در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
 • 171
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 390هزار
  بازدید

علم زیبا

در این کانال ویدئو های علمی جالب قرار می گیرد. برای اطلاعات بیش تر به آدرس mmscience.ir مراجعه کنید.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

در این کانال ویدئو های علمی جالب قرار می گیرد. برای اطلاعات بیش تر به آدرس mmscience.ir مراجعه کنید.

 • 171
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 390هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • کمک به مار ماهی در زیر دریا!

  100 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که هنوز انسانیت و حیوان دوستی کامل از بین نرفته است و هنوز هستند انسان هایی که حاضر باشند برای کمک به حیوانات بیگناه، خطر کنند. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر، کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • 0:4

  قرار دادن چرخ اسکیت بر زیر واترجت

  24 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که اگر چرخ اسکیت بورد را زیر واترجت قرار دهیم چه اتفاقی می افتد. بسیار بسیار جالب و غیر منتظره است. حتما مشاهده کنید. برای داشتن مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر کانال آپارات ما را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • تزیین سنگ قیمتی با لیزر

  22 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که چگونه با دستگاه های لیزری جدید، سنگ های قیمتی را به طوری دقیق و زیبا تزئین می کنند. بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. برای داستن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر، کانال آپارات ما را دنبال کنید. منتظرتان هستیم

 • کروی شکل کردن یخ و ساخت عدسی!

  22 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که چگونه با دستگاه پرسی مخصوص، تکه ای یخ را به شکل کروی در می آرود و نوعی عدسی ایجاد می شود، که البته خیلی زود آب می شود.برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم!

 • عبور جریان قوی الکتریسیته از مقاومت

  45 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که اگر جریانی بسیار قوی را از یک مقاومت الکتریکی عبور دهیم چه اتفاقی می افتد. نتیجه این است که مقاومت به شدت داغ خواهد شد و از شدت گرما، می درخشد. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم!

 • حرکت نوسانی زیبای آونگ ها

  31 بازدید

  در این ویدئو حرکت نوسانی زیبای چند آونگ با طول مختلف را می بنیم. بسیار جالب است، حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir . منتظرتان هستیم!

 • قدرت گاز گرفتن مورچه!

  195 بازدید

  در این ویدئو با نوعی مورچه اعجاب انگیز آشنا می شویم که قدرت گاز گرفتن بسیار بالایی دارد. ببینید در طی 60 ثانیه چه بلایی سر انگشت انسان می آورد! حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو ها و مطالب مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و به کانال آپارات علم زیبا بپیوندید. منتظرتان هستیم!

 • انرژی هسته ای چیست و چگونه از آن برق تولید می کنند؟

  141 بازدید

  در این ویدئوی عالی با انرژی هسته ای و نحوه تولید الکتریسیته از آن در نیروگاه های هسته ای به طور کامل آشنا می شویم. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • آزمایش جالب انفجار کدو تنبل

  72 بازدید

  در این ویدئو با آزمایشی بسیار جالب و جذاب آشنا می شویم. به کمک ترکیب شدن کلسیم کارباید و آب، گاز استیلن تشکیل می شود و به وسیله شعله این گاز مشتعل می گردد و صحنه زیبایی می سازد. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • تولید گاز اکسیژن با آب کسیژنه

  26 بازدید

  در این ویدئو می بینیم چگونه می توان به وسیله آب اکسیژنه و دی اکسید منگنز، گاز اکسیژن تولید کرد. بسیار جالب است. حتما ببینید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • وسیله جالب برای توقف خودروی فراری

  83 بازدید

  در این ویدئو با وسیله ای جالب آشنا می شویم که می تواند به راحتی خودروی فراری را متوقف کند! بسیار مبتکرانه است، حتما ببینید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم!

 • مقایسه واکنش پذیری فلزات - علوم نهم

  83 بازدید

  در این ویدئو واکنش پذیری چند فلز را با محلول مس سولفات (کات کبود) مقایسه می کنیم. بسیار جالب است. برای داشتن اطلاعات و مطالب تخصصی در همین باره به وبسایت درسی ما مراجعه کنید: mmscience.ir . منتظرتان هستیم!

 • آزمایش ضد جاذبه با توپ پینگ پونگ

  65 بازدید

  در این ویدئو بر روی توپ پینگ پونگ، آزمایشی ضد جاذبه انجام میدهیم. اساس این آزمایش تغییر فشار هوا و مکش هوا به درون بطری است و همین مکش از افتادن توپ جلوگیری می کند. حتما ویدئو را ببینید. بسیار جالب است. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • واکنش شیمیایی کلر و نوشابه

  53 بازدید

  در این ویدئو با واکنش شیمیایی بین کلر و نوشابه آشنا می شویم. حتما ویدئو را ببینید، بسیار جالب است. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم!

 • ساعت بسیار جالب!

  39 بازدید

  در این ویدئو با ایده ای جالب و خلاقانه برای ساعت آشنا می شویم. واقعا مبترکانه است. حتما ببینید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید! منتظرتان هستیم!

 • نوار نقاله مبتکرانه با قابلیت حرکت در تمام جهات!

  33 بازدید

  در این ویدئو با نوار نقاله ای بسیار عالی و مبتکرانه آشنا می شویم که میتواند اجسام را در تمام جهات جا به جا کند. بسیار جالب است، حتما ببینید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. متنظرتان هستیم!

 • نحوه جدا سازی اجزای نفت خام ( برج تقطیر نفت )

  489 بازدید

  در این ویدئو در میابیم که اجزای مختلف نفت خام را چگونه از یکدیگر جدا می کنند و بیش تر با سازه برج تقطیر آشنا می شویم. برای داشتن اطلاعات کامل تر و مشابه به وبسایت علمی - درسی ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارت علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • مراحل استخراج نفت

  438 بازدید

  در این ویدئو به طور کامل با مراجل و نحوه استخراج نفت آشنا می شویم. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • چرخه کربن چیست؟

  258 بازدید

  سلام در این ویدئو به طور کامل با یکی از چرخه های سیاره زمین به نام چرخه کربن آشنا می شویم. به تمام کلاس نهمی ها پیشنهاد می کنم این ویدئو عالی را ببینند. برای داشتن مطالب درسی و علمی بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • 0:8

  بریدن سیم برق فشار قوی

  174 بازدید

  در این ویدئو می بینیم اگر یک کابل برق فشار قوی دکل را ببریم و قطع کنیم، چه اتفاقی می افتد. بسیار بسیار جالب است. حتما ببینید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید.

 • تاثیر گاز هلیم و گوگرد هگزافلوئورید بر روی تن صدا

  43 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که با تنفس گاز هلیم و گاز گوگرد هگزافلوئورید چگونه تن صدایمان تغییر خواهد کرد. دلیل این تغییر، اختلاف چگالی آنان با چگالی هوای اطرافمان است. حتما مشاهده کنید. بسیار جالب است. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارت علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • فرفره آهنربایی معلق جالب

  66 بازدید

  در این ویدئوی جالب می بینیم که چگونه می توان به کمک چند آهنربا و قرار دادن صحیح آنها نسبت به یک دیگر می توانیم یک فرفره آهنربایی چرخان و معلق در هوای جالب ایجاد کنیم! حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • تایم لپس زیبا از راه شیری و آسمان شب

  57 بازدید

  در این ویدئو تایم لپسی زیبا و عالی از آسمان شب و کهکشان راه شیری داریم. همچنین شهاب بارانی بسیار زیبا در تایم لپس قابل مشاهده است. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • قرار دادن گوی فلزی داغ بر روی یخ

  34 بازدید

  در این ویدئو می بینیم اگر یک گوی فلزی داغ را بر روی مکعب یخی شکل قرار دهیم چه اتفاقی می افتد. واقعا جالب است، حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و به کانال علم زیبا بپیوندید. منتظرتان هستیم!

 • با این اسکیت برقی دیگر نیازی نیست راه بروید!

  45 بازدید

  در این ویدئو با فناوری بسیار جدید و جالبی آشنا می شویم که به کمک آن دیگر نیازی نیست حتی راه برویم. همگی اسکیت های برقی دو چرخه را دیده ایم. به تازگی نسلی جدید از این اسکیت ها طراحی و تولید شده اند که وزن و حجم بسیار کم تری دارد، که حتی در کیف لپ تاپ هم جا می شوند و می توانند مدت بیش تر و با قدرت بیش تری حرکت کنند! وبسایت ما: mmscience.ir منتظرتان هستیم!

 • وسیله سیم لخت کن جالب

  189 بازدید

  لخت کردن سیم ها همیشه مشکل بوده و هست و مهارت بالایی میخواهد. در این ویدئو با وسیله ای مبترکانه و در عین حال ساده آشنا می شویم که می توانیم به وسیله آن به راحتی سیم ها را لخت کنیم. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • کاردستی جالب با شیوه هیدرولیکی

  376 بازدید

  در این ویدئو با یک ایده بسیار جالب آشنا می شویم و می بینیم چگونه میتوان به وسیله چند سرنگ پر از مایع، یک بیل مکانیکی متحرک کنترلی (از نوع مکانیکی) بسازیم. این کاردستی بر اساس اصل پاسکال کار می کند. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و به کانال آپارات علم زیبا بپیوندید. منتظرتان هستیم!

 • تایم لپس زیبا از شب پر ستاره و شفق قطبی

  65 بازدید

  در این ویدئو با تایم لپسی بسیار زیبا همراهتان هستیم. شبی زیبا و پر ستاره به همراه شفق های قطبی خیره کننده. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • برش دقیق قطعه فلزی با واتر جت و فشار آب

  117 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که چگونه می توان به کمک یک دستگاه واتر جت، فشار بسیار زیادی توسط آب بروی فلز ایجاد کرد و قطعه ای را با دقت بالا از آن برش زد. بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو ها و اطلاعات بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و به کانال علم زیبا بپیوندید. منتظرتان هستیم!

 • آزمایش تست شعله فلزات

  44 بازدید

  در این ویدئو با ازمایش تست شعله برخی فلزات آشنا می شویم. در طی این آزمایش، نمک فلز را بر روی شعله قرار می دهیم و با گرمای حاصل شده، الکترون ها انرژی می گیرند و به تراز های بالا تر میروند و سپس با نشر نور انرژی آزاد می کنند و به حالت اولیه باز می گردند. حتما ببینید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و به کانال علم زیبا بپیوندیدمنتظرتان هستیم

 • واکنش کلر و نوشابه

  76 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که اگر مقداری پودر کلر ( به صورت نمک ) در نوشابه بریزیم، چه اتفاقی می افتد. بسیار جالب است. به همگی پیشنهاد می کنم حتما ببینید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و به کانال آپارات علم زیبا بپیوندید. منتظرتان هستیم

 • تصویر واقعی از سکته قلبی

  340 بازدید

  در این ویدئو تصویری واقعی از سکته قلب انسان را در طی عمل جراحی می بینیم. این ویدئو با دور تند نمایش داده میشود و 15 دقیقه را در 15 ثانیه نمایش میدهد. حتما حتما ببینید، واقعا جالب است. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و به کانال علم زیبا بپیوندید. منتظرتان هستیم.