990 دنبال‌ کننده
472.6 هزار بازدید ویدیو

Switch To Table

1.6 هزار بازدید 4 ماه پیش

با سلام فرض کنید یک سازمان Work Load اطلاعات آن به شدت بالا است. این سازمان یک بانک اطلاعاتی دارد که یکی از جداول آن به شدت دارای اطلاعات هست و تقریبا 5 میلیون رکورد دارد، حال از این 5 میلیون رکورد فقط و فقط 3000 رکورد را لازم داشته و مابقی رکورد ها اهمیتی ندارد. یعنی اینکه قرار است منبعد گزارشات و کوئری های آن سازمان روی این 3000 رکورد به صورت عملیاتی اجرایی شود. با توجه به این توضیحات ، من در این آموزش به وسلیه Switch To Table این سناریو را به صورت کامل پیاده سازی کرده که نکات مهمی را عنوان کرده ام.

DHCP در CCNA

آموزش DHCP Server از سری آموزشی CCNA

67 بازدید 5 ماه پیش

آموزش کامل و کاربردی DHCP، این سرویس مخفف Dynamic Host Configuration Protocol است که وظیفه اصلی آن در شبکه آی پی دهی به کلاینتها می باشد. (دریافت این سری آموزشی از سایت)

Port Security

آموزش Port Security در CCNA

89 بازدید 5 ماه پیش

در بحث امنیت همیشه حملات و ترافیک مخرب از طریق شبکه خارجی و اینترنت صورت نمی گیرد بلکه بسیاری از حملات و مشکلات امنیتی منشاء آنها شبکه داخلی خود سازمان است و از طریق دستگاه های سازمان صورت می گیرد. Port Security یک قابلیت و امکان امنیتی است که به ما کمک می کند کنترل بسیار مناسبی در لایه دو داشته باشیم و بتوانیم جلوی بسیاری از حملات را بگیریم. (دریافت فایل از سایت)

نمایش بیشتر