در حال بارگذاری
 • 200
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 551هزار
  بازدید

علم زیبا

در این کانال ویدئو های علمی جالب قرار می گیرد. برای اطلاعات بیش تر به آدرس mmscience.ir مراجعه کنید.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

در این کانال ویدئو های علمی جالب قرار می گیرد. برای اطلاعات بیش تر به آدرس mmscience.ir مراجعه کنید.

 • 200
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 551هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • 0:6

  شکست نور در توده آب در شرایط بی وزنی

  5 بازدید

  در این ویدئو میبینیم توده ای از آب که در شرایط بی وزنی به شکل کره ای از آب در می آید، چگونه می تواند نور را دچار شکست کند و تصویر را وارونه سازد. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • انفجار قوطی نوشابه در خلاء

  216 بازدید

  در این ویدئوی بسیار جالب می بینیم اگر قوطی نوشابه ای را در محفظه خلاء قرار داده و شروع به کم کردن فشار هوای محفظه کنیم، پس از کم شدن شدید فشار هوا، فشار داخل قوطی بسیار بیش تر از فشار هوای محفظه خواهد شد و در نتیجه باز شده و به نوعی منفجر می شود! بسیار جالب است. حتما ببینید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید. منتظرتان هستیم!

 • مشاهده گردش خون در باله دمی ماهی زنده - زیست دهم

  78 بازدید

  در این ویدئو به یکی از مهم ترین و جالب ترین فعالیت های زیست شناسی دهم پاسخ می دهیم و گردش خون در باله دمی یک ماهی زنده را مشاهده می کنیم. بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • آزمایش بسیار جالب سوختن گاز اسپری درون مخزن آب

  104 بازدید

  در این ویدئو با آزمایشی بسیار زیبا و جالب همراهتان هستیم. میبینیم اگر مقداری گاز اسپری را (که قابلیت اشتعال بالایی دارند) در محفظه ای اسپری کنیم و به کمک کبریت گاز را بسوزانیم چه اتفاقی می افتد. فقط حتما ویدئو را تا آخر مشاهده کنید، در آخر آزمایش هم جلوه ای زیبا از علم فیزیک را داریم. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم!

 • سوختن آهن در اکسیژن خالص

  131 بازدید

  در این ویدئو مشاهده می کنیم اگر مقداری الیاف آهن را ( که از قبل حرارت دیده ) در محفظه اکسیژن خالص قرار دهیم، چه اتفاقی می اتد. بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید.

 • تجزیه کبالت (II) کلرید هگزا هیدرات

  32 بازدید

  درا این ویدئو میبینیم که تجزیه حرارتی ماده کبالت (II) کلرید چگونه رخ می دهد. بسیار جالب و زیبا است. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • آهنربای حلقوی

  78 بازدید

  در این ویدئو به خوبی با نیرو های جاذبه و دافعه مغناطیسی آشنا می شویم. آهنربا های حلقوی که در یک میله قرار میگیرند می توانند به خوبیاین نیرو ها را نشان دهند. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • آرگون جامد و مایع

  149 بازدید

  در این ویدئو میبینیم اگر گاز آرگون را تا دمای 186- سرد کنیم، چه اتفاقی برای آن می افتد. آرگون یکی از گاز های نجیب و بی رنگ است. در این ویدئو به وضوح می توانیم تاثیر اختلاف دمای هوای اتاق و آرگون جامد و در نتیجه ذوب و بخار شدن آن را ببینیم. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • نمای زیبای زمین از دید ایستگاه فضایی

  170 بازدید

  در این ویدئو نمایی بسیار زیبا و فوق العاده از سیاره خاکی مان ، زمین ، را از دیدگاه ایستگاه بین المللی فضایی می بینیم. بسیار زیبا و ارامش بخش است. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات ما را دنبال کنید.

 • پلاستیک زیر میکروسکوپ الکترونی قدرتمند

  177 بازدید

  در این ویدئو تصویری عالی از یک ماهی پلاستیکی را میبینیم که از یک میکروسکوپ الکترونی تهیه شده است. بسیار جالس است. حتما ببینید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه و علمی بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • ویدئوی صحنه آهسته جالب از افتادن قطره آب

  109 بازدید

  در این ویدئو می بینیم اگر یک قطره آب را در ظرفی از آب بیندازیم چه اتفاقی می افتد. بسیار جالب است. این صحنه را نمیتوانیم با چشم غیر مسلح ببینیم، اما در این ویدئو با دوربین های سرعت بالا به زیبایی این پدیده پی میبریم. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • مشاهده نیروی ربایش و دافعه مغناطیسی در آهنربای قوی

  457 بازدید

  در این ویدئو میبینیم که دو آهنربای بسیار قوی چگونه نیرو های ربایش و دافعه مغناطیسی را به نمایش میگذارند. حتما ببینید، بسیار جالب است. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • ایجاد و مشاهده تاثیرات الکتریسیته ساکن بر اجسام

  301 بازدید

  در این ویدئو با آزمایشی ساده تاثیر بار الکتریکی ساکن از نوع هم نام و ناهم نام را مشاهده می کنیم. بسیار جالب است؛ حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا مراجعه کنید. منتظرتان هستیم.

 • جذب ذرات خون توسط آهنربا!

  455 بازدید

  در این ویدئو می بینیم اگر خون را در مجاورت آهنربایی به نسبت قوی قرار دهیم، چه واکنش از خود نشان می دهد. بسیار جالب است؛ گلبول های قرمز خون که دارای هموگولوبین و آهن هستند، جذب آهنربا می شوند! حتما ببینید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتات هستیم.

 • آزمایش هایی از مشاهده اثر کواندا

  387 بازدید

  در این ویدئو با چند آزمایش ساده، اثر کواندا را می بینیم. بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب علمی بیش تر و مقاله ای اختصاصی درباره اثر کواندا به وبسایت ما مراجعه و عنوان مطلب مورد نظر خود را جست و جو کنید: mmscience.ir شما می توانید ویدئو های بیش تر را با دنبال کردن کانال علم زیبا داشته باشید. منتظرتان هستیم!

 • تاباندن نور به بخار آمونیاک

  185 بازدید

  در این ویدئو می بینیم اگر در ظرفی بخار آمونیاک داشته باشیم و با چراق قوه به آن بتابانیم، چه اتفاقی می افتد. بسیار جالب است و صحنه زیبایی پدید می آید. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • واکنش آلیاژ سدیم پتاسیم با بخار آمونیاک

  256 بازدید

  در این ویدئو واکنش شیمیایی بسیار جالب آلیاژ سدیم پتاسیم را با بخار آمونیاک می بینیم. بسیار جالب است، حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های علمی مشابه بیش تر، کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید، منتظرتان هستیم!

 • ریختن سدیم پتاسیم در آب

  672 بازدید

  در این ویدئو می بینیم اگر مخلوط دو فلز سدیم و پتاسیم را در آب بریزیم چه اتفاقی می افتد. بسیار جالب است و از واکنش تصاویر صحنه آهسته بسیار جالبی تهیه شده است و واقعا زیبا هستند. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • کاربردی جالب از عنصر زنون

  442 بازدید

  عنصر زنون یکی از گاز های نجیب و با عدد اتمی 54 است و کاربرد های گسترده ای دارد. با این گاز نجیب، می توان چنین وسیله ای را نیز ساخت. برای داشتن اطلاعات علمی و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir ، منتظرتان هستیم!

 • داخل و خارج کردن تخم مرغ به بطری با فشار هوا

  1,004 بازدید

  در این ویدئو می بینیم چگونه می توان یک تخم مرغ آب پز را که بزرگ تر از دهانه بطری است، بدون هل دادن و یا کشیدن به بطری وارد و سپس از آن خارج کنیم. می توانیم این کار را با استفاده از فشار هوا انجام دهیم. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • راه رفتن روی تخم مرغ!

  167 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که چگونه نیرو در سطح پخش می شود و فشار وارد بر تخم مرغ کاهش میابد. البته مقاومت بالای تخم مرغ در نقطه راس نیز بر نشکستن آن تاثیر گذار است. حتما ویدئو را ببینید، بسیار جالب است. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما سر بزنید: mmscience.ir و یا کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • فشار مایعات و کاهش سطح در ظروف مرتبطه

  612 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که در ظروف مرتبطه سطح مایع چگونه کاهش می یابد (این کاهش سطح به طور یکسان خواهد بود). این ویدئو با فصل 8 علوم نهم ( فصل فشار ) مرتبط است. برای داشتن مطالب علمی و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • فسیل های بسیار سالم و جالب

  390 بازدید

  در این ویدئو تصاویر چند فسیل که بسیار سالم باقی مانده و در نوع خود منحصر به فرد هستند را می بینیم. بسیار جالب است و با با مباحث فصل 7 علوم نهم مرتبط است. برای داشتن اطلاعات و مطالب علمی و درسی بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • گونه ای عجیب از ستارگان دریایی

  350 بازدید

  در این ویدئو با گونه ای عجیب و کم تر دیده شده از ستارگان دریایی آشنا می شویم. بسیار جالب است، حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • راهپیمایی فضایی

  347 بازدید

  در این ویدئو تصاویری از یک راه پیمایی فضایی اضطراری در ایستگاه فضایی بین المللی را می بینیم. بسیار جالب است. حتما ببینید. برای داشتن ویدئو ها و مطالب علمی بیش تر کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • در اعماق اوقیانوس ها چه می گذرد؟

  104 بازدید

  در این ویدئو سفری کوتاه به دراز گودال ماریانا واقع در سواحل شمالی اوقیانوس هند می کنیم. این محل عمیق ترین نقطه اوقیانوس ها است و تا به حال فقط 3 نفر توانسته اند به آنجا بروند! حتما ویدئو را ببینید. برای داشتن اطلاعات و مطالب مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • شکست جالب نور در استوانه فلزی

  203 بازدید

  در این ویدئو با یکی دیگر آزمایش های شکست نور و نور همراهتان هستیم. میبینیم اگر با یک لیزر به نسبت قوی به استوانه ای شیشه ای و منظم بتابانیم، نور چگونه شکست پیدا کرده و پخش می شود. بسیار جالب است، حتما ببینید. برای داشتن اطلاعات و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و به کانال آپارات علم زیبا بپیوندید. منظرتان هستیم.

 • تشریح - نحوه حرکت انگشتان دست

  246 بازدید

  در این ویدئو یک دست انسان را که پوستش برداشته شده است مشاهده می کنیم و می بینیم که چگونه انگشتان به وسیله تاندون ها حرکت می کنند. بسیار جالب است. ویدئویی بسیار کامل تر برای تشریح دست در کانال علم زیبا قرار دارد که پیشنهاد می کنم حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم.

 • آزمایش مشاهده قانون سوم نیوتون ( کنش و واکنش )

  783 بازدید

  در این ویدئو، با آزمایشی بسیار جالب و مبتکرانه آشنا می شویم، که در آن می توانید به خوبی قانون سوم نیوتون و اثر آن را مشاهده کنید. حتما ویدئو را ببینید. برای داشتن اطلاعات بیش تر و ویدئو های مشابه بیش تر، به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم

 • مشاهده قانون دوم نیوتون

  785 بازدید

  در این ویدئو با آزمایشی بسیار ساده اشنا می شویم که می توانیم قانون دوم نیوتون را در آن به خوبی درک کنیم. این آزمایش در کتاب درسی علوم پایه نهم آمده است. طبق قانون دوم نیوتون، اگر به جسمی نیروی خالصی وارد شود، جسم تحت اثر آن نیرو شتاب می گیرد و شتاب جسم با جرم رابطه عکس و با نیرو رابطه مستقیم دارد. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر، به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir منتظریم!

 • مشاهده قانون اول نیوتون ( اینرسی )

  368 بازدید

  در این ویدئو، آزمایشی بسیار عالی را داریم که در آن اثر قانون اول نیوتون ( یا همان قانون اینرسی ) را می بینیم. طبق این قانون: اگر به جسمی نیرویی وارد نشود جسم ساکن می ماند و یا اگر در حال حرکت باشد، با سرعت ثابت به حرکتش ادامه خواهد داد. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر ، به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • ساختن موتور الکتریکی و ماشین ساده جالب!

  3,077 بازدید

  در این ویدئو، با روش جدیدی برای ساختن آرمیچر و موتور الکتریکی کوچک آشنا می شویم که بسیار خلاقانه و جالب است و می توانید ماشین ساده ای بسازید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال مارا در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم!