در حال بارگذاری
 • 245
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 823.3هزار
  بازدید

علم زیبا

در این کانال ویدئو های علمی جالب قرار می گیرد. برای اطلاعات بیش تر به آدرس mmscience.ir مراجعه کنید.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

در این کانال ویدئو های علمی جالب قرار می گیرد. برای اطلاعات بیش تر به آدرس mmscience.ir مراجعه کنید.

 • 245
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 823.3هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • صحنه زیبای یخ زدن حباب در دمای زیر صفر درجه سانتی گراد

  201 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که آب موجود در دیواره حباب، چگونه در دمای زیر صفر درجه سانتی گراد، منجمد می شود. بسیار جالب است. پیشنهاد می کنم مشاهده کرده و در صورت امکان خودتان این آزمایش زیبا را تکرار کنید.

 • انفجار باتری لیتیومی بر اثر ضربه

  21 بازدید

  در این ویدئو، می بینیم که با وارد آمدن ضربه ای شدید به یک باتری لیتیومی ( باتری تلفن های همراه ) با یک جسم تیز، چه اتفاقی می افتد! بسیار جالب است. پیشنهاد می کنم برای مشاهده ویدئو های جالب بیش تر کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم...

 • واکنش شیمیاییی سوختن نوار منیزیم و تولید نور

  162 بازدید

  در این ویدئو، واکنش سوختن ( اکسید شدن ) نوار منیزیمی را مشاهده می کنیم. این واکنش با تولید نور بسیار زیاد و خیره کننده ای همراه است. در ضمن پس از انجام واکنش، قطعاتی از نوار که بسیار سبک هستند، جدا می شوند و در هوا معلق می شوند. پیشنهاد می کنم برای مشاهده ویدئو ها و مطالب علمی - درسی بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم....

 • شکل دادن به شعله آتش با ایجاد باد به وسیله فن های قدرتمند!

  149 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که چگونه می توانیم به وسیله ایجاد باد با چند فن قدرتمند، به شعله آتش، شکل های مختلف، مانند شکل مارپیچی بدهیم. بسیار جالب است. حتما ببینید و در صورت امکان در خانه آزمایش را تکرار کنید. شما می توانید ویدئو ها و مطالب بیش تر را در وبسایت ما مشاهده کنید: mmscience.ir و یا کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • تولید چاقو با بازیافت فلز فنر های فرسوده

  151 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که چگونه با بازیافت فنر های فرسوده تشک ها، چاقو های فلزی تیز می سازند! بسیار جالب است، حتما مشاهده کنید. برای داشتن ویدئو های علمی و جالب بیش تر، کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • واکنش شیمیایی زیبا ( فرمیک اسید + اتانول + پتاسیم پرمنگنات )

  396 بازدید

  در این ویدئو، با واکنش شیمیایی بسیار جالب آشنا می شویم که نتیجه آن بسیار زیبا است. در این واکنش، فرمیک اسید و اتانول و پتاسیم پرمنگنات واکنش می دهند. بسیار جالب است، پیشنهاد می کنم حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های علمی - درسی مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال ما را در آپارات دنبال کنید.

 • روش مبتکرانه برش سنگ عظیم در معدن بدون تجهیزات پیشرفته!

  236 بازدید

  در این ویدئو با روشی بسیار جالب و مبتکرانه آشنا می شویم که به کمک آن می توانیم سنگ های بزرگ را بدون نیاز به هیچ تجهیزات پیشرفته ای و فقط با چکش و چند عدد میخ ببریم. حتما مشاهده کنید، شاید این تکنیک روزی به کارتان بیاید. ویدئو های علمی - کاربردی بیش تر در کانال آپارات علم زیبا. منتظرتان هستیم...

 • واکنش شیمیایی فسفر سفید در هوا

  126 بازدید

  در این ویدئوی کوتاه می بینیم که اگر مقداری فسفر سفید که در مجاورت هوا قرار دارد را ببریم، چه اتفاقی می افتد. بسیار جالب است. پیشنهاد می کنم حتما ویدئو را مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال مارا در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم...

 • آزمایش جالب فیزیک : منحنی هویگنس

  460 بازدید

  در این ویدئو با وسیله فیزیکی بسیار جالبی به نام منحنی هویگنس آشنا می شویم که تا حدودی شبیه به آونگ نیوتون کار می کند. بسیار جالب است. پیشنهاد می کنم حتما ببینید و در صورت امکان در خانه نمونه ای از این منحنی را بسازید و از علم پشت آن لذت ببرید! ویدئو های علمی - درسی بیش تر را با دنبال کردن کانال آپارات ما داشته باشید. وبسایت ما: mmscience.ir منتظرتان هستیم!

 • واکنش شیمیایی بسیار عجیب و خیره کننده (حتما ببینین)

  213 بازدید

  در این ویدئو، واکنش شیمیایی بسیار جالبی را می بینیم که باعث حیرت شما می شود. این واکنش در حقیقت ترکیب پتاسیم یدید + پراکسید هیدروژن + صابون + بنزین است. حتما مشاهده کنید. پیشنهاد می کنم برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های علمی بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال ما را در آپارات دنبال کنید ( کانال علم زیبا ). منتظرتان هستیم...

 • استفاده های کاربردی و جالب دیگر از خمیر دندان

  425 بازدید

  در این ویدئو با برخی استفاده های غیر دندانی از خمیر دندان آشنا می شویم که می توانند در زندگی روزمره بسیار کاربردی باشند. پیشنهاد می کنم حتما ویدئو را ببینید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و یا کانال ما را در آپارات دنبال کنید (کانال علم زیبا). منتظرتان هستیم.

 • آزمایش تولید دود بدون آتش

  265 بازدید

  در این ویدئو میبینیم چگونه می توان به وسیله محلول آمونیاک و هیدروژن کلرید، دود درست کنیم، بدون آنکه آتش به وجود آید! بسیار جالب است. پیشنهاد می کنم حتما مشاهده کنید. برای داشتن ویدئو ها و مطالب درسی بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال علم زیبا را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم...

 • واکنش شیمیایی آلومینیوم با برم مایع

  177 بازدید

  در این ویدئو میبینم اگر بر روی یک ورقه الومینیومی، مقدار برم مایع بریزیم، چه اتفاقی می افتد. بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های علمی - درسی بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال ما را در آپارات دنبال کنید.

 • واکنش شیمیایی جالب سدیم هیدروکسید و تولید گاز هیدروژن

  302 بازدید

  در این ویدئو، با آزمایشی بسیار جالب آشنا می شویم که حاصل آن تولید گاز اشتعال پذیر هیدروژن است. سپس گاز هیدروژن تولید شده را می سوزانیم. بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. برای مشاهده توضیحات بیش تر درباره این آزمایش به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • پِرِس کردن نوشابه با دستگاه فشار هیدرولیکی

  246 بازدید

  در این ویدئو میبینیم اگر یک بطری پلاستیکی نوشابه را تحت فشار بالای هیدرولیکی قرار دهیم چه اتفاقی می افتد؟ بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • دماسنج جالب ( گالیله ای )

  88 بازدید

  در این ویدئو با دماسنجی بسیار جالب آشنا می شویم که گالیله از آن استفاده می کرد. این دماسنج بر اساس تغییر چگالی مایع درون دماسنج کار میکند و با گرم شدن مایع، چگالی آن کاهش میابد و در نتیجه محفظه های کوچک به ترتیب به پایین حرکت می کنند و می توان دما را مشخص کرد. بسیار جالب است، حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های علمی بیش تر، به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir متنظرتان هستم

 • آزمایش بسیار جالب مشاهده اصل برنولی

  264 بازدید

  در این ویدئو با آزمایشی بسیار جالب و شگفت انگیز آشنا می شویم که اصل برنولی باعث به وجود آمدن این صحنه می شود. دقت کنید، این جادو نیست! این علم است. پس حتما ویدئوی این آزمایش را ببینید. می توانید برای مشاهده ویدئو های علمی و درسی بیش تر، کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. وبسایت ما: mmscience.ir منتظرتان هستیم.

 • واکنش انفجاری روغن و اکسیژن مایع

  366 بازدید

  در این ویدئو میبینیم اگر به مخلوط روغن و اکسیژن مایع شوک ( به شکل ضربه یا جرقه ) وارد کنیم، واکنشی انفجاری رخ می دهد. بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. ویدئو های علمی - درسی بیش تر را در کانال آپارات علم زیبا ببینید. وبسایت ما: mmscience.ir منتظرتان هستیم.

 • تایم لپس زیبا از ماه گرفتگی 5 مرداد 97

  229 بازدید

  در این ویدئو، تایم لپسی بسیار زیبا را از ماه گرفتگی 5 مرداد 97 داریم. بسیار جالب است. اگر نتوانستید از مشاهده ماه گرفتی به صورت زنده لذت ببرید، پیشنهاد می کنم حتما این تایم لپس را مشاهده کنید. برای داشتن ویدئو های علمی و جالب بیش تر، کانال ما را در آپارات دنبال کنید. وبسایت ما: mmscience.ir منتظرتان هستیم

 • ایجاد فانوس دریایی در منشور به کمک شکست نور!

  80 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که چگونه می توان با برش و جلا دادن گوشه ای از یک منشور مثلثی، بازتاب هایی به وجود می آیند تا تصویر سه بعدی از یک فانوس دریایی با مقطع شش ضلعی ایجاد شود. بسیار جالب است. برای مشاهده ویدئو های علمی بیش تر ، کانال علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم. وبسایت ما: mmscience.ir

 • آزمایش با فشار هوای بادکنک

  557 بازدید

  در این آزمایش جالب، تاثیر فشار هوا بر خارج شدن مایعات از محفظه خود را مشاهده می کنیم. حتما ویدئو را مشاهده کنید و در صورت امکان آن را در خانه انجام دهید. اگر به دنبال مطالب و ویدئو های علمی - درسی بیش تری هستید، به وبسایت ما سر بزنید: mmscience.ir و یا کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • آونگ نیوتون آهنربایی

  171 بازدید

  در این ویدئو با وسیله ای بسیار جالب آشنا می شویم. این آونگ نیوتون، بر اساس نیروی مغناطیسی آهنرباها کار می کند. بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. برای داشتن ویدئو های علمی بیش تر، کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • سوختن الماس در اکسیژن مایع

  484 بازدید

  معمولا الماس در شرایط عادی نمی سوزد و اکسید نمی شود، اما میبینیم اگر الماسی که به آن حرارت داده ایم را در اکسیژن مایع بی اندازیم، واکنش سوختن انجام می شود. بسیار جالب است؛ حتما مشاهده کنید. برای دسترسی به ویدئو های علمی و جالب بیش تر، کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • آزمایش تاثیر فشار هوا بر پایین رفتن مایعات در ارلن

  256 بازدید

  در این ویدئو میبنیم فشار هوا چگونه بر پایین رفتن مایعات در ارلن هایی با سرپوش های مختلف تاثیر می گذارد و سوراخ های سرپوش ها چه نقشی در سرعت پایین رفتن دارند. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های علمی و درسی مرتبط بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: aparat.com/mmscience و کانال علم زیبا را در آپارات دنبال کنید.

 • ماشین های با بازده بسیار بالا

  144 بازدید

  در این ویدئو چند ماشین با بازده بسیار بالا را می بینیم که با به حرکت در آمدن، برای مدت زیادی به حرکت خود ادامه می دهند. برای مشاهده مطالب و ویدئو های مرتبط بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • وسیله خطای دید جالب

  800 بازدید

  در این ویدئو، شیئی جالب را مشاهده می کنیم که خطای دید بسیار جالبی را ایجاد می کند. پیشنهاد می کنم حتما مشاهده کنید. برای داشتن ویدئو های جالب و علمی بیش تر، کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • چرخ دنده مربعی جالب

  235 بازدید

  در این ویدئو، با چرخ دنده مربعی بسیار جالبی آشنا می شویم که دندانه های بسیار ریزی دارند. پیشنهاد می کنم حتما مشاهده کنید.. برای داشتن ویدئو ها و مطالب مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • آمادگی برای جام جهانی در ایستگاه فضایی و شرایط بی وزنی!

  77 بازدید

  در این ویدئو فضانوردان ساکن در ایستگاه فضایی را می بینیم که به مناسبت نزدیک شدن به جام جهانی روسیه، مشغول تمرین فوتبال هستند. بسیار جالب و دیدنیست. حتما مشاهده کنید. برای مشاهده ویدئو های علمی و جالب بیش تر، کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • آزمایش جالب شلیک با آهنربای قوی

  1,068 بازدید

  در این ویدئو، با وسیله علمی بسیار جالبی به نام تفنگ گاوس آشنا می شویم که با آهنربای بسیار قوی نئودیوم کار می کند. دلیل پرت شدن ساچمه های آهنی، نیرویی است که بر اثر جذب ساچمه دیگر به وجود می آید. بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات ما را دنبال کنید.

 • آزمایش مشاهده گشتاور نیرو و اهرم ها - علوم نهم

  721 بازدید

  در این ویدئوی کوتاه با آزمایشی جالب تاثیر فاصله از مرکز بر میزان گشتاور نیرو را مشاهده می کنیم. برای داشتن اطلاعات و مطالب بیش تر به وبسایت ما سر بزنید: mmscience.ir و یا کانال ما را در آپارات دنبال کنید. منتظرتان هستیم.

 • منجمد شدن پرتقال در نیتروژن مایع

  860 بازدید

  در این ویدئو می بینیم با قرار دادن یک عدد پرتقال در نیتروژن مایع که دمای فوق العاده پایینی دارد، چه اتفاقی برای پرتقال می افتد. بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و یا کانال آپارات علم زیبا را دنبال کنید. منتظرتان هستیم!

 • تخم گذاری پشه

  151 بازدید