در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 159
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 18.4میلیون
  بازدید

مای بیبی MYBABY

صفحه رسمی برند MyBaby

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

صفحه رسمی برند MyBaby

 • 159
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 18.4میلیون
  بازدید
این کانال رسمی به درخواست "مای بیبی MYBABY" ایجاد شده است.

همه ویدیو ها

 • اندر احوالات کودکی ( دعوای والدین )

  94,414 بازدید

  مشاجره و دعوای پدر و مادر در حضور فرزند، می تواند تاثیرات منفی و مخرب بسیاری روی کودک داشته باشد که عواقب آن به طور حتم تا بزرگسالی همراه وی خواهند بود. کودکان با قرارگرفتن در موقعیت هایی مانند مخالفت لفظی، مشاجره و دادو بیداد، به شدت احساس ناامنی کرده و مستعد آسیب های روانی دیگری مانند خودمقصر پنداری و کمبود اعتماد به نفس می شوند. با دکتر محرری همراه باشید تا از اثرات مخرب دعوای پدر و مادر در حضور کودک بیشتر بدانید و با چند راهکار برای حل و تلطیف این مسئله آشنا شوید.

 • اندر احوالات کودکی ( ناخن جویدن )

  366 بازدید

  ناخن جویدن رفتار نامناسب و اختلالی است که می تواند ناشی از ناراحتی، نگرانی، هیجان یا بی حوصلگی کودک شما باشد. جویدن ناخن می تواند به عادت کودک شما بدل شده و اگر ترک داده نشود تا بزرگسالی همراه کودک شما بماند. با دکتر محرری همراه باشید تا با محرک های ناخن جویدن در کودکتان و روش های مناسب برخورد و ترک این عادت آشنا شوید.

 • اندراحوالات کودکی ( قبول فرزند دوم )

  135 بازدید

  دغدغه خیلی از پدر و مادرها وقتی که به بچه دوم فکر می کنن اینه که حالا چطور قدم نو رسیده رو به بچه اولشون معرفی کنن. واکنش فرزندان اول به ورود فرزند دوم اغلب با عدم پذیرش، حسودی، بدرفتاری و بدخلقی همراه است اما اگر این ناسازگاری ها با واکنش مناسبی از طرف والدین همراه شود، می توانند به راحتی رفع و برطرف شوند. با دکتر محرری در این قسمت همراه باشید تا چند راهکار ساده و عملی برای قبولاندن فرزند دوم به فرزند اول را یاد بگیرید.

 • اندر احوالات کودکی ( از پستونک گرفتن )

  976 بازدید

  برای کلی از کوچولوها پستونک بهترین دوسته، در حدی که بخش جدایی ناپذیر از به خواب رفتن اونها میشه و به آرامششون کمک می کنه. بنابراین گرفتن پستونک از بچه، برخلاف تصور بعضی از مادرها، کار بسیار سختیه و حتی از شیر گرفتن هم سخت تره. اگر مایلید بدونید که زمان مناسب برای ترک عادت پستونک چه سنیه و با روش های از پستونک گرفتن بچه آشنا بشید، با دکتر محرری در این پست همراه باشید.

 • اندراحوالات کودکی ( از شیر گرفتن )

  1,575 بازدید

  بچه ها تا کی باید شیر بخورن؟ تا چه سنی اونا رو شیرخوار می دونیم؟ بهترین شیوه برای از شیرگرفتن بچه چیه؟ و چطور کمک کنیم که دلبندمون این روند رو کمتر حس کنه و آسیب نبینه؟ با دکتر محرری همراه باشید تا با جزئیات روش های از شیر گرفتن کوچولوتون آشنا بشید.

 • اندر احوالات کودکی ( بد غذایی 2)

  1,686 بازدید

  هفته پیش بحثی رو درباره بد غذایی بچه ها شروع کردیم که این هفته قصد داریم ادامه اش بدیم با ما همراه باشید.

 • پوشک بارونه

  2,597,753 بازدید

  جشنواره پوشک بارون یه تخفیف بزرگه که بهتون فرصت میده انقد پوشک بخرین که تعطیلات رو بدون نیاز به خرید پوشک بگذرونین پس دیگه نگران پوشک بچه نباشید. چون وقت پوشک بارونه

 • اندر احوالات کودکی ( بد غذایی 1 )

  486 بازدید

  خیلی از والدین دوست دارن که بچه هاشون عاشق غذا خوردن باشن و همیشه غذا رو تا ته بخورن بهتره بدونیم که دلیل اصلی بدغذایی بیشتر بچه ها، رفتار اشتباه والدینه. به زور غذادادن به بچه ها، توجه منفی به بچه ها و یا تنبیه بچه ها برای غذا نخوردن، رفتارهای اشتباهیه که اغلب ما بهشون عادت داریم. با دکتر محرری همراه باشید تا با روش های پیشگیری و رفع مشکل بدغذایی کودکان آشنا شوید.

 • از مای بیبی بپرس

  2,290,936 بازدید

  در هر جای ایران که هستید، ما همیشه برای پاسخگویی به مشکلات شما آماده ایم. پس همین الان گوشی رو بردارید و با شماره گیری 02142598 #بپرسیدبگوشیم

 • اندر احوالات کودکی ( ترس در بچه ها )

  920 بازدید

  هیچوقت به بچه مون برچسب ترسو نزنیم. بچه ها معمولا در سنین پایین نسبت به خیلی از چیزهای جدید یا ناشناخته رفتار ترس از خودشون نشون میدن، مثل تاریکی, رعد و برق، غریبه ها یا حتی بعضی اسباب بازی های جدید ولی این به معنی ترسو بودن بچه نیست. در رابطه با ترس در بچه ها باید خیلی با احتیاط برخورد کرد چون رفتار ما در مقابل با ترس در بچه هامون می تونه تا سنین بالا همراه اونا بمونه. با دکتر محرری همراه باشید، در این پست در مورد روش های صحیح برخورد با ترس در کودکان توضیح خواهند داد.

 • اندر احوالات کودکی ( تربیت بدون فریاد )

  198 بازدید

  تربیت درست کودک به چه معناست و چگونه باید در این نوع تربیت و آموزش از هر نوع خشونتی دوری کرد؟ رفتار صحیح با کودک لجباز یا بدرفتار چیست؟ با دکتر محرری همراه باشید تا با هم یاد بگیریم چطور بدون فریاد، اقتدار خود را حفظ کرده و دلبندمان را شایسته تربیت کنیم.

 • مای بیبی ، دوستت دارم خیلی

  4,263 بازدید

  با مهر و مراقبت همراهتونیم تا بتونیم در کنار هم عشق بورزیم مای بیبی دوستت دارم خیلی

 • اندر احوالات کودکی ( مهارت حل مسئله )

  1,458 بازدید

  مربیان آموزشی بر این عقیده اند که یادگیری مهارت حل مسئله، نقش اساسی و پایه در بالا بردن ظرفیت یادگیری کودکان بازی می کند. این مهارت می تواند از همان ماه های اولیه از طریق فرصت دادن به نوزاد برای پیدا کردن و لمس بعضی اجسام مانند پستانک، آموزش داده شود. با دکتر محرری همراه باشید تا از شیوه های مختلف آموزشی این مهارت و بازی های مرتبط با آن آگاه شوید.

 • اندر احوالات کودکی(تایم اوت)

  352 بازدید

  خیلی از ما مادرها توی دوران کودکی تجربه تنبیه شدن رو داشتیم و تلخی اون تجربه رو هنوز حس می کنیم. همه مون خوب می دو نیم که توی این دوره زمونه و برای بچه های امروز دیگه شیوه های تنبیهی گذشته کارآمد نیست و ممکنه تاثیری مخرب و بازگشت ناپذیر روی کودکمون بذاره و تا سنین بالا اونو آزار بده. با دکتر محرری همراه باشید تا در کنار هم با یک شیوه تنبیهی سالم آشنا بشیم.

 • اندر احوالات کودکی ( خجالت )

  471 بازدید

  هیچوقت به بچه مون نگیم خجالتی... خجالتی بودن کودک شما یک ایراد نیست بلکه یک ویژگی شخصیتی است که نباید نگران آن بود و باید به درستی با آن برخورد کرد. با دکتر محرری همراه باشید تا با چند تا تکنیک بالا بردن روابط اجتماعی و رفع خجالت دلبندتان آشنا شوید.

 • اندر احوالات کودکی ( خواب )

  552 بازدید

  خواب مناسب و به موقع کودک، موجب رشد مغزی و فیزیکی بهتر او می شود. کودکان از نظر خواب به دو دسه تقسیم می شوند. با دکتر محرری همراه باشید تا از روش های صحیح آماده کردن کودک برای خواب مناسب بیشتر بدانیم.

 • اندر احوالات کودکی ( دفاع از حق )

  123 بازدید

  بچه ها دیر یا زود باید یاد بگیرن که از حق خودشون دفاع کنن، ولی بهتره که این دفاع با کمترین خشونت، لوس بازی و مراجعه به والدین انجام بگیره. بادکتر محرری همراه باشید تا در مورد وظیفه مادر و واکنش مناسب در برابر کودکی که باید از حق خود دفاع کند، بیشتر بدانیم.

 • اندر احوالات کودکی ( از پوشک گرفتن )

  881 بازدید

  چه زمانی بچه مون رو از پوشک بگیریم؟ چطور بفهمیم بچه مون آماده اینکاره و از پوشک گرفتن چه شرایطی داره؟ دلبندمون رو چطور به توالت رفتن ترغیب کنیم؟ از پوشک گرفتن چقدر طول می کشه؟ با دکتر محرری همراه باشید تا در این پست به جواب همه این سوالا برسیم.

 • اسرار کارخانه

  51,773 بازدید

  امروز حدود 18 سال است که گروه تولید مای بیبی با بکارگیری تکنولوژی های روز دنیا و استفاده از مواد خام با کیفیت، ماشین آلات پیشرفته و متخصصین زبده، اقدام به تولید پوشک می کند. مای بیبی، همگام با استانداردهای جهانی، مسیری را پیش گرفته است که در کنار ترقی و توسعه داخلی، رقابتی تنگاتنگ با محصولات مشابه خارجی دارد و غایت آن سرافرازی تولید ملی و رضایت مصرف کننده ایرانی است.

 • اندر احوالات کودکی ( مهد کودک )

  913 بازدید

  خیلی از ما که مهدکودک رفتیم از اونجا به عنوان یه مکانی رویایی یاد می کنیم که خاطرات لذت بخش کودکی رو به همراه داره؛ فرصتی بیرون از خونه که می تونستیم با بچه های دیگه معاشرت و بازی کنیم و یاد بگیریم. اگه دوست دارید بدونید که چرا بچه ها باید برن مهدکودک، شرایط مهد رفتن چیه و مهد به بچه ها چه کمکی می کنه، حتما با این مطلب دکتر محرری همراه باشید.

 • اندر احوالات کودکی ( بچه لوس )

  698 بازدید

  فرزندان ما از همان ماه های اولیه زندگی، از الگوی رفتاری ما تقلید می کنند و از آن می آموزند. جالب است بدانیم که رفتار اشتباه والدین مهم ترین عامل لوس شدن فرزندانشان است و این لوس شدن می تواند تا سنین بزرگسالی همراه آنها باشد.

 • اندر احوالات کودکی ( شروع یادگیری)

  394 بازدید

  یادگیری از کی شروع می شود؟ کودک شما آموختن را از کی شروع می کند؟ بهتر است بدانیم که دلبندتان یادگیری را قبل از تولد و از رحم مادر آغاز می کند. تحقیقات نشان داده اند که جنین داخل رحم، قادر به تشخیص صدای مادر، زبان مادری و گویش آن است. همچنین کودک می تواند از طریق خوراک مادر به سلامت غذاها و بایدها و نبایدهای خوراکی پی ببرد.

 • اندر احوالات کودکی ( اضطراب از جدایی )

  641 بازدید

  ترس ناشی از جدا شدن از والدین یا همان "اضطراب جدایی" ممکن است از سن شش یا هفت ماهگی در کودکان رخ دهد. این ترس در ١٢ ماهگی اوج می گیرد و در صورت برخورد مناسب، قبل از ١٨ ماهگی برطرف خواهد شد. البته از آنجایی که کودکان از نظر ویژگی های رفتاری با یکدیگر فرق می کنند، ممکن است زمان پیدایش و پایان این پدیده در کودک شما متفاوت باشد. با دکتر محرری همراه باشید تا از پدیده "اضطراب جدایی" در دلبندتان و راه های غلبه بر آن بیشتر بدانید.

 • اندر احوالات کودکی ( هوش عاطفی )

  163 بازدید

  هوش عاطفی یا EQ به کودکان کمک می کند تا درک کامل تری از حس عاطفی خود، خانواده و اطرافیان داشته باشند و بتوانند روابطشان را بهتر مدیریت کنند. کودکانی که هوش عاطفی بالایی دارند،ارتباط بهتری با احساسات خود داشته، دیگران را عمیق تر درک می کنند و در نتیجه روابط محکم و سازنده ای را در آینده خواهند ساخت. در این مطلب با دکتر محرری همراه باشید تا در کنار هم چند راهکار ساده برای بالا بردن هوش عاطفی در كودكان بیاموزیم.

 • اندر احوالات کودکی (لجبازی)

  262 بازدید

  لجبازی یکی دیگر از بداخلاقی های کودکان است که کم و بیش در همه کودکان و در سنین مختلف بروز می کند. لجبازی در بسیاری موارد کاملا طبیعی و عادی است و نشان از استقلال طلبی کودک دارد. در این مطلب با دکتر محرری همراه باشید تا از لجبازی در کودکان و نحوه برخورد صحیح با کودکان لج باز، بیشتر بدانیم.

 • اندر احوالات کودکی ( پرخاشگری )

  330 بازدید

  پرخاشگری در سنین مختلف بین اغلب کودکان مسئله‌ای عادی و شیوه‌ای از فوران احساسات در کودک است ولی نمی‌توان به سادگی از آن عبور کرد و باید ریشه‌یابی شود. پرخاشگری محرک‌های فراوانی دارد و ممکن است در هر کودک به یک شکل بروز کند. با دکتر محرری همراه باشید تا با پرخاشگری در کودکان آشنا شده و روش‌های مقابله با آن را بیاموزید.

 • اندر احوالات کودکی ( عزت نفس )

  829 بازدید

  همه پدر مادرها از اهمیت القای اعتماد به نفس به کودکان و نقش آن در شکل گیری شخصیت آگاهند.اعتماد به نفس بالا، به کودک کمک می کند که در خانه، مدرسه و هنگام بازی عملکرد بهتری از خود نشان داده، از توانایی های خود آگاه شود و با تکیه به آنها، با دنیای اطرافش هماهنگی پیدا کند. در این پست با دکتر محرری از اهمیت اعتماد به نفس و عزت نفس در کودکان بیشتر بدانیم.

 • آموزش یوگای بارداری ( قسمت بیست و چهارم)

  999 بازدید

  33 در انجام یوگای بارداری به نکات زیر توجه داشته باشید: *در3 ماه اول بارداری یوگا نکنید، این حرکات مختص 3 تا 8 ماهگی هستند. *برای حفظ تعادل و جلوگیری از افتادن احتمالی، حتما پشت به دیوار یوگا کنید. شما با انجام صحیح این حرکات، خود را برای زایمانی آسان تر آماده خواهید کرد. * با ما همراه باشید تا هر هفته یک حرکت جدید یوگا یاد بگیرید و حس خوب بارداری رو تجربه کنید.

 • اندر احوالات کودکی (بازی ها )

  2,008 بازدید

  بازی کردن برای کودک ضروری است . در هر سنی که باشد، بازی به رشد جسمانی، حسی-حرکتی و افزایش هوش کودک کمک می کند. بازی کودک را به چالش کشیده، او را سرگرم و آرام می کند. کودکی که بازی می کند با قواعد محیط اطرافش زودتر آشنا می شود و خواب و استراحتی بهتر و کامل تر خواهد داشت . این بار با دکترمحرری همراه باشید تا 8 بازی مناسب، جذاب وهیجان انگیز یاد بگیرید؛ با دلبندتون کل روز رو بخندید و به سادگی سرگرم باشید.

 • آموزش یوگای بارداری ( قسمت بیست و سوم)

  597 بازدید

  در انجام یوگای بارداری به نکات زیر توجه داشته باشید: *در3 ماه اول بارداری یوگا نکنید، این حرکات مختص 3 تا 8 ماهگی هستند. *برای حفظ تعادل و جلوگیری از افتادن احتمالی، حتما پشت به دیوار یوگا کنید. شما با انجام صحیح این حرکات، خود را برای زایمانی آسان تر آماده خواهید کرد. * با ما همراه باشید تا هر هفته یک حرکت جدید یوگا یاد بگیرید و حس خوب بارداری رو تجربه کنید.

 • آموزش یوگای بارداری ( قسمت بیست و دوم)

  1,858 بازدید

  در انجام یوگای بارداری به نکات زیر توجه داشته باشید: *در3 ماه اول بارداری یوگا نکنید، این حرکات مختص 3 تا 8 ماهگی هستند. *برای حفظ تعادل و جلوگیری از افتادن احتمالی، حتما پشت به دیوار یوگا کنید. شما با انجام صحیح این حرکات، خود را برای زایمانی آسان تر آماده خواهید کرد. * با ما همراه باشید تا هر هفته یک حرکت جدید یوگا یاد بگیرید و حس خوب بارداری رو تجربه کنید

 • آموزش یوگای بارداری ( قسمت بیست و یکم)

  3,562 بازدید

  در انجام یوگای بارداری به نکات زیر توجه داشته باشید: *در3 ماه اول بارداری یوگا نکنید، این حرکات مختص 3 تا 8 ماهگی هستند. *برای حفظ تعادل و جلوگیری از افتادن احتمالی، حتما پشت به دیوار یوگا کنید. شما با انجام صحیح این حرکات، خود را برای زایمانی آسان تر آماده خواهید کرد. * با ما همراه باشید تا هر هفته یک حرکت جدید یوگا یاد بگیرید و حس خوب بارداری رو تجربه کنید