در حال بارگذاری
 • 260
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 901.3هزار
  بازدید

علم زیبا ( mmscience.ir )

در این کانال ویدئو های علمی - آموزشی جالب قرار می گیرد. برای داشتن اطلاعات و مطالب بیشتر، به وبسایت ما: mmscience.ir مراجعه کنید. منتظرتان هستیم!

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

در این کانال ویدئو های علمی - آموزشی جالب قرار می گیرد. برای داشتن اطلاعات و مطالب بیشتر، به وبسایت ما: mmscience.ir مراجعه کنید. منتظرتان هستیم!

 • 260
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 901.3هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • واکنش شیمیایی زیبا ( اتانول + فرمیک اسید + پتاسیم پرمنگنات )

  50 بازدید

  در این ویدئو، آزمایش واکنش شیمیایی بسیار جالبی را بررسی می کنیم که منظره ای دیدنی خلق می کند. این واکنش بین قطعات پتاسیم پرمنگنات و محلول فرمیک اسید و اتانول رخ می دهد. پیشنهاد می کنم حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر ، به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و یا کانال ما را در آپارات دنبال کنید. در کانال علم زیبا منتظرتان هستیم.

 • آزمایش اثبات تراکم ناپذیری جامدات ( پرس کردن شمع )

  259 بازدید

  در این ویدئو، با آزمایشی بسیار جالب نشان می دهیم که جامدات، بر خلاف گاز ها، تراکم پذیر نیستند. در این آزمایش، 20 کیلوگرم شمع را در زیر فشار یک تن بر سانتی متر مربع قرار می دهیم. بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه علمی - درسی بیش تر، به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و یا کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • 0:8

  ماشین مرکب جالب برای تولید حباب

  188 بازدید

  در این ویدئوی کوتاه، ماشین مرکب بسیار جالب و مبتکرانه ای را می بینیم که می تواند حباب آب و صابون تولید کند. با دقت در ویدئو، شما نیز می توانید مثل همین ماشین را در خانه بسازید. پیشنهاد می کنم حتما ویدئو را مشاهده کنید. برای داشتن مطالب و اطلاعات بیش تر به وسایت ما سر بزنید: mmscience.ir و یا کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • تصعید ید

  78 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که قطعه ای از ید جامد، وقتی در مجاورت گرما قرار میگیرد، مستقیما به حالت گاز در می آید که به این تغییر، تصعید می گویند. تصعید نوعی تغییر فیزیکی است. برای مشاهده ویدئو ها و مطالب علمی و آموزشی بیش تر، به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و یا کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • جا انداختن استخوان آرنج در رفته

  340 بازدید

  در این ویدئو صحنه جا انداختن استخوان در رفته آرنج را توسط متخصص ارتوپد مشاهده می کنیم. همچنین در ویدئو قسمتی به صورت انیمیشن نشان داده شده که بهتر نحه جا افتادن استخوان های از دست رفته مفصل را مشاهده کنیم. پیشنهاد می کنم حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های علمی و آموزشی بیشتر، به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و یا کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • واکنش ترمیت و تولید آهن مذاب ( برای جوش آهن )

  221 بازدید

  در این ویدئو، با یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین واکنش ها، یعنی واکنش ترمیت آشنا می شویم که در آن به وسیله حرارت بسیار بالایی که تولید می شود، آهن به شکل مذاب در می آید و می توان از این واکنش در جوشکاری قطعات آهن استفاده کرد. پیشنهاد می کنم حتما ویدئو را مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب بیش تر، به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و یا کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم...

 • 0:8

  تایم لپس روند التیام زخم بخیه خورده

  283 بازدید

  در این ویدئو، تایم لپس جالبی از مدت طولانی التیام یک زخم عمیق که بخیه خورده است را مشاهده می کنیم. حتما ویدئو را مشاهده کنید. برای مشاهده ویدئو های جالب بیش تر، کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم...

 • آزمایش جالب مشاهده واکنش پذیری سدیم با آب و واکنش ناپذیری با نفت

  883 بازدید

  در این ویدئو با آزمایشی بسیار جالب آشنا می شویم و در آن واکنش پذیری و واکنش دادن سدیم با آب و در عین حال، واکنش ناپذیری و واکنش ندادن سدیم با نفت (گازوئیل) را مشاهده می کنیم. پیشنهاد می کنم در صورت امکان، خودتان آزمایش را تکرار کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر، به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و یا کانال ما را در آپارات دنبال کنید.

 • کاردستی بسیار جالب و مبتکرانه برای شکستن تخم مرغ

  1,587 بازدید

  در این ویدئو، با روشی بسیار جالب و مبتکرانه برای حل یکی از مشکلات زندگی روزمره آشنا می شویم: شکستن تخم مرغ برای پخت و پز! و کاردستی بسیار جالبی را می بینیم - که البته ساختن آن سخت است! - که این مشکل را برای ما حل می کند. برای مشاهده ویدئو ها و مطالب علمی بیش تر، به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و یا کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم...

 • تخریب شگفت انگیز ساختمان دودکش بزرگ

  151 بازدید

  در این ویدئو شاهد تخریب شگفت انگیز و بسیار جالب یک دودکش در کشور روسیه هستیم. واقعا مهندسی تخریب یک علم مهم و پر کاربرد است. پیشنهاد می کنم حتما مشاهده کنید. برای داشتن ویدئوها و مطالب علمی و جالب بیشتر، کانال ما را در آپارات دنبال کنید ( کانال علم زیبا ). منتظرتان هستیم.

 • صحنه زیبای یخ زدن حباب در دمای زیر صفر درجه سانتی گراد

  585 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که آب موجود در دیواره حباب، چگونه در دمای زیر صفر درجه سانتی گراد، منجمد می شود. بسیار جالب است. پیشنهاد می کنم مشاهده کرده و در صورت امکان خودتان این آزمایش زیبا را تکرار کنید.

 • انفجار باتری لیتیومی بر اثر ضربه

  190 بازدید

  در این ویدئو، می بینیم که با وارد آمدن ضربه ای شدید به یک باتری لیتیومی ( باتری تلفن های همراه ) با یک جسم تیز، چه اتفاقی می افتد! بسیار جالب است. پیشنهاد می کنم برای مشاهده ویدئو های جالب بیش تر کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم...

 • واکنش شیمیاییی سوختن نوار منیزیم و تولید نور

  592 بازدید

  در این ویدئو، واکنش سوختن ( اکسید شدن ) نوار منیزیمی را مشاهده می کنیم. این واکنش با تولید نور بسیار زیاد و خیره کننده ای همراه است. در ضمن پس از انجام واکنش، قطعاتی از نوار که بسیار سبک هستند، جدا می شوند و در هوا معلق می شوند. پیشنهاد می کنم برای مشاهده ویدئو ها و مطالب علمی - درسی بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم....

 • شکل دادن به شعله آتش با ایجاد باد به وسیله فن های قدرتمند!

  254 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که چگونه می توانیم به وسیله ایجاد باد با چند فن قدرتمند، به شعله آتش، شکل های مختلف، مانند شکل مارپیچی بدهیم. بسیار جالب است. حتما ببینید و در صورت امکان در خانه آزمایش را تکرار کنید. شما می توانید ویدئو ها و مطالب بیش تر را در وبسایت ما مشاهده کنید: mmscience.ir و یا کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • تولید چاقو با بازیافت فلز فنر های فرسوده

  604 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که چگونه با بازیافت فنر های فرسوده تشک ها، چاقو های فلزی تیز می سازند! بسیار جالب است، حتما مشاهده کنید. برای داشتن ویدئو های علمی و جالب بیش تر، کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • واکنش شیمیایی زیبا ( فرمیک اسید + اتانول + پتاسیم پرمنگنات )

  873 بازدید

  در این ویدئو، با واکنش شیمیایی بسیار جالب آشنا می شویم که نتیجه آن بسیار زیبا است. در این واکنش، فرمیک اسید و اتانول و پتاسیم پرمنگنات واکنش می دهند. بسیار جالب است، پیشنهاد می کنم حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های علمی - درسی مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال ما را در آپارات دنبال کنید.

 • روش مبتکرانه برش سنگ عظیم در معدن بدون تجهیزات پیشرفته!

  766 بازدید

  در این ویدئو با روشی بسیار جالب و مبتکرانه آشنا می شویم که به کمک آن می توانیم سنگ های بزرگ را بدون نیاز به هیچ تجهیزات پیشرفته ای و فقط با چکش و چند عدد میخ ببریم. حتما مشاهده کنید، شاید این تکنیک روزی به کارتان بیاید. ویدئو های علمی - کاربردی بیش تر در کانال آپارات علم زیبا. منتظرتان هستیم...

 • واکنش شیمیایی فسفر سفید در هوا

  370 بازدید

  در این ویدئوی کوتاه می بینیم که اگر مقداری فسفر سفید که در مجاورت هوا قرار دارد را ببریم، چه اتفاقی می افتد. بسیار جالب است. پیشنهاد می کنم حتما ویدئو را مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال مارا در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم...

 • آزمایش جالب فیزیک : منحنی هویگنس

  1,101 بازدید

  در این ویدئو با وسیله فیزیکی بسیار جالبی به نام منحنی هویگنس آشنا می شویم که تا حدودی شبیه به آونگ نیوتون کار می کند. بسیار جالب است. پیشنهاد می کنم حتما ببینید و در صورت امکان در خانه نمونه ای از این منحنی را بسازید و از علم پشت آن لذت ببرید! ویدئو های علمی - درسی بیش تر را با دنبال کردن کانال آپارات ما داشته باشید. وبسایت ما: mmscience.ir منتظرتان هستیم!

 • واکنش شیمیایی بسیار عجیب و خیره کننده (حتما ببینین)

  301 بازدید

  در این ویدئو، واکنش شیمیایی بسیار جالبی را می بینیم که باعث حیرت شما می شود. این واکنش در حقیقت ترکیب پتاسیم یدید + پراکسید هیدروژن + صابون + بنزین است. حتما مشاهده کنید. پیشنهاد می کنم برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های علمی بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال ما را در آپارات دنبال کنید ( کانال علم زیبا ). منتظرتان هستیم...

 • استفاده های کاربردی و جالب دیگر از خمیر دندان

  513 بازدید

  در این ویدئو با برخی استفاده های غیر دندانی از خمیر دندان آشنا می شویم که می توانند در زندگی روزمره بسیار کاربردی باشند. پیشنهاد می کنم حتما ویدئو را ببینید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و یا کانال ما را در آپارات دنبال کنید (کانال علم زیبا). منتظرتان هستیم.

 • آزمایش تولید دود بدون آتش

  537 بازدید

  در این ویدئو میبینیم چگونه می توان به وسیله محلول آمونیاک و هیدروژن کلرید، دود درست کنیم، بدون آنکه آتش به وجود آید! بسیار جالب است. پیشنهاد می کنم حتما مشاهده کنید. برای داشتن ویدئو ها و مطالب درسی بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال علم زیبا را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم...

 • واکنش شیمیایی آلومینیوم با برم مایع

  317 بازدید

  در این ویدئو میبینم اگر بر روی یک ورقه الومینیومی، مقدار برم مایع بریزیم، چه اتفاقی می افتد. بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های علمی - درسی بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال ما را در آپارات دنبال کنید.

 • واکنش شیمیایی جالب سدیم هیدروکسید و تولید گاز هیدروژن

  589 بازدید

  در این ویدئو، با آزمایشی بسیار جالب آشنا می شویم که حاصل آن تولید گاز اشتعال پذیر هیدروژن است. سپس گاز هیدروژن تولید شده را می سوزانیم. بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. برای مشاهده توضیحات بیش تر درباره این آزمایش به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • پِرِس کردن نوشابه با دستگاه فشار هیدرولیکی

  326 بازدید

  در این ویدئو میبینیم اگر یک بطری پلاستیکی نوشابه را تحت فشار بالای هیدرولیکی قرار دهیم چه اتفاقی می افتد؟ بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • دماسنج جالب ( گالیله ای )

  207 بازدید

  در این ویدئو با دماسنجی بسیار جالب آشنا می شویم که گالیله از آن استفاده می کرد. این دماسنج بر اساس تغییر چگالی مایع درون دماسنج کار میکند و با گرم شدن مایع، چگالی آن کاهش میابد و در نتیجه محفظه های کوچک به ترتیب به پایین حرکت می کنند و می توان دما را مشخص کرد. بسیار جالب است، حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های علمی بیش تر، به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir متنظرتان هستم

 • آزمایش بسیار جالب مشاهده اصل برنولی

  473 بازدید

  در این ویدئو با آزمایشی بسیار جالب و شگفت انگیز آشنا می شویم که اصل برنولی باعث به وجود آمدن این صحنه می شود. دقت کنید، این جادو نیست! این علم است. پس حتما ویدئوی این آزمایش را ببینید. می توانید برای مشاهده ویدئو های علمی و درسی بیش تر، کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. وبسایت ما: mmscience.ir منتظرتان هستیم.

 • واکنش انفجاری روغن و اکسیژن مایع

  602 بازدید

  در این ویدئو میبینیم اگر به مخلوط روغن و اکسیژن مایع شوک ( به شکل ضربه یا جرقه ) وارد کنیم، واکنشی انفجاری رخ می دهد. بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. ویدئو های علمی - درسی بیش تر را در کانال آپارات علم زیبا ببینید. وبسایت ما: mmscience.ir منتظرتان هستیم.

 • تایم لپس زیبا از ماه گرفتگی 5 مرداد 97

  253 بازدید

  در این ویدئو، تایم لپسی بسیار زیبا را از ماه گرفتگی 5 مرداد 97 داریم. بسیار جالب است. اگر نتوانستید از مشاهده ماه گرفتی به صورت زنده لذت ببرید، پیشنهاد می کنم حتما این تایم لپس را مشاهده کنید. برای داشتن ویدئو های علمی و جالب بیش تر، کانال ما را در آپارات دنبال کنید. وبسایت ما: mmscience.ir منتظرتان هستیم

 • ایجاد فانوس دریایی در منشور به کمک شکست نور!

  141 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که چگونه می توان با برش و جلا دادن گوشه ای از یک منشور مثلثی، بازتاب هایی به وجود می آیند تا تصویر سه بعدی از یک فانوس دریایی با مقطع شش ضلعی ایجاد شود. بسیار جالب است. برای مشاهده ویدئو های علمی بیش تر ، کانال علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم. وبسایت ما: mmscience.ir

 • آزمایش با فشار هوای بادکنک

  811 بازدید

  در این آزمایش جالب، تاثیر فشار هوا بر خارج شدن مایعات از محفظه خود را مشاهده می کنیم. حتما ویدئو را مشاهده کنید و در صورت امکان آن را در خانه انجام دهید. اگر به دنبال مطالب و ویدئو های علمی - درسی بیش تری هستید، به وبسایت ما سر بزنید: mmscience.ir و یا کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • آونگ نیوتون آهنربایی

  306 بازدید

  در این ویدئو با وسیله ای بسیار جالب آشنا می شویم. این آونگ نیوتون، بر اساس نیروی مغناطیسی آهنرباها کار می کند. بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. برای داشتن ویدئو های علمی بیش تر، کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.