51 دنبال‌ کننده
35.6 هزار بازدید ویدیو

آموزش آنلاین خود انضباطی -جلسه ی اول

64 بازدید 5 ماه پیش

با سلام جلسه ی اول خود انضباطی ویژه ی عزیزانی که جلسه ی اول را به هر علتی از دست دادند . لازم به ذکر است که این جلسه فقط تا ساعت 23 روز 2 تیر ماه 99 در دسترس شما برای دانلود خواهد بود و از ساعت 23 از دسترس خارج خواهد شد. پس آن را دانلود کنید و سپس تماشا کنید .

سمینار رهایی از الگوهای مخرب ذهنی

دکتر آرش زارع , سمینار آموزشی رهایی از الگوهای مخرب ذهنی- شهرستان رفسنجان

917 بازدید 1 سال پیش

سمینار آموزشی رهایی از الگوهای مخرب ذهنی- شهرستان رفسنجان- دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان . این سمینار با همکاری مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه با تدریس دکتر آرش زارع در 12 اسفند ماه 97 در سالن شهید پرتوی برگزار شد.

سمینار سایه ها و تله ها

دکتر آرش زارع, سمینار سایه ها و تله ها -شهرستان رفسنجان

230 بازدید 1 سال پیش

این سمینار با سخنرانی دکتر آرش زارع مدیر آکادمی سلامت ذهن بوتیا با عنوان سایه ها و تله ها در دانشگاه ولی عصر رفسنجان در 18 اردیبهشت 98 برگزار شد. و در آن افراد با تله هایی که ممکن است در زندگی اسیر آن شوند آشنا می شوند .

سمینار اثر پروانه ای

دکتر آرش زارع , سمینار اثر پروانه ای -شهرستان رفسنجان

224 بازدید 11 ماه پیش

سمینار اثر پروانه ای با تدریس دکتر آرش زارع و با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان در 20 آبان ماه 98 برگزار شد. این سمینار با این عنوان برای اولین بار در کشور برگزار شد که مخاطبین یاد گرفتند که چگونه کوچکترین فعالیت هایشان در زمان حال بزرگترین تاثیرات را در آینده آنها خواهد داشت. مدت زمان سمینار : 1 ساعت و 17 دقیقه

نمایش بیشتر