در حال بارگذاری
 • 18
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 41.9هزار
  بازدید

پریسا قیاسی (روانشناس کودک)

روانشناس کودک و مدرس مهارتهای فرزندپروری برگزارکننده کارگاه های تخصصی مادر و کودک مدیریت "خانه کودک مامیران" شماره تماس: 02144227943 - 02144227944

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

روانشناس کودک و مدرس مهارتهای فرزندپروری برگزارکننده کارگاه های تخصصی مادر و کودک مدیریت "خانه کودک مامیران" شماره تماس: 02144227943 - 02144227944

 • 18
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 41.9هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • بازیهای مناسب برای کودکان زیر یکسال (برنامه تلویزیونی)

  1,127 بازدید

  برنامه سیمای خانواده – شبکه یک (هشتم بهمن ۱۳۹۶) موضوع؛ بازیهای هدفمند و مناسب برای کودکان زیر یکسال مهمان برنامه؛ " پریسا قیاسی" (روانشناس کودک و مدرس دوره های فرزندپروری)

 • آموزش مادر و کودک - هوشهای هشتگانه

  3,744 بازدید

  این کارگاه بر اساس شیوه مدارس گاردنر و با هدف تقویت انواع توانمندی ها و استعدادهای کودکان طراحی شده است. هوش های هشت گانه شامل : هوش ریاضی ، هوش دیداری/ فضایی ، هوش موسیقی ، هوش حرکتی ، هوش کلامی ، هوش طبیعی ، هوش درون فردی و هوش برون فردی می باشد . برای اطلاعات بیشتر با شماره 02188677357 در تماس باشید.

 • کارگاه تمرین و تقویت مهارتهای حرکتی درشت کودکان

  3,509 بازدید

  امروزه با توجه به اینکه فعالیت بچه ها کاهش یافته است و زمان زیادی را صرف تماشای تلوزیون و بازی های نشستنی می کنند، مهارت های حرکتی درشت بچه ها ضعیف شده است. عدم فعالیت حرکتی ، از یک طرف موجب ایجاد اخلال در رشد مناسب ماهیچه ها و استخوان ها می شود و از سویی دیگر مانع هماهنگی نیمکره های مغزی کودک می شود. برای اطلاعات بیشتر به کانال تلگرامی @mumiran مراجعه نمایید.

 • ساخت خانه کارتنی برای کودکان

  4,119 بازدید

  با چند ورق کارتن و یک رشته لامپ ال ای دی و کمی خلاقیت میتونید یه خونه بسیار سرگرم کننده و جذاب برای بچه ها بسازید. : بچه ها گاهی دوست دارند لحظاتی با خودشون و همسالانشون توی یه همچنین جایی از محیط خونه دور بشن و کاملا متمرکز و غرق بازی بشن. : بچه ها دوست دارند گاهی اوقات یک مکان اختصاصی داشته باشند که فقط خودشون بتونند از اونجا استفاده کنند.

 • ماساژ کودک(کارگاه مادر و کودک)

  4,477 بازدید

  آموزش ماساژ صحیح کودکان (گروه سنی 3 تا 8 ماه ) اهمیت ماساژ کودکان؛ 1- احساس امنیت: ارتباط جسمی بین كودك و والدینش، احساس عشق و علاقه را در او تقویت می‏ كند. 2- سلامت و تندرستی كل بدن: كودكانی كه با مهربانی لمس می‏شوند، كمتر از آنانی كه تماس محبت ‏آمیز با والدین‏شان ندارند گریه می‏كنند یا بیمار می‏شوند. 3- ایجاد آرامش: ارتباط جسمی ناشی از ماساژ کودک، در والدین نیز احساس آرامش می نماید.

 • جنگ بالشتها...!

  4,049 بازدید

  کارگاه بازی و هیجان: این قسمت: جنگ بالشتها یا همان pillow fight بچه ها عاشق این نوع بازی ها هستند. ترکیبی از تقویت مهارتهای حرکتی، بالا بردن حس جسارت و رقابت، کاهش حساسیت های لمسی (لمس پر) و تخلیه انرژی. اطلاعات بیشتر در کانال تلگرامی : @mumiran

 • کاهش حساسیت لمسی کودکان بوسیله بازی

  1,066 بازدید

  کارگاه مادر و کودک (گروه سنی 3 تا 5 سال): این کارگاه بوسیله بازی های خاص موجب کاهش حساسیت های لمسی در کودک می شود. در این کارگاه فعالیتهای دیگری انجام میشود که موجب تقویت مهارتهای حرکتی، بالا بردن حس جسارت و رقابت و تخلیه انرژی خواهد شد. اطلاعات بیشتر در کانال تلگرام @mumiran

 • کارگاه مادر و کودک (آموزش مهارتهای حرکتی)

  2,542 بازدید

  کارگاه های مادر و کودک فرصت مناسبی برای یادگیری همزمان هم مادر و هم کودک درباره نکات روانشناختی مهمی چون خلاقیت، توانایی های ارتباطی و مهارتهای زندگی و همچنین تمرین و تقویت مهارتهای حرکتی کودک است.

 • آرامش کودک با یک توپ بزرگ!

  1,435 بازدید

  کودکان (مخصوصاً در سنین زیر یکسال) عاشق حرکات آرام، منظم و پاندولی مثل تاب خوردن یا حرکات گهواره هستند. حالا اگر این حرکت با یک توپ بزرگ که بتواند تا حدی نقش ماساژ دهنده را نیز ایفا نماید همراه شود، برای آرام نمودن بچه ها ایده آل خواهد بود. اصل این حرکت، برای تقویت حرکات و عکس العملهای تعادلی در کودک می باشد.........جهت اطلاعات بیشتر، به جمع اعضای «مامیران» بپیوندید: ----http://telegram.me/mumiran

 • 0:8

  کلاس کودکان زیر یکسال!

  2,721 بازدید

  شاید باور آموزش دادن به کودکان زیر یکسال کمی سخت باشد، ولی با انجام یکسری حرکات ویژه برای کودکان در این رده سنی (البته با همکاری مادر)، تاثیر زیادی در تحریک و تقویت حواس کودک در این سن خواهیم داشت. همچنین اگر نقصی در حواس و رفتار کودک دیده شود، به سرعت به معالجه آن خواهیم پرداخت. در این ویدئو مادران بوسیله تکان دادن پارچه توجه و تمرکز کودک را تقویت می نمایند.

 • آموزش مادر و کودک (دو تا سه سال)

  6,100 بازدید

  شاید یکی از بهترین آموزشها برای کودکان دو تا سه سال، همین طریقه پرتاب رنگ روی دیوار و کاغذ و تمرین نقاشی بوسیله این کار برای کودکان باشد. هماهنگی چشم و دست، تقویت مهارتهای حرکتی، افزایش قوه خلاقه در ترسیم اشکال و ... از جمله آثار این شیوه است. جهت اطلاعات بیشتر، به جمع اعضای «مامیران» بپیوندید: ----http://telegram.me/mumiran ------- ---http://instagram.com/mumiran.ir

 • آموزش مادر و کودک (یک تا دو سال)

  2,811 بازدید

  لمس اشیاء و بافتهای مختلف می تواند تاثیر زیادی روی تحریک و پرورش حواس کودک در سنین یک تا دو سال داشته باشد. پارچه های مختلف، المانهای طبیعی مانند چوب، سنگ، برگ و ... ماکارونی های رنگ شده از جمله این اشیاء هستند که ضمن خاصیت تحریکی فوق تشخیص رنگ در کودکان را نیز تقویت می نماید.

 • کارگاه مادر و کودک (تخلیه هیجانی)

  2,338 بازدید

  کار هایی مثل؛ پاره کردن کاغذ، ترکاندن بادکنک، مالیدن ماست، غلتاندن و کوبیدن هندوانه به دیوار، پرتاب کردن توپهای رنگی، خط خطی کردن روی کاغذ، پریدن و ترکاندن حباب ها، گِل بازی و ... همراه با همهمه و شادی که اصولاً در آپارتمان های امروزی امکان پذیر نمی باشد، می تواند آثار مفیدی در روحیه کودکان داشته باشد که در این کارگاه از این طریق به تخلیه هیجان کودکان پرداخته میشود.