در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 360
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 536.1هزار
  بازدید

میدون

به میدون بیایید!

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

به میدون بیایید!

 • 360
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 536.1هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • بهرام ستاری- هدایتگر استان آذربایجان شرقی- 29 اردیبهشت ماه 98

  46 بازدید

  ظرفیت های استان آذربایجان شرقی در حوزه کسب و کار: * خدمات بازرگانی * خدمات گردشگری * صنایع تبدیلی کشاورزی * شیلات و آبزی پروری * دامداری * باغداری * زراعت * پرورش زنبور عسل افرادی که قصد ایجاد کسب و کار در استان آذربایجان شرقی را دارند می توانند از طریق سایت میدون با ما در ارتباط باشند.

 • سیدحسام حیدری- گروه جهادی فانوس جنوب- 29 اردیبهشت ماه 98

  21 بازدید

  گروه جهادی فانوس جنوب کرمان از سال ۸۷ کار خود را آغاز کرده و سابقه فعالیت در استان های کرمانشاه، مرکزی، خوزستان، هرمزگان، اصفهان و کرمان را دارد. ساخت ۷ مدرسه، ۶ خانه و ۴ پروژه آبرسانی برای محرومین، از جمله فعالیت های عمرانی گروه جهادی ما می باشد.کشت گندم، احداث گلخانه و راه اندازی واحدهای خیاطی از جمله فعالیت های انجام شده توسط گروه جهادی فانوس جنوب در حوزه کسب وکار می باشد.

 • محسن ملاحسینی- هدایتگر استان اصفهان- 28 اردیبهشت ماه 98

  14 بازدید

  ظرفیت های استان اصفهان در حوزه کسب و کار: * تولید محصولات زراعی * دامپروری و دامداری * صنایع دستی * گردشگری * بازرگانی * حمل و نقل * باغداری * خدمات فناوری اطلاعات افرادی که قصد ایجاد کسب و کار در استان اصفهان را دارند می توانند از طریق سایت میدون با ما در ارتباط باشند.

 • داوود حمیدی- قرارگاه جهادی قرآن و عترت - 28 اردیبهشت ماه 98

  24 بازدید

  قرارگاه جهادی ما کار خود را از سال 86 آغاز کرده است. عمده فعالیت های ما در شهرستان سرخس استان خراسان رضوی متمرکز است. راه اندازی کارگاه قالی بافی، چاپخانه، راه اندازی واحدهای خرد پرورش بلدرچین و همچنین برپایی فروشگاه برای عرضه محصولات محرومین تحت پوشش، از جمله فعالیت های انجام شده توسط قرارگاه جهادی قرآن و عترت در حوزه کسب و کار می باشد. در کنار این احداث 10 هزار متر مربع مسجد و خانه عالم و حمایت از 4 هزار دانش آموز از جمله دیگر فعالیت های انجام شده توسط قرارگاه ما است.

 • عاطفه کاظمی- گروه جهادی شیفتگان حضرت رقیه (س)-26 اردیبهشت ماه 98

  19 بازدید

  گروه جهادی شیفتگان حضرت رقیه (س) کار خود را از سال 1394 آغاز کرده است. اکثر فعالیت های گروه ما در مناطق محروم شهرستان خاتم استان یزد معطوف است. تمرکز فعالیت های گروه ما در حوزه کسب و کار، بر روی توانمندسازی زنان در مناطق محروم منطقه می باشد که در این راستا کسب و کارهای قالی بافی و دوخت پوشاک ایرانی اسلامی از جمله عمده ترین فعالیت های ما در این حوزه بوده است. در کنار این برای آقایان این مناطق کلاس های آموزشی کشاورزی و دامپروری راه اندازی کرده ایم.

 • محمد کریم الدّینی- هدایتگر استان مرکزی- 25 اردیبهشت ماه 98

  319 بازدید

  ظرفیت های استان مرکزی در حوزه کسب و کار: * حوزه گیاهان دارویی * حوزه صنایع * حوزه کشاورزی * وزه صنایع کامپیوتری افرادی که قصد ایجاد کسب و کار در استان مرکزی را دارند می توانند از طریق سایت میدون با ما در ارتباط باشند.

 • حشمت محمدی- گروه جهادی سفیران رهبری- 25 اردیبهشت ماه 98

  45 بازدید

  گروه جهادی ما کار خود را از سال 95 در استان های خوزستان و چهارمحال و بختیاری شروع کرده است. ما پس از ورود به هر منطقه، ظرفیت های کسب و کار در آنجا را مورد سنجش قرار داده و سپس اقدام به شروع فعالیت های متناسب می کنیم. از جمله فعالیت های انجام شده توسط گروه ما در استان خوزستان عبارتند از: * برداشت آب رودخانه و کشت صیفی جات به جای گندم * ایجاد واحدهای زنبور داری * کاشت آزمایشی و موفق درخت پسته * اصلاح نژاد دام

 • حمید احمدی- هدایتگر استان البرز - 24 اردیبهشت ماه 98

  88 بازدید

  ظرفیت های استان البرز در حوزه کسب و کار: * راه اندازی شرکت های دانش بنیان * گردشگری و جاذبه های توریست پذیر * مشاغل بخش صنعت، معدن و خدمات * مشاغل بخش خدمات * مشاغل بخش کشاورزی افرادی که قصد ایجاد کسب و کار در استان البرز را دارند می توانند از طریق سایت میدون با ما در ارتباط باشند.

 • مجید سپهری- گروه جهادی شهید حججی- 24 اردیبهشت ماه 98

  35 بازدید

  گروه جهادی ما کار خود را از سال 96 آغاز کرده است و از سال 97 وارد فضای ایجاد کسب و کار شدیم. در این راستا اقداماتی همچون بازسازی چند باب مغازه بلااستفاده و آماده سازی آنها جهت راه اندازی کسب و کار در دستور کار قرار گرفت. در کنار این با راه اندازی کارگاه قالی بافی توانستیم برای 25 نفر شغل ایجاد کنیم. عمده فعالیت های ما هم اکنون در حوزه گردشگری استوار است و ما به دنبال این هستیم تا با شناسایی خانه های مستعد برای راه اندازی واحد بوم گردی، یک دهکده توریستی را در منطقه ایجاد نماییم.

 • مهدی رضایی- هدایتگر استان قم- 23 اردیبهشت ماه 98

  41 بازدید

  ظرفیت های استان قم در حوزه کسب و کار: * کسب وکارهای خانگی * پرورش بوقلمون * کشت گیاهان دارویی * کشت زعفران * راه اندازی استارت آپ در حوزه های گوناگون افرادی که قصد ایجاد کسب و کار در استان قم را دارند می توانند از طریق سایت میدون با ما در ارتباط باشند.

 • مهدی جعفری- گروه جهادی پدر مهربان بقیع- 23 اردیبهشت ماه 98

  22 بازدید

  عمده فعالیت های خیریه پدر مهربان بقیع بر روی مناطق محروم شهرستان ورامین در استان تهران معطوف است. البته گروه ما سابقه فعالیت در زمینه محرومیت زدایی در استان های آذربایجان شرقی و لرستان را هم دارد. فعالیت های خیریه پدر مهربان بقیع در زمینه های مختلف مرتبط با خانواده استوار است و در همین راستا در زمینه کسب و کار خانواده، فعالیت هایی همچون ایجاد کارگاه خیاطی، کارگاه جوراب بافی، احداث واحدهای خرد مرغداری و ایجاد کارگاه های خانگی سبزی خردکنی در سوابق کاری گروه ما وجود دارد.

 • مهدی طلایی-هدایتگر استان کرمانشاه- 22 اردیبهشت ماه 98

  143 بازدید

  ظرفیت های استان کرمانشاه در حوزه کسب و کار: * کسب وکارهای خانگی * پرورش بوقلمون * کشت گیاهان دارویی * کشت زعفران * راه اندازی استارت آپ در حوزه های گوناگون افرادی که قصد ایجاد کسب و کار در استان کرمانشاه را دارند می توانند از طریق سایت میدون در ارتباط باشند.

 • جمال یعقوبی-گروه جهادی انصارالمهدی- 22 اردیبهشت ماه 98

  37 بازدید

  قالب فعالیت های گروه جهادی انصار المهدی (عج) بر روی 6 روستای محروم شهرستان آوج واقع در استان قزوین معطوف است. آموزش زنبورداری، آموزش پرورش قارچ، زیباسازی و نوسازی مدارس، ارائه خدمات پزشکی و مشاوره ای و... از جمله اقدامات انجام شده توسط گروه جهادی انصارالمهدی (عج) در مناطق یاد شده است. گروه ما در حوزه قالی بافی نیز فعالیتی جدی داشته و توانسته پس از شناسایی افراد مستعد و ارائه آموزش های لازم به آنها، از طریق تاجرین منطقه اقدام به تهیه سفارش برای افراد آموزش دیده نمایند و پس از تولید فرش نیز برای فروش به مردم

 • مجید ریاحی-هدایتگر استان چهارمحال بختیاری- 21 اردیبهشت ماه 98

  91 بازدید

  ظرفیت های استان چهارمحال و بختیاری در حوزه کسب و کار: * تولید چوب جهت تولید ذغال فشرده * کشت گیاهان دارویی * پرورش گل محمدی * پرورش ماهی قزل آلا * پرواربندی دام سبک و سنگین * زنبورداری افرادی که قصد ایجاد کسب و کار در استان چهارمحال و بختیاری را دارند می توانند درسایت میدون در صفحه ی من درخواست بدهند.

 • محمود رحیمی-گروه جهادی علمدار- 21 اردیبهشت ماه 98

  42 بازدید

  قرارگاه جهادی علمدار از سال 1390 و به همت جمعی از نخبگان دانشگاهی استان مازندران شکل گرفت. شهید بلباسی از شهدای مدافع حرم، یکی از پایه گذاران اصلی ایجاد کننده این گروه جهادی بوده اند. گروه جهادی ما با توجه به استقرار قرارگاه آن در استان مازندران، در طول سال در مناطق محروم این استان فعالیت می کند، اما هرساله در ایام عید به مناطق محروم استان خوزستان رفته و فعالیت خود را در آن مناطق انجام می دهد.

 • حسین شهابی-تسهیلگر استان خوزستان-19 اردیبهشت ماه 98

  31 بازدید

  استان خوزستان ظرفیت های مختلفی در حوزه تولید انواع محصولات کشاورزی از جمله گندم و جو و محصولات باغی را دارد. در کنار این با توجه به گستردگی مراتع در این منطقه، زمینه پرورش دام های سبک و سنگین هم در اینجا مهیا می باشد. پرورش مرغ بومی و کشت قارچ و خیار و احداث واحدهای بوم گردی از جمله دیگر فعالیت های دارای ظرفیت در منطقه خوزستان می باشد. افرادی که تمایل به ایجاد کسب و کار در این منطقه را دارند می توانند از طریق ارتباط با ما از خدمات بنیاد برکت برای تحقق پروژه هایشان در منطقه استفاده نمایند.

 • محمدحیدری کبریتی-گروه جهادی فدک- 19 اردیبهشت ماه 98

  53 بازدید

  گروه ما کار خود را از سال 91 و در قالب فعالیت های آموزشی و عمرانی شروع کرد. با مرور زمان فعالیت های گروه جهادی فدک گسترش یافت و به تبع آن کارگروه های مختلفی برای پیگیری امور ایجاد شد. نحوه فعالیت گروه ما به این صورت است که قبل از ورود به هر منطقه آمایش انجام داده و ظرفیت های اقتصادی آنجا را شناسایی می کنیم، سپس با توجه به آن ظرفیت به دنبال تبدیل آن منطقه به قطب اقتصادی کسب و کاری مشخص پیش می رویم.

 • حسن عبدالله زاده

  144 بازدید

  حسن عبدالله زاده حوزه تخصصی مشاوره تولید و تهیه چیپس میوه

 • حمیدرضا عظیمی

  1,160 بازدید

  مشاور حوزه بازاریابی دیجیتال و SEO

 • کیارش عباس زاده

  135 بازدید

  مشاور حوزه کارآفرینی - فروش و جذب سرمایه