در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 191
  دنبال کننده
 • 8
  دنبال شونده
 • 333.4هزار
  بازدید

گروه آموزشی الهی

خالق زندگی رؤیایی تان باشید! مرجع آموزش های قانون جذب، موفقیت، ثروت، خودهیپنوتیزم و هیپنوتراپی پنهان (سابلیمینال مسیج)

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

خالق زندگی رؤیایی تان باشید! مرجع آموزش های قانون جذب، موفقیت، ثروت، خودهیپنوتیزم و هیپنوتراپی پنهان (سابلیمینال مسیج)

 • 191
  دنبال کننده
 • 8
  دنبال شونده
 • 333.4هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • آهنگ انگیزشی و انرژی مثبت یالا پاشو با صدای مرتضی الهی

  1,503 بازدید

  مهندس مرتضی الهی سخنران انگیزشی و مدرس دوره های موفقیت است. خواندن آهنگ های انگیزشی و آهنگ انرژی مثبت مبنای کار ایشان است. برای دانلود آهنگ امید دهنده و دانلود آهنگ با مضمون موفقیت میتوانید کارهای ایشان را دنبال کنید. هر ماه منتظر آهنگ های انگیزشی و انرژی مثبت مرتضی الهی باشید!

 • فایل صوتی سابلیمینال رایگان فارسی ترک خود ارضایی

  1,574 بازدید

  اگر بدنبال روشی برای ترک خود ارضایی هستید پیشنهاد ما به شما گوش دادن به فایل صوتی سابلیمینال رایگان فارسی ترک خودارضایی است! برای دانلود کاملا رایگان این فایل به قسمت دانلودهای رایگان سایت گروه آموزشی الهی مراجعه نمایید. www.MortezaElahi.com

 • درمان قطعی ناباروری مردان با سابلیمینال مسیج

  239 بازدید

  درمان قطعی ناباروری مردان و ناباروری در مردان با گوش دادن به فایل سابلیمینال درمان ناباروری مردان امکان پذیر است! این یک روش کاملا علمی و اثبات شده است! دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج (خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی پیام های پنهان) و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای خودهیپنوتیزم و سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته می شود.

 • درمان سردرد شدید و درمان میگرن با سابلیمینال مسیج

  291 بازدید

  بدنبال راهی برای درمان سردرد شدید و درمان میگرن هستید و از خوردن قرص های مسکن خسته شده اید؟ درمان سردرد شدید و درمان میگرن با سابلیمینال مسیج درمان سردرد. دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج (خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی پیام های پنهان) و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای خودهیپنوتیزم و سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته می شود.

 • درمان فشار خون عصبی-درمان فشار خون بالا-فشار خون پایین

  729 بازدید

  برای درمان فشار خون عصبی و فشار خون پایین چکار باید کرد؟ آیا می دانید درمان فشار خون بالا و فشار خون پایین با گوش دادن به این فایل آسان است؟ دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج (خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی پیام های پنهان) و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای خودهیپنوتیزم و سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته می شود www.MortezaElahi.com/?p=40906

 • فایل صوتی سابلیمینال رایگان افزایش انرژی و شادی

  413 بازدید

  اگر بدنبال دانلود آهنگ شاد ضد افسردگی و

 • بهترین و سریعترین روش ترک اعتیاد به مواد مخدر با سابلیمینال مسیج

  855 بازدید

  آیا به دنبال جدیدترین داروی ترک اعتیاد شیشه یا سایر مواد مخدر هستید؟ آیا به دنبال روشهای جدید ترک اعتیاد و راههای ترک اعتیاد در خانه هستید؟ گوش دادن به فایل سابلیمینال ترک اعتیاد به مواد مخدر، بهترین و سریعترین روش ترک اعتیاد است! دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته میشود.

 • بهترین و جدیدترین شیوه ترک الکل و مشروبات الکلی با سابلیمینال مسیج

  295 بازدید

  مطمئناً فواید ترک الکل را میدانید و بدنبال بهترین شیوه ترک الکل و مناسب ترین دارو در ترک الکل و شرکت در کلاسهای ترک الکل هستید و میخواهید بدانید که چگونه ترک الکل امکانپذیر است! پیشنهاد ما به شما گوش دادن به سابلیمینال ترک الکل و مشروب است. دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه پذیرفته میشود.

 • درمان پوکی استخوان در افراد مسن-پیشگیری از پوکی استخوان

  264 بازدید

  فایل سابلیمینال درمان پوکی استخوان در افراد مسن و تمام سنین بر پایه تلقینات مثبت ساخته شده و شما با گوش دادن به این فایل صوتی میتوانید به راحتی ضمیر ناخودآگاهتان را برای پیشگیری از پوکی استخوان و و تغذیه مناسب برنامه ریزی کنید. دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای سابلیمینال با عبارات تاکیدی شما پذیرفته میشود.

 • روشهای نوین درمان سرطان با سابلیمینال مسیج درمان سرطان

  83 بازدید

  سابلیمینال درمان سرطان یکی از روشهای نوین درمان سرطان است و جزء تازه های درمان سرطان بشمار میرود. این روش بهترین راه درمان سرطان خون و سایر سرطانها است و شاید بتوان آنرا پیشرفته ترین روش درمان سرطان دانست. دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای خودهیپنوتیزم و سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته می شود.

 • بلند شدن مژه چشم و رشد سریع مژه با سابلیمینال معجزه رشد مژه

  688 بازدید

  جدیدترین روش برای بلند شدن مژه چشم و بهترین راهکار رشد سریع مژه (بجای استفاده از داروی تقویت مژه و پرپشت کننده مژه) استفاده از فایل سابلیمینال معجزه رشد مژه است! دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای خودهیپنوتیزم و سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته می شود www.MortezaElahi.com/?p=40906

 • درمان ریزش ابرو و رشد سریع ابرو با سابلیمینال مسیج تقویت ابرو

  291 بازدید

  جدیدترین روش برای درمان ریزش ابرو (بهترین روش درمان خانگی ریزش ابرو) استفاده از فایل سابلیمینال تقویت ابرو و رشد سریع ابرو و پرپشت شدن ابرو است. دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج (خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی پیام های پنهان) و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای خودهیپنوتیزم و سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته می شود www.MortezaElahi.com/?p=40906

 • کاهش سریع درد پریود بافایل درمان قاعدگی دردناک و نامنظم

  791 بازدید

  آیا به دنبال درمان مشکلات عادت ماهانه و کاهش سریع درد پریود هستید؟ گوش دادن به فایل سابلیمینال درمان قاعدگی دردناک بهترین و سریعترین روش درمان پریود نامنظم و درمان فوری درد پریود است. دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج (خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی پیام های پنهان) و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته میشود.

 • درمان ریزش مو مردان و زنان و جلوگیری از ریزش مو ارثی

  346 بازدید

  سابلیمینال درمان ریزش مو بهترین روش برای درمان ریزش مو مردان و زنان و جلوگیری از ریزش مو ارثی و تقویت موهای نازک است! دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج (خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی پیام های پنهان) و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای خودهیپنوتیزم و سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته می شود www.MortezaElahi.com/?p=40906

 • درمان بیماری قلبی و قلب درد عصبی و تپش قلب باسابلیمینال

  383 بازدید

  سابلیمینال سلامتی و تقویت قلب و عروق برپایه تلقینات مثبت ساخته شده و شما با گوش دادن به این فایل صوتی میتوانید ضمیر ناخودآگاهتان را برای درمان بیماری قلبی و درمان قلب درد عصبی و درمان تپش قلب و درمان درد قلب برنامه ریزی کنید. دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته میشود.

 • سابلیمینال مسیج غلبه بر ترس از زایمان طبیعی

  380 بازدید

  آیا می خواهید بدانید که چگونه بر ترس زایمان غلبه کنیم و نگرانی قبل از زایمان نداشته باشیم؟ بهترین روش درمان نگرانی قبل از زایمان با سابلیمینال غلبه بر ترس از زایمان طبیعی!!! دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج (خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی پیام های پنهان) و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای خودهیپنوتیزم و سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته می شود

 • سابلیمینال تقویت شنوایی-درمان سوت کشیدن گوش و کم شنوایی

  673 بازدید

  آیا به دنبال راهی برای درمان سوت کشیدن گوش، درمان کم شنوایی بدون سمعک و تقویت شنوایی تان هستید؟ با استفاده از سابلیمینال تقویت شنوایی بیماری تان را درمان کنید! دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج (خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی پیام های پنهان) و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای خودهیپنوتیزم و سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته می شود.

 • تقویت بینایی و تقویت چشم با سابلیمینال مسیج

  456 بازدید

  آیا به دنبال معجزه تقویت بینایی و تقویت چشم تان هستید؟ استفاده از فایل سبلیمینال معجزه تقویت بینایی را شروع کنید تا معجزه تقویت بینایی را با چشم ببینید و از نتایج متحیر کننده آن لذت ببرید! دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج (خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی پیام های پنهان) و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته می شود.

 • فایل صوتی سابلیمنال سلامتی با قدرت ذهن

  248 بازدید

  آیا میدانید ضمیر ناخودآگاه توانایی درمان تمام بیماری هایتان را دارد؟ با استفاده از سابلیمینال سلامتی با قدرت ذهن بیماری تان را درمان کنید! دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج (خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی پیام های پنهان) و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای خودهیپنوتیزم و سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته می شود www.MortezaElahi.com/?p=40906

 • لیفتینگ صورت با سابلیمینال مسیج

  122 بازدید

  آیا به دنبال روشی ارزان ولی موثر برای لیفت صورت و پاکسازی صورت خود هستید؟ با استفاده از سابلیمینال جوانسازی و لیفتینگ صورت، پوست کشیده و جوان داشته باشید!!! دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج (خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی پیام های پنهان) و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای خودهیپنوتیزم و سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته می شود.

 • درمان دیابت و قند خون پایین با سابلیمینال قند خون نرمال

  166 بازدید

  با گوش دادن به این فایل صوتی به راحتی ضمیر ناخودآگاهتان را برای قند خون نرمال و درمان دیابت (برای پایین آوردن قند خون و درمان قند خون پایین) برنامه ریزی کنید. دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج (خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی پیام های پنهان) و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای خودهیپنوتیزم و سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته می شود.

 • درمان غلظت خون بالا و کم خونی (بجای فصد خون و حجامت)

  905 بازدید

  آیا با جدیدترین روش درمان غلظت خون بالا و کم خونی آشنایی دارید؟ آیا میدانید با استفاده از تلقینات مثبت می توانید درمان غلظت خون بالا و کم خونی را تسریع کنید؟ دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج (خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی پیام های پنهان) و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای خودهیپنوتیزم و سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته می شود.

 • درمان فشار خون عصبی-درمان فشار خون بالا-فشار خون پایین

  385 بازدید

  برای درمان فشار خون عصبی و فشار خون پایین چکار باید کرد؟ آیا می دانید درمان فشار خون بالا و فشار خون پایین با گوش دادن به این فایل آسان است؟ دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج (خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی پیام های پنهان) و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای خودهیپنوتیزم و سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته می شود www.MortezaElahi.com/?p=40906

 • درمان سردرد شدید و درمان میگرن با سابلیمینال مسیج

  221 بازدید

  بدنبال راهی برای درمان سردرد شدید و درمان میگرن هستید و از خوردن قرص های مسکن خسته شده اید؟ درمان سردرد شدید و درمان میگرن با سابلیمینال مسیج درمان سردرد >>> دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج (خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی پیام های پنهان) و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای خودهیپنوتیزم و سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته می شود.

 • درمان ناباروری و درمان نازایی زنان با سابلیمینال مسیج

  156 بازدید

  تقویت باردار شدن و درمان نازایی با گوش دادن به فایل سابلیمینال درمان ناباروری امکان پذیر است! این یک روش کاملا علمی و اثبات شده است! دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج (خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی پیام های پنهان) و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای خودهیپنوتیزم و سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته می شود www.MortezaElahi.com/?p=40906

 • درمان قطعی ناباروری مردان با سابلیمینال مسیج

  281 بازدید

  درمان قطعی ناباروری مردان و ناباروری در مردان با گوش دادن به فایل سابلیمینال درمان ناباروری مردان امکان پذیر است! این یک روش کاملا علمی و اثبات شده است! دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج (خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی پیام های پنهان) و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای خودهیپنوتیزم و سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته می شود.

 • درمان بیماری ام اس خفیف با سابلیمینال مسیج درمان ام اس

  262 بازدید

  آیا می دانید برای درمان ام اس باید بیشتر از افکار و احساساتتان مراقبت کنید؟ آیا می دانستید می توان درمان بیماری ام اس را با استفاده از ضمیر ناخودآگاه تسریع کرد! دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج (خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی پیام های پنهان) و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای خودهیپنوتیزم و سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته می شود.

 • درمان لکنت زبان با سابلیمینال مسیج-چگونه لکنت زبان را برطرف کنیم؟

  226 بازدید

  آیا می خواهید بدانید چگونه لکنت زبان را برطرف کنیم ؟ آیا می دانید درمان لکنت زبان در کودکان و بزرگسالان با استفاده از این فایل به راحتی امکان پذیر است؟ دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج (خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی پیام های پنهان) و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای خودهیپنوتیزم و سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته می شود.

 • کاهش سریع چربی خون-سابلیمینال درمان چربی خون و کبد چرب

  338 بازدید

  درمان چربی خون بوسیله ضمیر ناخودآگاه یکی از روشهای کاهش سریع چربی خون است و برای درمان کبد چرب هم کاربرد دارد. دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج (خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی پیام های پنهان) و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای خودهیپنوتیزم و سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته می شود www.MortezaElahi.com/?p=40906

 • چگونه زایمان راحتی داشته باشیم؟ زایمان موفق آسان شدن زایمان با سابلیمینال مسیج

  367 بازدید

  چگونه زایمان راحتی داشته باشیم ؟! با فایل سابلیمینال بارداری و زایمان موفق قدرت ضمیر ناخودآگاه خود برای آسان شدن زایمان بکار بگیرید! دانلود کامل این فایل صوتی سابلیمینال مسیج (خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی پیام های پنهان) و مشاهده تجربیات با مراجعه به سایت www.MortezaElahi.com «دانلود رایگان فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی در همه جنبه ها» www.MortezaElahi.com/?p=25827 سفارش ساخت فایلهای خودهیپنوتیزم و سابلیمینال با عبارات تاکیدی دلخواه شما پذیرفته می شود www.MortezaElahi.com/?p=40906

 • کلیپ جملات تاکیدی شکرگزاری از خداوند

  6,105 بازدید

  با جملات تاکیدی شکرگزاری از خداوند می توانید ضمیر ناخودآگاه خودتان را برای شکرگزارتر شدن برنامه ریزی کنید و بتوانید نعمت های بیشتری را از جهان هستی بخاطر شکرگزاری تان دریافت کنید. این کلیپ را هر روز قبل از شروع کار روزانه و شب قبل از خواب ببینید تا این جملات مثبت در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود. از دیدن این کلیپ ارزشمند لذت ببرید. >>>دانلود فایل های آموزشی رایگان در سایت https://mortezaelahi.com

 • کلیپ جملات تاکیدی شاد بودن

  1,900 بازدید

  جملات تاکیدی مثبت برای شاد بودن به شما کمک می کند تا بتوانید ضمیر ناخودآگاه خودتان را برای شادی درونی و پایدار فارغ از هر گونه شرایط برنامه ریزی کنید. این کلیپ را هر روز قبل از شروع کار روزانه و شب قبل از خواب ببینید تا این جملات مثبت در ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود. از دیدن این کلیپ ارزشمند لذت ببرید. >>>دانلود فایل های آموزشی رایگان در سایت https://mortezaelahi.com