79 دنبال‌ کننده
133.5 هزار بازدید ویدیو

معرفی اپل

748 بازدید 2 سال پیش

هدفون های بیسیم اپل طبق بررسی های کاربران و منتقدان «فراتر از انتظار» ظاهر شده و به گفته تیم کوک به موفقیتی بی بدیل تبدیل شدند تا جایی که در حال حاضر دوست داران محصول جدید اپل مجبور هستند تا 6 هفته منتظر بمانند تا ایرپادهای اپل به دستشان برسد. از جمله قابلیت های کاربردی ایرپادها می توان به پخش و توقف موسیقی، رد کردن و یا پخش مجدد موسیقی در حال پخش، گفتگو با سیری، گرفتن عکس با اپلیکیشن دوربین محصولات اپل و غیره اشاره کرد.

معرفی اپلیکشن موبایل آباد

785 بازدید 2 سال پیش

برنامه size up ، برای اندازه گیری طول ، عرض یا ارتفاع یک سطح یا شی استفاده می شود. با زدن دکمه شروع (start) ، گوشی را جابجا کرده در خط صاف و بعد دکمه (stop) را می زنیم. چند ثانیه تا محاسبه کامل آن طول می کشد و حالا نمایش اندازه ها را مشاهده می کنیم.

معرفی بازی در موبایل آباد

171 بازدید 2 سال پیش

Risky road یک بازی هیجان انگیز برای طرفداران اندروید است که قبل از اینکه نسخه اندرویدی آن به بازار بیاید فقط برای گوشی های اپل طراحی شده بود. ولی به دلیل محبوبیت بسیار این بازی برنامه اندرویدی آن نیز طراحی شد. این بازی اندروید رایگان و کم حجم بسیار مناسب برای نصب بر روی هر نوع تلفن همراه است. اگر به دنبال شادی و ادرنالین بالا در اوقات بیکاری خود هستید این بازی اعتیاد آور را از دست ندهید.

دیگر ویدیوها

46 بازدید 7 ماه پیش
134 بازدید 10 ماه پیش
2.4 هزار بازدید 1 سال پیش
9.4 هزار بازدید 1 سال پیش
8.3 هزار بازدید 1 سال پیش
6.1 هزار بازدید 2 سال پیش
20.5 هزار بازدید 2 سال پیش