در حال بارگذاری
 • 6
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 45هزار
  بازدید

آبنما موزیکال

www.Abonoor.ir مجری آبنما، نورپردازی و تامین كننده تجهیزات آنها 09152044371-05158410698

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

www.Abonoor.ir مجری آبنما، نورپردازی و تامین كننده تجهیزات آنها 09152044371-05158410698

 • 6
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 45هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • آبنما ریتمیک کارخانه قوطی سازی زم زم کرمانشاه www.Abonoor.ir

  23 بازدید

  آبنما ریتمیک کارخانه قوطی سازی زم زم کرمانشاه شامل سه افکت جمع شونده ، پفکی و مرکزی بلند زن میباشد . چیدمان این سه افکت در کنار هم با توجه به مولتی کالر بودن چراغ ها و دو نوع رنگی چراغ که سه گروه آبی و سه گروه رنگی را تشکیل میدهند جذابیت خاصی به این آبنما بخشیده . برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت www.Abonoor.ir مراجعه کنید .

 • آبنما ریتمیک کارخانه زم زم کرمانشاه www.Abonoor.ir

  27 بازدید

  آبنما ریتمیک کرمانشاه شامل سه افکت جمع شونده ، پفکی و مرکزی بلند زن میباشد . چیدمان این سه افکت در کنار هم با توجه به مولتی کالر بودن چراغ ها و دو نوع رنگی چراغ که سه گروه آبی و سه گروه رنگی را تشکیل میدهند جذابیت خاصی به این آبنما بخشیده . برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت www.Abonoor.ir مراجعه کنید .

 • آبنما موزیکال www.Abonoor.ir

  78 بازدید

  شرکت توسعه آذرخش صنعت آبتین اولین تولید کننده آبنماهای موزیکال هوشمند و موزیکال در ایران میباشد . تنوع آبنماهای مختلف را با ما در سایت www.Abonoor.ir دنبال کنید .

 • آبنما دکوراتیو رستوران سدروس www.Abonoor.ir

  51 بازدید

  این آبنما از آبنماهای دکوراتیو محسوب میشود که از 1 مه ساز طبیعی و 4 عدد نازل تکزن استفاده شده است . این آبنما علاوه بر زیبایی با صدای دلنشین آب طراوت خاصی به پیرامون خود داده است . برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت ما www.Abonoor.ir مراجعه کنید .

 • انیمیشن آبنما موزیکال www.Abonoor.ir

  133 بازدید

  شرکت توسعه آذرخش صنعت آبتین توانسته برای اولین بار در ایران همراه پروژه ها انجام شده انیمیشن مطابق کار ارائه دهد و با پیشرفت روز افزون خود رقبای داخلی و خارجی خود را کنار بگذارد . شما میتوانید پروژه های انجام شده ی تمام انیمیشن ها را در سایت www.Abonoor.ir مشاهده کنید .

 • آبنما هارمونیک بوستان بسیج شهرداری دوراهک www.Abonoor.ir

  41 بازدید

  این آبنما با همکاری شرکت های توسعه آذرخش صنعت آبتین و میثم سازه کار دوراهک انجام شد . این آبنما شامل سه گروه رنگی و فرکانسی مجذا میباشد ، که شامل یک افکت دم طاووس و دو افکت کوه میباشد . اطلاعات بیشتر را از سایت : www.Abonoor.ir دریافت نمایید .

 • آبنمای پرده ای ویلا آقای تشکری www.Abonoor.ir

  82 بازدید

  این آبنما از یک پرده 1.6 متری و یک آبنمای ریزشی و دو آبنمای سنگی تشکیل شده است . این آبنما که همزمان با مه پاش های فشار بالا کار میکند در تابستان فضای دلنشینی را ایجاد میکند . اطلاعات بیشتر را از سایت www.Abonoor.ir دنبال کنید .

 • آبنما روف گاردن آقای نیشابوری www.Abonoor.ir

  63 بازدید

  آبنمای تمام استیل روف گاردن آقای نیشابوری که در فرامرز عباسی 36 مشهد واقع دارد از 4 گروه افکت فوم با نازلهای اگزوز تشکیل شده است که دو گروه به رنگ سفید و دو گروه به رنگ زرد میباشند . توضیحات بیشتر و کامل تر را از سایت www.Abonoor.ir دنبال کنید .

 • آبنما موزیکال رباط کریم از نمای بالا www.Abonoor.ir

  284 بازدید

  این آبنما با مشارکت شرکت توسعه آذرخش صنعت آبتین و پیمانکاری سلیمانی با نظارت شهرداری رباط کریم به انجام رسید . این آبنما به سه طریق هارمونیک - موزیکال و ریتمیک قابل اجراست . این پروژه با پیگیری شبانه روزی شهرداری رباط کریم از جمله مهندس بابا پور و تلاش مداوم شرکت های پیمانکار در 2 هفته کاری ساخته و به بهره برداری رسیده است . توضیحات بیشتر را در سایت www.Abonoor.ir دنبال کنید .

 • آبنماموزیکال رباط کریم با آهنگ بهنام بانیwww.Abonoor.ir

  150 بازدید

  این آبنما با مشارکت شرکت توسعه آذرخش صنعت آبتین و پیمانکاری سلیمانی با نظارت شهرداری رباط کریم به انجام رسید . این آبنما به سه طریق هارمونیک - موزیکال و ریتمیک قابل اجراست . این پروژه با پیگیری شبانه روزی شهرداری رباط کریم از جمله مهندس بابا پور و تلاش مداوم شرکت های پیمانکار در 2 هفته کاری ساخته و به بهره برداری رسیده است . توضیحات بیشتر را در سایت www.Abonoor.ir دنبال کنید .

 • آبنما تالار باران در کنار برج ایفل www.Abonoor.ir

  812 بازدید

  این آبنما که در تهران میباشد : شامل 2 گروه فرکانسی با دو گروه چراغ مولتی کالر در کنار المان برج ایفل ساخته شده است . ایده جالب و خلاقانه مسئولین و مهندسین پروژه بر این شد که آبنما در کنار المان برج ایفل به بهره برداری برسد . این آبنما به زودی موزیکال شده و هنگام بالا رفتن عروس و داماد بر روی برج ایفل آب نیز با آهنگ هماهنگ شده و به رقص در می آید . توضیحات بیشتر را در www.Abonoor.ir دنبال کنید .

 • آبنما هارمونیک روف گاردن تهران www.Abonoor.ir

  175 بازدید

  این آبنما به صورت هارمونیک موزیکال میباشد که به کاربر اجازه میدهد به سه طریق متفاوت از آبنما استفاده کند . کلیه قطعات آبنما از جنس استیل 304 نگیر میباشد . توضیحات بیشتر را میتوانید در سایت www.abonoor.ir دنبال کنید .

 • آبنما ویلای آقای سنائی در مشهد www.Abonoor.ir

  545 بازدید

  این آبنما شامل 14 نازل قلزن سنگی و یک گلدان مرکزی می باشد . این آبنما به سفارش مشتری به طرح حمام فین کاشان و به سبک ظاهری سنتی و تکنولوژی نوین کار شده است . ما را در www.abonoor.ir دنبال کنید .

 • آبنمای هارمونیک تالار نور زنجان www.Abonoor.ir

  563 بازدید

  این آبنما با مشارکت شرکت های توسعه آذرخش صنعت آبتین و توانسازان آروین برق شمال غرب ساخته و به بهره برداری رسیده است . شما میتوانید اطلاعات کامل پروژه را در سایت www.Abonoor.ir مشاهده کنید . شرکت توانسازان آروین برق شمال غرب نماینده رسمی ما در شمال غرب کشور میباشد . شما میتوانید شماره های تماس نمایندگان را از سایت www.Abonoor.ir در قسمت نمایندگان دریافت کنید .

 • آبنمای میدان فرهنگ ابهر زنجان www.Abonoor.ir

  329 بازدید

  این آبنما با همکاری شرکت های توسعه آذرخش صنعت آبتین و توانسازان آروین برق شمال غرب انجام شده است . شما میتوانید اطلاعات بیشتر را از سایت www.Abonoor.ir دریافت کنید .

 • بزرگترین آبنما هارمونیک غرب ایران www.Abonoor.ir

  237 بازدید

  این آبنما که با همکاری توسعه آذرخش صنعت آبتین و توانسازان آروین برق شمال غرب در میدان شهرداری شهرستان ابهر زنجان انجام شد به عنوان بزرگترین آبنمای هارمونیک منطقه غرب محسوب میشد . اطلاعات فنی و بیشتر را از سایت www.Abonoor.ir دریافت نمایید .

 • آبنما موزیکال لاس وگاس آمریکا

  946 بازدید

  آب نمای بلاژیو در لاس وگاس ایالات متحده آمریکا، یک چشمه دست ساز بشر است. این آب نما که در مساحتی حدود ۳/۱۱۴ مترمربع ساخته شده، در هر بار نمایش، ۳۰ دقیقه رقص آب را همراه با نور و موسیقی اجرا می کند. این آب نما زمین ۸ دریاچه را اشغال کرده و طراحان با ساخت صخره های سنگی برجسته در اطراف این دریاچه و همچنین کاشت درختان و گیاهان بومی، فضای زیبایی به آن بخشیده اند.

 • فروش ویژه نازل های کرتین استخری www.Abonoor.ir

  387 بازدید

  دراین نازل ها تمامی استاندارد های جهانی در آن رعایت شده، تماما استیل بوده و در محیط های استخری که کلر زنی دارند بدون هیچ خوردگی و زنگ زدگی کار میکنند . این نازل ها در سایز های مختلف تولید وارائه میگردد . به خروجی زیبای این نازل توجه کنید . دلیل زیبا بودن خروجی نازل را میتوان کلکتورهای داخلی و حرفه ای آن دانست . شما میتوانید اطلاعات فنی این نازل ها را در سایت www.Abonoor.ir دنبال کنید .

 • نازل های جامپینگ جت و لمینار آبنما www.Abonoor.ir

  538 بازدید

  خروجی بسیار زیبا و یکدست نازل های جامپینگ جت و لمینار توسعه آذرخش صنعت آبتین را مشاهده کنید . ما توانستیم فرمان آنالوگ یا pwm را تبدیل به فرمان های دیجیتال کنیم تا این نازل حرفه ای کاربرد بیشتری در آبنماهای داخلی داشته باشد . و عزیزانی که با جامپینگ جت های گذشته کارکرده اندمتوجه خواهندشد که کاربا نازل دیجیتال جامپینگ جت چقدر راحت تر خواهد بود . اطلاعات بیشتر را از سایت www.Abonoor.ir دریافت کنید.

 • آموزش ساخت پرده آب www.Abonoor.ir

  1,323 بازدید

  مراحل کامل ساخت پرده آب . این نازل ها که تولید شرکت توسعه آذرخش صنعت آبتین میباشد ، تماما از ورق استیل نگیر 304 ساخته شده و مناسب برای هرنوع آبی میباشد . حتی آبهای شور و اسیدی و آب دارای کلر . به خروجی زیبای این نازل ها توجه کنید به یک نکته قابل توجه خواهی رسید و آن، کم نشدن عرض پرده و یکپارچه بودن آن در کل مسیر میباشد . این خاصیت که زیبایی کار را دو چندان میکند و بیشتر مورد تایید طراحان میباشد .

 • آموزش ساخت آبنما موزیکال www.Abonoor.ir

  3,686 بازدید

  آبنما هارمونیک روف گاردن رویال پارک تهران که به صورت هارمونیک موزیکال میباشد . اطلاعات بیشتر را از سایت ما : www.Abonoor.ir دریافت کنید .

 • آبنما موزیکال زاهدان با آهنگ یار دبستانی www.Abonoor.ir

  1,497 بازدید

  رقص زیبای آب به همراه نورپردازی در مجموعه لادیز زاهدان شرکت توسعه آذرخش صنعت آبتین با سرمایه گذاری شرکت گردشگری لادیز و با مشاوره شرکت بانیان سرزمین هورشید توانست پیشرفته ترین آبنمای موزیکال ایران را رقم بزند مشاهده اطلاعات فنی این آبنما در سایت ما : http://Abonoor.ir مجری آبنما: شرکت توسعه آذرخش صنعت آبتین

 • نوشتن اسما الهی با آب www.Abonoor.ir

  744 بازدید

  این آبنما با متریال تمام استیل ساخته شده و سرعت انتقال اطلاعات بسیار بالا(1 میلی ثانیه) میباشد . به همین خاطر عکس و فیلم با کیفیت بالا میتوان ایجاد کرد . این نوع آبنماها به صورت کاملا حرفه ای طراحی و ساخته می شود. در این نوع آبنماها از تکنولوژی سلونوئید ولوهایی استفاده می شود که گاها بنا به سفارش، طراحی و رزولوشن آبنما تعداد 80 سری از آنها به همراه نازل در یک متر طول تعبیه و جانمائی میشوند .

 • آبنما موزیکال رامسرwww.Abonoor.ir

  277 بازدید

  این آبنما که در شهر رامسر و متعلق به آقای توکلی میباشد، به صورت هارمونیک و موزیکال استفاده میشود کاربرد بساری در ضیافت های خصوصی و عمومی خواهد داشت . این آبنما از 4 افکت جمع شونده ، مرکزی بلند زن ، استوانه کوچک و استوانه بزرگ تشکیل شده است . لطفا به هماهنگی آب و صدا توجه کنید . این آبنما در شب با نورپردازی RGB جلوه زیباتری به خود میدهد . اطلاعات بیشتر را از سایت www.Abonoor.ir دریافت کنید .

 • آبنما بالرین هایپرسان تهران www.Abonoor.ir

  269 بازدید

  در این آبنما ده ردیف خطی نازل تکزن داریم که تشکیل یک بالرین را می دهند . هر ردیف 1 گروه رنگی و 1 گروه فرکانسی جداگانه دارد . این آبنما موزیکال بوده و به صورت هارمونیک نیز استفاده میشود .

 • پرده آب ویلای نیاوران تهران www.Abonoor.ir

  232 بازدید

  این آبنما که از انواع آبنماهای ریزشی محسوب می شود می تواند آب را به صورت ورقه ای نازک و پرده ای مانند در آورد و محیط را با صدای دلنشین آب همراه کند.

 • پرده آب خطی پروژه الهیه www.Abonoor.ir

  265 بازدید

  آبنمای پرده خطی آب نیز جز آبنماهای دکوراتیو محسوب می شود و می تواند در طول ها و ارتفاع های مختلف و رزولوشن های دلخواه (مطابق با سفارش مشتری) طراحی و ساخته شود. در این پروژه طول 180 سانتی متری و رزولوشن سفارشی 4 سانتی متر است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید نوار های باریکی از آب در کنار هم به صورت منظم قرار گرفته اند وبا همراه کردن صدای دلنشین آب ،طراوت و پویایی محیط را دو چندان می کند.

 • آبشار مصنوعی دبی مال بزرگترین آبشار مصنوعی دنیا

  1,419 بازدید

  صدای ریزش آب به همراه نور خورشید که از پنجره های عظیم مجتمع بر سطح آبشار می تابد تجربه ای شگفت انگیز را برای تماشاگران آبشار به همراه دارد.این آبشار مصنوعی عظیم که در آن آب در یک چرخه گردشی بر روی دیواری استوانه ای شکل به قطر ۳۰ متر و ارتفاع ۲۴ متر می ریزد از تمامی ۴ طبقه دبی مال قابل مشاهده است. به عبارت دیگر آبشار بشر کل ارتفاع داخلی دبی مال را شامل می شود.

 • آبنما موزیکال وصال مشهد www.Abonoor.ir

  137 بازدید

  این آبنماشامل افکت هایی چون : jumping jet-mountain-peacock- chasing jet-water curtain-water clumn-segull-fog میباشدکه از چراغهای RGB جهت نورپردازی استفاده شده است .این پروزه تماما استیل 304 بوده و در سال 1390 شمسی با همکاری گروه فنی این شرکت در حضور مسئولین محترم شرکت سپاد افتتاح و به بهره برداری رسیده و هم اکنون نیز فعال میباشد .

 • آبنما نوشتاری

  111 بازدید

  این آبنما که ساخت شرکت آکوا میباشد یکی از زیباترین آبنماهای دنیاست . به خاطر گرد بودن آبنما و نورپردازی RGB جلوه زیباتری به خود بخشیده است . ما در ایران برای اولین بار توانستیم با سرعت 1 میلی ثانیه این پروژه را انجام دهیم که از این تکنولوژی فقط کشور های پیشرفته دنیا بهره مند هستند و ما نیز با افتخار خود را به رتبه های برتر بین الملللی رساندیم .

 • آبنمای موزیکال وصال مشهد www.Abonoor.ir

  458 بازدید

  این آبنماشامل افکت هایی چون : jumping jet-mountain-peacock- chasing jet-water curtain-water clumn-segull-fog میباشدکه از چراغهای RGB جهت نورپردازی استفاده شده است .این پروزه تماما استیل 304 بوده و در سال 1390 شمسی با همکاری گروه فنی این شرکت در حضور مسئولین محترم شرکت سپاد افتتاح و به بهره برداری رسیده و هم اکنون نیز فعال میباشد .

 • آبنما موزیکال برج خلیفه دبی با آهنگ بیژن مرتضوی

  7,680 بازدید

  آبنمای دبی می تواند آب را با حجم ب۲۲،۰۰۰ گالن (۸۳،۰۰۰ لیتر) در هر لحظه در هوا افشانه کند و روبات های که می تواند آب را به رقص در آورد، آبنمای دبی شامل بسیاری از نازلهای پرتاب آب با فشار بالا می باشد. سوپر نازلها که می تواند آب را تا ۷۶ متر و نازلهای افراطی، که می تواند آب را با فشار تا (۱۵۲٫۴ متر) در هوا پرتاب کند که برابر با ارتفاع یک ساختمان ۵۰ طبقه است پرتاب کند.