در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 12
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 14.6هزار
  بازدید

modam

مرکز دانش مدیریت ارتباط با مشتری (مدام) در سال 1396 در راستای ارتقا سطح آگاهی و آموزش مدیران و صاحبین کسب و کارها و همچنین دسترسی گسترده به محصولات و مکتوبات در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری تاسیس شد.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

مرکز دانش مدیریت ارتباط با مشتری (مدام) در سال 1396 در راستای ارتقا سطح آگاهی و آموزش مدیران و صاحبین کسب و کارها و همچنین دسترسی گسترده به محصولات و مکتوبات در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری تاسیس شد.

 • 12
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 14.6هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • معرفی کتاب گنج پنهان

  51 بازدید

  .کتاب گنج پنهان به شما کمک می­ کند تا نگاه و تفکری تحلیلی به داده ­های مشتریان خود داشته باشید. و بتوانید از از طریق تحلیل داده های مشتریان خود به افزایش فروش دست یابید. با گنج پنهان علاوه بر CRM، دانش مربوط به تحلیل داده ­ها را نیز فراگرفت و با ابزارهای استخراج این گنج نهان آشنا شد.خوشبختانه برای دستیابی به این گنج لازم نیست حتماً یک متخصص آمار، برنامه­نویس حرفه­ای کامپیوتر و یا دانشمندِ داده باشید

 • معرفی مجموعه فیلم های آموزشی کتاب گنج پنهان

  55 بازدید

  محتوای این فیلم ­های آموزشی هدیه کتاب گنج پنهان به شرح زیر می­ باشد: ورود داده­ها به نرم­افزار رپیدماینر، درک داده­ها و مصورسازی داده­ها تشخیص نقاط دورافتاده، مدیریت داده­های از دست رفته و حذف رکوردهای تکراری پیش پردازش هایی از قبیلیکپارچه ­سازی داده­ ها، انتخاب زیرمجموعه ­ای از ویژگی­ ها و نرمال ­سازی­ نحوه مدل سازی با نظارت (رده­بندی/ پیش­بینی) در نرم­ افزار و بکارگیری الگوریتم­ های مختلف رده ­بندی مانند درخت­ های تصمیم، شبکه &sh

 • دورهمی چه کسی مشتری مرا دزدید؟؟

  113 بازدید

  دورهمی چه کسی مشتری مرا دزدید؟؟ روز چهارشنبه 14 آذر در کافه ایونت توسط مرکز دانش مدیریت ارتباط با مشتری برگزار شد پیرامون موضوعات مربوط به CRM صحبت کردیم.اگر هزار مشتری وفادار داشته باشید.....کسب و کار شما تا ابد ادامه  خواهد داشت.

 • سومین سمینار

  29 بازدید

  سمینار

 • سومین سمینار سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری اثر بخش

  63 بازدید

  •در این سمینار با نقش مشتریان در بقا و رشد و شرکتها آشنا می شوید… •عوامل جذب و وفاداری مشتری متوجه می شوید. •سیستم مدیریت ارتباط با مشتری به شما معرفی می شود. •یک استاد دانشگاه و مشاور متخصص، شما را با نیازهای دانشی و مهارتی مورد نیاز این کار آشنا می کند. •یک مهندس صنایع از تجربه طراحی و اجرای این سیستم سخن می گوید. •یک مهندس صنایع دیگر، یکی از نرم افزارهای قوی این حوزه را معرفی می کند. •منابع و کتابهای این حوزه در اختیار شما قرار می گیرد.

 • وفادار کردن مشتریان

  99 بازدید

  مشتری یکی از عوامل اصلی مورد توجه شرکت ها جهت بقا و افزایش سهم بازار و سود قرار گرفته است. شرکت ها به دنبال مشتریان وفاداری هستند که بتوانند شرکت را به اهدافش برسانند. وفاداری مشتری و رضایت مشتری از عوامل مهم ایجاد تکرار خرید می باشد.

 • تکنولوژی در crm

  62 بازدید

  CRM به عنوان ابزار تکنولوژیکی قوی به کمک شما آمده و درجمع آوری اطلاعات شما از مشتریان، افزایش سرعت عمل شما در پاسخگویی به آنها که در نهایت به جلب رضایت مشتریان خواهد انجامید وافزایش میزان فروش کمک خواهد کرد. CRM خود تخصصی است که در آن سه عامل مشتری، فرآیندها و تکنولوژی به موازات هم و همه در جهت رسیدن به هدفی واحد که بهینه سازی ارتباط مشتریان با یک سازمان یا واحد تولیدی می باشد در حرکت هستند

 • 5 گام برای بهبود رضایت مشتریان

  42 بازدید

  5 گام بهبود رضایت مشریان رضایت مشتری، احساس یا نگرش مشتری نسبت به یک محصول یا خدمت بعد از استفاده از آن است. به عبارتی لذت بردن یا مشمئز شدن خریدار نسبت به عملکرد محصول و خدمات پس از مقایسه عملکرد (یا نتیجه حاصل از عملکرد) محصول یا خدمات خریداری شده در مقایسه با آنچه انتظار وی بوده است.

 • چه کسی مشتری مرا دزدید؟؟

  70 بازدید

  هدف چه کسی مشتری مرا دزدید؟؟ معرفی روش ها و چارچوب های جدید و قدرتمند برای جذب و حفظ مشتریان در دوران اوج رویگردانی مشتری است. آیا در آینده، شما هم یکی از کسانی خواهید بود که می پرسد، «چه کسی مشتری مرا دزدید؟یا این که وقتی رقبا این سؤال را می پرسند، شما پاسخ این سوال خواهید بود؟

 • دوره انلاین داده‌كاوي و تحليل اطلاعات مشتريان

  188 بازدید

  یک ساعت از فیلم دوره 12 ساعت داده‌كاوي با نرم افزار رپیدماینر خودتان داده‌هاي مشتريان خود را تحليل كنيد... نرم افزار رپیدماینر یک نرم افزار کاربردی بوده که نیاز به کد نویسی نداشته و برای افرادی که میخواهند در مدت کوتاهی با یکی از ابزارهای مهم داده کاوی آشنا شوند و به تحلیل داده های مشتریان خود بپردازند مناسب خواهد بود. در این دوره که به صورت آنلاین برگزار خواهد شد شما را با فرآیند اجرای پروژه داده کاوی و تحلیل اطلاعات مشتریان در نرم افزار رپیدماینر آشنا خواهیم کرد.

 • ویدئوی وبینار چرا نرم افزار CRM مایکروسافت ؟ (Microsoft Dynamics CRM)

  267 بازدید

  استفاده از نرم افزار CRM مایکروسافت (Microsoft Dynamics CRM) اطلاعات مشتریان یا مخاطبان سازمان، به صورت کامل و یکپارچه در اختیار قرار میگیرد. برای داشتن یک سازمان مشتری مدار، نیازمند داشتن دید 360 درجه از اطلاعات مخاطبان یا مشتریان است تا بتوان حداکثر رضایت را تأمین کرد و این مهم فقط از طریق ابزاری قدرتمند و انعطاف پذیر مانند نرم افزار CRM مایکروسافت امکان پذیر است.

 • ویدئوی وبینار داده کاوی و افزایش فروش به مشتریان

  297 بازدید

  ما در عصر مشتري محوري هستيم. چشم پوشی از این موضوع كسب و كارها را در معرض خطر شكست در برابر رقبا و حذف از بازار رقابتي قرار مي‌دهد. تمرکز بر مشتریان و ايجاد يك رویکرد مشتري محور برای وفادار نمودن مشتريان و تبديل آن‌ها طرفداران شما، شاید از مهم‌ترين كارهايي مي‌باشد كه بايد در كسب و كار خود به آن بپردازيد.

 • 3 راه برای لذت بردن از مشتریان خود

  115 بازدید

  3Ways to Delight Your Customers مشتریان شما برای حل یک مسئله و یا پرسش مشخصی با شما تماس میگیرند میخواهند که شنیده بشوند و مسئله شون در حد امکان سریع حل بشود نیاز به چیزی دارند که کیفیت تعاملات و کمیت خواسته ها را ارزیابی میکند.

 • اولین عصرانه مرکز مدیریت ارتباط با مشتری

  158 بازدید

  اولین #عصرانه_مدام را با حضور گرم همراهان خوبمان برگزار کردیم. #سخنرانی کوتاهی درباره وضعیت دشوار اقتصادی دشوار شرکتها و ارائه crm# مشتریان و راهکارهای ، crm_کردیم در خصوص #نرم_افزار_داده_کاوی و #هوش_کسب_کار هم ارائه های کوتاهی داشتیم. چند کتاب تخصصی معرفی شدند و دوستان با هم گپ و گفتی داشتند. تعدادی از دوستان از راههای دورآمده بودند و از آنها و همه ی حاضران سپاس گزاربم امیدوارم مفید بوده باشد.

 • چرا به داده کاوی نیاز داریم؟

  1,871 بازدید

  مشتری محور بودن بدون تحلیل اطلاعات مشتریان و بدون استفاده از داده های جمع آوری شده از مشتریان امکان پذیر نمی باشد. چه اتفاقی افتاده است که نیاز داریم در مدیریت ارتباط با مشتریان خود از روش های داده کاوی و تحلیل داده های مشتریان استفاده کنیم؟

 • چرا داده کاوی نیاز داریم؟

  3,664 بازدید

  مشتری محور بودن بدون تحلیل اطلاعات مشتریان و بدون استفاده از داده های جمع آوری شده از مشتریان امکان پذیر نمی باشد. چه اتفاقی افتاده است که نیاز داریم از داده کاوی در مدیریت ارتباط با مشتریان استفاده کنیم؟ *داده کاوی چیست؟ *دانش حاصل از طریق داده کاوی *شناخت فرآیند پیاده سازی پروژه های داده کاوی *انواع داده های مشتریان *چالش های موجود در داده های مشتری

 • وبینار کاربرد داده کاوی در مدیریت ارتباط با مشتری

  2,415 بازدید

  مشتریان مهمترین دارایی یک سازمان هستند. به همین دلیل است که سازمان ها باید یک استراتژی واضح و روشن برای مدیریت مشتریان طراحی کرده و بکار گیرند. مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) عبارتست از استراتژیِ ایجاد، مدیریت و تقویت روابط وفادارانه و بلندمدت با مشتری. 18 اردیبهشت 1397 لینک ثبت نام: https://bit.ly/2KmYrIJ شروع رویداد سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۱۹:۰۰ پایان رویداد سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۲۰:۰

 • وبینارتحلیل و مدلسازی داده های کمی و کیفی مشتریان

  154 بازدید

  گزیده ای از وبینار تحلیل و مدلسازی داده های کمی و کیفی مشتریان سعی خواهد شد تا با نگاهی عمیقتر و جامع تر به انواع داده های تولید شده در سمت مشتری پرداخته و نحوه کنترل،پردازش و مدیریت آنها را به منظور تولید دانش و خلق ارزش در سازمان مورد بررسی قرار دهیم. www.modamcrm.com

 • وبینار اشنایی با مدل توسعه مشتری

  257 بازدید

  دروبینار اشنایی با مدل توسعه مشتری می خواهیم جلوی برداشت های غلط و قدیمی در جذب مشتریان را بگیریم و بیاموزیم چگونه با مشارکت مشتریان، بازاری پایدار و مطمئن برای خود بسازیم .

 • معرفی وبینار آشنایی با مدل توسعه مشتری

  196 بازدید

  مرکز دانش مدیریت ارتباط با مشتری، وبینار رایگان آشنایی با مدل توسعه مشتری را در تاریخ 26 دی 96 به صورت آنلاین برگزار می کند. مدل توسعه مشتری چیست ؟ الگوی ناب جهت توسعه محصولات و خدمات جدید چیست ؟ اشکال روش سنتی مدیریت مشتریان و ارائه محصولات جدید چیست؟ چرا بیشتر کسب وکارهای نوپا شکست می خورند ؟

 • آشنایی با مدیریت ارتباط با مشتری اثر بخش (قسمت دوم)

  248 بازدید

  در این وبینار می خواهیم جلوی درک غلط مفاهیم، ناکارآمد قلمداد شدن یک رویکرد موثر و تلف شدن وقت و پول سازمان را بگیریم و شما را به شکل درست با مدیریت ارتباط مشتری آشنا کنیم تا تصمیم صحیحی در خصوص اجرای آن بگیرید.

 • آشنایی با مدیریت ارتباط با مشتری اثر بخش (قسمت اول)

  408 بازدید

  در این وبینار می خواهیم جلوی درک غلط مفاهیم، ناکارآمد قلمداد شدن یک رویکرد موثر و تلف شدن وقت و پول سازمان را بگیریم و شما را به شکل درست با مدیریت ارتباط مشتری آشنا کنیم تا تصمیم صحیحی در خصوص اجرای آن بگیرید.

 • معرفی وبینار آشنایی با مدیریت ارتباط با مشتری اثربخش

  606 بازدید

  در این وبینار می خواهیم جلوی درک غلط مفاهیم، ناکارآمد قلمداد شدن یک رویکرد موثر و تلف شدن وقت و پول سازمان را بگیریم و شما را به شکل درست با مدیریت ارتباط مشتری آشنا کنیم تا تصمیم صحیحی در خصوص اجرای آن بگیرید. در سایت modamcrm می توانید فیلم وبینار را به صورت رایگان دانلود کنید.

 • تفاوت کارمندان در نقش و عملکرد در سازمان

  853 بازدید

  این انیمیشن جالب و زیبا. تفاوت کارکنان در نقش و عملکرد.را نشان می دهد. بعنوان یک مدیر موظفیم بین کارکنان دلسوز، کارکنان بی تفاوت و کارکنان مخرب تمایز قائل شویم.

 • ۵+۲ اقدام ضروری قبل از تهیه و خرید نرم افزار CRM

  346 بازدید

  اگر هفت اقدام ضروری قبل از تهیه و خرید نرم افزار CRM به خوبی در سازمان انجام شده باشد، پذیرش و استفاده از نرم افزار سی ار ام آسانتر خواهد شد. در زمان کوتاه تری نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری عملیاتی خواهد شد و نتایج آن در زمینه هدفمند کردن، افزایش فروش و حفظ مشتریان به ثمر خواهد نشست.