  939 بازدید

  در سال 1387 همایشی با عنوان اثرات انتقال آب خوزستان بر منافع ملی توسط انجمن صنفی مهندسان صنعت آب خوزستان در هتل پارس برگزار گردید. این کلیپ به عنوان آغازگر مراسم افتتاحیه این همایش ملی بر روی پرده اکران شد. در این مراسم جناب آیت ا... جزایری ، نماینده ولی فقیه استان و جناب آقای دکتر محسن رضایی ، دبیر تشخیص مصلحت نظام ، و مدیران و مسئولین استان خوزستان شرکت داشته اند . این کلیپ به سفارش انجمن صنفی مهندسان صنعت آب خوزستان توسط استودیو النا تهیه و تولید گردیده است

 • تیزر استودیو فیلم و عکس النا

  1,018 بازدید

  elena-studio.ir

 • کلیپ نوروزی سال 1392 سازمان فاوا شهرداری اهواز

  182 بازدید

  بخشی از پیام نوروزی ، جناب مهندس اسماعیلی ، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری اهواز : این حرکتی که در سازمان در جریان است آینده روشنی را برای سازمان نشان می دهد . اگر در سال 1392 روحیه همدلی ، همکاری و در حقیقت تعصب سازمانی در مجموعه ما پر رنگ تر شود و با یک برنامه منسجم برای اهدافی را که تعیین کرده ایم گام برداریم ، فکر کنم سال 1392 سال بسیار موفق تری نسبت به سال 1391 که به پایان رسیده است باشد. سال 1392 را به همه مجموعه صمیمانه تبریک می گویم .

 • تیزر تبلیغاتی معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز

  3,434 بازدید

  تصویربرداری این کلیپ از سال 1386 شروع شد و در نهایت این کلیپ در سال 1387 آماده و به واحد فناوری اطلاعات ، معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد واحد اهواز تحویل گردید .این کلیپ در افتتاحیه بسیاری از همایش های و کنفرانس های ملی و بین المللی این دانشگاه بر روی پرده سالن همایش ساختمان شهید بهشتی این دانشگاه پخش می شود. این کلیپ به سفارش معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز ، توسط استودیو النا تهیه و تولید گردید.

 • مصاحبه مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری اهواز

  196 بازدید

  در این کلیپ جناب مهندس اسماعیلی ، مدیرعامل محترم سازمان آمار اطلاعات و خدمات کامپیوتری شهرداری اهواز به معرفی سازمان و گزارش عملکرد دوساله اخیر می پردازند و در ادامه پروژه های شاخص این سازمان نظیر ساخت ، تجهیز و راه اندازی مرکز داده شهرداری اهواز ، تجهیز فرهنگسرای فناوری اطلاعات و باشگاه شهروند الکترونیک و سیستم جامع شهرسازی و املاک و ... را بطور کلی توضیح می دهند . این کلیپ به سفارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری اهواز توسط استودیو النا تهیه و آماده و در تاریخ 1391/11/21 تحویل آنان گردید

 • تیزر تبلیغاتی فرهنگسرای فناوری اطلاعات شهرداری اهواز

  165 بازدید

  مسئولیت ساخت این پروژه در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۲۱ به استودیو النا واگذار گردید که کارهای عکاسی ، تصویر برداری ، تدوین و ساخت جلوه های ویژه آن توسط همکارمان جناب مهندس ملکی انجام و در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ تحویل سازمان آمار اطلاعات و خدمات کامپیوتری شهرداری اهواز گردید.

 • تیزر تبلیغاتی دیتا سنتر شهرداری اهواز

  369 بازدید

  مسئولیت ساخت این پروژه در تاریخ 1391/10/21 به استودیو النا واگذار گردید که کارهای عکاسی ، تصویر برداری ، تدوین و ساخت جلوه های ویژه آن توسط همکارمان جناب مهندس ملکی انجام و در خردادماه سال 1392 تحویل سازمان آمار اطلاعات و خدمات کامپیوتری شهرداری اهواز گردید.