در حال بارگذاری
 • 5
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 24.8هزار
  بازدید

شهید محمد مشعل

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 5
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 24.8هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • خاطره انتقال مجدد شهیدمحمد مشعل از خط مقدم به بیمارستان

  100 بازدید

  خاطره ی یکی از دوستان « شهید محمد مشعل» ، از نحوه انتقال مجدد وی از خط مقدم جبهه جنگ به بیمارستان ، ( پس از آنکه پزشک دستور اعزام وی به شیراز را میدهد شهید محمد از بیمارستان فرار کرده و به خط مقدم جبهه باز گشته بود) هرچند که نتوانستند مانع بازگشت مجدد وی برای شرکت در عملیات های بعدی شوند. و بالاخره پس از ده ماه ، در خوابگاه دانشگاه ۶۶/۸/۴ بر اثر همان موج گرفتگی عملیات کربلای ۴ به شهادت میرسد.

 • به سمت جبهه نبرد - کربلای 4 ( قسمت 10 - آخرین قسمت )

  2,542 بازدید

  در کانال شهیدمحمدمشعل فیلم رزمندگان قبل از عملیات کربلای 4 طی 10 قسمت بروی سایت آمده که این قطعه آخرین قسمت است. در این فیلم رزمندگان گردانهای کربلا،بلال و..به معرفی و دادن پیام پرداخته اند.غواصان و رزمندگان در اردوگاه و به سوی خط قابل رویتند. در این قطعه عبور رزمندگان از زیر قرآن بدست یکی از برادران روحانی مشاهده میگردد. برای شادی روح شهدای اسلام..اللهم صل علی محمد و آل محمد..التماس دعای خیر..

 • رزمندگان کربلای 4 - اعزام به خط جبهه ( 8 و 9 )

  2,854 بازدید

  فیلم رزمندگان مسلح آماده جهت اعزام به خط جبهه ،در حال نیایش،روضه ایام فاطمیه، عبور دو گروه از زیر قرآن، در انتظار ماشین،درحال سوارشدن،درحال سینه زنی،عبور قایق از رودخانه ..... در این کانال، 10 قسمت فیلم رزمندگان قبل از عملیات کربلای 4 در حال معرفی خویش و مصاحبه و اعزام به خط و غواصان را مشاهده بفرمایید... از خانواده شهدا التماس دعای خیر.....برای شادی روح شهدا و پدر و مادر شهیدمحمد مشعل صلوات.....

 • قبل از عملیات کربلای 4 - غواصان - قسمت 7

  10,176 بازدید

  هفتمین قسمت ار 10قسمت فیلم رزمندگان قبل از عملیات کربلای 4 - در این قسمت غواصان به مصاحبه و در اردوگاه نیز بصورت گروهی و در صف و یا در حال حرکت و مسلح و همچنین عده ای در حال نرمش در کنار رودخانه قابل مشاهده خواهند بود. در قسمت بعدی در حال نیایش و حرکت به سوی خط جبهه به نمایش خواهد آمد. برای شادی روح شهدا......بالاخص شهدای عملیات کربلای 4 و 5.......اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم......

 • پیغام رزمندگان کربلای 4 - ( ششمین قسمت)

  1,950 بازدید

  در این قسمت علاوه بر پیغام رزمندگان ، اردوگاه غواصان نیز قابل رویت است. این فیلم 10 قسمتی ، رزمندگان قبل از عملیات ، به معرفی خویش و دادن پیام به ملت شریف ایران می پردازند. و همچنین تا رهسپاری به سمت خط جبهه قابل مشاهده است. این 10 قسمت ، از طریق کانال شهید محمد مشعل قابل پیگیری می باشد. برای شادی روح شهدا..... و شهدای عملیات کربلای 4و5..... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم..

 • کربلا ی 4 - پیغام رزمندگان - قسمت اول

  999 بازدید

  اولین قسمت ، از فیلم ( 10 قسمتی ) رزمندگان کربلای 4 - در این فیلم ، رزمندگان با شرکت در مصاحبه ، تک تک به معرفی خویش پرداخته و برای ملت شریف ایران پیغام می گذارند. طی این 10 قسمت ، از معرفی رزمندگان ، قبل از عملیات کربلای 4 تا رهسپار شدن به سمت خط جبهه ، به نمایش گذارده می شود. جهت شادی روح شهدای اسلام.....بالاخص شهدای عملیات کربلای 4 و 5.....اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....

 • کربلای 4 - قسمت دوم - (پیغام و مصاحبه )

  1,775 بازدید

  قسمت دوم ( از 10قسمت) فیلم قبل از عملیات کربلای 4 -مصاحبه رزمندگان و شهدا و پیغامی از آنان برای ملت شریف ایران این فیلم از معرفی تا رهسپاری به خط جبهه را در معرض دید شما عزیزان قرار میدهد. جهت شادی روح تمامی شهدای اسلام... بالاخص شهدای عملیات کربلای 4 و 5.....اللهم صل علی محمد و آل محمد و عج فرجهم.... امیدواریم خانواده های این عزیزان با یافتن این فیلم ، مار ا از دعای خیرشان محروم نفرمایند.

 • کربلای 4 - قسمت سوم - پیغام رزمندگان

  589 بازدید

  قسمت سوم ( از 10 قسمت) فیلم قبل از عملیات کربلای 4 -رزمندگان یک به یک به معرفی خویش و بیان پیغام برای ملت شریف ایران خواهند داشت. این فیلم از معرفی تا رهسپار شدن به خط جبهه را به نمایش می گذارد. جهت شادی روح تمامی شهدای اسلام.....بالاخص شهدای عملیات کربلای 4 و 5 ..... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ..... ما را از دعای خیرتان محروم نفرمایید.

 • رزمندگان کربلای 4 ( شماره 4 )

  876 بازدید

  قسمت چهارم از 10 قطعه ی فیلم شهید محمد مشعل و رزمندگان کربلای4 می باشد. رزمندگان پس از معرفی خویش ، برای ملت شریف ایران پیغام گذارده اند. در این قطعه شهید علی اکبر نقی ترابی و... نیز صحبت دارند. این فیلم از معرفی تا رهسپاری به خط جبهه نبرد، به نمایش می گذارد. در این قطعه اردوگاه نیز قابل رویت است.

 • شهید محمد مشعل و دوستانش- قسمت پنجم(رزمندگان کربلای4)

  403 بازدید

  قسمت پنجم از فیلم 10قسمتی رزمندگان کربلای 4 می باشد. که رزمندگان یک به یک ، به معرفی خویش و بیان پیغام به ملت شریف ایران خواهند داشت.این فیلم از معرفی تا رهسپاربه خط جبهه ، به نمایش می گذارد.در این قطعه ، شهید محمد مشعل و دوستانش صحبت دارند.

 • فیلم شهید محمد مشعل و رزمندگان قبل از عملیات کربلای 4

  2,270 بازدید

  قطعه ای از فیلم قبل از عملیات کربلای4 – در این قطعه کوتاه ، شهید محمد مشعل و برادران سعید مروانی و سعید راستانی به معرفی خویش می پردازند.... جهت شادی روح تمامی شهدا ....بالاخص شهدای کربلای 4- اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.