در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
 • 5
  دنبال کننده
 • 11
  دنبال شونده
 • 0
  بازدید

بسیج دانشجویی رامسر

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور رامسر- حوزه شهید رحیمی

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور رامسر- حوزه شهید رحیمی

 • 5
  دنبال کننده
 • 11
  دنبال شونده
 • 0
  بازدید

همه ویدیو ها

 • اثبات اسلام ناب محمدی و نفی اسلام آمریکایی

  KHAMENEI.IR
  466 بازدید

  یکی از اصول امام، اثبات اسلام ناب محمدی (ص) و نفی اسلام آمریکایی است/ اسلام آخوندهای درباری، اسلام داعشی و اسلام بی تفاوت در برابر جنایات صهیونیسم و آمریکا و چشم دوخته به قدرت های بزرگ، همه سر در یک آخور دارند. از نظر امام همه ی اینها مردودند/ پیرو امام باید مرزبندی داشته باشد هم با اسلام متحجر، هم با اسلام سکولار.

 • اعتماد به وعده ی الهی و بی اعتمادی به قدرتهای مستکبر

  KHAMENEI.IR
  380 بازدید

  رهبر انقلاب: یکی دیگر از اصول امام اعتماد به صدق وعده ی الهی، و بی اعتمادی به قدرت های مستکبر است/ اینکه امام به مستکبرین، هیچ اعتمادی و اعتقادی نداشت، این موجب می شد به وعده های آنها اعتنایی نکند/ ما در قضایای جاری خود داریم لمس می کنیم که نمی شود به وعده ی مستکبرین و حرف های جلسه ی خصوصی شان اعتماد کرد.

 • اعتقاد امام به مردم و مخالفت با تمرکزهای دولتی

  KHAMENEI.IR
  196 بازدید

  رهبر انقلاب: یکی از اصول امام اعتقاد به اراده ی مردم و نیروی مردم و مخالفت با تمرکزهای دولتی بود/ امام برای آرای مردم احترام قائل بود و آن را محترم و معتبر می شمرد. امام مردم را ولی نعمت مسئولان معرفی کرد و خود را خادم ملت معرفی کرد و گفت بهتر است به من خادم ملت بگویند تا رهبر.

 • حمایت از محرومان و مستضعفان و مخالفت با خوی کاخ نشینی

  KHAMENEI.IR
  351 بازدید

  رهبر انقلاب: امام طرفدار جدی حمایت از محرومان و مستضعفان بود. نابرابری اقتصادی را امام با شدت و حدت رد می کرد. اشرافی گری را با تلخی رد می کرد. به معنای واقعی کلمه امام طرفدار عدالت اجتماعی بود/ از آن جهت به مسئولان کشور تذکر می داد درباره ی خوی کاخ نشینی/ امام مکرر می گفت فقرا و محرومان و کوخ نشینان هستند که صحنه ها را پرکرده اند و اعتراض هم نمی کنند و در میدان های خطر حاضر می شوند.

 • مخالفت صریح با جبهه ی قلدران بین المللی و مستکبران

  KHAMENEI.IR
  330 بازدید

  رهبر انقلاب: امام صریحاً در جبهه ی مخالف قلدران بین المللی و مستکبران قرار داشت، هیچ ملاحظه ای نمیکرد. این است که امام در مقابله ی میان قلدران و مستکبران و قدرتهای زورگوی عالم با مظلومان، در جبهه ی مظلومان بود؛ صریح و بدون ملاحظه و بی تقیّه این را بیان میکرد. طرف دار جدی مظلومان جهان بود. امام با مستکبرین سرِ آشتی نداشت. واژه ی «شیطان بزرگ» برای آمریکا، یک ابداع عجیبی از سوی امام بود.

 • تکیه امام خمینی بر وحدت ملی

  KHAMENEI.IR
  403 بازدید

  رهبر انقلاب: هم شیعه توجّه کند، هم سنّی توجّه کند؛ بازی دشمن را نخورند. آن تسنّنی که آمریکا از آن حمایت کند و آن تشیّعی که از مرکز لندن به دنیا صادر بشود، اینها مثل هم هستند؛ هر دوی آنها برادران شیطانند، هر دوی آنها عوامل آمریکا و غرب و استکبارند.

 • اعتقاد امام به استقلال ملی و رد سلطه پذیری

  KHAMENEI.IR
  180 بازدید

  رهبر انقلاب: یکی دیگر از نقاط اصلی و خطوط اصلی تفکّر امام، مسئله ی استقلال کشور، ردّ سلطه پذیری است

 • «دوران بزن و دررو تمام شده است»

  KHAMENEI.IR
  4,756 بازدید

  رهبر انقلاب: ملت ایران مذاکره ی زیر سایه ی تهدید را برنمیتابد. چرا تهدید میکنند؟ چرا غلط زیادی میکنند؟ میگوید اگر چنین نشود، چنان نشود، ممکن است ما حمله ی نظامی به ایران بکنیم؛ اولا که غلط میکنید؛ ثانیا من در زمان رئیس جمهور قبلی آمریکا گفتم دوران بزن ودررو تمام شده؛ این جور نیست که شما بگویید میزنیم و درمیرویم؛ نخیر، پاهایتان گیر خواهد افتاد و ما دنبال میکنیم.

 • بیانات رهبر انقلاب درباره شهدای غواص

  KHAMENEI.IR
  1,995 بازدید

  رهبر انقلاب: غوّاصان دریادل، غوّاصان خط شکن، شهداى سرافراز ارتش و سپاه و بسیج، چهره هاى ماندگار این استان و این منطقه اند. البتّه شهیدان ما در هر منطقه اى، فقط متعلّق به آن منطقه نیستند؛ متعلّق به همه ى ملّت ایرانند. ۱۳۸۲/۷/۲۳

 • مثل غزه

  KHAMENEI.IR
  887 بازدید

  پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR نماهنگ «مثل غزه» را با استفاده از بیانات رهبر انقلاب درباره ی جنایات رژیم آل سعود علیه ملت یمن منتشر می کند: رهبر انقلاب: کاری که امروز دولت سعودی در یمن دارد انجام میدهد، عیناً همان کاری است که صهیونیست ها در غزّه انجام دادند. ۱۳۹۴/۰۱/۲۰

 • نظر رهبری درباره تیم مذاکره کننده ی هسته ای و منتقدین

  KHAMENEI.IR
  4,260 بازدید

  نکته ی اول: اینکه هر آنچه رهبری در جلسات عمومی می گوید عیناً همان مسائلی است که در جلسات خصوصی به رئیس جمهور و دیگر مسئولان ذیربط می گوید دومین نکته : به عنوان مقدمه ی بحث هسته ای بیان کردند، امانت داری، غیرت، شجاعت و تدین اعضای تیم مذاکره کننده ی کشورمان بود. نکته سوم: با انتقاد مخالف نیستم و آن را لازم و کمک کننده می دانم اما این یک واقعیت است که انتقاد کردن از عمل کردن آسان تر است.

 • «مهمترین خطوط قرمز مذاکرات هسته ای»

  KHAMENEI.IR
  924 بازدید

  محدودیت بلندمدت ۱۰-۱۲ساله را قبول نداریم/ تحقیق و توسعه و ساخت و ساز باید ادامه پیدا کند/ تمام تحریم های اقتصادی، مالی و بانکی شورای امنیت و کنگره و دولت آمریکا باید در روز امضای توافق لغو شود. لغو بقیه ی تحریم ها در فاصله ی معقول/ اجرائیات لغو تحریم ها باید با اجرائیات تعهدات ایران متناظر باشد/ با موکول کردن تعهدات به تأیید آژانس مخالفیم. آژانس مستقل و عادل نیست/ با بازرسی های غیرمتعارف مخالفیم

 • تاریخچه ی مذاکره اخیر هسته ای با آمریکا

  KHAMENEI.IR
  1,118 بازدید

  مطرح شده در دیدار رمضانی مسئولان نظام؛ تاریخچه ی مذاکره اخیر هسته ای با آمریکا به روایت رهبر انقلاب

 • جوانان مومن انقلابی هفتم تیر را به دنیا معرفی کنند

  KHAMENEI.IR
  372 بازدید

  کسی مثل شهید بهشتی را در دنیا معرّفی کنند، کسی مثل شهید رجایی را معرّفی کنند، شهید باهنر را معرّفی کنند. هرکدام از این شخصیّت هایی که در ماجرای هفتم تیر یا ماجراهای دیگر به شهادت رسیدند، شایسته ی یک چهره نگاری بسیار باعظمتند که میشود از اینها چهره نگاری کرد. ۱۳۹۴/۰۴/۰۶

 • ملت ما به شناخت دشمن احتیاج دارد

  KHAMENEI.IR
  442 بازدید

  رهبر انقلاب: امروز کشور به شناخت دشمن احتیاج دارد. دشمنان جهانی را که خودشان را بزک می کنند بشناسید. آمریکا را بشناسید/ آن کسانی که سعی می کنند از این هیولا یک چهره ی موجه ارائه کنند خیانت و جنایت می کنند/ عمق دشمنی را بشناسید و خود را آماده کنید برای مواجهه در میادین جنگ نرم.

 • لحظاتی از حضور رهبر انقلاب در نمایشگاه کتاب

  KHAMENEI.IR
  933 بازدید

  صبح امروز چهارشنبه، 23 اردیبهشت

 • باید با فرض ماندن تحریمها برنامه ریزی اقتصادی کرد

  KHAMENEI.IR
  349 بازدید

  فرض کنیم که این تحریمها ذرّه ای و سرِ سوزنی کم نخواهد شد؛ که حالا خود آنها هم همین را میگویند... مسئله ی هسته ای هم نباشد، یک بهانه ی دیگری می آورند: مسئله ی حقوق بشر هست، مسئله ی حقوق زنان هست، مسائل گوناگون فراوان را میسازند... بنابراین، علاج مسئله ی تحریم، عبارت است از همین اقتصاد مقاومتی.

 • هشدار به سعودی ها

  KHAMENEI.IR
  3,482 بازدید

  رهبر انقلاب: چند جوان بی تجربه، امور آن کشور را در دست گرفتند و دارند آن جنبه ی توحّش را غلبه میدهند بر جنبه ی متانت و ظاهرسازی؛ این به ضررشان تمام خواهد شد. من هشدار میدهم به سعودی ها، از این حرکت جنایت آمیزی که در یمن میکنند باید دست بردارند... ۱۳۹۴/۰۱/۲۰

 • «یمنی ها به سلاح ما احتیاج ندارند»

  KHAMENEI.IR
  1,882 بازدید

  رهبر انقلاب در دیدار معلمان: امروز کار سعودی ها در یمن با هیچ منطقی قابل توجیه نیست/ آمریکایی ها دارند از این جنایت عظیم حمایت می کنند/ می گویند چرا ایران به آنها کمک می کند؛ ما می خواستیم به یمن کمک دارویی بفرستیم. یمنی ها به سلاح ما احتیاج ندارند؛ همه ی پادگان های یمن در اختیار گروه انصارالله است.

 • «با مذاکراتی که زیر شبح تهدید باشد موافق نیستم»

  KHAMENEI.IR
  1,841 بازدید

  رهبر انقلاب در دیدار معلمان: ملت ایران مذاکره زیر سایه ی تهدید را برنمی تابد/ آمریکا اگر نیازش به مذاکره بیشتر از ایران نباشد، کمتر نیست/ با مذاکراتی که زیر شبح تهدید باشد موافق نیستم/ مذاکره کنندگان بروند با رعایت خطوط قرمز مذاکره کنند، لکن تحمیل و تحقیر و تهدید را قبول نکنند.

 • جلوی فساد را به معنای واقعی کلمه بگیریم

  KHAMENEI.IR
  991 بازدید

  حضرت آیت الله خامنه ای: حرف زدن راجع به فساد که فایده ای ندارد؛ با «دزد دزد» گفتن، دزد از دزدی دست برنمیدارد؛ باید رفت، وارد شد. مسئولان کشور، روزنامه که نیستند که راجع به فساد حرف میزنند. بله، روزنامه راجع به فساد ممکن است حرف بزند، من و شما که مسئول هستیم باید اقدام کنیم؛ حرف دیگر چیست؟ وارد بشوید؛ [ اگر] بلدیم اقدام کنیم، جلوی فساد را به معنای واقعی کلمه بگیریم.

 • کلید حل مشکلات اقتصادی در لوزان و ژنو و نیویورک نیست

  KHAMENEI.IR
  946 بازدید

  رهبر انقلاب: مشکلات اقتصادی اگر بخواهد حل شود باید متمرکز روی مسئله ی تولید داخل شد/ کلید حل مشکلات اقتصادی در لوزان و ژنو و نیویورک نیست، در داخل کشور است. حرف زدن درباره ی فساد فایده ای ندارد با "دزد دزد" گفتن، دزد از دزدی دست برنمی دارد/ مسئولان، روزنامه نیستند که راجع به فساد حرف بزنند/ باید اقدام کنیم و به معنای واقعی کلمه جلوی فساد را بگیریم.

 • مقتدرانه عمل کنید،اما اقتدار را با ظلم نباید اشتباه کرد

  KHAMENEI.IR
  404 بازدید

  رهبر انقلاب خظاب به فرماندهان نیروی انتظامی: باید بتوانید مقتدرانه عمل کنید؛ باید بتوانید با قاطعیّت عمل کنید. منتها نکته ی کار این است که اقتدار را با ظلم نباید اشتباه کرد؛ اقتدار را با حدومرز نشناختن و بی مهار حرکت کردن نباید اشتباه کرد.

 • جولان دادن افراد باخودروهای گران از مظاهر ناامنی روانی

  KHAMENEI.IR
  913 بازدید

  آیت الله خامنه ای در دیدار فرماندهان نیروی انتظامی: یک مسئله هم این است که من شنیده ام که گاهى اوقات در بعضى از خیابانها این جوانهایى که مست ثروتند - مست غرور ثروت - سوار ماشینهاى آن چنانى میشوند و در خیابان بنا میکنند به جَوَلان دادن و رفت وآمد کردن و محیط خیابان را ناامن [کردن ]؛ اینها هم ناامنى است. بایستى در قبال هر نوع ناامنى برنامه داشت و حرکت کرد و کار کرد.

 • نیروی انتظامی در ایجاد امنیت، مظهر حاکمیت جمهوری اسلامی

  KHAMENEI.IR
  1,543 بازدید

  حضرت آیت الله خامنه ای لازمه ایجاد امنیت در جامعه را، عمل مقتدرانه پلیس دانستند و گفتند: نیروی انتظامی مظهر حاکمیت و امنیت جمهوری اسلامی است بنابراین باید اقتدار داشته باشد اما این اقتدار به معنای ظلم کردن و حرکت بی مهار نیست.

 • ماه رجب، فرصتی را برای استحکام رابطه بین «عبد» و «رب»

  KHAMENEI.IR
  614 بازدید

  رهبر انقلاب: بشر در هر برهه ای از زمان و در هر شأنی از شؤون اجتماعی که باشد، به ارتباط با خداوند و دعا و توجه و تضرع نیاز دارد. این نیاز، یک نیاز اساسی است. بدون ارتباط با خدا، انسان در درون خود تهی است؛ بیمغز و بیمعنا و بیمحتواست. توجه به خداوند و ارتباط با او، روحی است در کالبد انسان واقعی و حقیقی. هر فرصتی را برای استحکام رابطه بین «عبد» و «رب» باید مغتنم شمرد؛ و فرصت ماه رجب، از این فرصتهاست.

 • «با وجود تحریم، روزبه روز قوی تر شدیم»

  KHAMENEI.IR
  272 بازدید

  قدرتهاى درجه ى یکِ نظامى و سیاسى و اقتصادى دنیا، دست به دست هم بدهند علیه یک کشورى، علیه یک حکومتى، ۳۵ سال تلاش کنند، [ولى] آن حکومت على رغم تلاش آنها، نه فقط از بین نرود، بلکه روزبه روز قوى تر بشود، به آنها باج هم ندهد، به آنها اعتنا هم نکند. در عرصه هاى مختلف، جمهورى اسلامى اقتدار خود را و قابلیت بقاى خود را نشان داد. ۱۳۹۳/۳/۱۴

 • حیوانات موذی کدامند و حکم کشتن آنها چیست؟

  KHAMENEI.IR
  5,875 بازدید

  سوال: کشتن حیوانات موذی ازجمله مورچه، سوسک و مارمولک چه حکمی دارد؟ کشتن و یا آزار رساندن بدون قصد به آنها چطور؟ حشرات موذی که کشتن آنها جایز است کدام ها هستند؟ جواب: یک قانون و حکم کلی این است که حیواناتی که اذیت نمی کنند و آزاری نمی رسانند را آزار نرسانید...

 • با وجود تحریم در علوم و فناوری پیشرفت کردیم

  KHAMENEI.IR
  555 بازدید

  ما در نانو پیشرفت کردیم، در هسته ای پیشرفت کردیم، در سلّولهای بنیادی پیشرفت کردیم، در صنایع دفاعی پیشرفت کردیم، در صنایع پهپاد و موشک، به کوری چشم دشمن، پیشرفت کردیم؛ چرا در اقتصاد نتوانیم پیشرفت کنیم؟! در اقتصاد هم اگر عزممان را جزم کنیم میتوانیم اقتصاد را شکوفا کنیم. چشممان به دست دشمن نباشد که کِی فلان نقطه را موافقت میکند؛ به درک! نگاه کنیم ببینیم خودمان چه کار میتوانیم بکنیم.

 • موضع رهبر انقلاب درباره بیانیه ی سوئیس

  KHAMENEI.IR
  381 بازدید

  گزیده ای از دیدار رهبر انقلاب با مداحان در بیست فروردین نود و چهار

 • مشروح سخنان رهبر انقلاب پیرامون مذاکرات هسته ای

  KHAMENEI.IR
  757 بازدید

  رهبر انقلاب: تحریم ها،اگر چنانچه به یک توافق رسیدند، در همان روز توافق باید لغو بشود/ می بینید که یکی (ازطرف مقابل) می گوید ۶ماه بعدازتوافق،یکی می گوید یک سال بعد تحریم ها برداشته می شود/ اگر لغو تحریم ها قرارست منوط به یک فرایند بشود،پس برای چه مذاکره کردیم اصلا؟